Fisher-Price Náučné mäkké kockychristmas delivery-39%
19,25 € 11,70 €

Akcia

Mäkké kocky menia s každým otočením svoj motív. Niektoré sú náučné, iné zase rozvíjajú zmyslové vnímanie. Vaše dieťatko sa vďaka nim zoznámi s tvarmi, číslami, farbami a zvieratkami a zároveň bude môcť skúmať rôzne typy látok, ktoré pomôžu rozvoju hmatu.

Lamps Penové kocky 32 ks štruktúrovanéchristmas delivery
7,10 €

Stavebnica z mäkkých penových kociek je vhodná aj pre tie najmenšie deti, ktoré s ňou môžu už od batoľacieho veku rozvíjať svoju kreativitu, zručnosť i priestorovú predstavivosť.

Lamps Penové kocky 15 kschristmas delivery
7,02 € 5,60 €

Stavebnica z mäkkých penových kociek je vhodná aj pre tie najmenšie deti, ktoré s ňou môžu už od batoľacieho veku rozvíjať svoju kreativitu, zručnosť i priestorovú predstavivosť.

Teddies BABY Abecedné kocky plast 16kschristmas delivery
10,10 €

Abecedné kocky plastové môže vaše dieťa využiť nielen na precvičovanie písmeniek. Kocky majú po stranách tiež vyobrazené najrôznejšie zvieratká.

Anbac Stavebnica antibakteriálna 40ks
29,90 €

Unikátna antibakteriálna stavebnica Anbac Brick pre najmenších, z dielne nemeckej značky Eitech, je vhodná tak pre chlapcov, ako i dievčatá.Jej unikátnosť spočíva najmä v použitých materiáloch a v spôsobe výroby. Všetky Anbac hračky sú totiž maximálne bezpečné, vyrobené z exkluzívnej inovatívnej zm

Hape Drevené kocky Priatelia
14,99 €

Drevené kocky pre deti zo sady Pepe a priatelia. Poskladajte podľa predlohy šesť obrázkov s veselým psíkom a jeho zvieracími kamarátmi. Deti si v rámci hry precvičia motoriku, logické uvažovanie aj priestorovú predstavivosť, neskôr už môžu obrázky zostavovať spamäti. Detské kocky možno použiť aj ak

Hape Kocky Zvieratká z džungle
14,99 €

Naučte sa rozoznávať zvieratká z africkej džungle! S kockami z dielne nemeckej značky Hape to bude hračka. Kocky sú svojím štýlom a vizuálnym prevedením vhodné tak pre chlapcov, ako i dievčatá – očaria hravým ilustráciami a veselými farbami. Rozoznať leva, žirafu, zebru, krokodíla, opicu či slona u

Crocodile Creek Jumbo kocky Animalia 9ks
19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

9-dielna stavebnica vo vizuálne hravom prevedení je pre svoje rozmery ideálna do drobných detských rúk.Skladanie kociek deťom pomáha rozvíjať úchop, jemnú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj vizuálne vnímanie, logické uvažovanie, pozornosť, sústredenosť či predstavivosť. Učí ich tiež r

Goki Kocky Veselé zvieratká
9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Klasická stavebnica v zložení 12 kociek, z ktorej je možné poskladať až 6 rôznych zábavných zvieracích motívov. Hotový motív pritom vychádza zo základného tvaru daného zvieratka. Balené v praktickom drevenom úložnom boxe. Ideálna na tréning úchopu, jemnej detskej motoriky, koordinácie očí a rúk, a

Wiky Kocky obrázkové 9ks
8,38 €

Detské kocky majú nezastupiteľné miesto v izbičke. Škatuľka obsahuje 9 ks drevených kociek, z ktorých je možné zostaviť 6 rôznych obrázkov so zvieracím motívom. Rozvíja logické myslenie, priestorové vnímanie a predstavivosť.

SIMBA Mäkké kocky s obrázkamichristmas delivery
8,90 € 7,50 €

Mäkučké a pestrofarebné kocky sa rýchlo stanú obľúbenou hračkou každého dieťatka. Svojim veselým dizajnom a tvarom deti zaujmú a stimulujú ich na hranie hier, stavanie a k ďalším aktivitám.

Teddies BABY Baby kocky mäkké pískacie 9kschristmas delivery
11,79 € 10,20 €

Akcia

Detské pískacie kocky 9ks majú po stranách plasticky vyobrazené najrôznejšie zvieratká a číslice. Kocky sú z mäkkého a na dotyk príjemného plastového materiálu. Po stlačení pískajú.

Canpol babies Mäkké senzorické hracie kocky 12 kschristmas delivery
22,20 € 21,70 €

Mäkká senzorická kocka s obrázkami podporuje dieťa spoznávať, učiť sa a zapamätať si nové slová a predmety. Mäkká kocka s farebnými obrázkami stimuluje rozvoj zmyslov dieťaťa. Vyrobené z bezpečných, hygienicky nezávadných materiálov, ľahko sa udržuje v čistote.

DINO Na statku - 20 Drevených kociekchristmas delivery
11,62 € 10,10 €

Detské drevené kocky s motívom zvierat zo statku sú ideálnou hračkou pre dlhé popoludnie. Obrázkové kocky podporujú u najmenších detí koordináciu a motoriku pri búraní a stavaní komínov, napomáhajú chápaniu príčiny a následku. U starších detí pri skladaní obrázkov rozvíjajú fantáziu, logické myslenie a motivujú k rozprávaniu príbehov.

Teddies Kocky penové farebné mäkké 60kschristmas delivery
20,60 €

Sada penových farebných kociek v dizajne imitácii dreva. Dieliky majú rôzne geometrické tvary. Kocky sú balené v plastovej priehľadnej taške. Stavebnica je ideálna pre rozvoj detskej fantázie, jemnej motoriky a intelektu.

DINO Kocky kubus Krtko a priateliachristmas delivery
8,60 €

Detské drevené kocky 12 kusov majú po stranách kusy krásnych obrázkov Zdeňka Milera a jeho svetoznámeho hrdinu, Krtka. Šesť rôznych obrázkov zvedavého hrdinu a jeho priateľov iste zabaví deti od veku 3 rokov.

Fisher-Price Akčné kockychristmas delivery

Fisher-Price Akčné kocky

Hodnotenie: 4,9
18,47 € 16,80 €

Akcia

akčnými kockami od Fisher-Price zažije vaše dieťa veľa zábavy a srandy. Na každej zo 4 strán každej kocky nájde dieťatko 1 zábavnú hru: učenie písmeniek, učenie číslic, hru na jukanú a ďalšiu zábavnú hru. V modrej akčnej kocke sa pretáča malý bubienok, v červenej akčnej kocke je otáčavá guľôčka s malými guľôčkami vnútri a žltá kocka je klikacia. Toľko zábavy len v troch akčných kockách!

DINO Kocky kubus Tatra 12 drevo 12ks v krabičke 22x17x4 cmchristmas delivery
17,91 € 9,70 €

Detské drevené kocky (kubusy) s motívom obľúbených českých nákladných automobilov značky Tatra. Obrázkové kocky podporujú u najmenších detí koordináciu a motoriku pri búraní a stavaní komínov, napomáhajú chápanie príčiny a následku. U starších detí pri skladaní obrázkov rozvíjajú fantáziu a logické myslenie a motivujú k rozprávaniu príbehov.

Fisher-Price Fidget kocka s aktivitamichristmas delivery
11,68 € 11,30 €

Akcia

Táto pestrofarebná kocka s aktivitami rozvíja detské zmysly. Deti budú zaujaté farebnými cvakátkami, otáčavými guľôčkami, páčkovým spínačom a množstvom ďalších zaujímavých vecí, ktoré pomôžu rozvíjať jemnú motoriku.

SIMBA Veselé aktivní kostky stohovacíchristmas delivery
10,10 €

S touto sadou troch pestrofarebných aktívnych kociek s obrázkami, číslami i písmenkami si deti užijú veľa zábavy. Každá kocka má rôzne funkcie a pri hraní stimuluje rôzne zmysly.

GALT Penové kockychristmas delivery-27%

GALT Penové kocky

Hodnotenie: 4,5
21,53 € 15,60 €

Akcia

Vaše dieťa čakajú hodiny fantastickej zábavy a dobrodružstva so šiestimi mäkkými rôznofarebnými kockami so zaujímavými obrázkami. Vďaka obrázkom budú deti poznávať nové veci zo všedného života i cvičiť motorické schopnosti!

DETOA Kocky stavebnice drevo 50 ks v krabici 20x19x8 cmchristmas delivery
18,40 € 13,90 €

Stavebnica je ideálnou hračkou, ktorá rozvíja tvorivé a kombinačné schopnosti dieťaťa. Rozvíja logické myslenie, učí deti trpezlivosti a vytrvalosti. Doprajte im ten pocit, že niečo dokážu!

Canpol babies Plyšová senzorická kocka Medvedíci, červenáchristmas delivery
12,90 € 10,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšová senzorická kocka z kolekcie MEDVEDÍCI. Rôzne textúry materiálov stimulujú hmat dieťaťa. Zvoniace a šuštiace prvky budia v dieťati pozornosť. Farebné stuhy povzbudzujú dieťaťa hračku uchopiť. Pružné hryzátko upokojuje dieťaťu svrbenie ďasien.

Niny Textilné kockychristmas delivery

Niny Textilné kocky

Hodnotenie: 4,6
15,29 € 13,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Úžasné textilné kocky s rôznymi hracími komponentmi. Kocky majú integrované hrkálky, pískatká a zrkadlo z bezpečnostnej fólie. Kocky stimulujú detské zmysly a * jemnú motoriku. Balenie obsahuje **4 kocky.

Lamps Detské kockychristmas delivery

Lamps Detské kocky

Hodnotenie: 4,4
12,40 €

Detské kocky v rôznych tvaroch pre vašich malých staviteľov a staviteľky. Kocky sú z mäkkého plastu a nemajú ostré rohy, takže sú vhodné aj pre menšie deti. Kociek je 34 a majú rôzne tvary pre viac možností stavby.

Viga Drevená stavacia vežachristmas delivery-54%
27,66 € 12,50 €

Akcia

Drevená skladacia veža učí deti tvary, farby, čísla a zvieratká. Snažte sa postaviť vežu čo najstabilnejšie nech nemá šancu spadnúť. Začnite od najväčšej kocky až po tú najmenšiu. Učte sa a užite si pri tom veľa zábavy.

K´s Kids Zábavné textilné kocky - Zvieratkáchristmas delivery
17,51 € 14,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Deti milujú tieto úžasné nerozbitné kocky! Stavajú ich na seba a hrajú sa s nimi. Môžu sa zároveň učiť rôzne tvary, čísla, zvuky zvierat, spájať ich a stavať dlhý vlak. Kocky stimulujú detské zmysly.