Avent Fľaša 240 ml Natural sklenená, 1ks-37%
18,56 €

11,66 €

Posledný kus za túto cenu!

Fľaša 240ml Natural sklenená má široký cumlík v tvare prsníka, ktorý podporuje prirodzené prisatie podobné ako pri dojčení a uľahčí vášmu dieťaťu kombináciu dojčenia a kŕmenia z fľaše. Zdokonalený antikolikový systém – inovatívny dvojventilový systém znižuje riziko koliky a nepokoja.


Bo Jungle Sklenená fľaša B-Thermo 240ml
13,90 €

Sklenená fľaša B-Thermo 240 ml je úžasným pomocníkom pre každú mamičku! Pretože sklenenú fľašu B-Thermo len tak nerozbijete, je zdravotne nezávadná a môžete si byť istí, že obsah fľaše má správnu teplotu. Keď prvýkrát vyskúšate fľašu z ľahkého borosilikátového skla už nebudete chcieť inú. Keď je mlieko alebo voda vo fľaši príliš horúca (+ 40 °C), fľaša zbelie. Viečko a rukoväte vo farbe fľaštičky fľaše, aj cumlíky možno sterilizovať vo vriacej vode alebo v mikrovlnnom sterilizátore.


Chicco Fľaška Angled polyprop. 250ml, s.d.
9,21 €
8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Fľaška Angled polypropylén 250ml, s.d. S veselými motívmi zvieratiek má špeciálny zatočený tvar pre neustály prísun tekutiny. Anti-koliková, s nekvapkávajúcim viečkom, jednoduchým skrutkovaním a ergonomickým tvarom. Vhodná od narodenia. Vyrobené v Taliansku.


Chicco Fľaša sklo 240ml
7,70 €

Fľaša sklo 240ml silikon. cumlíkborosilikátového skla je hygienická, bezpečná, vhodná pre deti už od narodenia. Chráni dieťa pred kolikou, návratom prehltnutej stravy do úst, podráždenosťou. Nekvapkajúce viečko, ľahké skrutkovanie. Vyrobené v Taliansku.


Chicco Fľaša Travel pp 240ml, k.d.
7,70 €

Fľaška Travel pp 240 ml, k.d. Zabezpečuje pomocou dvojitého anti-kolikového ventilčeka pravidelné prúdenie tekutiny. Nekvapkacie viečko, ľahké uzatváranie, ergonomicky tvarované. Určené pre deti od 4 mesiacov. Vyrobené v Taliansku.


Lifefactory Dojčenská fľaša 250 ml
17,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Lifefactory Dojčenská fľaša 250 ml je praktická štýlová sklenená fľaša pre dojčatá, ideálna pre každodenné použitie. Jednoduchá údržba, odolné borokremičité sklo, s cumlíkom a ochranným krytom. Je možné umývať v umývačke aj vyvariť bez nutnosti snímania obalu. Pre deti od 3 do 6 mesiacov.


LOVI Fľaša LOVI Trends 240 ml
7,38 €

Fľaša s objemom 240 ml bezpečná pri dojčení v štýlovom dizajne. Umožňuje kombináciu kŕmenia z fľaše a dojčenia. Fľaša je vybavená dynamickým cumlíkom LOVI, ktorý pri kŕmení modifikuje svoj tvar. Nenarušuje sací reflex. Cumlík obsahuje efektívny systém odvzdušňovania SUPER Vent, ktorý zabraňuje vzniku podtlaku. Fľaša má tesniaci disk a viečko s odmerkou. Plastová fľaša neobsahuje BPA.


MUNCHKIN Latch - Dojčenská fľaška 240 ml, 2ks
19 €

Exkluzívne

Munchkin Latch predstavuje novú podobu dojčenských fliaš s cumlíkom, ktorá vďaka svojmu harmonikovému základu lepšie napodobňuje správanie prsníka. Vďaka podobným reakciám na impulzy od dieťaťa cumlík uľahčuje prechod k fľaške a späť.


Nuk Fľaša Nature Sense 260ml
10,42 €
10 €

Fľaštička s cumlíkom, ktorý vďaka trom malým otvorom pre materské mlieko, čaj alebo vodu pripomína bradavku. O tvory umožňujú hladký a prirodzený priechod pre materské mlieko, čaj alebo vodu.


Nuk NEW CLASSIC Fľaša LOVE sklo 240 ml, SI, V1
8 €

NUK New Classic Fľaša LOVE sklo 240 ml, SI, V1-M so super mäkkým cumlíkom. Široké hrdlo pre jednoduché plnenie a čistenie. Fľaša je určená pre deti od narodenia.


Pacific Baby Hot-Tot termoska 200
23 €

Pacific Baby Hot-Tot termoska 200 ml, 2017 v pôvodnom dizajne s farebnou potlačou – s vylepšeným cumlíkom a viečkom. Túto dvojplášťovú nerez termofľašku využijete pre deti od narodenia až do školského veku. Je ekologická, bezpečná, ľahko sa udržiava.


Pacific Baby Hot-Tot termoska 200 ml
23 €

Pacific Baby Hot-Tot termoska 200 ml je novinkou roku 2017. Táto dvojplášťová nerez termofľašasilikónový obal, vyzerá moderne a hodí sa pre deti od narodenia až do školského veku. Je ekologická, bezpečná, ľahko sa udržiava.


Philips Avent Fľaša Natural PP 260 ml-19%
9,59 €

7,74 €

Akcia

Lahev Natural 260 ml obsahuje dudlík s pomalým průtokem a průhledné víčko. 0% BPA. Skvělá pro kombinaci kojení a krmení z láhve. Speciálně navržené měkké okvětní lístky, které minimalizují nepřisátí. Pokročilý anti-kolikový systém, který snižuje riziko koliky a neklidnost při krmení.


Philips Avent Láhev Natural 260 ml-16%
10,79 €

8,98 €

Akcia

Lahev Natural 260 ml v barevném provedení obsahuje dudlík s pomalým průtokem a průhledné víčko. 0% BPA. Skvělá pro kombinaci kojení a krmení z láhve. Speciálně navržené měkké okvětní lístky, které minimalizují nepřisátí. Pokročilý anti-kolikový systém, který snižuje riziko koliky a neklidnost při krmení.


Philips Avent Fľaša Natural sklenená 240 ml
13,59 €
12,40 €

Akcia

Láhev Natural skleněná 240 ml obsahuje dudlík s pomalým průtokem a průhledné víčko. 0% BPA. Určena od měsíce. Široký dudlík ve tvaru prsu umožňující přirozenější přisátí miminka. Pokročilý anti-kolikový systém, který snižuje riziko koliky a neklidnost při krmení.


Suavinex Couture Premium Fľaša 270ml Silikón
11,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Suavinex Couture Premium Fľaša je vhodná pre deti od narodenia. Jej ergonomický tvar podporuje lepšie uchopenie počas kŕmenia bábätka. Prichádza s guľatým cumlíkom a s antikolikovými prieduchmi, ktoré zamedzujú hromadeniu vzduchu a jeho prehĺtanie počas kŕmenia a tým znižujete pravdepodobnosť vzniku novorodeneckej koliky.


Suavinex Couture Premium Set 270ml + Klip + Cumlík 0-4m
21,20 €

Suavinex Couture Premium Set obsahuje fľašu 270ml, klik na cumlík a cumlík 0–4m. Ergonomický tvar fľaše podporuje lepšie uchopenie počas kŕmenia bábätka. Prichádza s guľatým cumlíkom a s antikolikovými prieduchmi, ktoré zamedzujú hromadeniu vzduchu a jeho prehĺtaniu počas kŕmenia a tým znižujete pravdepodobnosť vzniku novorodeneckej koliky.


Suavinex Sada fliaš 270ml, 2ks
16,56 €
16,20 €

Suavinex sada fliaš 270ml s 3-pozičnými cumlíkmi je aj vhodným darčekom. Má ergonomický tvar, čo je veľmi príjemné na úchop. Okrúhly cumlík s antikolikovými prieduchmi, ktoré zamedzujú hromadeniu vzduchu a jeho prehĺtaniu počas kŕmenia a tým znižujete pravdepodobnosť vzniku novorodeneckej koliky.


Suavinex Sklenená fľaša 240 ml 3P
19,76 €
19,30 €

Suavinex Sklenená fľaša 240ml vhodná pre deti od narodenia má ergonomický tvar čo je veľmi príjemné na úchop. Silikónový obal činí fľaštičku atraktívnejšou a navyše chráni sklo proti vykĺznutiu. 3-pozičný silikónový cumlík napomáha predchádzať čkaniu a kolikám.


Suavinex Sklenená fľaša 240 ml anatomický cumlík
11,84 €
11,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Suavinex Sklenená fľaša 240 ml vhodná pre deti od narodenia má ergonomický tvar čo je veľmi príjemné na úchop. Anatomický silikónový cumlík napomáha predchádzať čkaniu a kolikám. Veľmi dobre sa čistí a nezanecháva po ovocných šťavách na vnútornej stene fľaše neestetické zafarbenie.


Tescoma Fľaša PAPU PAPI 250 ml
12,90 €

Novinka

Detská fľaša s kvalitným antikolikovým silikónovým cumlíkom pre kŕmenie detí. Fľaša je vyrobená unikátnou technológiou NanoCARE ™ zo špičkového plastového materiálu používaného v zdravotníctve, je antibakteriálny, nezafarbuje sa a nevstrebáva pachy. Fľaša je ekologická, po použití ju stačí bez saponátov opláchnuť, nie je potrebné umývať v umývačke. Fľašu aj cumlík možno sterilizovať.


Tescoma Pružná fľaša PAPU PAPI 200 ml, s lyžičkou
12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pružná fľaša PAPU PAPI 200 ml, s lyžičkou je vynikajúca pre podávanie ovocných, zeleninových a obilných kaší, pyré a pod. Deti od 6 mesiacov nakŕmite z fľaše s nasadenou lyžičkou, deti od 12 mesiacov môžu pokrmy z pružnej fľaše sať. Vyrobené z prvotriedneho silikónu a odolného plastu Fľašu možno sterilizovať.


Tommee Tippee Kojenecká láhev C2N 260ml 0m+, Modrá
9 €

Tommee Tippee Kojenecká láhev Closer to Nature vyniká unikátní silikonovou savičkou, která svým tvarem a vlastnostmi připomíná mateřský prs. Dítě tak téměř nepociťuje rozdíl mezi kojením a krmením z této lahvičky. Lahvička je antikoliková, opatřená malým ventilačním otvorem na okraji savičky, který citlivě zabezpečí únik vzduchu z láhve, tím umožní plynulé sání tekutiny a zároveň snižuje riziko břišní koliky.


Tommee Tippee Kojenecká láhev C2N 260ml 0m+, Růžová
9 €

Tommee Tippee Kojenecká láhev Closer to Nature vyniká unikátní silikonovou savičkou, která svým tvarem a vlastnostmi připomíná mateřský prs. Dítě tak téměř nepociťuje rozdíl mezi kojením a krmením z této lahvičky. Lahvička je antikoliková, opatřená malým ventilačním otvorem na okraji savičky, který citlivě zabezpečí únik vzduchu z láhve, tím umožní plynulé sání tekutiny a zároveň snižuje riziko břišní koliky.


Tommee Tippee Kojenecká fľaša C2N anti-colic, 2ks, 260 ml
14,80 €
13,53 €

Akcia

NOVÉ bez Bisfenolu A! Novo navrhnutá fľaša má jedinečný vnútorný ventil, ktorý eliminuje vzduchové bubliny, pomáha znižovať výskyt kolikových bolestí, grckanie, grganie a nadúvanie bábätka.


Tommee Tippee Kojenecká láhev C2N ANTI-COLIC 0+, 260ml
10 €

Tommee Tippee Kojenecká láhev Closer to Nature Anti-Colic nabízí nejúčinnější řešení pro miminka od narození se sklonem k břišním kolikám. Patentovaný antikolikový ventil zajišťuje dokonalý odvod vzduchu během krmení a umožňuje dítěti zcela plynulé sání bez polykání vzduchu.


Twistshake Dojčenská fľaša Anti-Colic 260ml
9,53 €
9,40 €

Twistshake Dojčenská fľaša Anti-Colic, 260ml s jedinečným systémom Twistflow, ktorý aktívne znižuje riziko novorodeneckej koliky a zabezpečuje rovnomerný tok mlieka. Každá fľaša obsahuje praktický zásobník, takisto sitko, ktoré účinne rozmiestni hrudky a cumlík veľkosti M, ktorý je vhodný pre deti od 2 mesiacov.