Sunárek Banánová kašička na dobrú noc mliečna, 3x225g
9 €
8,58 €
+ doprava zadarmo

Sunarka Banánová kašička mliečna ryžová na dobrú noc obsahuje vybrané cereálie, ktoré by mali byť v dostatočnom množstve pravidelnou súčasťou jedálnička pre spokojné bruško a jeho pohodlie. Je vhodná pre deti od ukončeného 4. mesiaca.


Sunárek Vanilková kašička mliečna, 3x225g
8,97 €
8,58 €
+ doprava zadarmo

Sunarka Vanilková kašička mliečna ryžová obsahuje naturbalance, vyváženú kombináciu zdravej výživy a prirodzenej mliečne chuti. Obsahuje všetky dôležité vitamíny a minerálne látky. Je vhodná pre deti od ukončeného 4. mesiaca.


Sunárek Malinová kašička mliečna, 3x225g
8,97 €
8,58 €
+ doprava zadarmo

Sunarka Malinová kašička mliečna ryžová prispieva k správnemu rastu, harmonickému vývoju a celkovému pohodliu dieťaťa. Obsahuje všetky dôležité vitamíny a minerálne látky. Je vhodná pre deti od ukončeného 4. mesiaca.


Nutrilon Mliečna kaša ryžová - 7 x 225g
22,87 €

20,01 €
+ doprava zadarmo

Ryžová kaša je určená pre deti od ukončeného 4. mesiaca. Unikátna zmes pomáha prirodzene podporovať črevnú mikroflóru dieťaťa. Kaša obsahuje dojčenské mlieko. Vyrobené z bezlepkových surovín.


Sunárek Marhuľová kašička mliečna, 3x225g
8,97 €
8,58 €
+ doprava zadarmo

Sunarka Marhuľová kašička mliečna ryžová obsahuje všetky dôležité vitamíny a minerálne látky. Bez použitia konzervačných látok a farbív. Je vhodná pre deti od ukončeného 4. mesiaca.


Hami kaša krupicová s príchuťou vanilky 4 x 225g
11,42 €

10,19 €
+ doprava zadarmo

Mliečna kaša krupicová s príchuťou vanilky je vhodná pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Teraz vo výhodnejšom balení. Kaša je vyrobená z dojčenského mlieka plného bielkovín, vitamínov a minerálov.


Nutrilon Mliečna kaša vanilková - 4 x 225g
13,05 €

11,42 €
+ doprava zadarmo

Obilno-mliečna kaša s vanilkovou príchuťou je určená pre deti od ukončeného 4. mesiaca. Unikátna zmes pomáha prirodzene podporovať črevnú mikroflóru dieťaťa. Vyrobené z bezlepkových surovín.


Hami Mliečna kaša s marhuľami - 4x225g
11,42 €

10,19 €
+ doprava zadarmo

Mliečna kaša s marhuľovou príchuťou je určená deťom od ukončeného 4. mesiaca. Teraz vo výhodnejšom balení. Ideálne pre večerné zasýtenie. Kaša je vyrobená z dojčenského mlieka plného bielkovín, vitamínov a minerálov.


Hami prvá mliečna kaša 4 x 225g
11,42 €

10,19 €
+ doprava zadarmo

Hami mliečna kaša sa výborne hodí ako výdatný príkrm. Obilniny Vaše dieťatko pred spaním dobre zasýtia, zároveň ho ale kaša nebude cez noc tlačiť v brušku vďaka obsahu dobre stráviteľného dojčenského mlieka. Všetky kaše Hami sú vyrobené z prvotriednych, prísne kontrolovaných surovín, bez použitia konzervačných látok, umelých farbív a aróm.


Nutrilon Mliečna HA kaša ryžová - 4 x 225g
14,69 €

13,05 €
+ doprava zadarmo

Mliečna HA kaša ryžová je určená pre deti od ukončeného 4. mesiaca Unikátna zmes pomáha prirodzene podporovať črevnú mikroflóru dieťaťa. Kaša obsahuje dojčenské HA mlieko. Vyrobené z bezlepkových surovín.


Hami kaša na Dobrú noc krupicová s príchuťou vanilky 4 x 225g
11,42 €

10,19 €
+ doprava zadarmo

Hami Krupicová mliečna kaša na dobrú noc s príchuťou vanilky, ktorá je obzvlášť vhodná ako večerný príkrm – dieťatko pred spaním dobre zasýti a zároveň ho nebude cez noc tlačiť v brušku vďaka obsahu výživného dojčenského mlieka. Určená deťom od ukončeného 4. mesiaca.


HiPP BIO Mliečna kaša na dobrú noc s banánom a suchármi 4 × 450 g
28,12 €
+ doprava zadarmo

BIO mliečna kaša na dobrú nocbanánom a suchármi obsahuje veku zodpovedajúcu následnú mliečnu dojčenskú výživu, omega-3 mastné kyseliny, ktoré sú dôležité pre správny vývoj mozgu a nervových buniek, lahodné ovocné a hodnotné, ľahko stráviteľné obilniny.


Holle Bio Špaldová mliečna kaša - 3 x 250g
13,08 €
11,88 €
+ doprava zadarmo

BIO HOLLE celozrnná špaldová mliečna kaša je pokračovacia obilná dojčenská výživa vhodná od 4. mesiaca veku dieťaťa. Ideálna ako večerná výživa.


Bebivita Mliečna kaša ovocná - 4 x 600g
24,40 €
+ doprava zadarmo

Mliečna kaša ovocná je instantný obilno-mliečny príkrm určený pre deti od ukončeného 4. mesiaca. Táto mliečna kaša je ideálnym jedlom v období prikrmovania.


HiPP Mliečná prvá kaša pre kojenca 500g (3+1 zdarma)
27,59 €

22,40 €
+ doprava zadarmo

Prebiotická mliečna prvá kaša pre dojčatá sa výborne hodí na začiatok prikrmovania. Mliečne kaše HiPP deťom chutia a zároveň z nich získavajú dôležité látky ako napr železo, vápnik, jód, zinok a vitamín D, C , a a E. Prebiotická zložka podporuje zdravú črevnú mikroflóru.