Bourjois Lesk na pery 3D Effet Gloss (Volume & Shine Elixir) 5,7 ml
6,20 €

Obľúbený lesk na pery Effet 3D Gloss je na trhu už 10 rokov a jeho popularita sa neustále zvyšuje. Dodá vašim perám lesk, objem aj nádherný odtieň. Inovované zloženie je navyše obohatené aj o ošetrujúci efekt a príjemnú parfumáciu čučoriedok, malín a čiernych ríbezlí. Bez parabénov.

Clarins Lesk na pery Water Lip Stain 7 ml
19,40 €

S leskom na pery Water Lip Stain budú vaše pery neodolateľné! Bohaté zloženie intenzívne stará o pokožku pier a dodáva im jemnosť a pružnosť.

MAC Lesk na pery Cremesheen (Lip Gloss) 2,7 g
26,10 € 20 €

Lesk s krémovou trblietavou konzistenciou rúžu. Inovovaná textúra perfektne priľne k perám a vydrží na nich neuveriteľne dlho. Jemný kefka umožňuje precízne aplikáciu.

Dermacol Multilíčidlo na pery a líca Lip & Cheek 1,15 g
3,90 €

Multilíčidlo na pery a líca Lip & Cheek je určené pre všetky typy pleti. S jeho pomocou rozjasníte svoje pery a tvár - vďaka obsiahnutým pigmentom a perlete docielite intenzívneho lesku pier. Vďaka svojmu praktickému baleniu sa zmestí do akejkoľvek kabelky.

Artdeco Lesk na pery s tekutými pigmentmi (Liquid Lip Pigments) 2 ml
14,40 € 11,60 €

Lesk s tekutými pigmenty na pery Liquid Lip Pigments predstavuje vysoko pigmentovaný lesk na pery, ktorý obsahuje drobné trblietky odrážajúce svetlo a vytvárajúce dúhové efekty. Dlhotrvajúci lesk sa vyznačuje maximálnym krytím a intenzitou farieb s kovovým leskom.

Sisley Ošetrujúci lesk na pery Phyto Lip Gloss (Lip Care ) 6 ml
29,60 € 25,40 €

Ošetrujúci lesk na pery Phyto Lip Gloss hydratuje a upokojuje pery, stará sa o ne a pritom im dodáva intenzívny lesk. Lesk nelepí, dlho na perách drží a dodá vašim perám neodolateľný lesk a plnosť. Jeho vôňa s nádychom mäty a čajových lístkov je príjemným zmyslovým pôžitkom.

Artdeco Lesk pre objem pier (Glossy Lip Volumizer) 6 ml
12,10 €

Volumizer pracuje s lomom svetla, vďaka ktorému sa pery stávajú plnšie a objemnejšie. Má krémovú textúru a dodáva perám ľahký lesk s nádychom do ružova. Môžete ho použiť samostatne na pery alebo na rúž.

Dr. Hauschka Lesk na pery (Lip Gloss) 4,5 ml
16,40 €

Skvelý lesk dodá Vašim perám hebkosť a potrebnú výživu. Obsahuje minerálne pigmenty a vyživujúce zložky, ktoré rozmaznávajú Vaše pery. Zároveň ich chráni a hydratuje.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: