Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
TELESIN T10 Bluetooth diaľkový ovládač pre GoPro Hero 9 / 8 TELESIN Vlog selfie tyč pre športové kamery + BT diaľkový ovládač, čierna
TELESIN T10 Bluetooth diaľkový ovládač pre GoPro Hero 9 / 8

Bluetooth diaľkový ovládač – kompatibilné s GoPro HERO 10 /9 / 8 / MAX, doba prevádzky približne 10h, dosah 80m, remienok na ruku.

môžete mať 26.09 - 27.09

Partner: MOBILEGO
TELESIN Vlog selfie tyč pre športové kamery + BT diaľkový ovládač, čierna TELESIN Vlog selfie tyč pre športové kamery + BT diaľkový ovládač, čierna
TELESIN Vlog selfie tyč pre športové kamery + BT diaľkový ovládač, čierna

Selfie tyč – kompatibilné so športovými kamerami aj telefónmi, bluetooth diaľkový ovládač, maximálna dĺžka 60cm, skladací dizajn, funkcia statívu.

môžete mať 26.09 - 27.09

Partner: MOBILEGO
CEL-TEC DG122 Aqua + bluetooth diaľkový ovládač TELESIN Vlog selfie tyč pre športové kamery + BT diaľkový ovládač, čierna
CEL-TEC DG122 Aqua + bluetooth diaľkový ovládač

  Teraz k tyči ponúkame ZADARMO Bluetooth diaľkový ovládač na fotenie mobilným telefónom (Android aj iOS).     Tento monopod je originál a obstojí v najnáročnejších testoch. Bohužiaľ v Číne sa opäť objavujú na.

môžete mať 29.09 - 03.10

For Fun & Home Selfie tyč so statívom Niceboy Diaľkový ovládač pre Vega X Pro
For Fun & Home Selfie tyč so statívom

Teraz môžete vyfotiť perfektné fotky úplne svojpomocne a to vďaka selfie tyči so statívom. Praktickú vychytávku môžete použiť ako selfie tyč, ale aj ako statív. Súčasťou balenia je aj diaľkový ovládač. Selfie tyč so statívom je super vec na rodinné stretnutia, na dovolenku, na párty alebo na výlety.

môžete mať 05.10 - 06.10

GoPro Karma Controller (RQCTL-001) Niceboy Diaľkový ovládač pre Vega X Pro
GoPro Karma Controller (RQCTL-001)

Ovládač Karma je letový počítač všetko-v-jednom a kamerový ovládací systém pre dron Karma.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Niceboy Diaľkový ovládač pre Vega X Pro Niceboy Diaľkový ovládač pre Vega X Pro
Niceboy Diaľkový ovládač pre Vega X Pro

Diaľkový ovládač je určený akčným kamerám Niceboy VEGA X PRO. Niceboy Diaľkový ovládač pre Vega X Pro má dosah až 10 metrov a umožňuje zapínať nahrávanie, či spúšť pri fotografovaní. Ovládač je vodotesný až do hĺbky 2 metrov, takže kameru môžete diaľkovo ovládať aj pri robení dych vyrážajúcich podvodných záberov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Niceboy Diaľkový ovládač pre VEGA X Star LAMAX Diaľkový ovládač pre kamery LAMAX W čierna
Niceboy Diaľkový ovládač pre VEGA X Star

Ovládajte akčnú kameru Niceboy VEGA X Star pohodlne na diaľku vďaka diaľkovému ovládaču s 2 veľkými farebne odlíšenými tlačidlami pre zahájenie fotografovania alebo natáčania videa. Ľahúnke prevedenie v kompaktných rozmeroch z kvalitných materiálov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LAMAX Diaľkový ovládač pre kamery LAMAX W čierna LAMAX Diaľkový ovládač pre kamery LAMAX W čierna
LAMAX Diaľkový ovládač pre kamery LAMAX W čierna

Inteligentné diaľkové ovládanie je určené akčným kamerám LAMAX W. LAMAX Diaľkový ovládač pre kamery LAMAX W je vodotesný do hĺbky až 3 m a s kamerou sa ľahko páruje pomocou Bluetooth technológie. Kompatibilná s LAMAX W9.1 a LAMAX W10.1.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL