FOREO LUNA Mini 2 Čistiaca sonická kefka na tvár
116 €

Uzdravte svoju pleť a premení ju vďaka oceňovanému čistiacemu prístroju na tvár LUNA mini 2, ktorý v rámci minútového rituálu prináša zážitok, ako by ste boli v kúpeľoch. Tento švédsky kefka na tvár, vhodný pre všetky typy pleti, pomáha dosiahnuť čisté, jemnejšia a hebvábnější pokožky.

FOREO UFO™ 2 Sonická prístroj pre urýchlenie účinkov pleťové masky
291,60 €

Hodvábne hladká POKOŽKA skôr ako napočítate DO 90 Zariadenie chytré masky UFO je navrhnuté tak, aby sa vaše 20-minútová procedúra súvisiace s pleťovou maskou premenila v 90sekundovou. Toto švédskej zariadenie pracuje s účinkom kórejských masiek a odbornými postupmi.

commshop Depilátor vo forme rúžu
10 €

Povedzte zbohom otravným chĺpkom na tvári a ostatných častiach tela! S týmto zázračným depilátorom v tvare rúžu sa zbavíte chĺpkov rýchlo a bezbolestne.

Refectocil Farba na riasy a obočie Refectocil 15 ml
4,30 €

Farbí riasy aj obočie do požadovaného odtieňa. Jedna tuba obsahuje 15 ml farby. Na jedno použitie je potrebné 2 cm farby a cca 10 kvapiek 3% oxidantu k aktivovaniu farby, ktoré si namiešate napríklad v mištičke Refectocil. Oxidant nie je súčasťou farby na riasy.

shumee Umelá palma Cykas v črepníku, 150 cm
104 €
+ doprava zadarmo

Táto umelá palma vyzerá ako živá. Má 150 cm a nikdy nezvädne. Žiarivé zelené listy a kmeň ako u skutočnej palmy vyvolávajú dojem, že je živá. Je vyrobená z kvalitných materiálov a veľmi trvácna. Dodávame 1 rastlinu s výškou 150 cm.

BEURER Hĺbkový čistič pleti BEURER FC 95
84,99 €

So štyrmi kefami, troma rýchlosťami a dvoma úrovňami rotácie, Beurer Pureo Deep Facial Cleansing Brush zaručuje jemné a dôkladné čistenie každej tváre.

Beauty Relax Kozmetický prístroj 4v1 iLift Smart BR-1350-20%
77,10 € 61,60 €

Akcia

Prístroj ponúka skutočne účinné technológie pre rutinné ošetrenie vašej pleti: EMS pulzný lifting, fotónovej svetlo, tepelná terapia a intenzívnu vibračná masáž. Automaticky prednastavené programy vás prevedú celým procesom ošetrenie pleti. Technológia ošetrenie pleti:

EMS pulzný terapie.

Palsar7 Mikroihličkový valček na ošetrenie tváre
22 €
+ doprava zadarmo

PALSAR7 Mikroihličkový valček na ošetrenie tváre je dermatologické zariadenie, ktoré pomáha odlupovať starú pokožku a zvyšovať tvorbu kolagénu.

Balenie obsahuje: 1× mikroihličkový valček 1× ochranná krabička 1× užívateľská príručka

Estée Lauder Dlhotrvajúci make-up Double Wear SPF 10 (Stay In Place Makeup) 30 ml
38,30 € 35,60 €

Make-up Double Wear nanesiete ráno na pleť a po celý deň môžete zahodiť starosti o tom, ako vaša tvár práve vyzerá. Po celých 15 hodín make-up vydrží bez akejkoľvek chybičky, vaša pleť bude pôsobiť sviežo a prirodzene, aj keď sa budete pohybovať v teplom a vlhkom klímy.

Refectocil Oxidant Creme 3% 10vol. 100 ml
5 € 4,80 €

Stabilizovaný krémový oxidant špeciálne vyvinutý pre Refectocil farby na obočie a riasy, ktorý umožňuje ľahšiu aplikáciu krémovej konzistencie farieb a garantuje perfektný farebný výsledok. Len pre profesionálne použitie.

Medel FACE BRUSH Čistiaca a stimulačná kefa na tvár
35,50 €

MEDEL FACE BRUSH Čistiaca a stimulačná kefa na tvár Kefa na tvár Face Brush MEDEL poskytuje jemnú starostlivosť o pleť a čistiacu aj cirkulačnú stimuláciu. Kefa je vybavená funkciami, ktoré môžu byť použité samostatne al

Beauty Relax Ultra zvukový čistič pleti BR-1010
57,60 €

Ultrazvukový kosmetický přístroj hloubkově čistit pleť, vyhlazuje vrásky a preventivně působí proti vzniku akné. Díky vysokofrekvenčním vibracím a frekvencím hloubkově odstraňuje odumřelé buňky. Výsledkem bude hladká pleť a mladistvý vzhled.

Beauty Relax Masážny prístroj na problematické partie Rollskin BR-1290-20%
115,80 € 92,50 €

Akcia

Špičkový prístroj zatočí s prejavmi celulitídy a výrazne predčí vaše očakávania. Masážny prístroj novej generácie. Reprezentuje výsledok dlhodobého vývoja odrážajúce hlavné trendy v boji proti celulitíde. Celulitída sa prejavuje hrboľatý povrch pokožky.

BeautyBiowave Puff čistiaca kefka 3v1
25,90 €

Čistiaca kefka je vhodná pre všetky typy pleti. Čistiaca kefka je vodeodolná. Čistiaca kefka umožňuje 2 rôzne režimy čistenia a masáže (zlepšenie mikrocirkulácie pokožky).