K´s Kids Hudobná kocka - listen, clap, sing
22,19 €

18 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľmi atraktívna hračka hudobná kocka pre malé deti od 6 mesiacov. Hračku možno využiť mnohými spôsobmi. Kocka hrá a je možné ju nastaviť na 3 režimy – počúvať, tlieskať a spievať.


B.toys Kocky Elemnosqueeze
26,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Kocky Elemnosqueeze obsahujú 26 kusov tvarov rôznych farieb a veľkostí s písmenami a zvieratami. Sú vyrobené z mäkkých plastový materiálov. Tvary po stlačení pískajú. Dieťa sa s kockami môže hádzať, stavať z nich, učiť sa písmenká a názvy zvieratiek. Dodávané v darčekovej taške na zips s držadlom do ruky pre ľahké upratovanie aj prenášanie.


Lamps Penové kocky 32 ks
7,80 €

6,50 €

Stavebnica z mäkkých penových kociek je vhodná aj pre tie najmenšie deti, ktoré s ňou môžu už od batoľacieho veku rozvíjať svoju kreativitu, zručnosť i priestorovú predstavivosť.


Lamps Penové kocky 32 ks štruktúrované
6,24 €
5,80 €

Stavebnica z mäkkých penových kociek je vhodná aj pre tie najmenšie deti, ktoré s ňou môžu už od batoľacieho veku rozvíjať svoju kreativitu, zručnosť i priestorovú predstavivosť.


Alltoys Penové kocky 100ks
30,70 €

Detské kocky sú hračky, ktoré podporujú logické uvažovanie u tých najmenších detí. Pri ich stavaní si dieťa precvičí motoriku, logiku a zisťuje, ako funguje rovnováha. Kocky sú rôznych tvarov a farieb.


Teddies BABY Abecedné kocky plast 16ks
8,99 €

7,30 €

Abecedné kocky plastové môže vaše dieťa využiť nielen na precvičovanie písmeniek. Kocky majú po stranách tiež vyobrazené najrôznejšie zvieratká.


Teddies BABY Kocky + iné tvary plast v krabici
15 €

11,40 €

Multifunkčné kocky slúžia tiež ako puzzle so zvieratkami alebo poznávačka tvarov a farieb. Kocky majú na jednej zo strán nalepené obrázky z ktorých možno poskladať obrázok. Na ďalšej strane sú zastrčené menšie tvary s obrázkami.


Alltoys Hracia skladacia kocka
25,87 €

17,30 €

Interaktívna hracia kocka, prináša malým deťom veľa možností na hranie. Na každej stene ponúka iný interaktívny prvok. Kocka sa dá navyše rozložiť na hraciu plochu, vydáva svetelné a zvukové efekty. Deti si tak môžu užiť veľa zábavy.


Alltoys Penové kocky 100ks
30,70 €

Detské kocky sú hračky, ktoré podporujú logické uvažovanie u tých najmenších detí. Pri ich stavaní si dieťa precvičí motoriku, logiku a zisťuje, ako funguje rovnováha. Penové kocky sú rôznych tvarov a farieb s dreveným dizajnom.


Alltoys Penové kocky jednofarebné 50 ks
14,78 €

11,50 €

Detské kocky sú hračky, ktoré podporujú logické uvažovanie u tých najmenších detí. Pri ich stavaní si dieťa precvičí motoriku, logiku a zisťuje, ako funguje rovnováha. Kocky sú rôznych tvarov a farieb.


DETOA Kocky stavebnice drevo 50 ks v krabici 20x19x8 cm
17,52 €

12,70 €

Stavebnica je ideálnou hračkou, ktorá rozvíja tvorivé a kombinačné schopnosti dieťaťa. Rozvíja logické myslenie, učí deti trpezlivosti a vytrvalosti. Doprajte im ten pocit, že niečo dokážu!


DINO Kocky kubus Krtko a priatelia
7,79 €

7 €

Detské drevené kocky 12 kusov majú po stranách kusy krásnych obrázkov Zdeňka Milera a jeho svetoznámeho hrdinu, Krtka. Šesť rôznych obrázkov zvedavého hrdinu a jeho priateľov iste zabaví deti od veku 3 rokov.


DINO Kocky kubus Tatra 12 drevo 12ks v krabičke 22x17x4 cm
17,91 €

7,40 €

Detské drevené kocky (kubusy) s motívom obľúbených českých nákladných automobilov značky Tatra. Obrázkové kocky podporujú u najmenších detí koordináciu a motoriku pri búraní a stavaní komínov, napomáhajú chápanie príčiny a následku. U starších detí pri skladaní obrázkov rozvíjajú fantáziu a logické myslenie a motivujú k rozprávaniu príbehov.


DINO Na statku - 20 Drevených kociek
11,62 €
11,50 €

Detské drevené kocky s motívom zvierat zo statku sú ideálnou hračkou pre dlhé popoludnie. Obrázkové kocky podporujú u najmenších detí koordináciu a motoriku pri búraní a stavaní komínov, napomáhajú chápaniu príčiny a následku. U starších detí pri skladaní obrázkov rozvíjajú fantáziu, logické myslenie a motivujú k rozprávaniu príbehov.


Fisher-Price Náučné mäkké kocky
19,25 €

16,50 €

Mäkké kocky menia s každým otočením svoj motív. Niektoré sú náučné, iné zase rozvíjajú zmyslové vnímanie. Vaše dieťatko sa vďaka nim zoznámi s tvarmi, číslami, farbami a zvieratkami a zároveň bude môcť skúmať rôzne typy látok, ktoré pomôžu rozvoju hmatu.


Fisher-Price Akčné kocky

Fisher-Price Akčné kocky

Hodnotenie: 4,5
18,47 €
16,80 €

akčnými kockami od Fisher-Price zažije vaše dieťa veľa zábavy a srandy. Na každej zo 4 strán každej kocky nájde dieťatko 1 zábavnú hru: učenie písmeniek, učenie číslic, hru na jukanú a ďalšiu zábavnú hru. V modrej akčnej kocke sa pretáča malý bubienok, v červenej akčnej kocke je otáčavá guľôčka s malými guľôčkami vnútri a žltá kocka je klikacia. Toľko zábavy len v troch akčných kockách!


Fisher-Price Fidget kocka s aktivitami
11,68 €
10,70 €

Táto pestrofarebná kocka s aktivitami rozvíja detské zmysly. Deti budú zaujaté farebnými cvakátkami, otáčavými guľôčkami, páčkovým spínačom a množstvom ďalších zaujímavých vecí, ktoré pomôžu rozvíjať jemnú motoriku.


GALT Penové kocky

GALT Penové kocky

Hodnotenie: 4,5
18,99 €

15,10 €

Vaše dieťa čakajú hodiny fantastickej zábavy a dobrodružstva so šiestimi mäkkými rôznofarebnými kockami so zaujímavými obrázkami. Vďaka obrázkom budú deti poznávať nové veci zo všedného života i cvičiť motorické schopnosti!


K´s Kids Zábavné textilné kocky (6 ks)
16,70 €

Deti milujú kocky. Stavajú ich na seba a hrajú sa s nimi. Môžu sa zároveň učiť: tvary, čísla, počítanie, spájanie a stavať dlhý vlak. Môžu tiež zostaviť 6 kreslených postavičiek a učiť sa ich profesie: Patrick hasič, Wayne pilot, Mimi sestra, a ďalšie.


K´s Kids Zábavné textilné kocky - Autíčka
17,51 €
16,60 €

Deti milujú tieto úžasné kocky, ktoré sa nedajú rozbiť! Stavajú ich na seba a hrajú sa s nimi. Môžu sa zároveň učiť rôzne tvary, čísla, zvuky dopravných prostriedkov, spájať ich a stavať dlhý vlak. Kocky stimulujú detské zmysly.


K´s Kids Zábavné textilné kocky - Zvieratká
17,51 €
16,60 €

Deti milujú tieto úžasné nerozbitné kocky! Stavajú ich na seba a hrajú sa s nimi. Môžu sa zároveň učiť rôzne tvary, čísla, zvuky zvierat, spájať ich a stavať dlhý vlak. Kocky stimulujú detské zmysly.


Lamps Baby mäkké kocky

Lamps Baby mäkké kocky

Hodnotenie: 5
23,28 €
21,10 €

Táto sada obsahuje 11 farebných kociek z mäkkého látkového materiálu. Kocky s rôznymi farebnými vzormi a číslami sú ideálne pre detské stláčanie, hádzanie a stavanie. Rozvíjajú motorické schopnosti a podporujú hmatové, zvukové aj zrakové vnemy dieťaťa.


Lamps Drevená stavacia veža
27,66 €

14,60 €

Drevená skladacia veža učí deti tvary, farby, čísla a zvieratká. Snažte sa postaviť vežu čo najstabilnejšie nech nemá šancu spadnúť. Začnite od najväčšej kocky až po tú najmenšiu. Učte sa a užite si pri tom veľa zábavy.


MaDe Kocky so zvukom 2 ks
8,03 €

5,80 €

Náučné kocky pre deti od 3 rokov, ktoré učia deti spájať správne časti obrázkov k sebe. Ak sa kocky správne prepoja, spustí sa zvuk, vďaka ktorému dieťa spozná, že je všetko správne. V ponuke sú zvieratká, alebo dopravné prostriedky. Konkrétny variant sa nedá zvoliť, zasielame podľa aktuálnej skaldovej zásoby.


Mochtoys Kostky velké Waffle Blocks
98,35 €

77,90 €
+ doprava zadarmo

Velké kostky Waffle Blocks vhodné i na zahradu. Nechte své děti rozvíjet svou představivost postavte s nimi na zahradě něco unikátního.


Niny Textilné kocky
15,20 €

Úžasné textilné kocky s rôznymi hracími komponentmi. Kocky majú integrované hrkálky, pískatká a zrkadlo z bezpečnostnej fólie. Kocky stimulujú detské zmysly a * jemnú motoriku. Balenie obsahuje **4 kocky.


Rappa Kocky náučné Baby 3 ks
10 €

Farebné náučné kocky so zvukom pre najmenšie deti. Kocky zaujmú vaše bábätko obrázkami, číslami a písmenkami, ktoré na nich objavujú. Podporujú motorické a zrakové zručnosti dieťaťa.


SIMBA Autíčko vkládačka 20 cm
17,15 €

10 €

Posledný kus za túto cenu!

Autíčko vkládačka procvičuje jemnou motoriku a učí rozpoznávat tvary. Díky otáčecím kolům je auto pojízdné. Ideální dárek, který dokáže zabavit. Hrajte si s dětmi a pojmenujte společně všechny tvary, které je potřeba rozeznat.


SIMBA Mäkké kocky s obrázkami
7,66 €

6,40 €

Mäkučké a pestrofarebné kocky sa rýchlo stanú obľúbenou hračkou každého dieťatka. Svojim veselým dizajnom a tvarom deti zaujmú a stimulujú ich na hranie hier, stavanie a k ďalším aktivitám.


SIMBA Veselé aktivní kostky stohovací
9,95 €

7,70 €

S touto sadou troch pestrofarebných aktívnych kociek s obrázkami, číslami i písmenkami si deti užijú veľa zábavy. Každá kocka má rôzne funkcie a pri hraní stimuluje rôzne zmysly.


Teddies BABY Baby kocky mäkké pískacie 9ks
11,79 €
11,30 €

Detské pískacie kocky 9ks majú po stranách plasticky vyobrazené najrôznejšie zvieratká a číslice. Kocky sú z mäkkého a na dotyk príjemného plastového materiálu. Po stlačení pískajú.


Teddies BABY Detské pískacie kocky  6ks
12 €

10,70 €

Detské pískacie kocky 6ks majú po stranách plasticky vyobrazené najrôznejšie predmety s ktorými sa dieťa stretáva každý deň a tiež zvieratká. Kocky sú z mäkkého plasotvého materiálu, po stlačení pískajú.


Teddies Kocky penové farebné mäkké 60ks
18,30 €

Sada penových farebných kociek v dizajne imitácii dreva. Dieliky majú rôzne geometrické tvary. Kocky sú balené v plastovej priehľadnej taške. Stavebnica je ideálna pre rozvoj detskej fantázie, jemnej motoriky a intelektu.


Topa Drevené kocky Mašinka 12 ks
7,73 €

6,40 €

Pestrofarebné obrázkové kocky s motívmi dopravných prostriedkov potešia všetkých chlapcov. Je možné z nich zostaviť 6 rôznych obrázkov alebo si stavať svoje vlastné stavby, komíny či veže úplne podľa vlastnej predstavivosti.


Topa Kocky kubus Ako dedko menil
8,10 €

7,20 €

Detské drevené kocky 12 kusov majú po stranách kusy obrázkov z ilustrácií známej rozprávky Ako dedko menil. Šesť rôznych obrázkov dohromady s priloženou rozprávkou iste zabaví deti od veku 3 rokov.


Topa Kubíkové kocky 6 ks
5,79 €
5,30 €

Pestrofarebné obrázkové kocky s motívmi dopravných prostriedkov potešia všetkých chlapcov. Je možné z nich zostaviť 6 rôznych obrázkov alebo si stavať svoje vlastné stavby, komíny či veže úplne podľa vlastnej predstavivosti.


Lamps Penové kocky 15 ks
7,02 €

6,10 €

Stavebnica z mäkkých penových kociek je vhodná aj pre tie najmenšie deti, ktoré s ňou môžu už od batoľacieho veku rozvíjať svoju kreativitu, zručnosť i priestorovú predstavivosť.


Lamps Detské kocky

Lamps Detské kocky

Hodnotenie: 5
11,90 €

Detské kocky v rôznych tvaroch pre vašich malých staviteľov a staviteľky. Kocky sú z mäkkého plastu a nemajú ostré rohy, takže sú vhodné aj pre menšie deti. Kociek je 34 a majú rôzne tvary pre viac možností stavby.


GALT Šťastné kocky

GALT Šťastné kocky

Hodnotenie: 4,5
18,99 €

15,30 €

Veľké skladacie kocky, ktoré si vaše dieťa doslova zamiluje! Na celkom 8 kockách sa deti naučia poznávať 12 druhov zvieratiek, osvoja si základy manipulácie s predmetmi a hlavne sa budú pri ich skladaní báječne baviť. Kocky sú navzájom pospájané z jednej strany.


Teddies BABY Kocky textilné 4ks v krabici
11,90 €
11,50 €

Pestrofarebné Textilné kocky pre vaše bábätko. Kocky majú množstvo rôznych obrázkov pre zábavné hranie a skúmanie. Navyše aj šuštia a to motivuje deti k hre. Zlepšujú detskú motoriku. Vhodné od narodenia.