Astrid CC krém všetko v 1 OF 20 medium Perfect Skin 40 ml
3,90 €

CC krém všetko v 1 OF 20 (odtieň medium) Perfect Skin vám prináša tú pravú starostlivosť pre vašu pleť. Tento hydratačný tónovací krém sa vďaka ľahkému zloženiu ľahko a rovnomerne nanáša. Pleť hydratuje až po dobu 24 hodín, chráni ju pred UV žiarením, rozjasňuje a zjednocuje farebný tón pleti.

Loreal Paris BB krém C`est Magic (Skin Perfector) 30 ml
12,50 €

Kúzelné spojenie starostlivosť a make-upu pre perfektné krytie a zjednotenie pleti. BB C´est Magic krém sa o Vašu pleť starostlivo postará a hydratuje po celý deň a zároveň zakryje nedokonalosti. Krém sa pri kontakte s pokožkou okamžite premení na krycí make-up.

Avon BB krém Anew Perfect Skin SPF 20 (Beauty Balm Cream) 30 ml
7,80 €

BB krém obsahuje unikátny komplex Perfect Cell s výťažkom z hodvábu, ktorý bol vytvorený na maximalizáciu obnovy pleťových buniek, náprave vnútornej štruktúry pleti a prevenciu poškodenia, ktoré môžu viesť k nerovnomernému tónu a vzniku vrások.

Garnier BB Cream(krém) 50 ml
7,80 €

Najnovšie tajomstvo krásy od Garnier sa volá BB krém Miracle Skin Perfector! Multifunkčný krém je perfektný každodenná starostlivosť, ktorá vám zaistí bezchybnú pleť.   Najväčší kozmetický hit poslednej doby, BB krém, si v nedávnych rokoch získal obľubu predovšetkým v Ázii.

Astrid CC krém všetko v 1 OF 20 light Perfect Skin 40 ml
3,90 €

CC krém všetko v 1 OF 20 (odtieň light) Perfect Skin vám prináša tú pravú starostlivosť pre vašu pleť. Tento hydratačný tónovací krém sa vďaka ľahkému zloženiu ľahko a rovnomerne nanáša. Pleť hydratuje až po dobu 24 hodín, chráni ju pred UV žiarením, rozjasňuje a zjednocuje farebný tón pleti.

Babor BB Cream SPF 20 50 ml
32,30 €

BB krém pro suchou pleť SPF 20 Essential Care je jemně tónovací pleťový krém, který zajišťuje střední krytí pleti. Krém opticky koriguje nerovnoměrné zbarvení pleti a rozjasňuje ji. Dodává pleti potřebnou hydrataci a chrání ji před UV zářením. .

By Terry Hydratačný CC krém Cellularose (Moisturizing CC Cream ) 40 g
50,80 €

Hydratačný CC krém Cellularose je určený pre všetky typy pleti. Dodáva pleti jemné krytie a prirodzený vzhľad, kombinuje výhody denného krému a tým pleti ponúka okamžitý a prirodzený mladistvý vzhľad. Vďaka svojej jemnej textúre sa veľmi ľahko vstrebáva a ľahko rozotiera.

Juvena CC krém SPF 30 (Skin Optimize CC Cream) 40 ml
30,30 €

Prirodzené rozjasnenie, perfektné farebné zjednotenie a skvelá ochrana proti predčasnému starnutiu pokožky vo forme ľahkej krémovej konzistencie – práve tak sa predstavuje nový CC krém SPF 30 značky JUVENA.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: