BEBA OPTIPRO HA 3 (6x800 g)

96%
Hodnotenie: 4,8
BEBA

BEBA OPTIPRO HA 3 (6x800 g)

96%
Hodnotenie: 4,8
BEBA

BEBA OPTIPRO HA 3 je prémiová výživa od Nestlé určená pre deti s alergiou v rodinnej anamnéze s obsahom čiastočne naštiepenej mliečnej bielkoviny.      od ukončeného 10. mesiaca veku Celý popis

110
4.8 30
119,90 € Vrátane DPH
110 €
18,33 €/ks
Na sklade 5+ kusov

Kód: 510943

Mesačne od:
11 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Beba Optipro HA3 je prémiová výživa od Nestlé, ktorá je určená pre deti s alergiou v rodinnej anamnéze s obsahom čiastočne naštiepené mliečnej bielkoviny. Od ukončeného 10. mesiaca veku Obsahuje unikátnu receptúru s probiotickými baktériami L. reuteri, ktoré sa prirodzene vyskytujú v materskom mlieku a nachádzajú sa v črevnej mikroflóre dojčených detí. Vďaka svojim účinkom prispievajú k zníženiu priemernej doby plaču vášho bábätka. Jej základom je špeciálna zmes čiastočne hydrolyzovanej bielkoviny. Zloženie je vyrobené podľa vzoru materského mlieka a presne vyhovujúce nutričným potrebám dieťaťa.

 • Obsahuje čiastočne hydrolyzované bielkoviny
 • OPTIPRO HA – špeciálny proces na získanie 100% srvátkovej, čiastočne hydrolyzovanej bielkoviny
 • Probiotické baktérie – L. reuteri
 • Vitamíny a minerálne látky (v zhode s požiadavkami legislatívy)
 • Príjemná chuť

INFORMÁCIE ku konzumácii **Odporúčanie k príprave: **

 • Pripravujte vždy len 1 dávku a ihneď kŕmte.
 • Neuchovávajte nedojedené porcie.
 • Dodržiavajte presne návod na prípravu, inak ohrozíte zdravie dojčaťa.
 • Všetky HA výživy s naštiepenou bielkovinou majú horkastú príchuť.
 • UPOZORNENIE: Pri kŕmení dieťa vždy držte v náruči. Nenechávajte ho bez dohľadu, inak môže dôjsť k zakuckania.

Návod na prípravu:

 • Pred prípravou dojčenskej výživy si dôkladne umyte ruky.
 • Fľašu, uzáver a cumlík dôkladne vymyte a vyvarte 5 minút.
 • Päť minút povarte pitnú vodu pre dojčatá a nechajte ochladiť.
 • Polovicu prevarenej vody (viď tabuľka) ochladenú asi na 40 °C, vlejte do fľaše.

  Teplota vody nad 45 °C baktérie mliečneho kvasenia ničia.

 • Priloženou odmerkou odmerajte prášok (pozri tabuľku) a nasyptedo fľaše. Prášok v odmerke musí byť vždy zarovnaný!
 • Dôkladne pretrepte.
 • Potom dolejte zvyšné množstvo vody (viď tabuľka).
 • Ešte raz dobre pretrepte, až do úplného rozpustenia prášku.
 • Overte vyhovujúce teplotu pripravenej výživy.
 • Po každom použití obal dôkladne uzatvorte a skladujte v suchu pri izbovej teplote.

ZLOŽENIE Laktóza (z mlieka), rastlinné oleje (palmový, repkový nízkoerukový, slnečnicový, slnečnicový s vysokým obsahom kyseliny olejovej), maltodextrín, zemiakový škrob, enzymaticky hydrolyzovaný bielkovinový koncentrát mliečnej srvátky 10,4%, minerálne látky (vápenaté soli kyseliny fosforečnej, chlorid horečnatý , chlorid draselný, chlorid sodný, síran železnatý, síran zinočnatý, síran meďnatý, síran manganatý, jodid draselný, selénan sodný), L-arginín, rybí olej, vitamíny (L-askorbát sodný, D-pantothenát vápenatý, nikotínamid, DL-α -tokoferyl acetát, riboflavín, retinylacetát, tiamín-mononitrát, pyridoxín hydrochlorid, kyselina listová, fyllochinon, D-biotín, cholekalciferol, kyanokobalamín), L-histidín, L-thyrosin, olej z Mortierella Alpina, baktérie mliečneho kvasenia (Lactobacillus reuteri DSM 17938; 8,9 × 107 KTJ / 100 g prášku na konci minimálnej trvanlivosti).

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE

Instantné následná mliečna dojčenská výživa s Lactobacillus reuteri a upravenou bielkovinou. Od ukončeného 10. mesiaca. Minimálna trvanlivosť do konca: pozri dno plechovky.

Dlhodobé dojčenie je pre dieťa najlepší spôsob výživy, preto mu dávame prednosť pred výrobkami dojčenskej výživy. Nestlé ** BEBA OPTIPRO HA 3** by mala byť iba súčasťou zmiešanej stravy a nesmie byť používaná ako náhrada materského mlieka počas prvých 6 mesiacov života. Nesmie byť konzumovaná dojčatá alergickými na mliečne bielkoviny. Nie je vhodná ako jediný zdroj výživy. Nestlé BEBA OPTIPRO HA 3 sa má podávať na základe odporúčania lekára alebo kvalifikovaného odborníka v oblasti detskej výživy

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Bielkoviny pre zdravie dieťaťa: Výskum ukazuje, že bielkoviny sú jednou z najviac dôležitých živín pre rast a vývoj vášho dieťaťa. Kvalita a množstvo bielkovín, ktoré vaše dieťa získava z potravy, je dôležité pre správne základy do života.

**Firma Nestlé sa stala prvým výrobcom dojčenskej výživy na svete. Už v roku 1867 zakladateľ Henri Nestlé, predstavil svetu 1. náhradnú výživu ** – Farina Lactée. Sme presvedčení, že materské mlieko je pre dieťa tou najlepšou stravou. Jeho výskumom sa zaoberáme už 60 rokov! Veríme, že každý problém má svoje riešenie. Preto máme špeciálnu výživu pre dojčatá s tráviacimi ťažkosťami či alergiami v rodine. Nestlé dnes vyrába nielen dojčenskú výživu, ale aj širokú paletu príkrmov pre malé i väčšie deti.

Pre zdravú výživu Vašich detí ďalej odporúčame:

Z našej ponuky Vás ďalej môžu zaujímať:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ mlieka hypoalergénne
Vhodné od od ukončeného 10 mesiaca
Počet kusov v balení 6 ks