Alcina Ľahký sypký púder (Luxury Loose Powder) 8 g
27,60 €

Novinka

Luxusné sypký púder pre hodvábnu a bezchybnú pleť. Inovatívny textúra vizuálne vyhladí vrásky. Nezdôrazňuje vrásky ani póry. Zanechá dojem zjednotenej a žiarivej pleti. Zloženie tohto luxusného transparentného púdru je veľmi ľahké a na pleti takmer neviditeľné.


Alcina Matný práškový púder (Matt Contouring Powder) 9 g
26,50 €

Novinka

Kontúrovacia púder s profesionálnym výsledkom pre prirodzený vzhľad. Púder vizuálne pleť vyzdvihuje a priťahuje jemné čiastočky svetla. Zvýrazňuje tie časti tváre, na ktorej je nanesený. Veľmi jemná textúra nelepí vo vráskach ani póroch.


Artdeco Fixačný púder (Fixing Powder) 10 g
12,60 €

Transparentný sypký púder pre zafixovanie korektoru Camouflage Cream . Vhodný aj pre fixáciu akéhokoľvek make-upu a rúžu. Balené v okrúhle dóze. Určené pre všetky typy pleti, vrátane mastné. .


Artdeco Fixačný púder (Fixing Powder Caster) 10 g
8 €

Transparentný sypký púder pre zafixovanie
korektoru Camouflage Cream . Vhodný aj pre fixáciu akéhokoľvek make-upu a rúžu. Praktické balenie – sypátko. Určené pre všetky typy pleti, vrátane mastné.


Artdeco Kompaktný púder (High Definition Compact Powder) 10 g
19,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Ultra jemný kompaktný púder pre dokonale prirodzený vzhľad. Unikátna textúra narozdiel od bežných púdrov nie je na tvári vôbec zreteľná a perfektne priľne k pleti. Vhodné pre bežné, ale aj vysoko profesionálne líčenie. K tomuto púdru si môžete zakúpiť náhradná náplň. .


Artdeco Rozjasňujúci kompaktný púder (Highlighter Powder Compact) 9,5 g
17 €

Rozjasňujúci kompaktný púder Highlighter Powder Compact použite   pre prirodzene žiariace pleť a rozjasňujúci výsledný efekt. Jeho štruktúra bude vyzerať na pokožke hodvábne a hladko. Vďaka kombinácii vybraných púdrov a perlete sa na pokožke jemne rozptýli akékoľvek svetlo, ktoré dopadá na tvár.


Artdeco Rozjasňujúci zlatistý púder Gold en Veil (Glow Couture Powder) 16 g
30,70 €

Rozjasňujúci zlatistý púder Gold en Veil vytvorí na vašej pleti jemnú zlatistú žiaru. Jeho efektné prevedenie v krabičke s flitrami každého očaruje. Farba flitrov sa mení od svetlozelenej, modrej až po fialovou. Produkt je dermatologicky testovaný a je vhodný na všetky typy pokožky.


Borotalco Telový púder s prírodným mastencom Talcum 100 g
3,80 €

Jemný púder z prírodného mastenca sa vyznačuje neporovnateľne vysokou kvalitou. Svojimi absorbujúcimi, osviežujúcimi a zjemňujúcimi vlastnosťami ponúka pokožke dospelých i detí širokú škálu možností využitia – po kúpaní, pri epilácii aj ako základ pod make-up.


Catrice Zmatňujúci púder All Matt Plus (Shine Control Powder) 10 g
3,60 €

Jemný púder All Matt Plus odstráni všetok lesk z pokožky. Textúra bez oleja ponúka dlhotrvajúci matný efekt a zanechá pleť zamatovo-jemnú. S pigmentami odrážajúcimi svetlo pre svieži a bezchybný look. Dokonalá kombinácia spoločne s make-upom All Matt Plus.