Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Plávajúce a vodné držiaky kamier

Upresniť parametre
MAX MAC2001B univerzálna súprava 43v1 príslušenstva pre akčné kamery BASEUS bezdrôtový Charger Ultra-thin Card 15W (with USB cable 1m) Silver/biela (WX01B-S2)
MAX MAC2001B univerzálna súprava 43v1 príslušenstva pre akčné kamery

Vďaka súprave príslušenstva pre akčné kamery si MAXimálne užijete natáčanie záberov pri všetkých aktivitách. Súprava obsahuje 43 ks rôzneho príslušenstva a rozširuje použitie akčných kamier. Už nebudete limitovaní možnosťami použitia, ale len vašou vlastnou fantáziou a odvahou. Nájdete v nej aj ochranné prvky napr. plávajúci držiak, plavák. Celá súprava je zabalená do praktického kufríka, ktorý obsahuje výplň na bezpečné prenášanie kamery a potrebného príslušenstva. Všetky časti sú kompatibilné so všetkými na trhu bežne predávanými akčnými kamerami.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
BASEUS bezdrôtový Charger Ultra-thin Card 15W (with USB cable 1m) Silver/biela (WX01B-S2) BASEUS bezdrôtový Charger Ultra-thin Card 15W (with USB cable 1m) Silver/biela (WX01B-S2)
BASEUS bezdrôtový Charger Ultra-thin Card 15W (with USB cable 1m) Silver/biela (WX01B-S2)

15W quick charge as thin as paper Can be charged even in water Always at low temperature Size of a card, thin enough to fit into a wallet Black technology of constant temperature Thin to 0.3cm wallet, can be carried 360 degree rotational charging Reduce the contact fever of mobile phones Intelligen

môžete mať 06.12

Partner: atomdeal.sk
HAMA Držiak s plavákom pre GoPro (4407) BASEUS bezdrôtový Charger Ultra-thin Card 15W (with USB cable 1m) Silver/biela (WX01B-S2)
HAMA Držiak s plavákom pre GoPro (4407)

Vodný držiak je určený kamerám GoPro a ďalším podobným akčným kamerám. Hama Držiak s plavákom pre GoPro (4407) umožňuje bezpečné natáčanie vo vode i pod vodou a jednoduchú lokalizáciu kamery. Vďaka plaváku sa vám kamera nielen nepotopí, ale aj dobre drží a vďaka výraznej farbe ju budete mať vždy pod kontrolou.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
GoPro Floaty (HERO8 Black) (ACFLT-001) GoPro Floaty (HERO8 Black) (ACFLT-001)
GoPro Floaty (HERO8 Black) (ACFLT-001)

Praktický plávajúci obal je určený kamerám GoPro HERO8 Black. GoPro Floaty (HERO8 Black) (ACFLT-001) udrží vaše GoPro na hladine a pomôže vám tak zaobstarať unikátne zábery. Šikovný dizajn zabezpečí voľný prístup k ovládacím prvkom kamery, displeju aj sklápacím nožičkám, takže ju aj v obale chytíte tam, kam potrebujete.

môžete mať 08.12

Partner: MALL
GoPro Floaty (HERO10 & HERO9 Black) GoPro Floaty (HERO8 Black) (ACFLT-001)
GoPro Floaty (HERO10 & HERO9 Black)

Praktický plávajúci obal je určený kamerám GoPro HERO9 Black. GoPro Float (HERO10 & HERO9 Black) udrží váš GoPro na hladine a pomôže vám tak zaobstarať unikátne zábery. Nebráni prístupu k tlačidlám kamery, poprednému displeju, dotykovému displeju a sklápacím nožičkám pre jednoduché uchytenie.

môžete mať 08.12

Partner: MALL