Artdeco Objemová riasenka (Art Couture Lash Volumizer) 9 ml
14,60 €

Luxusné riasenka Art Couture pre extra objem, dĺžku a oddelenie rias! Kefka Super-Soft-Fibre s jemnými vláknami je veľmi príjemný a nanáša na riasy optimálne množstvo maskary. Vhodné aj pre citlivé oči a ženy s kontaktnými šošovkami. Bez parfumácie. .


Artdeco Riasenka pre objem a natočenie rias Curling Mascara 10 ml
16 €

Riasenka s obsahom prírodných voskov zaistí dokonale krásne, natočené riasy. Zakrivený kefka riasy obalí farbou, zdvihne hore a opticky tým zväčší oko. Zúžený koniec kefky umožňuje naniesť maskaru aj na veľmi krátke riasy. Silnejší časť kefky vytvára zvodný objem. .


Artdeco Riasenka pre objem, dĺžku a oddelenie rias Angel Eyes Mascara 10 ml
12 €

Riasenka Angel Eyes má špeciálne tvarovaný kefku, ktorý obalí farbou každú jednotlivú riasu od korienkov po končeky. Jemnejšie koniec kefky stará o kratšie riasy, zatiaľ čo širší strana vytvára objem a dĺžku na vonkajšom kútiku a zabezpečuje optický efekt otvoreného oka. .


Astor Objemová riasenka BIG & Beautiful BOOM! 12 ml
4 €

Riasenka BIG & Beautiful BOOM! je vašou novou tajnou zbraňou pre ohromujúci objem. Mega kefku v spolupráci s unikátnou textúrou perfektne zosilnie vaše riasy jediným ťahom! Oftalmologicky testované, vhodné aj pre nositeľov kontaktných šošoviek.


Avon Objemová riasenka Ultra Volume (Lash Magnify Mascara) 10 ml
4,30 €

Riasenka s maximálnym efektom umelých rias. Inovatívny komplex Smartfibre prináša 3 efekty: ULTRA objem, ULTRA znásobenie a ULTRA hustotu. 85% žien, ktoré vyskúšali riasenku Ultra Volume potvrdzuje, že ich riasy získali ohromujúci objem. .


Avon Predlžujúca riasenka Super Extend 7 ml
3,40 €

Riasenka s mikrovláknami, ktoré pôsobia ako magnety a ktoré sa okamžite k riasam prichytí a predĺži ich do maximálnej dĺžky. Flexibilné žlté štetiny pokryjú farbou každú jednotlivú riasu. Presné čierne štetiny riasy rozčesávajú a dodajú im extrémnu dĺžku.


Avon Riasenka pre objem SuperSHOCK Max (Mascara) 10 ml
3,80 €

Jedinečná riasenka pre dokonalý pohľad teraz v novom dizajne. Riasenka pre až 15× väčší objem bez žmolkov a dokonale výrazný vzhľad. Vhodné aj pre citlivé oči a nositeľov kontaktných šošoviek.


Avon Riasenka Super Shock Definition 10 ml
3 €

Riasenka sa zhusťujúcim zložením v HD kvalite pre dokonalý efekt. Riasenka sa neolupuje, nerozmazáva. Hustý kefka zachytí, oddelí a prečeše každú jednotlivú riasu a dodá jej objem.


Avon Riasenka SuperSHOCK (Volume Mascara) 10 ml
3,80 €

Až 12× väčší objem jedným ťahom! Unikátne zloženie s obsahom mikro vlákien, ktorá po nanesení zväčší svoj objem a dodajú každej jednotlivej riase neuveriteľný výraz na dlhú dobu. Riasenka s revolučným syntetickým kefkou, ktorý nanáša maximálne množstvo farby už jedným ťahom, bez riasy zlepil.