Kendamil Bezlepková bio organická ovocná kaša 6+ (150 g)

Kendamil Bezlepková bio organická ovocná kaša 6+ (150 g)

Akcia
Detská bezlepková bio / organická ovocná kaša od ukončeného 6. mesiaca (3×150 g). Celý popis
12,15 €
Vrátane DPH
11,01 €
3,67 €/ks
Platí do 22.10.2021 alebo do vypredania
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
25.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 1381649

Popis

Detská bezlepková bio / organická ovocná (banán mango) kaša od ukončeného 6. mesiaca (3 × 150 g).

Zloženie:

Múka (ryžová 34%, kukuričná 25,5%, pšenová 25,5%, plátky banánov 11%, plátky manga 4%, tiamín (vitamín B1). Obsahuje 72,5 g BIO banánov a 35 g BIO manga (Alergény sú označené tučným písmom. Môže obsahovať mlieko. Tiamín nie je BIO pôvodu.). (Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny)

Prečo zvoliť Kendamil detskú kašu?

– Ideálna pre deti, ktoré prechádzajú z materského mlieka na bežnú pevnú stravu.
- Nutrične vyvážená a obohatená o vitamíny a minerály dôležité pre prirodzený vývoj dieťaťa.
- Od ukončeného 6. mesiaca **veku dieťaťa.
- Obsahuje iba vybrané kvalitné obilniny a ovocie.
- **Bez pridaných farbív a konzervantov.

O výrobcovi:

Spoločnosť Kendal NutriCare, ktorá produkuje mlieko a kaše Kendamil, je rodinnou spoločnosťou zamestnávajúca najlepších odborníkov v oblasti dojčenskej výživy, ktorí majú skúsenosti s výrobou dojčenskej výživy viac ako 50 rokov. Výroba mliek spoločností Kendal začala už v roku 1962 a od tej doby sa teší veľkej obľube. Pri vývoji týchto kaší, tak mohli spoliehať na rokmi vyskúšané postupy obohatené o nové metódy, ktoré robia kašu Kendamil tak výnimočnou.

Hlavným hýbateľom celého vývoja však nebol len výskum, ale tiež spokojné reakcie detí, ktoré mlieka a kaše Kendamil konzumujú každý deň. Zo skúseností rodičov, ktorí mlieko vyskúšali vychádzalo, že deti boli šťastnejšie, mali lepšiu energetickú hladinu, trpeli menej problémom trávenia, zápchami a spali dlhšiu dobu.

Všetky mlieka a kaše Kendamil nosia označenie RED TRACTOR. Toto označenie je certifikátom, ktorý sa udeľuje iba farmárom a výrobcom, ktorí dodržiavajú najprísnejšie štandardy požadované na kvalitu potravín. Tento certifikát zároveň dokazuje, že všetky zložky obsiahnuté vo výrobku boli vyrobené a vypestované vo Veľkej Británii, čo umožňuje prísnu kontrolu všetkých postupov pri výrobe.