MAX MAC2001B univerzálna súprava 43v1 príslušenstva pre akčné kamery
119 € 38,99 €

Vďaka súprave príslušenstva pre akčné kamery si MAXimálne užijete natáčanie záberov pri všetkých aktivitách. Súprava obsahuje 43 ks rôzneho príslušenstva a rozširuje použitie akčných kamier. Už nebudete limitovaní možnosťami použitia, ale len vašou vlastnou fantáziou a odvahou. Nájdete v nej aj ochranné prvky napr. plávajúci držiak, plavák. Celá súprava je zabalená do praktického kufríka, ktorý obsahuje výplň na bezpečné prenášanie kamery a potrebného príslušenstva. Všetky časti sú kompatibilné so všetkými na trhu bežne predávanými akčnými kamerami.

SENCOR 3Cam Water Set

SENCOR 3Cam Water Set

Hodnotenie: 4,5
18,49 € 11,90 €

Sada ku kamerám 3CAM pre použitie vo vode a pri vode. Plávajúci držiak a pútko v signálnej oranžovej farbe.

GoPro Float (AFLTY-005)
26,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický plávajúci obal je určený kamerám GoPro HERO5 Black. GoPro float (AFLTY-005) udržia vaše GoPro na hladine a pomôže vám tak zaobstarať unikátne zábery. Pripevňuje sa priamo k zadným dvierkam rámčeka u HERO5 Black, ku dvierkam GoPro Super Suit či k GoPro Standard Housing.

GoPro Floaty (HERO8 Black) (ACFLT-001)
34,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický plávajúci obal je určený kamerám GoPro HERO8 Black. GoPro Floaty (HERO8 Black) (ACFLT-001) udrží vaše GoPro na hladine a pomôže vám tak zaobstarať unikátne zábery. Šikovný dizajn zabezpečí voľný prístup k ovládacím prvkom kamery, displeju aj sklápacím nožičkám, takže ju aj v obale chytíte tam, kam potrebujete.