GoPro Sleeve + Lanyard (HERO8 Black)
22,90 €

Ľahký silikónový obal dodá vášmu GoPro HERO8 Black štýl. GoPro Sleeve + Lanyard (silikónový obal) je vyrobený z tenkého a flexibilného materiálu, vďaka čomu kamere skvele padne a nijako neobmedzuje jej ovládacie prvky. Súčasťou obalu je nastaviteľný popruh, ktorý vám umožní zavesiť kameru okolo krku, na zápästí alebo na batoh.

GoPro Rollcage (AJFRC-001)
31,50 € 29,90 €

Ochranný silikónový obal je určený kamerám GoPro HERO8 Black. GoPro Rollcage (AJFRC-001) chráni vašu akčnú kameru pred pádmi a poškriabaním. Je vyrobený priamo na mieru vrátane výrezov na tlačidlá a konektory, takže nijako neobmedzuje ovládanie kamery. Snímač je chránený šošovkou, ktorú je možné v prípade potreby vymeniť.

GoPro Sleeve + Lanyard (HERO9 Black)
26,40 € 25,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ľahký silikónový obal dodá vášmu GoPro HERO9 Black štýl. GoPro Sleeve + Lanyard (HERO9 Black) je vyrobený z tenkého a flexibilného materiálu, vďaka čomu kamere skvele padne a nijako neobmedzuje jej ovládacie prvky. Súčasťou obalu je nastaviteľný popruh, ktorý vám umožní zavesiť kameru okolo krku, na zápästí alebo na batoh.  

GoPro Compact Case (ABCCS-001)
20,37 € 19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ľahká taška GoPro stále pripravená na použitie. Má dosť miesta na kameru, držiaky a príslušenstvo, ale je pritom tak malá, že sa dá ľahko umiestniť do batožiny alebo nosiť so sebou.

XSories Capxule Small

XSories Capxule Small

Hodnotenie: 5
13,99 €

Lehké měkké pouzdro s připravenými sekcemi pro GoPro kameru a XSories U-Shot je vyrobené z kombinace polyesteru, flanelu a EVA pěny. XSories Capxule Small má dvě oddělené sekce – jednu na fotoaparát a druhou na další vybavení. Díky elastickým páskům a přesným výřezům bude vše držet na svém místě.

Niceboy Vodotesné puzdro pre VEGA X
12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vodotesné puzdro rozširuje využitie akčnej kamery Niceboy VEGA X. Niceboy Vodotesné puzdro pre VEGA X umožňuje potopenie až do hĺbky 30 m, vďaka čomu budete môcť zaobstarať absolútne dychberúce zábery vodného sveta.

GoPro Casey (púzdro na kameru + držiaky + príslušenstvo) (ABSSC-001)
64,99 €

Casey je skvělé řešení pro skladování a cestování s GoPro kamerami. Pouzdro dostatečně malé, aby se vešlo do batohu, ale dost velké na to, abyste v něm mohli převážet kamery HERO, důležité držáky a příslušenství. Je odolný proti rozmarům počasí, s částečně pevným opláštěním, které ochrání proti lehkému dešti a sněhu.

Yenkee Zion M (YBC 720BK)

Yenkee Zion M (YBC 720BK)

Hodnotenie: 3,9
15,90 € 8,40 €

Škrupinové puzdro vhodné pre akčnú kameru a jej príslušenstvo. Výplň s jemnou penou pre optimálnu ochranu vašich elektronických zariadení. Stredná veľkosť pre uskladnenie väčšej výbavy

Niceboy Vodotěsné pouzdro pro VEGA X PRO
15,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Vodotěsné pouzdro pro akční kameru Niceboy VEGA X PRO, se kterým můžete točit pod hladinou. Pouzdro těsní do hloubky 30 m.

XSories Capxule Large
13,50 €

Lehké měkké pouzdro s připravenými sekcemi pro GoPro kameru, XSories U-Shot a BacPac je vyrobené z kombinace polyesteru, flanelu a EVA pěny. XSories Capxule Large má dvě oddělené sekce – jednu na fotoaparát a druhou na další vybavení. Díky elastickým páskům a přesným výřezům bude vše držet na svém místě.

DJI Osmo Action - CYNOVA Ochranný obal
14,70 € 12,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Ochranný silikónový obal je určený pre akčnú kameru DJI Osmo Action, ktorý chráni proti poškodeniu. DJI Osmo Action – CYNOVA Ochranný obal má elegantnú čiernu farbu a je doplnený pútkom. Chráni váš počítač pred špinou a mechanickým poškodením.

DJI Osmo Action - podvodné puzdro do 60 m
54,80 €

Ochranné vodotesné puzdro je určené pre akčnú kameru DJI Osmo Action a umožňuje potopenie až do hĺbky 60 m. DJI Osmo Action – podvodné puzdro do 60 m je opatrené mriežkami pre odvod tepla, takže sa kamera nezahmlieva ani neprehrieva. Pevné sklo zaisťuje jasnosť a ochranu displeja.

DJI Osmo Pocket - Vodotesné puzdro
57,50 €

Vodotesné puzdro rozširuje využitie akčnej kamery DJI Osmo Pocket. DJI Osmo Pocket – Vodotesné puzdro umožňuje potopenie až do hĺbky 60 m, vďaka čomu budete môcť zaobstarať absolútne dychberúce zábery vodného sveta.

GoPro Casey LITE
26,40 € 25,90 €

Cestovné puzdro zaručí absolútne bezpečie vašej obľúbenej akčnej kamery. GoPro Casey LITE je polstrované, takže spoľahlivo chráni akčnú kameru GoPro aj príslušenstvo. Vďaka ľahkej konštrukcii vás nijako nezaťaží a elegantný dizajn z neho robí štýlový doplnok.

GoPro Floaty (HERO8 Black) (ACFLT-001)
34,90 €

Praktický plávajúci obal je určený kamerám GoPro HERO8 Black. GoPro Floaty (HERO8 Black) (ACFLT-001) udrží vaše GoPro na hladine a pomôže vám tak zaobstarať unikátne zábery. Šikovný dizajn zabezpečí voľný prístup k ovládacím prvkom kamery, displeju aj sklápacím nožičkám, takže ju aj v obale chytíte tam, kam potrebujete.

GoPro Floaty (HERO9 Black)
33,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický plávajúci obal je určený kamerám GoPro HERO9 Black. GoPro Float (HERO9 Black) udrží váš GoPro na hladine a pomôže vám tak zaobstarať unikátne zábery. Nebráni prístupu k tlačidlám kamery, poprednému displeju, dotykovému displeju a sklápacím nožičkám pre jednoduché uchytenie.

GoPro Sleeve + Lanyard (silikonový obal)
19,20 € 18,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Ľahký silikónový obal dodá vašej akčné kamere štýl. GoPro Sleeve + Lanyard (silikónový obal) je vyrobený z tenkého a flexibilného materiálu, vďaka čomu kamere skvele padne a nijako neobmedzuje jej ovládacie prvky. Súčasťou obalu je nastaviteľný popruh, ktorý vám umožní zavesiť kameru okolo krku, na zápästí alebo na batoh.

GoPro Super Suit (HERO7 Silver/White) (ABDIV-001)
52,81 € 49,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Super odolné puzdro je určené kamerám **GoPro HERO7 Silver **a **GoPro HERO7 White. GoPro Super Suit poskytuje **vodoodolnosť až do hĺbky 40 m **a pomôže vám tak urobiť ostré snímky aj pod vodou. Chráni kameru pred prachom a inými nečistotami. Nechýbajú **dvierka Skeleton pre ľahký prístup k obrazovke.

Niceboy Velké pouzdro pro sportovní kamery
27,60 €

Velké pouzdro pro bezpečné přenášení outdoorové kamery s příslušenstvím. Odolná skořepinová konstrukce a vnitřní pěnové polstrování.

XSories Universal Capxule Small
13,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Lehké měkké pouzdro pro vaši fotografickou výbavu je vyrobené z kombinace polyesteru, flanelu a EVA pěny. XSories Universal Capxule Small má odnímatelnou elastickou síť, která udrží veškeré vaše vybavení na místě. Nechybí ani síťovinová kapsa a tvarované ucho.

DJI Osmo Pocket - Nabíjacie puzdro
99 €

Praktické puzdro slúži nielen na uschovanie, ale aj nabíjanie vášho DJI Osmo Pocket. DJI Osmo Pocket – Nabíjacie púzdro funguje ako šikovná stanica, do ktorej je okrem kamery možné uložiť dve microSD pamäťové karty, štyri ND filtre a dva konektory pre pripojenie k telefónu.

GoPro Float (AFLTY-005)
28,50 €

Praktický plávajúci obal je určený kamerám GoPro HERO5 Black. GoPro float (AFLTY-005) udržia vaše GoPro na hladine a pomôže vám tak zaobstarať unikátne zábery. Pripevňuje sa priamo k zadným dvierkam rámčeka u HERO5 Black, ku dvierkam GoPro Super Suit či k GoPro Standard Housing.

DJI Osmo Action - cestovná sada
65,80 € 59,60 €

Inteligentne zostavená cestovná sada doplní vašu kameru DJI Osmo Action o všetko potrebné pre nadobudnutie tých najlepších akčných záberov. DJI Osmo Action – cestovná sada obsahuje držiak, puzdro, statív a ďalšie nenahraditeľné pomôcky pre zapáleného filmára.

GoPro Replacement Camera Case
22,60 €

Náhradné puzdro zaručí absolútne bezpečie vašej obľúbenej akčnej kamery. GoPro Replacement Camera Case spoľahlivo chráni akčnú kameru GoPro aj príslušenstvo. Nechýba vnútorné vrecko na SD kartu a náhradnú batériu. Je dokonalou náhradou pre puzdro dodávané s kamerou.

GoPro Travel Kit 2.0 čierna
64,99 € 59,99 €

Šikovná sada doplňků je určená akčním kamerám GoPro. GoPro Travel Kit 2.0 obsahuje univerzální držák Shorty a magnetický otočný klip. Tuto sadu oceníte především při pořizování selfie či skupinových fotek, ale hodí se i na spoustu dalších dobrodružství. Součástí balení je kompaktní pouzdro.

Yenkee Zion S (YBC 710BK)
11,90 € 6,70 €

Škrupinové puzdro vhodné pre akčnú kameru a jej príslušenstvo. Výplň s jemnou penou pre optimálnu ochranu vašich elektronických zariadení.