Teleskopické držiaky pre digitálné kamery

GoPro El Grande (AGXTS-001)
9x

GoPro El Grande (AGXTS-001)

75,02 €
64,80 €

El Grande je teleskopická tyč s dĺžkou 97 cm, ktorá umožňuje zachytávanie záberov z nových perspektív a priblíženie k akcii.

Tovar od predajcu MALL
-73%
XSories Mega U-Shot Black

XSories Mega U-Shot

79 €
21,10 €

Extrémne dlhá teleskopická tyč z radu produktov U-Shot. Dĺžka 38–165 cm

Tovar od predajcu MALL
XSories U-Shot Deluxe Leather Silver

XSories U-Shot Deluxe Leather

13,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Teleskopická tyč si vďaka univerzálnemu 1/4“ závitu dobre rozumie s väčšinou digitálnych fotoaparátov a vašu ruku predĺži až o 49 cm. XSories U-Shot Deluxe Leather má v zloženom stave 18 cm na dĺžku, váži 105 g a unesie až 3 kg. Kožený držiak s remienkom na ruku robí z U-Shot štýlový doplnok.

Tovar od predajcu MALL
XSories U-Shot (+ Tripod Mount) Silver
5x

XSories U-Shot (+ Tripod Mount)

15,90 €

Teleskopická tyč si vďaka univerzálnemu 1/4“ závitu dobre rozumie s väčšinou digitálnych fotoaparátov a vašu ruku predĺži až o 49 cm. XSories U-Shot má v zloženom stave 18 cm na dĺžku, váži 113 g a unesie až 3 kg. K výbave patrí aj statívový adaptér na pripevnenie kamier GoPro.

Tovar od predajcu MALL
DJI Osmo Pocket - Teleskopická tyč

DJI Osmo Pocket - Teleskopická tyč

75,20 €

Šikovná teleskopická tyč rozširuje využitie akčnej kamery DJI Osmo Pocket. DJI Osmo Pocket – Teleskopická tyč umožňuje ovládanie stabilizovaného závesu. Je opatrená intuitívnymi tlačidlami na rukoväti a 1/4 "závitom pre pripevnenie ku statívu. Vďaka premennej dĺžke pomáha zhotovovať množstvo atraktívnych záberov.

Tovar od predajcu MALL