Astor Objemová riasenka BIG & Beautiful BOOM! 12 ml
4,10 €

Riasenka BIG & Beautiful BOOM! je vašou novou tajnou zbraňou pre ohromujúci objem. Mega kefku v spolupráci s unikátnou textúrou perfektne zosilnie vaše riasy jediným ťahom! Oftalmologicky testované, vhodné aj pre nositeľov kontaktných šošoviek.


Maybelline Riasenka pre dlhé a plné riasy (Lash Sensational Mascara) 9,6 ml
7,80 €

Riasenka s efektom dlhých a plných rias. Každá žena získa charizmu a zožne obdiv okolia!Otestované na blogerkách!http://minimalist-lady. blogspot. cz/2015/03/be-orange. htmlhttp://talktomymoustache. blogspot. cz/2015/03/maybelline-lash-sensational-mascara. htmlhttp://wendy-lookbook. blogspot.


Maybelline Riasenka pre okamžitý objem Volum Express 10 ml
5,20 €

Riasenka Volum Express ™ dodá vašim riasam maximálny objem, bez toho aby ich zlepila či vytvorila žmolky. Patentovaná kefka s trojuholníkovým prierezom má dva typy vlákien. Krátke vlákna zaručia nanesenie maximálneho množstva farby a dlhé vlákna riasy perfektne rozčešú.


Bourjois Riasenka Volume Glamour 12 ml-20%
6,90 €

5,50 €

Akcia

Zdvojnásobte objem svojich rias! Riasenka obohatená o intenzívné čierné minerálné pigmenty, ultra objemová riasenka pre maximálny objem rias.


Loreal Paris Riasenka Volume Million Lashes Extra Black 9,2 ml
9,40 €

Riasenka Volume Million Lashes vytvára extra objem a riasy tak husté, ako by ich boli milióny! Špeciálny elastomérový aplikátor novej generácie je vysoko ohybný a vďaka veľmi hustým štetinkám nevynechá jedinú riasu. Zväčší jej objem až 3× a bohato ju obalí po celej jej dĺžke.


Clinique Riasenka pre objem a natočenie rias (High Impact Curling Mascara) 8 ml
18,20 €

Riasenka High Impact Curling Mascara dopraje každej riase najväčší možný objem, dĺžku aj natočenie, bez toho aby ich nadmerne zaťažovala. Prehnutý kefka perfektne zachytí a nadvihne aj tie najmenšie riasy. Riasenka sa nerozmazáva, na vašich očiach vydrží až neuveriteľných 24 hodín.


Lancome Zhusťujúca riasenka Grandiose 10 g
28 €
26 €

Akcia

Najkrajšie riasy na svete sú bližšie, než by sa mohlo zdať. Už od prvej aplikácie zahusťuje riasenka všetky riasy od korienkov až ku končekom a riasy sú rovnomerne oddelené.


Estée Lauder Zhusťujúca riasenka Sumptuous (Bold Volume Lifting Mascara) 6 ml
27,70 €

24,40 €

Akcia

Tvarujúca riasenka perfektne obalí riasu bez efektu zlepenia, a to vďaka špeciálnej konzistencii. Vďaka inovačnej kefky Brush Comber, ktorá zachytí aj tie najkratšie riasy, dodáva riasam objem a zároveň ich precízne natočí. Neobsahuje ťažké vosky, preto nezaťažuje riasy.


Lancome Objemová riasenka Hypnose (Volume Mascara) 6,5 g
27,70 €
26,30 €

Akcia

Riasenku Hypnose iste nemusíme dlho predstavovať, pretože sa drží na popredí už od roku 2004, kedy bola prvýkrát uvedená na trh. U nikátní patentovaný kefka z viac ako 1 000 štetín predlžuje a zosilňuje každú riasu zvlášť od korienkov ku končekom.