LOVI Fľaša Super Vent 150ml + Cumlík-29%
7,73 € 5,45 €

Akcia

NOVINKA! Fľaša Super Vent 150ml + Cumlík nenarúšajúci sací reflex dieťaťa. Sada obsahuje Fľašu LOVI 150ml a silikónový dynamický cumlík LOVI.

Philips Avent Fľaša Natural 125 ml-18%
8,39 € 6,86 €

Akcia

Fľaša Natural 125 ml obsahuje novorodenecký cumlík a priesvitné viečko. 0 % BPA. Skvelá pre kombináciu dojčenia a kŕmenie z fľaše. Špeciálne navrhnuté mäkké okvetné lístky, ktoré minimalizujú neprisatie. Pokročilý anti-kolíkový systém, s praktickým širokým hrdlom.

Philips Avent Fľaša Natural sklenená 120 ml
11,99 € 11,26 €

Akcia

Fľaša Natural sklenená 120 ml obsahuje novorodenecký cumlík a priehľadné viečko. 0% BPA. Určená od narodenia. Široký cumlík v tvare prsníka umožňujúci prirodzenejšie prisatie bábätka. Pokročilý anti-kolíkový systém,ktorý znižuje riziko koliky a nepokoj pri kŕmení.

LOVI Samosterilizujúca fľaša Super vent 150ml
7,80 €

Samosterilizujúca fľaša Super vent 150ml so špeciálne navrhnutým viečkom, ktoré umožňuje bezpečne sterilizovať fľašu a všetky jej časti za 1,5 min. Obsahuje efektívny systém odvzdušňovania SUPER vent, ktorý zabraňuje vzniku podtlaku a minimalizuje vznik detskej koliky. Fľaša neobsahuje BPA.

Philips Avent Fľaša Natural 125 ml-16%
9,29 € 7,80 €

Akcia

Fľaša Natural 125 ml obsahuje novorodenecký cumlík a priesvitné viečko. 0 % BPA. Skvelá pre kombináciu dojčenia a kŕmenie z fľaše. Ššpeciálne navrhnuté mäkké okvetné lístky, ktoré minimalizujú neprisatie. Pokročilý antikolikový systém, ktorý znižuje riziko koliky a nepokoj pri kŕmení.

LOVI Diamond Glass 150ml
9,70 €

Fľaša Diamond Glass 150ml z borokremičitého varného skla s potlačou pre najmenšie deti, ktoré sú kŕmené dospelou osobou s dynamickým silikónovým cumlíkom. Povzbudzuje tak dieťa k aktívnej činnosti počas sania, rovnako ako pri dojčení. Fľaša neobsahuje BPA.

Twistshake Dojčenská fľaša Anti-Colic 180ml
9 €

Twistshake Dojčenská fľaša Anti-Colic, 180ml s jedinečným systémom Twistflow, ktorý aktívne znižuje riziko novorodeneckej koliky a zabezpečuje rovnomerný tok mlieka. Každá fľaša obsahuje praktický zásobník, takisto sitko, ktoré účinne rozmiestni hrudky a cumlík veľkosti S, ktorý je vhodný pre deti od narodenia.

Yoomi 5oz Bottle Double Pack - Y25B
16,30 €

YOOMI fľaša sa vyrába v Spojenom kráľovstve v tej najvyššej kvalite a preto ponúka komfort, bezpečnosť (bez obsahu BPA) a jednoduchosť použitia. S mäkkým, prirodzene tvarovaným cumlíkom so 6 ventilmi na redukciu koliky, je Yoomi fľaša ideálna pre kombinované kŕmenie, na prechod medzi dojčením a fľašou alebo pre výhradné kŕmenie bábätka z fľaše.

Bo Jungle sklenená fľaša B-Thermo 150ml
13,20 €

Sklenená fľaša B-Thermo 150ml je úžasným pomocníkom pre každú mamičku! Pretože sklenenú fľašu B-Thermo len tak nerozbijete, je zdravotne nezávadná a môžete si byť istí, že obsah fľaše má správnu teplotu. Keď prvýkrát vyskúšate fľašu z ľahkého borosilikátového skla už nebudete chcieť inú. Keď je mlieko alebo voda vo fľaši príliš horúca (+ 40 °C), fľaša zbelie. Viečko a rukoväte vo farbe fľaštičky fľaše, aj cumlíky možno sterilizovať vo vriacej vode alebo v mikrovlnnom sterilizátore.

Chicco Fľaša sklo 150ml silik. cumlík, 0+
7,36 € 6,60 €

Fľaša sklo 150ml silikónový cumlíkborosilikátového skla je hygienická, bezpečná, vhodná pre deti už od narodenia. Chráni dieťa pred kolikou, návratom prehltnutej stravy do úst, podráždenosťou. Nekvapkacie viečko, ľahké skrutkovanie. Vyrobené v Taliansku.

Babymoov Kiinde štartovacia sada TWIST Starter Kit
49,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Praktická sada pre uchovávanie materského mlieka a kŕmenie Babymoov umožňuje odsatie materského mlieka priamo do sáčkov, ktoré môžete uchovávať, príp. zamraziť v praktickom stojančeku, a z nich následne kŕmiť svoje dieťatko – už žiadne prelievanie, a tým vzniknuté straty cenného materského mlieka! Neobsahuje BPA. Vhodné pre deti od 0 mesiacov.

Lifefactory Dojčenská fľaša 120 ml
14 €

Posledný kus za túto cenu!

Lifefactory Dojčenská fľaša 120 ml je praktická štýlová sklenená fľaštička pre deti už od narodenia, ideálna pre každodenné použitie. Jednoduchá údržba, odolné borokremičité sklo, s cumlíkom a ochranným krytom. Je možné umývať v umývačke aj vyvariť bez nutnosti snímania obalu. Pre deti cca do 3 mesiacov.

MUNCHKIN Latch - Dojčenská fľaška 120ml, 2ks
19,40 €

Exkluzívne

Munchkin Latch predstavuje novú podobu dojčenských fliaš s cumlíkom, ktorá vďaka svojmu harmonikovému základu lepšie napodobňuje správanie prsníka. Vďaka podobným reakciám na impulzy od dieťaťa cumlík uľahčuje prechod k fľaške a späť.

Nuk lahvička na učení Nature Sense 150ml
10,90 €

Doporučeno maminkami: Pro hladký přechod od kojení k samostatnému pití. Dětská lahvička na učení NUK Nature Sense 150 ml, extra široké a měkké pítko, nekapající, vhodná od 6–18 měsíců. V určitém okamžiku vývoje vašeho miminka přijde čas, kdy mu kromě mléka budete chtít dát také vodu. Například ve chvíli, kdy ho začínáte učit na pevnou stravu.

Suavinex Couture Premium Fľaša 150ml Silikón
10,70 €

Suavinex Couture Premium Fľaša je vhodná pre deti od narodenia. Jej ergonomický tvar podporuje lepšie uchopenie počas kŕmenia bábätka. Prichádza s guľatým cumlíkom a s antikolikovými prieduchmi, ktoré zamedzujú hromadeniu vzduchu a jeho prehĺtanie počas kŕmenia a tým znižujete pravdepodobnosť vzniku novorodeneckej koliky.

DBB Remond Detská fľaštička 125 ml so širokým hrdlom z Tritanu
6,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská fľaštička 125 ml z Tritanu, ktorá vyzerá ako sklenená. Fľaštička je ľahká, veľmi odolná a vhodná pre sterilizáciu. Má široké hrdlo, antikolikový silikónový cumlík s nastaviteľným prietokom a so stupnicou po 30 ml.

DBB Remond Detská fľaštička Dodo PP 120 ml
6,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská fľaša 120 ml z polypropylénu. Fľaštička je ľahká, veľmi odolná a vhodná pre sterilizáciu. Má silikónový antikolikový cumlík so stupnicou po 30 ml.

Tommee Tippee Darčeková sada s fľašou, ružová
17,50 €

Tommee Tippee Darčeková súprava s fľašou, ružová je určená všetkým malým dievčatám už od narodenia. Krásna sada obsahuje fľašu Close to Nature 150 ml, sosák s klipom a bavlneným podbradníkom. Tiež vhodné ako darček.

Babymoov Kiinde sáčky Twist Pouch 20ks
9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada 20 predsterilizovaných sáčkov s viečkom Babymoov, ktoré sa dajú pomocou adaptérov pripojiť k odsávačke a odsať tak mlieko rovno do sáčku, v ktorom ho môžete uchovávať, príp. zamraziť, a z neho následne kŕmiť svoje dieťatko – už žiadne prelievanie, a tým vzniknuté straty cenného materského mlieka! Objem: 175 ml. Iba na jedno použitie. Nie sú určené do mikrovlnky ani k vyváraniu. Neobsahujú ftaláty, BPA ani PVC. Vhodné pre deti od narodenia.

Babymoov Kiinde sáčky Twist Pouch 40ks
18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada 40 predsterilizovaných sáčkov s viečkom Babymoov, ktoré je možné pomocou adaptérov pripojiť k odsávačke a odsať tak mlieko rovno do vrecka, v ktorom ho môžete uchovávať, príp. zamraziť, a z neho následne kŕmiť svoje dieťatko – už žiadne prelievanie, a tým vzniknuté straty cenného materského mlieka! Objem: 175 ml. Iba na jedno použitie. Nie sú určené do mikrovlnky ani k vyváraniu. Neobsahujú ftaláty, BPA ani PVC. Vhodné pre deti od narodenia.

Lifefactory Sada 2ks dojčenská fľaša 120ml (s hryzátkom)-19%
33,27 € 26,65 €

Akcia

Lifefactory Sada 2ks dojčenská fľaša 120ml (s hryzátkom) – okrem dvoch fľašiek v nežných farbách v balení nájdete aj krásne hryzátko. Praktické sklenené fľaše Lifefactory sú ideálne pre denné použitie. Odolné sklo, ochranný kryt, pre deti od narodenia do 3 mesiacov.

MUNCHKIN Latch - Dojčenská fľaška 120ml
10,90 €

Exkluzívne

Munchkin Latch predstavuje novú podobu dojčenských fliaš s cumlíkom, ktorá vďaka svojmu harmonikovému základu lepšie napodobňuje správanie prsníka. Vďaka podobným reakciám na impulzy od dieťaťa cumlík uľahčuje prechod k fľaške a späť.

Tescoma Fľaša PAPU PAPI 150 ml
12 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská fľaša s kvalitným antikolikovým silikónovým cumlíkom pre kŕmenie detí. Fľaša je vyrobená unikátnou technológiou NanoCARE ™ zo špičkového plastového materiálu používaného v zdravotníctve, je antibakteriálny, nezafarbuje sa a nevstrebáva pachy. Fľaša je ekologická, po použití ju stačí bez saponátov opláchnuť, nie je potrebné umývať v umývačke. Fľašu aj cumlík možno sterilizovať.

Everyday Baby Fľaša sklo odolná 150 ml
18,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Aká dojčenská fľaša je pre moje dieťa tá najlepšia? MilkHero Sklenená Dojčenská fľaša je konečne tu! SKLO – Ľahké a odolné. Fľašky MilkHero sú vyrobené zo skla a nie leda akého, ale vysoko kvalitného ľahkého borosilikátového skla.

Everyday Baby Fľaša sklo senzor 150 ml
18,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Aká dojčenská fľaša je pre moje dieťa tá najlepšia? MilkHero Sklenená Dojčenská fľaša je konečne tu! Chráni vaše dieťa pred obarením! Teraz sa môžete cítiť bezpečnejšie vďaka unikátnej sklenenej fľaštičke, ktorá indikuje, či je jej obsah príliš horúci zmenou farby – pri teplote okolo 40 °C.

Philips Avent Fľaša Anti-colic 125 ml s AirFree, 1ks-19%
8,16 € 6,55 €

Akcia

Fľaša Anti-Colic 125 ml s ventilom AirFree, ktorý udržuje cumlík plný mlieka. Klinické štúdie preukazujú, že fľaše AVENT značne znižujú koliku a nepokojné a podráždené správanie

Tommee Tippee Dojčenská fľaša C2N, 150ml, 0 + m, 1ks
12,18 € 10,82 €

Akcia

Tommee Tippee Dojčenská fľaša C2N sklenená, 150 mlunikátny silikónový cumlík, ktorý pripomína materský prsník a dieťatko tým pádom sotva pozná rozdiel medzi dojčením z prsníka a tejto fľašky. Anti-koliková, bez BPA.

Tommee Tippee Kojenecká láhev C2N ANTI-COLIC 150ml 2ks 0m+
16,33 € 15 €

Tommee Tippee Kojenecká láhev Closer to Nature Anti-Colic nabízí nejúčinnější řešení pro miminka od narození se sklonem k břišním kolikám. Patentovaný antikolikový ventil zajišťuje dokonalý odvod vzduchu během krmení a umožňuje dítěti zcela plynulé sání bez polykání vzduchu.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: