B.toys Kocky Elemnosqueeze
27 €

Kocky Elemnosqueeze obsahujú 26 kusov tvarov rôznych farieb a veľkostí s písmenami a zvieratami. Sú vyrobené z mäkkých plastový materiálov. Tvary po stlačení pískajú. Dieťa sa s kockami môže hádzať, stavať z nich, učiť sa písmenká a názvy zvieratiek. Dodávané v darčekovej taške na zips s držadlom do ruky pre ľahké upratovanie aj prenášanie.

Lamps Penové kocky 15 ks
7 €

Stavebnica z mäkkých penových kociek je vhodná aj pre tie najmenšie deti, ktoré s ňou môžu už od batoľacieho veku rozvíjať svoju kreativitu, zručnosť i priestorovú predstavivosť.

Lamps Penové kocky 32 ks
7,80 € 6,60 €

Stavebnica z mäkkých penových kociek je vhodná aj pre tie najmenšie deti, ktoré s ňou môžu už od batoľacieho veku rozvíjať svoju kreativitu, zručnosť i priestorovú predstavivosť.

SIMBA Mäkké kocky s obrázkami
7,66 € 6,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Mäkučké a pestrofarebné kocky sa rýchlo stanú obľúbenou hračkou každého dieťatka. Svojim veselým dizajnom a tvarom deti zaujmú a stimulujú ich na hranie hier, stavanie a k ďalším aktivitám.

Topa Drevené kocky Mašinka 12 ks
7,73 € 6,60 €

Pestrofarebné obrázkové kocky s motívmi dopravných prostriedkov potešia všetkých chlapcov. Je možné z nich zostaviť 6 rôznych obrázkov alebo si stavať svoje vlastné stavby, komíny či veže úplne podľa vlastnej predstavivosti.

Lamps Penové kocky 32 ks štruktúrované
6,24 € 5,80 €

Stavebnica z mäkkých penových kociek je vhodná aj pre tie najmenšie deti, ktoré s ňou môžu už od batoľacieho veku rozvíjať svoju kreativitu, zručnosť i priestorovú predstavivosť.

Fisher-Price Akčné kocky

Fisher-Price Akčné kocky

Hodnotenie: 4,5
20,20 €

akčnými kockami od Fisher-Price zažije vaše dieťa veľa zábavy a srandy. Na každej zo 4 strán každej kocky nájde dieťatko 1 zábavnú hru: učenie písmeniek, učenie číslic, hru na jukanú a ďalšiu zábavnú hru. V modrej akčnej kocke sa pretáča malý bubienok, v červenej akčnej kocke je otáčavá guľôčka s malými guľôčkami vnútri a žltá kocka je klikacia. Toľko zábavy len v troch akčných kockách!

Teddies BABY Abecedné kocky plast 16ks
8,99 € 8,10 €

Abecedné kocky plastové môže vaše dieťa využiť nielen na precvičovanie písmeniek. Kocky majú po stranách tiež vyobrazené najrôznejšie zvieratká.

DINO Kocky kubus Krtko a priatelia
8,50 €

Detské drevené kocky 12 kusov majú po stranách kusy krásnych obrázkov Zdeňka Milera a jeho svetoznámeho hrdinu, Krtka. Šesť rôznych obrázkov zvedavého hrdinu a jeho priateľov iste zabaví deti od veku 3 rokov.

Teddies BABY Kocky + iné tvary plast v krabici
15 € 14,70 €

Multifunkčné kocky slúžia tiež ako puzzle so zvieratkami alebo poznávačka tvarov a farieb. Kocky majú na jednej zo strán nalepené obrázky z ktorých možno poskladať obrázok. Na ďalšej strane sú zastrčené menšie tvary s obrázkami.

Bigjigs Toys Bigjigs Baby Barevné kostky v kyblíku 50 ks
22,51 €

Hračka je vyrobena z kvalitních a ekologicky-zodpovědně získaných materiálů z naší Země.Hračka vyhovuje současným evropským bezpečnostním normám.Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala.

DINO Na statku - 20 Drevených kociek
11,62 € 9,30 €

Detské drevené kocky s motívom zvierat zo statku sú ideálnou hračkou pre dlhé popoludnie. Obrázkové kocky podporujú u najmenších detí koordináciu a motoriku pri búraní a stavaní komínov, napomáhajú chápaniu príčiny a následku. U starších detí pri skladaní obrázkov rozvíjajú fantáziu, logické myslenie a motivujú k rozprávaniu príbehov.

DETOA Kocky stavebnice drevo 50 ks v krabici 20x19x8 cm
17,52 € 12 €

Stavebnica je ideálnou hračkou, ktorá rozvíja tvorivé a kombinačné schopnosti dieťaťa. Rozvíja logické myslenie, učí deti trpezlivosti a vytrvalosti. Doprajte im ten pocit, že niečo dokážu!

Lamps Detské kocky

Lamps Detské kocky

Hodnotenie: 5
12 €

Detské kocky v rôznych tvaroch pre vašich malých staviteľov a staviteľky. Kocky sú z mäkkého plastu a nemajú ostré rohy, takže sú vhodné aj pre menšie deti. Kociek je 34 a majú rôzne tvary pre viac možností stavby.

GALT Penové kocky

GALT Penové kocky

Hodnotenie: 4,5
20,20 €

Vaše dieťa čakajú hodiny fantastickej zábavy a dobrodružstva so šiestimi mäkkými rôznofarebnými kockami so zaujímavými obrázkami. Vďaka obrázkom budú deti poznávať nové veci zo všedného života i cvičiť motorické schopnosti!

Fisher-Price Náučné mäkké kocky
19,25 € 14,30 €

Mäkké kocky menia s každým otočením svoj motív. Niektoré sú náučné, iné zase rozvíjajú zmyslové vnímanie. Vaše dieťatko sa vďaka nim zoznámi s tvarmi, číslami, farbami a zvieratkami a zároveň bude môcť skúmať rôzne typy látok, ktoré pomôžu rozvoju hmatu.

Topa Kocky kubus Ako dedko menil
8,90 €

Detské drevené kocky 12 kusov majú po stranách kusy obrázkov z ilustrácií známej rozprávky Ako dedko menil. Šesť rôznych obrázkov dohromady s priloženou rozprávkou iste zabaví deti od veku 3 rokov.

Fisher-Price Fidget kocka s aktivitami
11,68 € 10,50 €

Táto pestrofarebná kocka s aktivitami rozvíja detské zmysly. Deti budú zaujaté farebnými cvakátkami, otáčavými guľôčkami, páčkovým spínačom a množstvom ďalších zaujímavých vecí, ktoré pomôžu rozvíjať jemnú motoriku.

Teddies Kocky penové farebné mäkké 60ks
18,47 € 17,50 €

Sada penových farebných kociek v dizajne imitácii dreva. Dieliky majú rôzne geometrické tvary. Kocky sú balené v plastovej priehľadnej taške. Stavebnica je ideálna pre rozvoj detskej fantázie, jemnej motoriky a intelektu.

K´s Kids Zábavné textilné kocky (6 ks)
16,60 €

Deti milujú kocky. Stavajú ich na seba a hrajú sa s nimi. Môžu sa zároveň učiť: tvary, čísla, počítanie, spájanie a stavať dlhý vlak. Môžu tiež zostaviť 6 kreslených postavičiek a učiť sa ich profesie: Patrick hasič, Wayne pilot, Mimi sestra, a ďalšie.

Viga Drevená stavacia veža
27,66 € 14,30 €

Drevená skladacia veža učí deti tvary, farby, čísla a zvieratká. Snažte sa postaviť vežu čo najstabilnejšie nech nemá šancu spadnúť. Začnite od najväčšej kocky až po tú najmenšiu. Učte sa a užite si pri tom veľa zábavy.

SIMBA Veselé aktivní kostky stohovací
9,95 € 8,90 €

S touto sadou troch pestrofarebných aktívnych kociek s obrázkami, číslami i písmenkami si deti užijú veľa zábavy. Každá kocka má rôzne funkcie a pri hraní stimuluje rôzne zmysly.

Tiamo Plyšová kostka zajíček pruhy
15,16 € 12,80 €

Plyšová kostka od výrobce Tiamo je vyrobená z jemného a měkkého plyše. Je určená pro nejmenší děti, které si ji zamilují.

Teddies BABY Detské pískacie kocky 6ks
12 €

Detské pískacie kocky 6ks majú po stranách plasticky vyobrazené najrôznejšie predmety s ktorými sa dieťa stretáva každý deň a tiež zvieratká. Kocky sú z mäkkého plasotvého materiálu, po stlačení pískajú.

Lamps Gumové kocky
11,20 €

Novinka

Gumové kocky prinášajú malým deťom veľa možností na hranie. Balenie obsahuje 24 kociek, ktoré možno spájať. Kocky majú rôzne farby.

Le Toy Van  Petilou Skládací věž zvířátka
21,44 €

Kdo postaví vyšší věžičku než zvířátka spadnou? 9 tvarovaných dřevěných zvířátek uložených v textilním pytlíku zaručují spoustu zábavy.

Firma Le Toy Van vytvořila kolekci vysoce kvalitních hraček Petilou, která je.

Mochtoys Kostky velké Waffle Blocks
98,35 € 56,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Velké kostky Waffle Blocks vhodné i na zahradu. Nechte své děti rozvíjet svou představivost postavte s nimi na zahradě něco unikátního.

Petitcollage  Dřevěné kostky ABC
24,59 €

Hlavním posláním americké firmy Petitcollage je skloubení moderního designu, ekologie a udržitelnosti. Originální výrobky jsou navrhované v Kalifornii a v současné době jsou prodávány po celém světě. Výrobky jsou vyrobeny z.

Vilac  Dřevěné zvukové kostky Moře
25,64 €

Jedenáct dřevěných zvukových kostek s motivem moře. S těmito kostkami si děti procvičí motoriku i zručnost a zároveň budou objevovat zvuky. Pro děti velmi poutavá hračka. Ilustrováno Ingelou P. Arrhenius. Hračky Vilac mají značku.

Le Toy Van  Petilou Vozík s duhovými kostkami
107,40 €

Splátky bez navýšenia

Jedinečný vozík ve tvaru mráčku s 45 ks kostkami. Veselé duhové barvy kostek mají různé tvary a lze z nich vytvářet různé stavby. Vozík lze díky pevné a stabilní konstrukci využít jako chodítko. Dítěti pomůže rozvíjet.

Ekotoys EkoToys Dřevěné kostky přírodní 220 ks XL
39,41 €

Balení obsahuje 220 kusů dřevěných kostek vyrobených z bukového dřeva, které pomůžou Tvému dítěti v přirozeném rozumovém rozvoji. Dítě se snadněji naučí počítat, hra v něm vzbudí kreativnost, rozlišování barev a.

Le Toy Van  Petilou Multifunkční kostky
42,94 €

Velké dřevěné kostky s abecedou a čísly. Na jednotlivých stranách jsou velká a malá písmena abecedy, číslice, obrázky vztahující se k písmenům a číslicím a tvary k vytvoření obrázků z kostek. Spodní deska s vzorem abecedy.

Small foot Small Foot Chodítko dřevěné kostky ve vozíku
50,34 €

Toto stabilní chodítko je vyrobeno z masivního dřeva a překližky! Různě tvarované kostky (5 cm až 10 cm) jsou vyrobeny z bukového dřeva, rozvíjí motoriku, rozpoznávání barev barev a tvarů.Německá firma Legler zaměřená na.

Ekotoys EkoToys Dřevěné kostky barevné 260ks XL
48,70 €

Sada obsahuje 260 kusů dřevěných kostek vyrobených z bukového dřeva ve 4 barvách, které pomůžou Tvému dítěti v přirozeném rozumovém rozvoji. Dítě se snadněji naučí počítat, hra v něm vzbudí kreativnost, rozlišování barev.

Lamps Baby mäkké kocky

Lamps Baby mäkké kocky

Hodnotenie: 5
23,28 € 17,50 €

Táto sada obsahuje 11 farebných kociek z mäkkého látkového materiálu. Kocky s rôznymi farebnými vzormi a číslami sú ideálne pre detské stláčanie, hádzanie a stavanie. Rozvíjajú motorické schopnosti a podporujú hmatové, zvukové aj zrakové vnemy dieťaťa.

Crocodile Creek Kocky Džungľa 4 ks
7,90 €

Značka Crocodile Creek prichádza s hravými kockami určenými pre najmenších. Ich skladaním si bude vaše dieťa rozvíjať nielen jemnú motoriku, ale aj predstavivosť, či koordinovať pohyb očí a rúk.Stavebnica obsahuje len 4 kocky, no pomocou nich môžete vyskladať až 6 samostatných obrázkov zvierat džun

Small foot Small Foot Dřevěné kostky přírodní 100ks
26,65 €

Dřevěné kostky přírodní 100ks

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro.

B.toys ABC kocky 6 kusov
32,90 €

Tieto farebné a hravé textilné a penové kocky o rozmere 9,2 × 9,2 cm z dielne značky B. Toys zlákajú každé dieťa. Vhodné sú tak pre chlapcov, ako i dievčatá, pri hraní sa s nimi zaručene zabudnú na celý svet! Päť kociek je stredom perforovaných, aby tam dieťa mohlo vkladať umelohmotné farebné, kor

Crocodile Creek Jumbo kocky Animalia 9ks
19,90 €

Deväť výrazne ilustrovaných, kartónových kociek v rovnakej veľkosti je ideálnou edukatívnou pomôckou pri spoznávaní zvierat, farieb, ale aj čísel.Ich skladanie deťom pomáha rozvíjať jemnú motoriku, úchop, koordináciu pohybov, sústredenosť, ale aj vizuálne vnímanie. Veľkosť balenia: 26 × 26 × 9 cmRo

HABA Textilné kocky Myška Merlie a Dráčik Duri
21,90 €

Nádherné kocky s motívom myšky a dráčika potešia všetky detičky. Rôzne materiály, tvary, farby a zabudované zrkadielko inšpirujú dieťa ku hre plnej objavov. Hra navyše podporuje rozvíjanie motorických zručností.  Firma Haba patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Všetky hračky Haba pomá

Hape Kocky Zvieratká z farmy
14,99 €

Klasické drevené kocky s obrázkami zvieratiek z hospodárskeho dvora. Postavte si kačičku, kravičku, prasiatko, ovečku či kohúta. 6 puzzle v jednom, 9 kociek v balení. Rozmery 13,5 × 13,5 × 4,5 cm

K´s Kids Zábavné textilné kocky - Zvieratká
17,51 € 16,30 €

Deti milujú tieto úžasné nerozbitné kocky! Stavajú ich na seba a hrajú sa s nimi. Môžu sa zároveň učiť rôzne tvary, čísla, zvuky zvierat, spájať ich a stavať dlhý vlak. Kocky stimulujú detské zmysly.

Small foot Small Foot Stavební kostky barevné
40,30 €

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy.

Bigjigs Toys Bigjigs Baby Dřevěné kostky ve vozíku
46,80 €

Hračka je vyrobena z kvalitních a ekologicky-zodpovědně získaných materiálů z naší Země.Hračka vyhovuje současným evropským bezpečnostním normám.Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: