MAX MAC2001B univerzálna súprava 43v1 príslušenstva pre akčné kamery
119 € 38,99 €

Vďaka súprave príslušenstva pre akčné kamery si MAXimálne užijete natáčanie záberov pri všetkých aktivitách. Súprava obsahuje 43 ks rôzneho príslušenstva a rozširuje použitie akčných kamier. Už nebudete limitovaní možnosťami použitia, ale len vašou vlastnou fantáziou a odvahou. Nájdete v nej aj ochranné prvky napr. plávajúci držiak, plavák. Celá súprava je zabalená do praktického kufríka, ktorý obsahuje výplň na bezpečné prenášanie kamery a potrebného príslušenstva. Všetky časti sú kompatibilné so všetkými na trhu bežne predávanými akčnými kamerami.

GoPro Grab Bag

GoPro Grab Bag

Hodnotenie: 5
28,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Grab Bag je sada držáků a náhradních dílů pro kameru GoPro. Je kompatibilní se všemi kamerami GoPro.

Nextbase Hardwire Kit
29,90 €

Užitočná Nextbase sada pre trvalú montáž autokamery do auta. Vďaka nej už nebude musieť mať zapojenú autokameru v zásuvke do autozapaľovača.

SENCOR 3Cam Holder Set

SENCOR 3Cam Holder Set

Hodnotenie: 4
18,45 € 15,80 €

Sada držáků na hruď, hlavu a stativ ke kamerám 3CAM

GoPro Adventure Kit

GoPro Adventure Kit

Hodnotenie: 5
52,60 €
+ doprava zadarmo

Sada doplnkov pre akčnú kameru GoPro je zabalená v praktickom kufríku. GoPro Adventure Kit (AKTES-001) je ideálny pre turistov. Obsahuje QuickClip pre upevnenie na čiapku, čelenku na hlavu pre super videá z vlastného pohľadu a plávajúcu rukoväť GoPro Handler.

Madman Súprava príslušenstva pre akčné kamery
77,63 € 23 €

Súprava 16 typov príslušenstva pre akčné kamery je kompatibilná so všetkými značkami outdoorových kamier na našom trhu. Súprava príslušenstva MadMan je vyrobená z kvalitného materiálu, obstojí teda aj v náročných podmienkach. Táto súprava podrží vás i vašu kameru v takmer akejkoľvek situácii.

SENCOR 3Cam Water Set

SENCOR 3Cam Water Set

Hodnotenie: 4,5
18,49 € 11,90 €

Sada ku kamerám 3CAM pre použitie vo vode a pri vode. Plávajúci držiak a pútko v signálnej oranžovej farbe.

GoGEN Basic Set 21 dielov
56,72 € 23,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzálna sada príslušenstva pre outdoorové kamery ve skořepinovém kufříku

DOD DP4
34,90 €

Sada kabeláže pre trvalú inštaláciu autokamery vo vozidle

Madman Nabíjací set pre 2 batérie LAMAX ACTION X
13,39 € 13 €

Duálna nabíjačka pre LAMAX ACTION X umožňuje naraz nabíjať dve batérie pre vašu kameru. Skráti sa vám tak doba pre prípravu vašej techniky a vy tak budete môcť natočiť oveľa viac zážitkov. Nabíjanie navyše prebieha rýchlo a predovšetkým bezpečne, a vďaka indikátoru nabitého stavu, viete vždy presne, kedy je proces nabíjania dokončený.

Madman Nabíjací set pre LAMAX ACTION X
14,90 €

Nabíjačka pre batériu akčnej kamery LAMAX ACTION X, ktorú vďaka univerzálnemu A/C konektoru pripojíte do akejkoľvek 220V siete. Nabíjačka sa môže pochváliť rýchlym a bezpečným nabíjaním a poteší vás tiež ochranou proti prebitiu batérií, skratu a elektrickému šoku.

Madman Tripod Screw set
15 €

Díky tomuto adaptéru můžete váš fotoaparát či videokameru s běžným stativovým závitem připojit na příslušenství určené pro GoPro kamery. Set adaptéru s rychloupínací přezkou.