MAX MAC2001B univerzálna súprava 43v1 príslušenstva pre akčné kamery
119 € 38,90 €

Vďaka súprave príslušenstva pre akčné kamery si MAXimálne užijete natáčanie záberov pri všetkých aktivitách. Súprava obsahuje 43 ks rôzneho príslušenstva a rozširuje použitie akčných kamier. Už nebudete limitovaní možnosťami použitia, ale len vašou vlastnou fantáziou a odvahou. Nájdete v nej aj ochranné prvky napr. plávajúci držiak, plavák. Celá súprava je zabalená do praktického kufríka, ktorý obsahuje výplň na bezpečné prenášanie kamery a potrebného príslušenstva. Všetky časti sú kompatibilné so všetkými na trhu bežne predávanými akčnými kamerami.

GoPro Grab Bag

GoPro Grab Bag

Hodnotenie: 5
29,90 €

Grab Bag je sada držáků a náhradních dílů pro kameru GoPro. Je kompatibilní se všemi kamerami GoPro.

Madman Súprava príslušenstva pre akčné kamery
77,63 € 26,80 €

Súprava 16 typov príslušenstva pre akčné kamery je kompatibilná so všetkými značkami outdoorových kamier na našom trhu. Súprava príslušenstva MadMan je vyrobená z kvalitného materiálu, obstojí teda aj v náročných podmienkach. Táto súprava podrží vás i vašu kameru v takmer akejkoľvek situácii.

DJI Osmo Pocket - Rozširujúca sada príslušenstva
109 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozširujúca sada príslušenstva je určená pre akčnú kameru DJI Osmo Pocket. DJI Osmo Pocket – Rozširujúca sada príslušenstva obsahuje držiak na príslušenstvo, bezdrôtový modul a modul na ovládanie. Nechýba ani 32 GB microSD pamäťová karta.

SENCOR 3Cam Water Set

SENCOR 3Cam Water Set

Hodnotenie: 4,7
18,49 € 9,90 €

Sada ku kamerám 3CAM pre použitie vo vode a pri vode. Plávajúci držiak a pútko v signálnej oranžovej farbe.

DJI Osmo Action - cestovná sada
65,80 € 59,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Inteligentne zostavená cestovná sada doplní vašu kameru DJI Osmo Action o všetko potrebné pre nadobudnutie tých najlepších akčných záberov. DJI Osmo Action – cestovná sada obsahuje držiak, puzdro, statív a ďalšie nenahraditeľné pomôcky pre zapáleného filmára.

DJI Osmo Action - sada ND filtrov
47,40 €

Šikovná sada ND filtrov je určená pre akčnú kameru DJI Osmo Action a umožňuje lepšie nastavenie expozície. DJI Osmo Action – sada ND filtrov sa skladá z filtrov ND4, ND8, ND16 a ND32, ktoré obmedzujú množstvo snímaného svetla a pomáhajú robiť tie najlepšie zábery za akýchkoľvek svetelných podmienok.

DJI Osmo Pocket - Sada ND filtrov
49 €

Šikovná sada ND filtrov je určená pre akčnú kameru DJI Osmo Pocket a umožňuje lepšie nastavenie expozície. DJI Osmo Pocket – sada ND filtrov sa skladá z filtrov ND4, ND8, ND16 a ND32, ktoré obmedzujú množstvo snímaného svetla a pomáhajú robiť tie najlepšie zábery za akýchkoľvek svetelných podmienok.

DJI Osmo Action - Sada držiakov kamery
34,90 € 33,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Šikovná sada držiakov vám pomôže akčnú kameru DJI Osmo Action chrániť za akýchkoľvek podmienok. DJI Osmo Action – Sada držiakov kamery sa skladá z ochranného puzdra a upevňovacieho systému, vďaka ktorým bude vaša kamera vždy v bezpečí.

DJI Osmo Action - Súprava samolepiacich držiakov
23,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Šikovná sada samolepiacich držiakov vám pomôže umiestniť akčnú kameru DJI Osmo Action presne tam, kde ju potrebujete. DJI Osmo Action – Súprava samolepiacich držiakov sa skladá z držiakov pre rovné i zakrivené povrchy, vďaka ktorým môžete kameru umiestniť na takmer akýkoľvek povrch. Sada sa ľahko inštaluje.

DJI Osmo Pocket - vložky pre zníženie vlhkosti
4 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada vložiek pre zníženie vlhkosti je určená pre akčnú kameru DJI Osmo Pocket v kombinácii s vodeodolným puzdrom. DJI Osmo Pocket – vložky pre zníženie vlhkosti zabraňujú zahmlievaniu puzdra, čo vám zaistí dokonale ostré zábery aj pod vodnou hladinou. Opakované užívanie znižuje účinnosť vložky. Pred použitím nutné uchovávať v suchu.

GoPro Adventure Kit

GoPro Adventure Kit

Hodnotenie: 5
52,36 € 49,90 €

Sada doplnkov pre akčnú kameru GoPro je zabalená v praktickom kufríku. GoPro Adventure Kit (AKTES-001) je ideálny pre turistov. Obsahuje QuickClip pre upevnenie na čiapku, čelenku na hlavu pre super videá z vlastného pohľadu a plávajúcu rukoväť GoPro Handler.

DJI Osmo Action - Nabíjací set
87,90 € 79,20 €

Inteligentný nabíjací systém predĺži vašej akčnej kamere DJI Osmo Action výdrž batérie o poriadny kus. DJI Osmo Action – Nabíjací set sa skladá z nabíjača, dvoch akumulátorov a dvoch puzdier na dané akumulátory. Predstavuje praktické a jednoduché riešenie, ako si na cesty zbaliť čo najviac šťavy.