Kendamil Detská bio organická viaczrnná kaša 7+ (3x150 g)

Kendamil Detská bio organická viaczrnná kaša 7+ (3x150 g)

Akcia
Detská viaczrnná kaša v prémiovej bio kvalite je ideálnou potravinou pre deti od 7 mesiacov. Celý popis
12,15 €
Vrátane DPH
11,01 €
3,67 €/ks
Platí do 7.11.2021 alebo do vypredania
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

30.10.2021 k osobnému odberu
Predajne
 
2.11.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 1381650

Popis

Kendamil bio / organická viaczrnná kaša pre deti od ukončeného 7. mesiaca veku dieťaťa (3×150g)

Prečo zvoliť Kendamil detskú kašu?

  • Ideálna pre deti, ktoré prechádzajú z materského mlieka na bežnú pevnú stravu.
  • Nutrične vyvážená a obohatená o vitamíny a minerály dôležité pre prirodzený vývoj dieťaťa.
  • Od ukončeného **7. mesiaca veku dieťaťa.
  • Obsahuje iba vybrané a kvalitné obilniny.
  • Bez pridaných farbív a konzervantov.

Zloženie

Múka (celozrnná ovsená 25%, ryžová 12%, celozrnná pšeničná 9,5%, kukuričná 9%, celozrnná pšenová 9%, celozrnná jačmenná 5,2%, celozrnná špaldová 3,2%, celozrnná ražná 2,1%, jemné ovsené vločky 25%, tiamín (vitamín B1). (Alergény sú označené tučným písmom. Môže obsahovať mlieko. Tiamín BIO pôvodu.). (Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny)

O výrobcovi:

Spoločnosť Kendal NutriCare, ktorá produkuje mlieko a kaše Kendamil, je rodinnou spoločnosťou zamestnávajúca najlepších odborníkov v oblasti dojčenskej výživy, ktorí majú skúsenosti s výrobou dojčenskej výživy viac ako 50 rokov. Výroba mliek spoločností Kendal začala už v roku 1962 a od tej doby sa teší veľkej obľube. Pri vývoji týchto kaší, tak mohli spoliehať na rokmi vyskúšané postupy obohatené o nové metódy, ktoré robia kašu Kendamil tak výnimočnou.

Hlavným hýbateľom celého vývoja však nebol len výskum, ale tiež spokojné reakcie detí, ktoré mlieka a kaše Kendamil konzumujú každý deň. Zo skúseností rodičov, ktorí mlieko vyskúšali vychádzalo, že deti boli šťastnejšie, mali lepšiu energetickú hladinu, trpeli menej problémom trávenia, zápchami a spali dlhšiu dobu.

Všetky mlieka a kaše Kendamil nosia označenie RED TRACTOR. Toto označenie je certifikátom, ktorý sa udeľuje iba farmárom a výrobcom, ktorí dodržiavajú najprísnejšie štandardy požadované na kvalitu potravín. Tento certifikát zároveň dokazuje, že všetky zložky obsiahnuté vo výrobku boli vyrobené a vypestované vo Veľkej Británii, čo umožňuje prísnu kontrolu všetkých postupov pri výrobe.