Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Hlboké kočíky na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Hlboké kočíky nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Hlboké kočíky – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
NUNA PEPP next 2022 caviar Petite&Mars Kočík kombinovaný 3v1 Grand II 2022 Platinum Pink
NUNA PEPP next 2022 caviar

Unikátny kočík PEPP next od značky Nuna s netradičným vzhľadom. Kočík vám ponúkne nesmierne malé rozmery po zložení a zároveň zachová možnosť ovládať ho jednou rukou.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Maxi-Cosi Street+ kočík 2v1 Essential 2022 Black Petite&Mars Kočík kombinovaný 3v1 Grand II 2022 Platinum Pink
Maxi-Cosi Street+ kočík 2v1 Essential 2022 Black

Kočík Street+ Essential 2v1 značky Maxi-Cosi je praktický set hlbokej korbičky a športového kočíka. Kočík prináša maximálne pohodlie pre dieťa a mnoho užitočných funkcií pre rodičov. Užívajte si spoločné prechádzky a výlety so svojim dieťaťom v kočíku Street+ Essential.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Petite&Mars Kočík kombinovaný 3v1 Grand II 2022 Platinum Pink Petite&Mars Kočík kombinovaný 3v1 Grand II 2022 Platinum Pink
Petite&Mars Kočík kombinovaný 3v1 Grand II 2022 Platinum Pink

Kombinovaný kočík 3v1 Grand II značky PETITE & MARS je ideálny kočík pre nastávajúcich rodičov. Rodinné vychádzky v každom teréne. Výhodný set hlbokého kočíka, športovej verzie a autosedačky v jednom využijete už od narodenia do 15 kg. Vďaka sedadlu a vaničke v jednom nemusíte skladovať mnoho komponentov.

môžete mať 28.02

Partner: MALL
Hauck Walk N Care Air Set Kinderkraft MOOV CT 3w1 (MINK) 2022 BLACK
Hauck Walk N Care Air Set

Praktický set korbičky a športového kočíka Walk N Care Air značky Hauck využijete od narodenia do cca 4 rokov. Kočík má jedinečnú možnosť prispôsobiť sedačku podľa potrieb dieťaťa a rodiča. Dieťa môžete mať počas prechádzky v smere jazdy a v kaviarni či reštaurácii jednoducho nastavíte opačný smer a ešte prispôsobíte výšku podľa potrieb stola.

môžete mať 28.02

Partner: MALL
Lionelo Kombinovaný kočík 3v1 Amber Kinderkraft MOOV CT 3w1 (MINK) 2022 BLACK
Lionelo Kombinovaný kočík 3v1 Amber

Kombinovaný kočík Amber značky Lionel je skvelou voľbou aj pre tých najnáročnejších rodičov. Výhodný set hlbokej korbičky, športovej sedačky a autosedačky v jednom vám uľahčí starostlivosť už od narodenia. Bohaté príslušenstvo a intuitívne riešenie poteší všetkých rodičov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Kinderkraft MOOV CT 3w1 (MINK) 2022 BLACK Kinderkraft MOOV CT 3w1 (MINK) 2022 BLACK
Kinderkraft MOOV CT 3w1 (MINK) 2022 BLACK

MOOV CT – detský kočík 3 v 1, navrhnutý pre deti od narodenia do 22 kg. Vďaka sedačke 2 v 1 máte k dispozícii jeden prvok, ktorý vám poslúži najprv ako hlboká korba a potom ako športový kočík. Jedna sedačka, dve riešenia, žiadne problémy!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Chipolino Kočík kombinovaný HAVANA 2v1 Sand Nania Kombinovaný kočík GIULIA, + prebaľovacia taška + pláštenka 2021 GREY
Chipolino Kočík kombinovaný HAVANA 2v1 Sand

Chipolino kočík HAVANA 2v1 Sand – kombinácia elegantného hlbokého a športového kočíka v jednom. Ľahká konštrukcia a celý rad príslušenstva a doplnkov tvoria multifunkčné riešenie pre moderných rodičov. 

môžete mať 28.02 - 29.02

Nania Kombinovaný kočík GIULIA, + prebaľovacia taška + pláštenka 2021 GREY Nania Kombinovaný kočík GIULIA, + prebaľovacia taška + pláštenka 2021 GREY
Nania Kombinovaný kočík GIULIA, + prebaľovacia taška + pláštenka 2021 GREY

Kombinovaný kočík GIULIA značky Nania bude sprevádzať vaše bábätko už od narodenia. Praktická trojkombinácia ponúkne rodičom i bábätku všetko, čo potrebujú na prechádzky. Kočík možno ľahko zložiť a vďaka autosedačke sa môžete vydať aj na spoločné výlety autom. Hlbokú vaničku ľahko premeníte na športovú verziu.

môžete mať 28.02

Partner: MALL
Sun Baby Kombinovaný kočík 3v1 Raf-pol Lilly Nania Kombinovaný kočík GIULIA, + prebaľovacia taška + pláštenka 2021 GREY
Sun Baby Kombinovaný kočík 3v1 Raf-pol Lilly

Predstavujeme Vám ďalšiu novinku Raf-Pol Baby Lux a to nádherný, luxusný, elegantný, moderný kombinovaný kočík Lilly. Vyznačuje sa predovšetkým svojím elegantným vzhľadom, ľahkosťou a priestorom. Je vyrobený tak, aby zaručoval a spĺňal všetky očakávania rodičov i maximálny komfort pre bábätko. Na kočík sú použité veľmi kvalitné látky Öko-Tex Standard 100. Spĺňa Európsku bezpečnostnú normu EN 1888:2012

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Chipolino Kočík kombinovaný HAVANA 2v1 Ebony Chipolino Kočík kombinovaný Misty 2v1 Graphite
Chipolino Kočík kombinovaný HAVANA 2v1 Ebony

Chipolino kočík HAVANA 2v1 Ebony - kombinácia elegantného hlbokého a športového kočíka v jednom. Ľahká konštrukcia a celý rad príslušenstva a doplnkov tvoria multifunkčné riešenie pre moderných rodičov.

môžete mať 28.02 - 29.02

Chipolino Kočík kombinovaný Misty 2v1 Graphite Chipolino Kočík kombinovaný Misty 2v1 Graphite
Chipolino Kočík kombinovaný Misty 2v1 Graphite

Chipolino kočík Misty 2v1 Graphite – kombinácia elegantného hlbokého a športového kočíka v jednom. Ľahká konštrukcia a celý rad príslušenstva a doplnkov tvoria multifunkčné riešenie pre moderných rodičov. 

môžete mať 28.02 - 29.02

Kinderkraft 3in1 A-TOUR Chipolino Kočík kombinovaný Misty 2v1 Graphite
Kinderkraft 3in1 A-TOUR

A-TOUR – multifunkčný detský kočík 3 v 1, ktorý bol navrhnutý pre každého rodiča. Veľké nepreraziteľné kolesá, transformovateľná sedačka a nosnosť športového kočíka až 26 kg v kombinácii s reguláciou, veľkými rozmermi sedačky a praktickými funkciami robí tento kočík vhodným ako do mesta, tak na vidiecke terény.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL