MAX MAC2001B univerzálna súprava 43v1 príslušenstva pre akčné kamerychristmas delivery
119 € 38,90 €

Vďaka súprave príslušenstva pre akčné kamery si MAXimálne užijete natáčanie záberov pri všetkých aktivitách. Súprava obsahuje 43 ks rôzneho príslušenstva a rozširuje použitie akčných kamier. Už nebudete limitovaní možnosťami použitia, ale len vašou vlastnou fantáziou a odvahou. Nájdete v nej aj ochranné prvky napr. plávajúci držiak, plavák. Celá súprava je zabalená do praktického kufríka, ktorý obsahuje výplň na bezpečné prenášanie kamery a potrebného príslušenstva. Všetky časti sú kompatibilné so všetkými na trhu bežne predávanými akčnými kamerami.

MAX univerzálny teleskopický držiak 91 cm pre akčnú kameruchristmas delivery
38,90 € 18,99 €

Ideálne pre všetkých fanúšikov natáčania nielen akčných záberov zo zaujímavých pozícií. Držiak je vďaka použitému materiálu veľmi odolný a pevný a to aj pri roztiahnutí do najväčšej dĺžky.

GoPro 3-Way Grip/Arm/Tripod (AFAEM-001)christmas delivery
89,99 € 69,99 €

Ultra-všestranný držiak môže byť využitý 3 hlavnými spôsobmi: ako držiak kamery, rozširujúce rameno alebo tripod.

TrueCam vnútorná zadná kamera pre TrueCam H7christmas delivery
39,99 € 33,90 €

Zadná kamera do auta je určená ako doplnenie videokamier TrueCam H7. TrueCam H7 zadná kamera vo Full HD zaznamená všetko, čo sa deje za vašim autom, takže vás len tak niečo neohrozí. Videá natáča v kvalite 1960 × 1080 px pri 30 sn./s. Ľahko sa inštaluje a neprekáža.

TrueCam CPL filtr pre A5/A6/A7christmas delivery
25,60 €

Polarizačný filter je výborným doplnkom k autokamere, pretože znižuje efekt slnečnej žiary a odleskov, ktoré by inak mohli znížiť kvalitu záznamu a zároveň znižuje presvietenie oblohy. Predovšetkým však výrazne zamedzuje odrazu vnútrajšku auta na prednom skle.

MG Set 9in1 set upevňovacieho príslušenstva pre GoPro SJCAM
23,90 € 17,90 €

Posledný kus za túto cenu!

GoPro príslušenstvo – súprava obsahuje 9 ks rôzneho príslušenstva, ktoré rozširuje použitie akčných kamier. Umožňuje používať kameru v rôznych podmienkach. Vhodné na outdoorové aktivity.

BASEUS Mini Tripod stabilizátor, šedý
9,90 € 6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Statív a stabilizátor – vhodné pre kompaktné fotoaparáty a športové kamery. Možnosť dokúpiť úchyt na telefón.

GoPro Grab Bagchristmas delivery

GoPro Grab Bag

Hodnotenie: 4,8
29,90 €

Grab Bag je sada držiakov a náhradných dielov pre kameru GoPro. Je kompatibilná so všetkými kamerami GoPro.

GoPro Chesty - Performance Chest Mount (AGCHM-001)christmas delivery
39,90 €

Polstrovaný a flexibilný hrudný držiak uľahčuje zachytenie pohlcujúcich záberov priamo z vášho hrudníka bez nutnosti držania kamery. Je vyrobený z priedušných a ľahkých materiálov a tak jeho nosenie je pohodlné aj počas celého dňa pri každom dobrodružstve.

GoPro Rechargeable Battery (HERO8 Black/HERO7 Black/HERO6 Black) (AJBAT-001)christmas delivery
29,20 €

Náhradná lítium-iónová batéria zaručí dlhú prevádzku vašej obľúbenej akčnej kamery. GoPro Rechargeable Battery (HERO8 Black / HERO7 Black / HERO6 Black) (AJBAT-001) disponuje kapacitou 1 220 mAh a poskytuje teda dostatok šťavy pre napájanie GoPro HERO8 Black, GoPro HERO7 Black a GoPro HERO6 Black.

GoPro Tripod Mounts (Držiaky na stojan + mini tripod)christmas delivery
29,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Držiaky pre pripojenie kamier GoPro k statívu + ľahký Mini Tripod, ktorý sa pripevňuje k rámu alebo krytu kamery GoPro. Všetky tri poskytujú pevný základ pre akúkoľvek situáciu, kde je stabilita dôležitá.

GoPro Sleeve + Lanyard (HERO8 Black)christmas delivery
22,90 €

Ľahký silikónový obal dodá vášmu GoPro HERO8 Black štýl. GoPro Sleeve + Lanyard (silikónový obal) je vyrobený z tenkého a flexibilného materiálu, vďaka čomu kamere skvele padne a nijako neobmedzuje jej ovládacie prvky. Súčasťou obalu je nastaviteľný popruh, ktorý vám umožní zavesiť kameru okolo krku, na zápästí alebo na batoh.

GoPro Protective Housing (HERO8 Black) (AJDIV-001)christmas delivery
60,90 €

Ochranný kryt do sťažených podmienok zaručí bezchybnú funkciu vašej obľúbenej akčnej kamery. GoPro Protective Housing (HERO8 Black) (AJDIV-001) zvýši vodotesnosť kamery k potopeniu až do hĺbky 60 m, navyše ju chráni cez špinou či lietajúcimi kameňmi a ďalšími nečistotami.

GoPro Casey (škrupinové puzdro na kameru + držiaky + príslušenstvo) (ABSSC-001)christmas delivery
63,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Casey je skvelé riešenie pre skladovanie a cestovanie s GoPro kamerami. Puzdro dostatočne malé, aby sa vošlo do batohu, ale dosť veľké na to, aby ste v ňom mohli prevážať kamery HERO, dôležité držiaky a príslušenstvo. Je odolný proti rozmarom počasia, s čiastočne pevným opláštením, ktoré ochráni proti ľahkému dažďu a snehu.

GoPro Large Tube Mountchristmas delivery
49,90 €

Odklápací úchyt pre všetky GoPro kamery. Vhodný pre uchytenie na trubky väčšieho priemeru (3,5 až 6,35 cm)

GoPro Ball Joint Buckle (ABJQR-001)christmas delivery
33 € 25,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Otočná kĺbová pracka umožňuje ľubovoľne nastaviť uhol záberu alebo ho úplne prevrátiť, bez toho aby bolo nutné zastavovať a kameru vyberať z držiaka.

GoPro Supercharger (AWALC-002)christmas delivery
64,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Rýchla nabíjačka s 2 USB portmi pre nabíjanie 2 zariadení GoPro alebo iných USB zariadení zároveň.

GoPro The Strap (AHWBM-002)christmas delivery
64,99 €

GoPro úchyt k ruke alebo zápästí pre natáčanie neuveriteľných POV záberov či selfie.

GoPro Sports Kit (AKTAC-001)christmas delivery
72,95 € 69,99 €

Balíček toho najideálnejšieho príslušenstva pre cestovanie. Navyše s kompaktným kufríkom v cene.

Nextbase Carry Case
19,90 €

Nextbase Carry Case obsahuje originálne ochranné púzdro pre autokamery Nextbase série 2

Nextbase Polarizačný filter
29,90 €

Polarizačný filter pre autokamery Nextbase výrazne redukuje oslnenie a pomáha pri nahrávaní videa v najvyššej možnej kvalite.

TrueCam magnetický držiak s GPS modulom pre H5christmas delivery
34,90 €

Pokiaľ chcete záznam obohatiť o geoznačku a rýchlosť jazdy, môžete si ku kamere dokúpiť GPS prijímač. Rýchlosť jazdy môžete napevno zobraziť vo videu a vyhnúť sa tak špekuláciám, či ste pri nehode alebo inej nepríjemnej situácii nešli príliš rýchlo.

DJI Osmo Pocket - Nabíjacie puzdrochristmas delivery
127,60 €

Splátky bez navýšenia

Praktické puzdro slúži nielen na uschovanie, ale aj nabíjanie vášho DJI Osmo Pocket. DJI Osmo Pocket – Nabíjacie púzdro funguje ako šikovná stanica, do ktorej je okrem kamery možné uložiť dve microSD pamäťové karty, štyri ND filtre a dva konektory pre pripojenie k telefónu.

Niceboy Diaľkový ovládač pre Vega X Prochristmas delivery
11,20 € 7 €

Diaľkový ovládač je určený akčným kamerám Niceboy VEGA X PRO. Niceboy Diaľkový ovládač pre Vega X Pro má dosah až 10 metrov a umožňuje zapínať nahrávanie, či spúšť pri fotografovaní. Ovládač je vodotesný až do hĺbky 2 metrov, takže kameru môžete diaľkovo ovládať aj pri robení dych vyrážajúcich podvodných záberov.

TrueCam magnetický CPL filter pre TrueCam M5/M7/M9christmas delivery
22,90 €

Polarizačný filter je určený autokamerám TrueCam M5 WiFi a TrueCam M7 GPS Dual a bráni nechceným odrazom pri natáčaní. Truecam Magnetický CPL filter pre M5i/M7 sa vďaka magnetu pripevňuje ľahko a rýchlo a zaistí čistý záznam bez presvietenia a odleskov.

GoPro Jaws: Flex Clamp (ACMP-001)christmas delivery
64,99 €

Pripnite GoPro k objektom vo veľkostiach od 0,6 cm do 5 cm v priemere. Vhodné pre všetky GoPro kamery.

GoPro Dual Battery Charger + Battery (HERO9 Black)christmas delivery
59,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Nabíjačka batérií v súprave s náhradnou batériou zaručí bezchybnú funkciu vašej obľúbenej akčnej kamery. GoPro Dual Battery Charger + Battery (HERO9 Black) nabije až dve batérie zároveň, šťavu teda budete mať doplnenú čo najrýchlejšie.

Madman Nástavec na statív pre GoPro (tripod mount)christmas delivery
8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vďaka tomuto držiaku, môžete pripevniť vašu GoPro kameru ku ktorémukoľvek doplnkovému príslušenstvu sa statívovou skrutkou, ktoré sa k akčným kamerám vyrába. Vďaka tomu znásobíte možnosti využitia vašej kamery.