Bobbi Brown Rúž v ceruzke Art Stick 5,6 g
27,40 €
26 €

Akcia

Jemná farba, ktorá za vás odvedie hneď dvojitú prácu. Ceruzka, ktorá vám poslúži ako rúž aj ako kontúra v jednom. Je príjemná svojim pohodlným nosením a krémovo matnú konzistenciou.


Catrice Ceruzka na pery Lip Glow (Lip Pencil) 0,78 g
2,70 €

Pečující tužka na rty s matnou a dlouhotrvající texturou reaguje na hodnotu pH vaší kůže a orámuje rty jemným a individuálním růžovým odstínem. Tento efekt zvýrazní vaše rty a zamezí rtěnce v rozpíjení. Automatická tužka navíc nabízí zabudované ořezávátko.


Clinique Kontúrovacia ceruzka na pery (Quickliner For Lips ) 0,3 g
15,10 €
13,60 €

Akcia

Kontúrovacia ceruzka na pery nesmie chýbať vo výbave žiadnej žene! Kontúrovacia ceruzka na pery od značky Clinique vám ponúka precízne konturovanie pier. S jej pomocou vykúzlite zmyselné pery, ktoré vydržia po celý deň! Z výrazňuje plnosť pier a zabraňuje rozpíjaniu a rozmazávaniu rúžu.


Estée Lauder Ceruzka na pery Double Wear Stay-In-Place (Lip Pencil) 1,2 g
19,40 €
17,50 €

Akcia

Ceruzka na pery Double Wear Stay-In-Place od značky Estée Lauder poskytne vašim perám tú pravú starostlivosť. Pomôže vám vytvarovať a definovať pery, zvýrazní ich a navyše má dlhotrvajúci efekt – vydrží až 12 hodín. Farba ľahko priľne k perám a ľahko sa odličuje.


Lavera Kontúrovacia ceruzka na pery (Soft Lipliner) 1,14 g
5,30 €

Mäkká kontúrovacia ceruzka na pery, ktoré uchvátia. Nech dávate prednosť prirodzenému vzhľadu, decentnému líčenie do práce či na obchodné stretnutie alebo výraznému večernému make-upu, kontúrovacia ceruzka vyhovie všetkým vašim požiadavkám. Z širokej rady odtieňov nájdete ten pravý pre každú náladu.


MAC Kontúrovacia ceruzka na pery (Lip Pencil) 1,45 g
18,90 €
17,60 €

Akcia

Kontúrovacia ceruzka na pery MAC Lip Pencil má jemnú rýchloschnúci formulu. Touto ceruzkou môžete svoje pery vykonturovat, úplne vyplniť alebo ju použiť ako podklad pod rúž.


NYX Ceruzka na pery Professional Makeup ( Slim Lip Liner) 1,04 g
3,90 €

Novinka

Ceruzka na pery Professional Makeup Slim Lip Liner od značky NYX vám pomôže definovať obrysy pier a zabráni rozpíjaniu vašej rúžu. Aj o pery stará vďaka obsiahnutému kokosovému oleju, ktorý pery vyživuje a ochraňuje. Je dlhotrvajúci, vhodná pre každodenné nosenie.


Yves Saint Laurent Ceruzka na pery Dessin des Lévres (Lip Liner) 0,35 g
22,10 €

Novinka

Ceruzka na pery Dessin des Lévres dokonale orámuje a zvýrazní vaše pery a navyše zabráni rozmazávaniu vašej rúžu vďaka presnému orámovanie pier. Kombinuje v sebe funkciu kontúrovacej ceruzky a rúžu. Je dlhotrvajúci a vydrží vám na perách po celý deň.