B.toys Kocky Elemnosqueeze
26,79 € 25 €

Kocky Elemnosqueeze obsahujú 26 kusov tvarov rôznych farieb a veľkostí s písmenami a zvieratami. Sú vyrobené z mäkkých plastový materiálov. Tvary po stlačení pískajú. Dieťa sa s kockami môže hádzať, stavať z nich, učiť sa písmenká a názvy zvieratiek. Dodávané v darčekovej taške na zips s držadlom do ruky pre ľahké upratovanie aj prenášanie.

Lamps Penové kocky 15 ks
8,30 €

Stavebnica z mäkkých penových kociek je vhodná aj pre tie najmenšie deti, ktoré s ňou môžu už od batoľacieho veku rozvíjať svoju kreativitu, zručnosť i priestorovú predstavivosť.

Lamps Penové kocky 32 ks štruktúrované
10,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Stavebnica z mäkkých penových kociek je vhodná aj pre tie najmenšie deti, ktoré s ňou môžu už od batoľacieho veku rozvíjať svoju kreativitu, zručnosť i priestorovú predstavivosť.

Teddies BABY Abecedné kocky plast 16ks
9 €

Abecedné kocky plastové môže vaše dieťa využiť nielen na precvičovanie písmeniek. Kocky majú po stranách tiež vyobrazené najrôznejšie zvieratká.

Teddies BABY Kocky + iné tvary plast v krabici
15 € 13,40 €

Multifunkčné kocky slúžia tiež ako puzzle so zvieratkami alebo poznávačka tvarov a farieb. Kocky majú na jednej zo strán nalepené obrázky z ktorých možno poskladať obrázok. Na ďalšej strane sú zastrčené menšie tvary s obrázkami.

Hape Drevené kocky ABC
19,99 €

Detské drevené kocky patria medzi najuniverzálnejšie a najobľúbenejšie detské hračky vôbec. Tieto, navyše, umožňujú hneď niekoľko rozdielnych spôsobov hry. Spoznajte písmená abecedy a zostavte z nich svoje prvé slovíčka – napríklad vlastné meno. Priraďte číslice k ich správnym pomenovaniam. Spozna

Hape Kocky Zvieratká z farmy
14,99 €

Klasické drevené kocky s obrázkami zvieratiek z hospodárskeho dvora. Postavte si kačičku, kravičku, prasiatko, ovečku či kohúta. 6 puzzle v jednom, 9 kociek v balení. Rozmery 13,5 × 13,5 × 4,5 cmOdporúčaný vek: 2 roky a viac

Hape Triedenie tvarov kocka
9,99 €

Naučte deti základným tvarom, farbám a niekoľkým typom živočíchov! Urobte tak pomocou tejto funkčnej, zábavnej a dostatočne stimulujúcej triediacej kocky z dielne nemeckej značky Hape. Svojím štýlom a vizuálnym prevedením je vhodná tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Okrem hmatových i vizuálnych podn

Goki Kocky Na farme 9 ks
7,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Zložte z kociek svoje obľúbené zvieratko z farmy a pokúste sa k nemu vymyslieť príbeh! Balenie obsahuje 9 kociek, z ktorých je možné vyskladať až 6 rôznych zvieratiek. Hra so stavebnicami podporuje rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie očí a rúk, ale aj trpezlivosti, sústredenosti, č

Hape Drevené kocky Priatelia
14,99 €

Drevené kocky pre deti zo sady Pepe a priatelia. Poskladajte podľa predlohy šesť obrázkov s veselým psíkom a jeho zvieracími kamarátmi. Deti si v rámci hry precvičia motoriku, logické uvažovanie aj priestorovú predstavivosť, neskôr už môžu obrázky zostavovať spamäti. Detské kocky možno použiť aj ak

Goki Kocky Veselé zvieratká
9,90 €

Klasická stavebnica v zložení 12 kociek, z ktorej je možné poskladať až 6 rôznych zábavných zvieracích motívov. Hotový motív pritom vychádza zo základného tvaru daného zvieratka. Balené v praktickom drevenom úložnom boxe. Ideálna na tréning úchopu, jemnej detskej motoriky, koordinácie očí a rúk, a

B. Toys Kocky multifunkčné XL
32,90 €

Skvelé a obľúbené multifunkčné kocky pre deti od 6 mesiacov.Príjemné na dotyk s vyrezávaným reliéfom písmeniek, zvieratiek a znakov na každej strane uspokoja hmatové zmysly najmenších detí. Svojou farebnosťou očaria všetkých staviteľov a pískaním stimulujú ich sluch. V praktickom, reprezentatívnom

Le Toy Van Drevené kocky Abeceda
39,90 €

Sada klasických kociek s abecedou a číslami. Krásne opracované, s hladkými hranami jemnými na dotyk, z masívneho kaučukového dreva. Pastelové vzory veľkých a malých písmen a čísla od 0 do 9. Ilustrácie súvisia s písmenkami na kockách. Šiesta stena kocky je navrhnutá tak, aby bolo možné z kociek vyt

HABA Kocky objaviteľ zvukové
21,90 €

Napnite ušká a počúvajte! Môžete totiž počuť množstvo rôznych zvukov. Vŕzganie, tlieskanie, búchanie, cinkanie.. každá kocka ponúka iný zvukový efekt. Zvukové kocky potešia malých hudobných objaviteľov od 1 roka. Počet dielov: 6ksMateriál: bukové drevoFirma Haba patrí k najuznávanejším výrobcom hra

HABA Textilné kocky Myška Merlie a Dráčik Duri
21,90 €

Nádherné kocky s motívom myšky a dráčika potešia všetky detičky. Rôzne materiály, tvary, farby a zabudované zrkadielko inšpirujú dieťa ku hre plnej objavov. Hra navyše podporuje rozvíjanie motorických zručností.  Firma Haba patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Všetky hračky Haba pomá

HABA Vnemové kocky Happy Quartett
16,90 €

Hrbolčeky, zvončeky, ťukanie. Tieto textilné kocky to všetko obsahujú! Každá vydáva iný zvuk a rôzne povrchové materiály nabádajú ku skúmaniu. Z bavlny/polyesteru, plnené penou. Prať v rukách. Kocka 7×7×7 cm.

Crocodile Creek Kocky Tváre zvierat 9 ks
16,90 €

Úžasné obrázkové kocky sú tradičným už historickým ,,bestsellerom,, no zároveň moderným a inovatívnym počinom amerických dizajnérov.Značka Crocodile Creek pripravila peknú súpravu 9 kociek o rozmere 6 × 6 cm vhodnú pre deti od 3 –103 rokov. Detské kocky vytvárajú 18 základných obrázkov tvárí zviera

Le Toy Van  päťročné Multifunkčný kocky
42,06 €

Le Toy Van päťročné – Kocky Abeceda Veľké drevené kocky s abecedou a číslami. Na jednotlivých stranách sú veľké a malé písmená abecedy, číslice, obrázky vzťahujúce sa k písmenám a čísliciam a tvary na vytvorenie obrázkov.

Le Toy Van  päťročné Vozík s dúhovými kockami
105,20 €

Splátky bez navýšenia

Le Toy Van päťročné – Vozík s dúhovými kockami Jedinečný vozík vo tvat mráčika s 45 ks kockami. Veselé dúhové farby kociek majú rôzne tvary a možno z nich vytvárať rôzne stavby. Vozík možno vďaka pevnej a stabilnej.

Teddies BABY Baby kocky mäkké pískacie 9ks
12,30 €

Detské pískacie kocky 9ks majú po stranách plasticky vyobrazené najrôznejšie zvieratká a číslice. Kocky sú z mäkkého a na dotyk príjemného plastového materiálu. Po stlačení pískajú.

Fisher-Price Akčné kocky

Fisher-Price Akčné kocky

Hodnotenie: 4,7
18,80 €

akčnými kockami od Fisher-Price zažije vaše dieťa veľa zábavy a srandy. Na každej zo 4 strán každej kocky nájde dieťatko 1 zábavnú hru: učenie písmeniek, učenie číslic, hru na jukanú a ďalšiu zábavnú hru. V modrej akčnej kocke sa pretáča malý bubienok, v červenej akčnej kocke je otáčavá guľôčka s malými guľôčkami vnútri a žltá kocka je klikacia. Toľko zábavy len v troch akčných kockách!

Canpol babies Mäkké senzorické hracie kocky 12 ks
22,20 € 21 €

Posledný kus za túto cenu!

Mäkká senzorická kocka s obrázkami podporuje dieťa spoznávať, učiť sa a zapamätať si nové slová a predmety. Mäkká kocka s farebnými obrázkami stimuluje rozvoj zmyslov dieťaťa. Vyrobené z bezpečných, hygienicky nezávadných materiálov, ľahko sa udržuje v čistote.

DINO Kocky kubus Krtko a priatelia
7,79 € 7,60 €

Detské drevené kocky 12 kusov majú po stranách kusy krásnych obrázkov Zdeňka Milera a jeho svetoznámeho hrdinu, Krtka. Šesť rôznych obrázkov zvedavého hrdinu a jeho priateľov iste zabaví deti od veku 3 rokov.

Viga Drevená stavacia veža
27,66 € 15,20 €

Drevená skladacia veža učí deti tvary, farby, čísla a zvieratká. Snažte sa postaviť vežu čo najstabilnejšie nech nemá šancu spadnúť. Začnite od najväčšej kocky až po tú najmenšiu. Učte sa a užite si pri tom veľa zábavy.

Fisher-Price Náučné mäkké kocky-26%
19,25 € 14,10 €

Akcia

Mäkké kocky menia s každým otočením svoj motív. Niektoré sú náučné, iné zase rozvíjajú zmyslové vnímanie. Vaše dieťatko sa vďaka nim zoznámi s tvarmi, číslami, farbami a zvieratkami a zároveň bude môcť skúmať rôzne typy látok, ktoré pomôžu rozvoju hmatu.

DETOA Kocky stavebnice drevo 50 ks v krabici 20x19x8 cm
17,52 € 14,80 €

Stavebnica je ideálnou hračkou, ktorá rozvíja tvorivé a kombinačné schopnosti dieťaťa. Rozvíja logické myslenie, učí deti trpezlivosti a vytrvalosti. Doprajte im ten pocit, že niečo dokážu!

Lamps Gumové kocky

Lamps Gumové kocky

Hodnotenie: 5
11,10 € 10,50 €

Gumové kocky prinášajú malým deťom veľa možností na hranie. Balenie obsahuje 24 kociek, ktoré možno spájať. Kocky majú rôzne farby.

GALT Penové kocky

GALT Penové kocky

Hodnotenie: 4,5
18,99 € 18,80 €

Vaše dieťa čakajú hodiny fantastickej zábavy a dobrodružstva so šiestimi mäkkými rôznofarebnými kockami so zaujímavými obrázkami. Vďaka obrázkom budú deti poznávať nové veci zo všedného života i cvičiť motorické schopnosti!

Lamps Detské kocky

Lamps Detské kocky

Hodnotenie: 4,7
11,20 €

Detské kocky v rôznych tvaroch pre vašich malých staviteľov a staviteľky. Kocky sú z mäkkého plastu a nemajú ostré rohy, takže sú vhodné aj pre menšie deti. Kociek je 34 a majú rôzne tvary pre viac možností stavby.

SIMBA Veselé aktivní kostky stohovací
9,95 € 8,30 €

S touto sadou troch pestrofarebných aktívnych kociek s obrázkami, číslami i písmenkami si deti užijú veľa zábavy. Každá kocka má rôzne funkcie a pri hraní stimuluje rôzne zmysly.

DINO Kocky kubus Tatra 12 drevo 12ks v krabičke 22x17x4 cm
17,91 € 7,20 €

Detské drevené kocky (kubusy) s motívom obľúbených českých nákladných automobilov značky Tatra. Obrázkové kocky podporujú u najmenších detí koordináciu a motoriku pri búraní a stavaní komínov, napomáhajú chápanie príčiny a následku. U starších detí pri skladaní obrázkov rozvíjajú fantáziu a logické myslenie a motivujú k rozprávaniu príbehov.

K´s Kids Zábavné textilné kocky - Zvieratká
17,51 € 15,20 €

Deti milujú tieto úžasné nerozbitné kocky! Stavajú ich na seba a hrajú sa s nimi. Môžu sa zároveň učiť rôzne tvary, čísla, zvuky zvierat, spájať ich a stavať dlhý vlak. Kocky stimulujú detské zmysly.

Teddies BABY Detské pískacie kocky 6ks
13 €

Detské pískacie kocky 6ks majú po stranách plasticky vyobrazené najrôznejšie predmety s ktorými sa dieťa stretáva každý deň a tiež zvieratká. Kocky sú z mäkkého plasotvého materiálu, po stlačení pískajú.

Lamps Baby mäkké kocky

Lamps Baby mäkké kocky

Hodnotenie: 5
23,28 € 21 €

Táto sada obsahuje 11 farebných kociek z mäkkého látkového materiálu. Kocky s rôznymi farebnými vzormi a číslami sú ideálne pre detské stláčanie, hádzanie a stavanie. Rozvíjajú motorické schopnosti a podporujú hmatové, zvukové aj zrakové vnemy dieťaťa.

Niny Textilné kocky

Niny Textilné kocky

Hodnotenie: 4,3
15,29 € 11,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Úžasné textilné kocky s rôznymi hracími komponentmi. Kocky majú integrované hrkálky, pískatká a zrkadlo z bezpečnostnej fólie. Kocky stimulujú detské zmysly a * jemnú motoriku. Balenie obsahuje **4 kocky.

Topa Kocky kubus Ako dedko menil
10,10 €

Detské drevené kocky 12 kusov majú po stranách kusy obrázkov z ilustrácií známej rozprávky Ako dedko menil. Šesť rôznych obrázkov dohromady s priloženou rozprávkou iste zabaví deti od veku 3 rokov.

SIMBA Mäkké kocky s obrázkami
9 €

Mäkučké a pestrofarebné kocky sa rýchlo stanú obľúbenou hračkou každého dieťatka. Svojim veselým dizajnom a tvarom deti zaujmú a stimulujú ich na hranie hier, stavanie a k ďalším aktivitám.

K´s Kids Zábavné textilné kocky (6 ks)
15,50 €

Deti milujú kocky. Stavajú ich na seba a hrajú sa s nimi. Môžu sa zároveň učiť: tvary, čísla, počítanie, spájanie a stavať dlhý vlak. Môžu tiež zostaviť 6 kreslených postavičiek a učiť sa ich profesie: Patrick hasič, Wayne pilot, Mimi sestra, a ďalšie.

DINO Na statku - 20 Drevených kociek
11,62 € 10,50 €

Detské drevené kocky s motívom zvierat zo statku sú ideálnou hračkou pre dlhé popoludnie. Obrázkové kocky podporujú u najmenších detí koordináciu a motoriku pri búraní a stavaní komínov, napomáhajú chápaniu príčiny a následku. U starších detí pri skladaní obrázkov rozvíjajú fantáziu, logické myslenie a motivujú k rozprávaniu príbehov.

Tiamo Plyšová kostka zajíček pruhy
15,16 € 11,90 €

Plyšová kostka od výrobce Tiamo je vyrobená z jemného a měkkého plyše. Je určená pro nejmenší děti, které si ji zamilují.

Lamps Penové kocky 32 ks

Lamps Penové kocky 32 ks

Hodnotenie: 3,5
7,80 € 6,90 €

Stavebnica z mäkkých penových kociek je vhodná aj pre tie najmenšie deti, ktoré s ňou môžu už od batoľacieho veku rozvíjať svoju kreativitu, zručnosť i priestorovú predstavivosť.

Canpol babies Plyšová senzorická kocka Medvedíci, sivá
12,90 € 11,60 €

Novinka

Plyšová senzorická kocka z kolekcie MEDVEDÍCI. Rôzne textúry materiálov stimulujú hmat dieťaťa. Zvoniace a šuštiace prvky budia v dieťati pozornosť. Farebné stuhy povzbudzujú dieťaťa hračku uchopiť. Pružné hryzátko upokojuje dieťaťu svrbenie ďasien.