Tommee Tippee kojenecká láhev C2N potisk, 1ks 150ml, 0+m
7,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kojenecká láhev C2N od značky Tommee Tippee je skvělým řešením pro děti se sklonem k břišním kolikám. Lahvička má patentovaný antikolikový ventil, což zajišťuje dokonalý odvod vzduchu během krmení. Vhodné pro děti od narození.

Suavinex PREMIUM FĽAŠA 150 ml P. PRIETOK ZAJAČIK
10,90 €

Premium fľaša Zajačik s objemom 150 ml od značky Suavinex je skvelou voľbou pre kŕmenie vášho bábätka. Vďaka širokému hrdlu sa ľahko čistí. Fľaša disponuje anti-kolikovými prieduchmi, ktoré zamedzujú hromadeniu vzduchu a jeho prehĺtaniu v priebehu kŕmenia.

Natursutten sklenené dojčenské fľaše 110 ml 2 ks
24,90 €

Natursutten sklenené dojčenské fľaše s objemom 110 ml sú z kvalitného borosilikátového skla, ktoré je vhodné do umývačky a je odolné voči rýchlemu striedaniu teplôt. Cumlík fľaše je z veľmi príjemného kaučuku a deťom sa tak bude piť jedna radosť.

Suavinex PREMIUM FĽAŠA 150 ml P. PRIETOK FÚZIKY
10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Premium fľaša fúziky s objemom 150 ml od značky Suavinex vás nadchne svojou praktickosťou. Má široké hrdlo pre ľahké čistenie a prípravu pokrmov. Pre svoje bábätko oceníte aj anti-kolikové prieduchy zamedzujúce hromadeniu vzduchu a jeho následné prehĺtanie počas kŕmenia.

Tommee Tippee kojenecká láhev C2N ANTI-COLIC potisk 150 ml 0 m+
8,60 €

Novinka

Kojenecká láhev C2N ANTI-COLIC od značky Tommee Tippee je skvělým řešením pro děti se sklonem k břišním kolikám. Lahvička má patentovaný antikolikový ventil, což zajišťuje dokonalý odvod vzduchu během krmení. Vhodné pro děti od narození.

Philips Avent Fľaša Natural 125 ml-30%
9,90 € 6,86 €

Akcia

Fľaša Natural 125 ml obsahuje novorodenecký cumlík a priesvitné viečko. 0 % BPA. Skvelá pre kombináciu dojčenia a kŕmenie z fľaše. Špeciálne navrhnuté mäkké okvetné lístky, ktoré minimalizujú neprisatie. Pokročilý anti-kolíkový systém, s praktickým širokým hrdlom.

Tommee Tippee Kojenecká láhev C2N ANTI-COLIC 150ml 2ks 0m+
16,33 € 15 €

Tommee Tippee Kojenecká láhev Closer to Nature Anti-Colic nabízí nejúčinnější řešení pro miminka od narození se sklonem k břišním kolikám. Patentovaný antikolikový ventil zajišťuje dokonalý odvod vzduchu během krmení a umožňuje dítěti zcela plynulé sání bez polykání vzduchu.

Nuk lahvička na učení Nature Sense 150ml
10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Doporučeno maminkami: Pro hladký přechod od kojení k samostatnému pití. Dětská lahvička na učení NUK Nature Sense 150 ml, extra široké a měkké pítko, nekapající, vhodná od 6–18 měsíců. V určitém okamžiku vývoje vašeho miminka přijde čas, kdy mu kromě mléka budete chtít dát také vodu. Například ve chvíli, kdy ho začínáte učit na pevnou stravu.

LOVI Samosterilizujúca fľaša Super vent 150ml
7,80 €

Samosterilizujúca fľaša Super vent 150ml so špeciálne navrhnutým viečkom, ktoré umožňuje bezpečne sterilizovať fľašu a všetky jej časti za 1,5 min. Obsahuje efektívny systém odvzdušňovania SUPER vent, ktorý zabraňuje vzniku podtlaku a minimalizuje vznik detskej koliky. Fľaša neobsahuje BPA.

Philips Avent Fľaša Natural 125 ml-27%
10,90 € 7,85 €

Akcia

Fľaša Natural 125 ml obsahuje novorodenecký cumlík a priesvitné viečko. 0 % BPA. Skvelá pre kombináciu dojčenia a kŕmenie z fľaše. Ššpeciálne navrhnuté mäkké okvetné lístky, ktoré minimalizujú neprisatie. Pokročilý antikolikový systém, ktorý znižuje riziko koliky a nepokoj pri kŕmení.

Tommee Tippee Dojčenská fľaša C2N, 150ml, 0 + m, 1ks
12,18 € 10,82 €

Akcia

Tommee Tippee Dojčenská fľaša C2N sklenená, 150 mlunikátny silikónový cumlík, ktorý pripomína materský prsník a dieťatko tým pádom sotva pozná rozdiel medzi dojčením z prsníka a tejto fľašky. Anti-koliková, bez BPA.

Babymoov Kiinde sáčky Twist Pouch 40ks
18,90 €

Sada 40 predsterilizovaných sáčkov s viečkom Babymoov, ktoré je možné pomocou adaptérov pripojiť k odsávačke a odsať tak mlieko rovno do vrecka, v ktorom ho môžete uchovávať, príp. zamraziť, a z neho následne kŕmiť svoje dieťatko – už žiadne prelievanie, a tým vzniknuté straty cenného materského mlieka! Objem: 175 ml. Iba na jedno použitie. Nie sú určené do mikrovlnky ani k vyváraniu. Neobsahujú ftaláty, BPA ani PVC. Vhodné pre deti od narodenia.

Twistshake Dojčenská fľaša Anti-Colic 180ml
9 €

Twistshake Dojčenská fľaša Anti-Colic, 180ml s jedinečným systémom Twistflow, ktorý aktívne znižuje riziko novorodeneckej koliky a zabezpečuje rovnomerný tok mlieka. Každá fľaša obsahuje praktický zásobník, takisto sitko, ktoré účinne rozmiestni hrudky a cumlík veľkosti S, ktorý je vhodný pre deti od narodenia.

Philips Avent Fľaša 120ml Natural sklenená, 1ks-37%
14,99 € 9,42 €

Akcia

Fľaša 120 ml Natural sklenená má široký cumlík v tvare prsníka, ktorý podporuje prirodzené prisatie podobné ako pri dojčení a uľahčí vášmu dieťaťu kombináciu dojčenia a kŕmenie z fľaše. Zdokonalený antikolikový systém – inovatívny dvojventilový systém znižuje riziko koliky a nepokoja.

Babymoov Kiinde sáčky Twist Pouch 20ks
9,90 €

Sada 20 predsterilizovaných sáčkov s viečkom Babymoov, ktoré sa dajú pomocou adaptérov pripojiť k odsávačke a odsať tak mlieko rovno do sáčku, v ktorom ho môžete uchovávať, príp. zamraziť, a z neho následne kŕmiť svoje dieťatko – už žiadne prelievanie, a tým vzniknuté straty cenného materského mlieka! Objem: 175 ml. Iba na jedno použitie. Nie sú určené do mikrovlnky ani k vyváraniu. Neobsahujú ftaláty, BPA ani PVC. Vhodné pre deti od narodenia.

Chicco Fľaša sklo 150ml silik. cumlík, 0+
7,90 €

Fľaša sklo 150ml silikónový cumlíkborosilikátového skla je hygienická, bezpečná, vhodná pre deti už od narodenia. Chráni dieťa pred kolikou, návratom prehltnutej stravy do úst, podráždenosťou. Nekvapkacie viečko, ľahké skrutkovanie. Vyrobené v Taliansku.

Suavinex Couture Premium Fľaša 150ml Silikón
10,65 € 8,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Suavinex Couture Premium Fľaša je vhodná pre deti od narodenia. Jej ergonomický tvar podporuje lepšie uchopenie počas kŕmenia bábätka. Prichádza s guľatým cumlíkom a s antikolikovými prieduchmi, ktoré zamedzujú hromadeniu vzduchu a jeho prehĺtanie počas kŕmenia a tým znižujete pravdepodobnosť vzniku novorodeneckej koliky.

Bo Jungle sklenená fľaša B-Thermo 150ml
13,20 €

Sklenená fľaša B-Thermo 150ml je úžasným pomocníkom pre každú mamičku! Pretože sklenenú fľašu B-Thermo len tak nerozbijete, je zdravotne nezávadná a môžete si byť istí, že obsah fľaše má správnu teplotu. Keď prvýkrát vyskúšate fľašu z ľahkého borosilikátového skla už nebudete chcieť inú. Keď je mlieko alebo voda vo fľaši príliš horúca (+ 40 °C), fľaša zbelie. Viečko a rukoväte vo farbe fľaštičky fľaše, aj cumlíky možno sterilizovať vo vriacej vode alebo v mikrovlnnom sterilizátore.

Lifefactory Dojčenská fľaša 120 ml
14 €

Lifefactory Dojčenská fľaša 120 ml je praktická štýlová sklenená fľaštička pre deti už od narodenia, ideálna pre každodenné použitie. Jednoduchá údržba, odolné borokremičité sklo, s cumlíkom a ochranným krytom. Je možné umývať v umývačke aj vyvariť bez nutnosti snímania obalu. Pre deti cca do 3 mesiacov.

Babymoov Kiinde štartovacia sada TWIST Starter Kit
49,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická sada pre uchovávanie materského mlieka a kŕmenie Babymoov umožňuje odsatie materského mlieka priamo do sáčkov, ktoré môžete uchovávať, príp. zamraziť v praktickom stojančeku, a z nich následne kŕmiť svoje dieťatko – už žiadne prelievanie, a tým vzniknuté straty cenného materského mlieka! Neobsahuje BPA. Vhodné pre deti od 0 mesiacov.

MUNCHKIN Latch - Dojčenská fľaška 120ml
10,90 €

Exkluzívne

Munchkin Latch predstavuje novú podobu dojčenských fliaš s cumlíkom, ktorá vďaka svojmu harmonikovému základu lepšie napodobňuje správanie prsníka. Vďaka podobným reakciám na impulzy od dieťaťa cumlík uľahčuje prechod k fľaške a späť.

MUNCHKIN Latch - Dojčenská fľaška 120ml, 2ks-30%
18,48 € 12,92 €

Posledný kus za túto cenu!

Munchkin Latch predstavuje novú podobu dojčenských fliaš s cumlíkom, ktorá vďaka svojmu harmonikovému základu lepšie napodobňuje správanie prsníka. Vďaka podobným reakciám na impulzy od dieťaťa cumlík uľahčuje prechod k fľaške a späť.

Yoomi 5oz Bottle Double Pack - Y25B
16,30 €

Posledný kus za túto cenu!

YOOMI fľaša sa vyrába v Spojenom kráľovstve v tej najvyššej kvalite a preto ponúka komfort, bezpečnosť (bez obsahu BPA) a jednoduchosť použitia. S mäkkým, prirodzene tvarovaným cumlíkom so 6 ventilmi na redukciu koliky, je Yoomi fľaša ideálna pre kombinované kŕmenie, na prechod medzi dojčením a fľašou alebo pre výhradné kŕmenie bábätka z fľaše.

Philips Avent Fľaša Anti-colic 125 ml s AirFree, 2 ks-28%
15,90 € 11,32 €

Akcia

Fľaša Anti-Colic 125 ml s ventilom AirFree, ktorý udržuje cumlík plný mlieka. Klinické štúdie preukazujú, že fľaše AVENT značne znižujú koliku, nepokojné a podráždené správanie

LOVI Fľaša sklenená 150 ml BABY SHOWER
9,90 €

MALL.SK Dni – Zľava 20 % na vybrané ohrievačky, odsávačky a sklenené fľaše značky LOVI s kódom MDL3SK44 (platí od 10. 2. do 16. 2. 2020 alebo do vypredania zásob)!
Detská fľaša s objemom 150 ml z kolekcie BABY SHOWER je vyrobená z diamantového skla. Fľaša je vybavená dynamickou silikónovou cumlíkom LOVI, ktorá nabáda dieťa k aktívnej činnosti počas sania, rovnako ako u dojčení, čím nenarušuje sací reflex bábätka.
Everyday Baby Fľaša sklo senzor 150 ml
18,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Aká dojčenská fľaša je pre moje dieťa tá najlepšia? MilkHero Sklenená Dojčenská fľaša je konečne tu! Chráni vaše dieťa pred obarením! Teraz sa môžete cítiť bezpečnejšie vďaka unikátnej sklenenej fľaštičke, ktorá indikuje, či je jej obsah príliš horúci zmenou farby – pri teplote okolo 40 °C.

Tescoma Fľaša PAPU PAPI 150 ml
12 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská fľaša s kvalitným antikolikovým silikónovým cumlíkom pre kŕmenie detí. Fľaša je vyrobená unikátnou technológiou NanoCARE ™ zo špičkového plastového materiálu používaného v zdravotníctve, je antibakteriálny, nezafarbuje sa a nevstrebáva pachy. Fľaša je ekologická, po použití ju stačí bez saponátov opláchnuť, nie je potrebné umývať v umývačke. Fľašu aj cumlík možno sterilizovať.

Suavinex FĽAŠA SKLO 120 ml P. PRIETOK HYGGE
11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Sklenená fľaša HYGGE s objemom 120 ml od prestížnej značky Suavinex je skvelou voľbou pre kŕmenie vášho novorodeného bábätka. Fľaštička disponuje ventilkami na hornej hrane cumlíku, čo pomáha predchádzať čkaniu a kolikám. Všetky použité farby a materiály sú netoxické.

Everyday Baby Fľaša sklo odolná 150 ml
18,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Aká dojčenská fľaša je pre moje dieťa tá najlepšia? MilkHero Sklenená Dojčenská fľaša je konečne tu! SKLO – Ľahké a odolné. Fľašky MilkHero sú vyrobené zo skla a nie leda akého, ale vysoko kvalitného ľahkého borosilikátového skla.

Tommee Tippee kojenecká láhev C2N, 1 ks 150 ml, 0-2 m
7,90 €

Novinka

Kojenecká láhev C2N od značky Tommee Tippee je skvělým řešením pro děti se sklonem k břišním kolikám. Lahvička má patentovaný antikolikový ventil, což zajišťuje dokonalý odvod vzduchu během krmení. Vhodné pro děti od narození.

Philips Avent Fľaša Natural sklenená 120 ml-28%
15,90 € 11,32 €

Akcia

Fľaša Natural sklenená 120 ml obsahuje novorodenecký cumlík a priehľadné viečko. 0% BPA. Určená od narodenia. Široký cumlík v tvare prsníka umožňujúci prirodzenejšie prisatie bábätka. Pokročilý anti-kolíkový systém,ktorý znižuje riziko koliky a nepokoj pri kŕmení.

Nuk FC + fľaša sklo 120 ml
6,60 €

Detská dojčenská fľaša od značky NUK je vyrobená z vysoko kvalitného a pevného varného borosilikátového skla. Široké hrdlo fľaše skvele poslúži pre jednoduché plnenie a čistenie.

DBB Remond Detská fľaštička Dodo PP 120 ml
6,60 €

Detská fľaša 120 ml z polypropylénu. Fľaštička je ľahká, veľmi odolná a vhodná pre sterilizáciu. Má silikónový antikolikový cumlík so stupnicou po 30 ml.

Philips Avent Fľaša Classic + 125 ml
10,50 €

Avent učiaca fľaša Classic + 125 ml s rukoväťou a unikátnym patentovaným silikónovým cumlíkom, ktorý znižuje pravdepodobnosť vzniku koliky. Odnímateľná rukoväť uľahčuje deťom prechod z fľaštičky na hrnček. Cumlík veľkosti 3 pre deti od 4 mesiacov.

Nuk Fľaša Nature Sense 150ml
8,85 € 8,50 €

Fľaša s cumlíkom podobným bradavke s tromi malými otvormi pre materské mlieko, čaj alebo vodu. Týmito malými otvormi v cumlíku hladko a prirodzene preteká tekutina podobne ako v matkinom prsníku.