Natursutten sklenené dojčenské fľaše 110 ml 2 ks
24,90 €

Natursutten sklenené dojčenské fľaše s objemom 110 ml sú z kvalitného borosilikátového skla, ktoré je vhodné do umývačky a je odolné voči rýchlemu striedaniu teplôt. Cumlík fľaše je z veľmi príjemného kaučuku a deťom sa tak bude piť jedna radosť.

Suavinex PREMIUM FĽAŠA 150 ml P. PRIETOK FÚZIKY
10,90 € 10,30 €

Premium fľaša fúziky s objemom 150 ml od značky Suavinex vás nadchne svojou praktickosťou. Má široké hrdlo pre ľahké čistenie a prípravu pokrmov. Pre svoje bábätko oceníte aj anti-kolikové prieduchy zamedzujúce hromadeniu vzduchu a jeho následné prehĺtanie počas kŕmenia.

Philips Avent Fľaša Anti-colic 125 ml s AirFree, 1ks-17%
8,90 € 7,30 €

Akcia

Fľaša Anti-Colic 125 ml s ventilom AirFree, ktorý udržuje cumlík plný mlieka. Klinické štúdie preukazujú, že fľaše AVENT značne znižujú koliku a nepokojné a podráždené správanie

Philips Avent Fľaša Natural 125 ml-23%
9,90 € 7,60 €

Akcia

Fľaša Natural 125 ml obsahuje novorodenecký cumlík a priesvitné viečko. 0 % BPA. Skvelá pre kombináciu dojčenia a kŕmenie z fľaše. Špeciálne navrhnuté mäkké okvetné lístky, ktoré minimalizujú neprisatie. Pokročilý anti-kolíkový systém, s praktickým širokým hrdlom.

Suavinex FĽAŠA FOREST PRVÁ S UŠKAMI 150 ml
11,10 €

Detská fľaša FOREST značky Suavinex je učiaca fľaša s uškami, ktorá uľahčí vášmu dieťaťu prechod z fľaše na pitie z hrnčeka či pohár. Netečúce silikónové pítko s pitnou vodou sa postará o to, aby dieťa nevylievalo tekutinu všade. Praktické držadlá uľahčia dieťaťu pitie a uchopenie fľaštičky.

Dr.Brown´s Fľaša antikolik Options+ široké hrdlo 2 x 150 ml sklo
17 €

Akcia

Antikoliková fľaša Options+ so širokým hrdlom od značky Dr.Brown´s prináša unikátny patentovaný systém prisávania. Systém výrazne znižuje výskyt bolesti bruška a nadúvanie. Vnútorný prietokový ventil zabraňuje tvorbe vzduchových bublín. Balenie obsahuje 2 fľaše, kefku na čistenie a cumlíky.

Tommee Tippee dojčenská fľaša C2N, 1 ks 150 ml, 0-2 m
7,90 € 7,60 €

Dojčenská fľaša C2N od značky Tommee Tippee je skvelým riešením pre deti so sklonom k brušným kolikám. Fľaštička má patentovaný antikolikový ventil, čo zaisťuje dokonalý odvod vzduchu počas kŕmenia. Vhodné pre deti od narodenia.

Dr.Brown´s Fľaša antikolik Options + široké hrdlo 150ml sklo
9,29 € 9,10 €

Akcia

Antikoliková fľaša Options + so širokým hrdlom od značky Dr.Brown´s prináša unikátny patentovaný systém prisávania. Systém výrazne znižuje výskyt bolesti bruška a nadúvanie. Vnútorný prietokový ventil zabraňuje tvorbe vzduchových bublín.

Dr.Brown´s Fľaša antikolik Options+ úzke hrdlo 120 ml sklo
9,29 € 9,10 €

Akcia

Detská dojčenská fľaša antikolik Options+ značky Dr.Brown´s je špeciálne navrhnutá tak, aby eliminovala výskyt koliky u vášho bábätka. Unikátny ventilový systém vo vnútri fľaše zabraňuje tvorbe vzduchových bublín a zároveň umožňuje dieťaťu sa kŕmiť vlastným tempom.

Nuk fľaštička na učenie Nature Sense 150 ml
10,90 €

Doporučené mamičkami: Pre hladký prechod od dojčenia k samostatnému pitiu,. Detská fľaštička na učenie NUK Nature Sense 150 ml, extra široký a mäkký náustok, nekvapkajúca, vhodná od 6–18 mesiacov. V určitom okamihu vývoja vášho bábätka príde čas, kedy mu okrem mlieka budete chcieť dať aj vodu. Napríklad vo chvíli, keď ho začínate učiť na pevnú stravu.

Dr.Brown´s Fľaša antikolik Options + úzka 3 x 120 ml plast
19,60 € 19,40 €

Akcia

Antikoliková úzka fľaša od značky Dr.Brown´s prináša unikátny patentovaný systém prisávania. Systém výrazne znižuje výskyt bolesti bruška a nadúvanie. Fľaše s celým príslušenstvom pomáhajú zachovávať vitamíny C, E, A vďaka preukázateľne nižšej oxidácii.

MUNCHKIN Latch - Dojčenská fľaška 120ml, 2ks
19,40 €

Exkluzívne

Munchkin Latch predstavuje novú podobu dojčenských fliaš s cumlíkom, ktorá vďaka svojmu harmonikovému základu lepšie napodobňuje správanie prsníka. Vďaka podobným reakciám na impulzy od dieťaťa cumlík uľahčuje prechod k fľaške a späť.

Dr.Brown´s Fľaša antikolik Options + úzka 2 x 120 ml plast ružová
13,20 €

Akcia

Antikoliková ružová úzka fľaša od značky Dr.Brown´s prináša unikátny patentovaný systém prisávania. Systém výrazne znižuje výskyt bolesti bruška a nadúvanie. Vnútorný prietokový ventil zabraňuje tvorbe vzduchových bublín. Balenie obsahuje 2 fľaše a kefku na čistenie spolu s vnútorným dvojdielnym patentovaným ventilom.

LOVI Samosterilizujúca fľaša Super vent 150ml
7,80 €

Samosterilizujúca fľaša Super vent 150ml so špeciálne navrhnutým viečkom, ktoré umožňuje bezpečne sterilizovať fľašu a všetky jej časti za 1,5 min. Obsahuje efektívny systém odvzdušňovania SUPER vent, ktorý zabraňuje vzniku podtlaku a minimalizuje vznik detskej koliky. Fľaša neobsahuje BPA.

Babymoov Kiinde sáčky Twist Pouch 40ks
18,90 €

Sada 40 predsterilizovaných sáčkov s viečkom Babymoov, ktoré je možné pomocou adaptérov pripojiť k odsávačke a odsať tak mlieko rovno do vrecka, v ktorom ho môžete uchovávať, príp. zamraziť, a z neho následne kŕmiť svoje dieťatko – už žiadne prelievanie, a tým vzniknuté straty cenného materského mlieka! Objem: 175 ml. Iba na jedno použitie. Nie sú určené do mikrovlnky ani k vyváraniu. Neobsahujú ftaláty, BPA ani PVC. Vhodné pre deti od narodenia.

Suavinex Couture Premium Fľaša 150ml Silikón
10,65 € 9,20 €

Suavinex Couture Premium Fľaša je vhodná pre deti od narodenia. Jej ergonomický tvar podporuje lepšie uchopenie počas kŕmenia bábätka. Prichádza s guľatým cumlíkom a s antikolikovými prieduchmi, ktoré zamedzujú hromadeniu vzduchu a jeho prehĺtanie počas kŕmenia a tým znižujete pravdepodobnosť vzniku novorodeneckej koliky.

Babymoov Kiinde sáčky Twist Pouch 20ks
9,90 €

Sada 20 predsterilizovaných sáčkov s viečkom Babymoov, ktoré sa dajú pomocou adaptérov pripojiť k odsávačke a odsať tak mlieko rovno do sáčku, v ktorom ho môžete uchovávať, príp. zamraziť, a z neho následne kŕmiť svoje dieťatko – už žiadne prelievanie, a tým vzniknuté straty cenného materského mlieka! Objem: 175 ml. Iba na jedno použitie. Nie sú určené do mikrovlnky ani k vyváraniu. Neobsahujú ftaláty, BPA ani PVC. Vhodné pre deti od narodenia.

Twistshake Dojčenská fľaša Anti-Colic 180ml
9 €

Twistshake Dojčenská fľaša Anti-Colic, 180ml s jedinečným systémom Twistflow, ktorý aktívne znižuje riziko novorodeneckej koliky a zabezpečuje rovnomerný tok mlieka. Každá fľaša obsahuje praktický zásobník, takisto sitko, ktoré účinne rozmiestni hrudky a cumlík veľkosti S, ktorý je vhodný pre deti od narodenia.

Nuk Fľaša Nature Sense 150ml
8,85 € 7,60 €

Fľaša s cumlíkom podobným bradavke s tromi malými otvormi pre materské mlieko, čaj alebo vodu. Týmito malými otvormi v cumlíku hladko a prirodzene preteká tekutina podobne ako v matkinom prsníku.

Dr.Brown´s Fľaša antikolik Options + úzka 120 ml plast
7,50 €

Akcia

Medical antikoliková fľaša od značky Dr.Brown´s prináša unikátny patentovaný systém prisávania. Systém výrazne znižuje výskyt bolesti bruška a nadúvanie. Vnútorný prietokový ventil zabraňuje tvorbe vzduchových bublín.

Tommee Tippee dojčenská fľaša C2N potlač, 1ks 150ml, 0+m
7,90 €

Dojčenská fľaša C2N od značky Tommee Tippee je skvelým riešením pre deti so sklonom k brušným kolikám. Fľaštička má patentovaný antikolikový ventil, čo zaisťuje dokonalý odvod vzduchu počas kŕmenia. Vhodné pre deti od narodenia.

Dr.Brown´s Medical Specialty dojčenská fľaša 250 ml
7,90 € 7,80 €

Akcia

Medical Specialty dojčenská fľaša od značky Dr.Brown´s je vybavená regulačným ventilom navrhnutým v spolupráci so špecialistami. Jednosmerný ventil umožňuje kŕmenie bez potreby manuálnej pomoci. Balenie obsahuje aj čistiacu kefku.

Dr.Brown´s fľaša antikolik Options+ široké hrdlo 150 ml plast
7,29 € 7,10 €

Akcia

Antikoliková fľaša Options+ od značky Dr.Brown´s prináša unikátny patentovaný systém prisávania. Systém výrazne znižuje výskyt bolesti bruška a nadúvania. Fľaše s celým príslušenstvom pomáhajú zachovávať vitamíny A, C, E vďaka preukázateľne nižšej oxidácii.

Philips Avent Fľaša Natural 125 ml-20%
10,90 € 8,70 €

Akcia

Fľaša Natural 125 ml obsahuje novorodenecký cumlík a priesvitné viečko. 0 % BPA. Skvelá pre kombináciu dojčenia a kŕmenie z fľaše. Ššpeciálne navrhnuté mäkké okvetné lístky, ktoré minimalizujú neprisatie. Pokročilý antikolikový systém, ktorý znižuje riziko koliky a nepokoj pri kŕmení.

Suavinex FĽAŠA SKLO 120 ml P. PRIETOK HYGGE
11,90 € 11,10 €

Sklenená fľaša HYGGE s objemom 120 ml od prestížnej značky Suavinex je skvelou voľbou pre kŕmenie vášho novorodeného bábätka. Fľaštička disponuje ventilkami na hornej hrane cumlíku, čo pomáha predchádzať čkaniu a kolikám. Všetky použité farby a materiály sú netoxické.

Chicco Fľaša dojčenská sklo Chicco Original Touch latex, 150ml - neutral
8,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Sklenená dojčenská fľaša Original Touch značky Chicco je vyrobená z prírodného materiálu. Sklo je odolné voči vysokým teplotám a je možné ho sterilizovať. Široké hrdlo na fľaši vám uľahčí plnenie aj čistenie. Ergonimocký tvar fľaše zase uľahčí jej držanie.

Bo Jungle sklenená fľaša B-Thermo 150ml
13,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Sklenená fľaša B-Thermo 150ml je úžasným pomocníkom pre každú mamičku! Pretože sklenenú fľašu B-Thermo len tak nerozbijete, je zdravotne nezávadná a môžete si byť istí, že obsah fľaše má správnu teplotu. Keď prvýkrát vyskúšate fľašu z ľahkého borosilikátového skla už nebudete chcieť inú. Keď je mlieko alebo voda vo fľaši príliš horúca (+ 40 °C), fľaša zbelie. Viečko a rukoväte vo farbe fľaštičky fľaše, aj cumlíky možno sterilizovať vo vriacej vode alebo v mikrovlnnom sterilizátore.

Difrax Dojčenská S-fľaštička. antikolik 170ml
8,70 € 8,10 €

Akcia

Fľaštička so špeciálnym ventilom, ktorý zabraňuje preniknutiu vzduchu do potravy a tým chráni dieťa pred kolikami. Difrax dojčenská S-fľaštička. antikolik 170ml má ergonomické tvarovanie, napomáhajúce prirodzenej polohe dieťaťa, podobné pri dojčení. Súčasťou fľaše je aj cumlík veľkosti S, ktorá dieťaťu pomôže s uchopením.

Suavinex PREMIUM FĽAŠA 150 ml P. PRIETOK ZAJAČIK
10,90 € 10,10 €

Premium fľaša Zajačik s objemom 150 ml od značky Suavinex je skvelou voľbou pre kŕmenie vášho bábätka. Vďaka širokému hrdlu sa ľahko čistí. Fľaša disponuje anti-kolikovými prieduchmi, ktoré zamedzujú hromadeniu vzduchu a jeho prehĺtaniu v priebehu kŕmenia.

Babymoov Kiinde štartovacia sada TWIST Starter Kit-20%
49,90 € 39,50 €

Akcia

Praktická sada pre uchovávanie materského mlieka a kŕmenie Babymoov umožňuje odsatie materského mlieka priamo do sáčkov, ktoré môžete uchovávať, príp. zamraziť v praktickom stojančeku, a z nich následne kŕmiť svoje dieťatko – už žiadne prelievanie, a tým vzniknuté straty cenného materského mlieka! Neobsahuje BPA. Vhodné pre deti od 0 mesiacov.

Everyday Baby Fľaša sklo senzor 150 ml-19%
19,90 € 16,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Aká dojčenská fľaša je pre moje dieťa tá najlepšia? MilkHero Sklenená Dojčenská fľaša je konečne tu! Chráni vaše dieťa pred obarením! Teraz sa môžete cítiť bezpečnejšie vďaka unikátnej sklenenej fľaštičke, ktorá indikuje, či je jej obsah príliš horúci zmenou farby – pri teplote okolo 40 °C.

Dr.Brown´s Medical Specialty kojencká fľaša 120 ml
7,90 € 7,10 €

Akcia

Medical Specialty dojčenská fľaša od značky Dr.Brown´s je vybavená regulačným ventilom navrhnutým v spolupráci so špecialistami. Jednosmerný ventil umožňuje kŕmenie bez potreby manuálnej pomoci. Balenie obsahuje aj čistiacu kefku.

Tescoma Fľaša PAPU PAPI 150 ml
12 €

Detská fľaša s kvalitným antikolikovým silikónovým cumlíkom pre kŕmenie detí. Fľaša je vyrobená unikátnou technológiou NanoCARE ™ zo špičkového plastového materiálu používaného v zdravotníctve, je antibakteriálny, nezafarbuje sa a nevstrebáva pachy. Fľaša je ekologická, po použití ju stačí bez saponátov opláchnuť, nie je potrebné umývať v umývačke. Fľašu aj cumlík možno sterilizovať.

Tommee Tippee Dojčenská fľaša C2N ANTI-COLIC 150ml 2ks 0m+
16,33 € 15 €

Tommee Tippee Dojčenská fľaša Closer to Nature Anti-Colic ponúka najúčinnejšie riešenie pre bábätká od narodenia so sklonom k brušným kolikám. Patentovaný antikolikový ventil zaisťuje dokonalý odvod vzduchu počas kŕmenia a umožňuje dieťaťu úplne plynulé sanie bez prehĺtania vzduchu.

Dr.Brown´s Fľaša antikolik Options + úzka 2 x 120 ml plast
13,20 €

Akcia

Antikoliková úzka fľašu od značky Dr.Brown´s prináša unikátny patentovaný systém prisávania. Systém výrazne znižuje výskyt bolesti bruška a nadúvanie. Vnútorný prietokový ventil zabraňuje tvorbe vzduchových bublín. Balenie obsahuje 2 fľaše a kefku na čistenie spolu s vnútorným dvojdielnym patentovaným ventilom.

Lifefactory Dojčenská fľaša 120 ml
14 €

Lifefactory Dojčenská fľaša 120 ml je praktická štýlová sklenená fľaštička pre deti už od narodenia, ideálna pre každodenné použitie. Jednoduchá údržba, odolné borokremičité sklo, s cumlíkom a ochranným krytom. Je možné umývať v umývačke aj vyvariť bez nutnosti snímania obalu. Pre deti cca do 3 mesiacov.

LOVI Fľaša sklenená 150 ml BABY SHOWER
9,90 €

MALL.SK Dni – Zľava 20 % na vybrané ohrievačky, odsávačky a sklenené fľaše značky LOVI s kódom MDL3SK44 (platí od 10. 2. do 16. 2. 2020 alebo do vypredania zásob)!
Detská fľaša s objemom 150 ml z kolekcie BABY SHOWER je vyrobená z diamantového skla. Fľaša je vybavená dynamickou silikónovou cumlíkom LOVI, ktorá nabáda dieťa k aktívnej činnosti počas sania, rovnako ako u dojčení, čím nenarušuje sací reflex bábätka.
NIP First Moments PP fľaša so širokým hrdlom, 150 ml,
9,30 € 8 €

Akcia

Fľaša First Moments od značky NIP 150 ml 0m+ so širokým hrdlom a perfektne padnúcim okrúhlym silikónovým cumlíkom je vyrobená z bezpečných materiálov. Fľaša poskytne dieťatku od úplného začiatku prirodzený pocit z pitia a tiež sa ľahko čistí.

Canpol babies Fľaša so širokým hrdlom JUNGLE 120 ml-22%
5,41 € 4,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Tvarovaná polypropylénová fľaša z novej kolekcie JUNGLE s potlačou opičiek o objeme 120ml, ktorá zaujme každú mamičku svojim nadčasovým dizajnom. Veľmi dobre sa plní, umýva a drží pri kŕmení. Fľaša neobsahuje BPA.