Dermacol Duo tvárenka (Duo Blusher) 8,5 g
3,60 €
3,50 €

Akcia

Elegantný púdrová tvárenka dodá vašim tváram prirodzené zafarbenie a zdravý nádych. Veľmi ľahko sa nanáša a dokonale splynie s pleťou. Chytrá kombinácia prejasňujúcu odtieňov báječne vymodeluje tvár k dokonalosti. Vhodný pre všetky typy pleti, vrátane mastné.


Alcina Geniální tvárenka (Brilliant Blush) 10 g
18,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Geniální tvárenka zaručuje prirodzené zafarbenie a zdravý nádych. Optimálna odtiene vďaka viacfarebnému zloženie. Tvárenka s tromi odtieňmi v jednom. Táto prvotriedna tvárenka zaisťuje dokonale tónovanou pleť s okamžite sviežim a prejasneným vzhľadom.


Artdeco Púdrová tvárenka (Blusher) 5 g
8 €
7,90 €

Akcia

Púdrová tvárenka je nutnou súčasťou vášho magnetického boxu! Veľké množstvo odtieňov, žiarivé farby a dlhotrvajúci textúra pre váš dokonalý vzhľad!Najdôležitejšou súčasťou dekoratívnej kozmetiky Artdeco je takzvaný mozaikový systém, ktorý umožňuje poskladanie paletky podľa vašich vlastných prianí a


Astor Trio tvárenka Skin Match (Blush) 8,25 g
6,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Trio tvárenka s dlhotrvajúcou púdrovú textúrou dokáže perfektne rozžiariť a vytvarovať vašu tvár. Bez parabénov, dermatologicky testované.


Clinique Púdrová tvárenka Blushing Blush (Powder Blush) 6 g
24,90 €

Zamatová textúra púdrové lícenky sa ľahko nanáša a dokonale priľne k pokožke na lícnych kostiach, aby vytvorila perfektne prirodzený odtieň. Svieže farby s rôznou intenzitou odtieňa sú dlhotrvajúce a zrezaný štetec umožňuje precízne aplikáciu. Zloženie bez olejov.


Dermacol DUO tvárenka s reliéfom čipky (Duo Blusher) 8,5 g-30%
5,30 €

3,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantný púdrová tvárenka dodá vašim tváram prirodzené zafarbenie a zdravý nádych. Veľmi ľahko sa nanáša a dokonale splynie s pleťou. Múdra kombinácia prejasňujúcu odtieňov báječne vymodeluje tvár k dokonalosti. Vhodný pre všetky typy pleti, vrátane mastné.


Dr. Hauschka Duo tvářenka (Blush Duo) 5,7 g
20,80 €

Púdrová tvárenka dodá vašim tváram prirodzené zafarbenie a zdravý nádych. Veľmi ľahko sa nanáša a dokonale splynie s pleťou. Kombinácie odtieňov, ktoré báječne vymodelujú tvár k dokonalosti.


Guerlain Púdrová tvárenka Rose Aux Joues (Blush Tendre) 6,5 g
24,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Púdrová tvárenka Rose Aux Joues vašu pleť rozžiari, zjednotí a dodá jej prirodzený tón. Jedným ťahom získa vaša pleť zdravý a svieži vzhľad. Súčasťou balenia je praktický štetec pre jednoduchú a presnú aplikáciu.


Loreal Paris Tvárenka (Blush Accord Parfait) 5 g
8,80 €

Tvárenka okamžite dodá vašej tvári dokonalé črty a zvýrazní lícne kosti. Jednoduchá aplikácia a veľmi jemná a priľnavá textúra dopraje pleti veľmi rafinovaný a zároveň prirodzený vzhľad, ktorý perfektne drží po celý deň. Tvárenka je vybavená štetcom pre jednoduché nalíčenie na profesionálnej úrovni.


MAC Púdrová tvárenka (Powder Blush) 6 g
25,30 €
23,50 €

Akcia

S púdrovú tvárenkou MAC Powder Blush dodáte vašim tváram zdravý vzhľad a celkovo perfektne dotvorí váš make-up. Jej h edvábně jemná textúra sa veľmi ľahko nanáša a dokonale priľne k pleti. Špeciálne zloženie a jedinečné farebné pigmenty zaistí výdrž po celý deň.


Maybelline Matná krémová lícenka Dream (Matte Blush) 6 g
5,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Pokiaľ chcete dosiahnuť zdravého a prirodzeného vzhľadu, matná krémová tvárenka je tou najlepšou voľbou. R evolučnej krémovo púdrová tvárenka s vysokou pigmenatcí dodá perfektný farbu pre sexi vzhľad líčok. .


Maybelline Tvárenka Fit Me! (Blush) 5 g
7,80 €

Novinka

Nová tvárenka z kolekcie Fit Me je perfektný pre doplnenie vášho vzhľadu. Dodá roztomilú červeň v tvári a tak zdravo vyzerajúca pleť. Vďaka jemnému zloženiu sa príjemne nanášajú. Vyskúšajte nové tvárenky Fit Me od Maybelline New York!.


Shiseido Rozjasňujúci tvárenka InnerGlow CheekPowder 4 g
27,60 €

Rozjasňujúci tvárenka InnerGlow CheekPowder jemným a prirodzeným spôsobom sfarbuje tváre a vylepšuje a zdôrazňuje rysy tváre. Ľahko sa nanáša a ľahko splýva s pleťou, jej krémová konzistencia zaisťuje sýtosť farby. Výsledkom je krásne rozžiarená pleť, ale s prirodzeným efektom.


Shiseido Tvárenka Whipped Powder Blush 5 g
26,80 €

Tvárenka Whipped Powder Blush od značky Shiseido je luxusný kozmetický produkt, ktorý používa prelomovú technológiu Air Fusion – tá zaručí dokonalé splynutie s pleťou.


Sisley Tvárenka Phyto-Blush Éclat (Blush) 7 g
53,60 €

48,20 €

Akcia

Luxusné tvárenka dodá vašej pleti zdravú farbu a prirodzený vzhľad. U ltra jemná textúra a hodvábna štruktúra zaistí dlhotrvajúci efekt. Rúž sa vďaka dvom farbám dokáže prispôsobiť všetkým odtieňom pleti a vytvoriť luxusný vzhľad aj pre tých najnáročnejších.