Bobbi Brown Rúž v ceruzke Art Stick 5,6 g
27,50 € 22,10 €

Jemná farba, ktorá za vás odvedie hneď dvojitú prácu. Ceruzka, ktorá vám poslúži ako rúž aj ako kontúra v jednom. Je príjemná svojim pohodlným nosením a krémovo matnú konzistenciou.

Estée Lauder Ceruzka na pery Double Wear Stay-In-Place (Lip Pencil) 1,2 g
19,40 € 11,60 €

Ceruzka na pery Double Wear Stay-In-Place od značky Estée Lauder poskytne vašim perám tú pravú starostlivosť. Pomôže vám vytvarovať a definovať pery, zvýrazní ich a navyše má dlhotrvajúci efekt – vydrží až 12 hodín. Farba ľahko priľne k perám a ľahko sa odličuje.

Clinique Kontúrovacia ceruzka na pery (Quickliner For Lips ) 0,3 g
15,20 € 7,40 €

Kontúrovacia ceruzka na pery nesmie chýbať vo výbave žiadnej žene! Kontúrovacia ceruzka na pery od značky Clinique vám ponúka precízne konturovanie pier. S jej pomocou vykúzlite zmyselné pery, ktoré vydržia po celý deň! Z výrazňuje plnosť pier a zabraňuje rozpíjaniu a rozmazávaniu rúžu.

Dior Ceruzka na pery s orezávačom Dior Contour (Lip Liner) 1,2 g
23,30 €

Ceruzka na pery s orezávačom dokonale vykreslí kontúry pier, zabraňuje rozmazávaniu rúžu a zaistí tak dokonalý vzhľad pier po dlhú dobu. Na druhom konci ceruzky je aplikačný štetec, ktorým nanesenú farbu môžete rozotrieť po celej ploche pier alebo iba vytieňovať vykreslenú linku.

Lavera Kontúrovacia ceruzka na pery (Soft Lipliner) 1,14 g
5,30 €

Mäkká kontúrovacia ceruzka na pery, ktoré uchvátia. Nech dávate prednosť prirodzenému vzhľadu, decentnému líčenie do práce či na obchodné stretnutie alebo výraznému večernému make-upu, kontúrovacia ceruzka vyhovie všetkým vašim požiadavkám. Z širokej rady odtieňov nájdete ten pravý pre každú náladu.

MAC Ceruzka na pery Patentpolish (Lip Pencil) 2,3 g
27,20 €

Novinka

Ceruzka na pery Patentpolish v sebe kombinuje pohodlie balzamu, farbu rúžu, lesk a presnosť ceruzky na pery. S týmto multifunkčným produktom na pery vytvoríte jediným mávnutím dokonale žiarivý lesk a okamžitú hebkosť a pružnosť. Naviac poskytuje perám okamžitú a dlhodobú hydratáciu.

NYX Ceruzka na pery Professional Makeup ( Slim Lip Liner) 1,04 g
3,90 € 2,70 €

Ceruzka na pery Professional Makeup Slim Lip Liner od značky NYX vám pomôže definovať obrysy pier a zabráni rozpíjaniu vašej rúžu. Aj o pery stará vďaka obsiahnutému kokosovému oleju, ktorý pery vyživuje a ochraňuje. Je dlhotrvajúci, vhodná pre každodenné nosenie.

Yves Saint Laurent Ceruzka na pery Dessin des Lévres (Lip Liner) 0,35 g
22,20 €

Ceruzka na pery Dessin des Lévres dokonale orámuje a zvýrazní vaše pery a navyše zabráni rozmazávaniu vašej rúžu vďaka presnému orámovanie pier. Kombinuje v sebe funkciu kontúrovacej ceruzky a rúžu. Je dlhotrvajúci a vydrží vám na perách po celý deň.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: