Tommee Tippee Darčeková sada s fľašou, ružová
17,40 €

Tommee Tippee Darčeková súprava s fľašou, ružová je určená všetkým malým dievčatám už od narodenia. Krásna sada obsahuje fľašu Close to Nature 150 ml, sosák s klipom a bavlneným podbradníkom. Tiež vhodné ako darček.


Tommee Tippee Darčeková sada s fľašou, modrá
17,40 €

Tommee Tippee Darčeková súprava s fľašou, modrá je pre všetkých malých chlapcov od narodenia. Krásna sada obsahuje fľašu Close to Nature 150 ml, bližšie šľapky s klipom a bavlnenou podprsenkou. Tiež vhodné ako darček.


Avent Fľaša Classic + 125 ml-49%
10 €

5,02 €

Akcia

Avent učiaca fľaša Classic + 125 ml s rukoväťou a unikátnym patentovaným silikónovým cumlíkom, ktorý znižuje pravdepodobnosť vzniku koliky. Odnímateľná rukoväť uľahčuje deťom prechod z fľaštičky na hrnček. Cumlík veľkosti 3 pre deti od 4 mesiacov.


Avent Fľaša 120ml Natural sklenená, 1ks-30%
14,99 €

10,49 €

Akcia

Fľaša 120 ml Natural sklenená má široký cumlík v tvare prsníka, ktorý podporuje prirodzené prisatie podobné ako pri dojčení a uľahčí vášmu dieťaťu kombináciu dojčenia a kŕmenie z fľaše. Zdokonalený antikolikový systém – inovatívny dvojventilový systém znižuje riziko koliky a nepokoja.


Bo Jungle sklenená fľaša B-Thermo 150ml
13,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Sklenená fľaša B-Thermo 150ml je úžasným pomocníkom pre každú mamičku! Pretože sklenenú fľašu B-Thermo len tak nerozbijete, je zdravotne nezávadná a môžete si byť istí, že obsah fľaše má správnu teplotu. Keď prvýkrát vyskúšate fľašu z ľahkého borosilikátového skla už nebudete chcieť inú. Keď je mlieko alebo voda vo fľaši príliš horúca (+ 40 °C), fľaša zbelie. Viečko a rukoväte vo farbe fľaštičky fľaše, aj cumlíky možno sterilizovať vo vriacej vode alebo v mikrovlnnom sterilizátore.


Chicco Fľaša sklo 150ml silik. cumlík, 0+
7,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Fľaša sklo 150ml silikónový cumlíkborosilikátového skla je hygienická, bezpečná, vhodná pre deti už od narodenia. Chráni dieťa pred kolikou, návratom prehltnutej stravy do úst, podráždenosťou. Nekvapkacie viečko, ľahké skrutkovanie. Vyrobené v Taliansku.


Lifefactory Dojčenská fľaša 120 ml
15,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Lifefactory Dojčenská fľaša 120 ml je praktická štýlová sklenená fľaštička pre deti už od narodenia, ideálna pre každodenné použitie. Jednoduchá údržba, odolné borokremičité sklo, s cumlíkom a ochranným krytom. Je možné umývať v umývačke aj vyvariť bez nutnosti snímania obalu. Pre deti cca do 3 mesiacov.


LOVI Fľaša LOVI Trends 120 ml
6,99 €

Fľaša s objemom 120 ml bezpečná pri dojčení v štýlovom dizajne. Umožňuje kombináciu kŕmenia z fľaše a dojčenia. Fľaša je vybavená dynamickým cumlíkom LOVI, ktorý pri kŕmení modifikuje svoj tvar. Nenarušuje sací reflex. Cumlík obsahuje efektívny systém odvzdušňovania SUPER Vent, ktorý zabraňuje vzniku podtlaku. Fľaša má tesniaci disk a viečko s odmerkou. Plastová fľaša neobsahuje BPA.


MUNCHKIN Latch - Dojčenská fľaška 120ml
11 €

Posledný kus za túto cenu!

Munchkin Latch predstavuje novú podobu dojčenských fliaš s cumlíkom, ktorá vďaka svojmu harmonikovému základu lepšie napodobňuje správanie prsníka. Vďaka podobným reakciám na impulzy od dieťaťa cumlík uľahčuje prechod k fľaške a späť.


MUNCHKIN Latch - Dojčenská fľaška 120ml, 2ks
19 €

Posledný kus za túto cenu!

Munchkin Latch predstavuje novú podobu dojčenských fliaš s cumlíkom, ktorá vďaka svojmu harmonikovému základu lepšie napodobňuje správanie prsníka. Vďaka podobným reakciám na impulzy od dieťaťa cumlík uľahčuje prechod k fľaške a späť.


Nuk FC + fľaša sklo 120ml, S, V1-M
8,50 €

Posledný kus za túto cenu!

NUK FC + fľaša sklo 120ml, S, V1-M so super mäkkým silikónovým ventilovaným cumlíkom. Fľaša má široké hrdlo pre ľahké plnenie a čistenie. Fľaša je určená pre deti od narodenia.


Philips Avent Fľaša Natural 125 ml-18%
8,39 €

6,80 €

Akcia

Lahev Natural 125 ml obsahuje novorozenecký dudlík a průhledné víčko. 0% BPA. Skvělá pro kombinaci kojení a krmení z láhve. Speciálně navržené měkké okvětní lístky, které minimalizují nepřisátí. Pokročilý anti-kolikový systém, s praktickým širokým hrdlem.


Philips Avent Láhev Natural 125 ml-16%
9,29 €

7,74 €

Akcia

Lahev Natural 125 ml obsahuje novorozenecký dudlík a průhledné víčko. 0% BPA. Skvělá pro kombinaci kojení a krmení z láhve. Speciálně navržené měkké okvětní lístky, které minimalizují nepřisátí. Pokročilý anti-kolikový systém, který snižuje riziko koliky a neklidnost při krmení.


Philips Avent Láhev Natural skleněná 120 ml
11,99 €
11,16 €

Akcia

Láhev Natural skleněná 120 ml obsahuje novorozenecký dudlík a průhledné víčko. 0% BPA. Určena od narození. Široký dudlík ve tvaru prsu umožňující přirozenější přisátí miminka. Pokročilý anti-kolikový systém, který snižuje riziko koliky a neklidnost při krmení.


Suavinex Couture Premium Fľaša 150ml Silikón
10,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Suavinex Couture Premium Fľaša je vhodná pre deti od narodenia. Jej ergonomický tvar podporuje lepšie uchopenie počas kŕmenia bábätka. Prichádza s guľatým cumlíkom a s antikolikovými prieduchmi, ktoré zamedzujú hromadeniu vzduchu a jeho prehĺtanie počas kŕmenia a tým znižujete pravdepodobnosť vzniku novorodeneckej koliky.


Suavinex Sklenená fľaša 120ml anatomický cumlík
11,84 €
11,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Suavinex Sklenená fľaša 120ml vhodná pre deti od narodenia má ergonomický tvar čo je veľmi príjemné na úchop. Anatomický silikónový cumlík napomáha predchádzať čkaniu a kolikám. Veľmi dobre sa čistí a nezanecháva po ovocných šťavách na vnútornej stene fľaše neestetické zafarbenie.


Tescoma Láhev PAPU PAPI 150 ml
11,60 €

Novinka

Dětská láhev s kvalitní antikolikovou silikonovou savičkou pro krmení dětí. Láhev je vyrobena unikátní technologií nanoCARE™ ze špičkového plastového materiálu používaného ve zdravotnictví, je antibakteriální, nezabarvuje se a nevstřebává pachy. Láhev je ekologická, po použití ji stačí bez saponátů opláchnout, není třeba mýt v myčce. Láhev i savičku lze sterilizovat.


Tommee Tippee Kojenecká láhev C2N ANTI-COLIC 150ml 2ks 0m+
16,33 €
16 €

Tommee Tippee Kojenecká láhev Closer to Nature Anti-Colic nabízí nejúčinnější řešení pro miminka od narození se sklonem k břišním kolikám. Patentovaný antikolikový ventil zajišťuje dokonalý odvod vzduchu během krmení a umožňuje dítěti zcela plynulé sání bez polykání vzduchu.


Tommee Tippee Dojčenská fľaša C2N, 150ml, 0 + m, 1ks
12,18 €

10,82 €

Akcia

Tommee Tippee Dojčenská fľaša C2N sklenená, 150 mlunikátny silikónový cumlík, ktorý pripomína materský prsník a dieťatko tým pádom sotva pozná rozdiel medzi dojčením z prsníka a tejto fľašky. Anti-koliková, bez BPA.


Tommee Tippee Dojčenská fľaša Ultra 150 ml
12,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Tommee Tippee Dojčenská fľaša Ultra 150 ml, určená deťom už od narodenia. Ultra má unikátny silikónový cumlík, pripomínajúcu materskú bradavku a praktický asymetrický tvar. Je antikolikou, v ergonomickej forme.


Twistshake Dojčenská fľaša Anti-Colic 180ml
9,02 €
8,90 €

Twistshake Dojčenská fľaša Anti-Colic, 180ml s jedinečným systémom Twistflow, ktorý aktívne znižuje riziko novorodeneckej koliky a zabezpečuje rovnomerný tok mlieka. Každá fľaša obsahuje praktický zásobník, takisto sitko, ktoré účinne rozmiestni hrudky a cumlík veľkosti S, ktorý je vhodný pre deti od narodenia.


Nuk Fľaša Nature Sense 150ml
9 €

Fľaša s cumlíkom podobným bradavke s tromi malými otvormi pre materské mlieko, čaj alebo vodu. Týmito malými otvormi v cumlíku hladko a prirodzene preteká tekutina podobne ako v matkinom prsníku.


Yoomi 5oz Bottle Double Pack - Y25B
15,90 €

YOOMI fľaša sa vyrába v Spojenom kráľovstve v tej najvyššej kvalite a preto ponúka komfort, bezpečnosť (bez obsahu BPA) a jednoduchosť použitia. S mäkkým, prirodzene tvarovaným cumlíkom so 6 ventilmi na redukciu koliky, je Yoomi fľaša ideálna pre kombinované kŕmenie, na prechod medzi dojčením a fľašou alebo pre výhradné kŕmenie bábätka z fľaše.


Nuk lahvička na učení Nature Sense 150ml
10,85 €

Doporučeno maminkami: Pro hladký přechod od kojení k samostatnému pití. Dětská lahvička na učení NUK Nature Sense 150 ml, extra široké a měkké pítko, nekapající, vhodná od 6–18 měsíců. V určitém okamžiku vývoje vašeho miminka přijde čas, kdy mu kromě mléka budete chtít dát také vodu. Například ve chvíli, kdy ho začínáte učit na pevnou stravu.