Astor Objemová riasenka BIG & Beautiful BOOM! 12 ml
4,10 €

Riasenka BIG & Beautiful BOOM! je vašou novou tajnou zbraňou pre ohromujúci objem. Mega kefku v spolupráci s unikátnou textúrou perfektne zosilnie vaše riasy jediným ťahom! Oftalmologicky testované, vhodné aj pre nositeľov kontaktných šošoviek.

Lancome Objemová riasenka Hypnose ( Volume Mascara) 6,2 ml
32 € 28,20 €

Riasenku Hypnose iste nemusíme dlho predstavovať, pretože sa drží na popredí už od roku 2004, kedy bola prvýkrát uvedená na trh. U nikátní patentovaný kefka z viac ako 1 000 štetín predlžuje a zosilňuje každú riasu zvlášť od korienkov ku končekom.

Beauty Relax Elektronická riasenka BeautyRelax Brush & Go BR-1460
34,50 €

Novinka

Elektronická riasenka BeautyRelax Brush & Go BR-1460 pozdvihnete vaše riasy do inej dimenzie. Táto riasenka vám zaistí silnejší a dlhotrvajúce vytvarovanie rias. Špeciálne zakrivenie kefky pre jednoduché použitie. Zabudovaná nabíjacie batérie. Nabíjanie pomocou USB kábla.

Collistar Vodeodolná riasenka pre dokonalý objem a tvar Mascara Infinito 11 ml
13,80 €

Vodeodolná riasenka pre dokonalý objem a tvar Mascara Infinito vytvorí neuveriteľne husté a perfektne natočené riasy, ktoré ešte nikdy neboli tak zvodné! Riasenka novej generácie zaručuje dokonalý vzhľad na veľmi dlhú dobu, navyše je vodeodolná. Jej kefka dokonale obalí a oddelí každú riasu zvlášť.

Sensai Predlžujúca riasenka 38 ° C (Mascara) 7,5 ml
25,20 €

Riasenka pre objem s inovatívnym zložením zvyšuje objem rias. Perfektne riasy oddelí a vydrží po celý deň. Je vodeodolná a dokáže ju odstrániť iba voda teplejšia ako 38 ° C. Vyživuje riasy a perfektne ich posilní.

Loreal Paris Riasenka pre ultra objem MEGA Volume Collagene 24H 9 ml
8,10 € 7,50 €

Akcia

Riasenka pre ultra objem bola vyvinutá vedci z laboratórií L'Oréal. Tí skombinovali vysoko kvalitné aktívne zložky pre intenzívne čierne líčenie. Prvýkrát spojili v jedinej riasenke účinky kolagénových guličiek a polyméru „Black Booster“, podporujúceho intenzitu čiernej farby.

Artdeco Riasenka pre objem, dĺžku a oddelenie rias Angel Eyes Mascara 10 ml
16,30 € 12,20 €

Riasenka Angel Eyes má špeciálne tvarovaný kefku, ktorý obalí farbou každú jednotlivú riasu od korienkov po končeky. Jemnejšie koniec kefky stará o kratšie riasy, zatiaľ čo širší strana vytvára objem a dĺžku na vonkajšom kútiku a zabezpečuje optický efekt otvoreného oka. .

Bourjois Riasenka Volume Glamour 12 ml
6,80 € 5,80 €

Akcia

Zdvojnásobte objem svojich rias! Riasenka obohatená o intenzívné čierné minerálné pigmenty, ultra objemová riasenka pre maximálny objem rias.

Loreal Paris Riasenka Volume Million Lashes Extra Black 10,7 ml
9,30 €

Riasenka Volume Million Lashes vytvára extra objem a riasy tak husté, ako by ich boli milióny! Špeciálny elastomérový aplikátor novej generácie je vysoko ohybný a vďaka veľmi hustým štetinkám nevynechá jedinú riasu. Zväčší jej objem až 3× a bohato ju obalí po celej jej dĺžke.

Maybelline Objemová riasenka Total Temptation (Mascara) 8,6 ml-17%
9,70 € 8 €

Akcia

Riasenka Total Temptation Deep Cocoa v hnedej farbe a navyše s príjemnou vôňou kakaa. Všetky vlastnosti klasickej Total Temptation riasenky aj v trendy hnedej farbe! Pre jemné a zároveň nadýchané riasy plné objemu a kakaové vône.

Lavera Intenzívna riasenka pre väčší objem 13 ml
7,80 €

Pre pohľad, ktorého si nejde nevšimnúť! Vďaka špeciálne tvarovanému kefky pre zväčšenie objemu vytvoríte výrazný make-up s dlhými, plnými riasami. Riasenka sa ľahko nanáša a dokonale oddeľuje riasy.