Alcina Lesk na pery (Aqua Lip Colour)
9,90 €

Lesk na pery zaručuje dlhotrvajúci elegantný vzhľad. Vďaka gélovej textúre opticky vyhladí pery, ktoré tak budú pôsobiť plnším dojmom.


Artdeco Lesk na pery s tekutými pigmentmi (Liquid Lip Pigments) 2 ml
14,40 €

Lesk s tekutými pigmenty na pery Liquid Lip Pigments predstavuje vysoko pigmentovaný lesk na pery, ktorý obsahuje drobné trblietky odrážajúce svetlo a vytvárajúce dúhové efekty. Dlhotrvajúci lesk sa vyznačuje maximálnym krytím a intenzitou farieb s kovovým leskom.


Artdeco Lesk pre objem pier (Glossy Lip Volumizer) 6 ml
12,10 €

Volumizer pracuje s lomom svetla, vďaka ktorému sa pery stávajú plnšie a objemnejšie. Má krémovú textúru a dodáva perám ľahký lesk s nádychom do ružova. Môžete ho použiť samostatne na pery alebo na rúž.


Bourjois Lesk na pery 3D Effet Gloss (Volume & Shine Elixir) 5,7 ml
6,20 €

Obľúbený lesk na pery Effet 3D Gloss je na trhu už 10 rokov a jeho popularita sa neustále zvyšuje. Dodá vašim perám lesk, objem aj nádherný odtieň. Inovované zloženie je navyše obohatené aj o ošetrujúci efekt a príjemnú parfumáciu čučoriedok, malín a čiernych ríbezlí. Bez parabénov.


Catrice Lesk na pery Prisma Lip Glaze 2,8 ml
3,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Lesk na pery Prisma Lip Glaze môžete naniesť samostatne alebo ako kryciu vrstvu na rúž. Lesk ponúka stredné krytie a vytvorí na perách prismatický a holografický efekt.


Clarins Lesk na pery Water Lip Stain 7 ml
19,40 €

S leskom na pery Water Lip Stain budú vaše pery neodolateľné! Bohaté zloženie intenzívne stará o pokožku pier a dodáva im jemnosť a pružnosť.


Dr. Hauschka Lesk na pery (Lip Gloss) 4,5 ml
16,30 €

Skvelý lesk dodá Vašim perám hebkosť a potrebnú výživu. Obsahuje minerálne pigmenty a vyživujúce zložky, ktoré rozmaznávajú Vaše pery. Zároveň ich chráni a hydratuje.


Kailijumei Číry lesk na pery s kvetinou (Clear Gloss) 6 ml-16%
13,60 €

11,40 €

Akcia

Úžasný priehľadný lesk na pery, ktorý v sebe skrýva pravú kvetinu a zlaté trblietky! Číry lesk na pery sa po chvíli mierne sfarbí podľa pH vašich pier a teploty tela. Jemný ružovkastý nádych lichotí všetkým typom pleti.


MAC Lesk na pery Cremesheen (Lip Gloss) 2,7 g
26 €
24,20 €

Akcia

Lesk s krémovou trblietavou konzistenciou rúžu. Inovovaná textúra perfektne priľne k perám a vydrží na nich neuveriteľne dlho. Jemný kefka umožňuje precízne aplikáciu.