Dermacol Fix na oči (Precise Black) 1 ml-28%
3,50 €

2,50 €

Akcia

Presné a ľahké vykreslenie línie rias aj pre začiatočníkov. Riasy vyzerajú plnšie vďaka aplikácii medzi riasami. Oddajte sa s kolekciou Black Sensation čaru čiernej mágie!.


Artdeco Dlhotrvajúci linky na oči (Long Lasting Liquid Liner) 1,5 ml
14,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Jemný nylonový štetec vám dovolí jednoducho vytvoriť precízny a rovnomernú linku s nevídanou intenzitou farby. Bohato pigmentovaná a dlhotrvajúci textúra zachová váš dokonalý vzhľad po celý deň! Rýchlo zasychá, nerozmazáva sa. Bez parfumácie. .


Bobbi Brown Dlhotrvajúce očné linky (Long-Wear Liquid Liner) 1,6 ml
34,80 €
33,10 €

Akcia

Dlhotrvajúce očné linky Long-Wear Liquid Liner dodajú vášmu líčeniu chrómový finálny vzhľad. Nezmývajú sa a vydrží naozaj po celý deň. Ak túžite po vysokej intenzite a účinku, potom sú tieto očné linky ako stvorené pre vás. Vďaka úplne novej formuly takmer ihneď zasychajú.


Bobbi Brown Gélové očné linky (Long Wear Gel Eyeliner) 3 g
30,30 €
28,80 €

Akcia

Gélové očné linky Long Wear Gel Eyeliner prináša dlhotrvajúci efekt, sýte a výrazné farby, ktorými vytvoríte dramatický vzhľad. Sú vodeodolné, nedrobí a nerozmazávajú sa, navyše sú oftalmologicky testované.


Catrice Tekuté očné linky Rock Couture 24 H Vinyl Black (Liquid Liner) 2,2 ml
3,40 €

Tekuté očné linky Rock Couture Vinyl Black 24 H ponúka temne čiernu a lesklú vinylovú textúru, ktorá je navyše dlhotrvajúce, takže vydrží celý deň. Jemný a tenký aplikátor vám navyše uľahčí aplikáciu. Očné linky môžete použiť pre vytvorenie ako jemné tak i dramatické linky.


Clinique Očné linky v ceruzke Pretty Easy (Liquid Eyelining Pen) 0,67 g
19 €

Očné linky v ceruzke Pretty Easy od značky Clinique dodajú vašim očiam výraz! Vďaka intenzívnej pigmentáciu vydrží po celý deň, nedrobí sa a nedráždi oči – sú oftalmologicky testované. Ak túžite po príťažlivom a zvodnom pohľade, s týmito linkami sa vám to podarí!.


Dr. Hauschka Tekuté očné linky 4 ml
17,50 €

Tekuté očné linky s jemným štetcom vykreslí báječné linky a rozžiari Váš pohľad. Výťažky z liečivých rastlín ako sú svetlík, čierny čaj a nimba upokojujú citlivé okolie očí. Prírodné ružový a jojobový vosk jemnú pokožku chráni a udržuje ju pružnú.


Guerlain Dlhotrvajúce očné linky La Petite Robe Noire (Roll`Ink Liner) 1 ml
22,10 €

Novinka

Dlhotrvajúce očné linky La Petite Robe Noire od značky Guerlain dodajú vašim očiam zmyselný pohľad a hĺbku. Linky majú unikátny hrot vo forme kolieska, s ktorým zvládne aplikáciu aj úplný začiatočník. Majú gélovú textúru, ktorá rýchlo zasychá – ultra čierna farba je naozaj intenzívna.


Guerlain Fix na oči L`Art Du Trait (Precision Felt Eyeliner) 1 ml
19 €

Novinka

Fix na oči L´Art Du Trait od značky Guerlain predstavuje očnú linku vo fixu. Ponúka vašim očiam presné a ľahké vykreslenie línie rias. Veľmi intenzívne farba má dlhotrvajúci účinok – doprajte si komfort pri líčení očí s fixkou L´Art Du Trait. .


Guerlain Tekuté očné linky (Eye-Liner) 5 ml
25,20 €

Očné linky s intenzívnymi farbami sú perfektným partnerom vašej riasenky. Aplikátor bol vyvinutý podobne ako kaligrafické pero, aby umožňoval precízne, ale napriek tomu ľahkú aplikáciu linky.


Loreal Paris Gélové očné linky Super Liner Gel Intenza 2,8 g
8,80 €

Očné linky s luxusnou gélovou textúrou, ktorá perfektne priľne k pleti. Dokonalá očná linka až na 24 hodín! Súčasťou balenia je štetec na očné linky, inšpirovaný profesionálnymi vizážistu. Vodeodolná, rýchlo zasychajúce textúra.


Loreal Paris Linka na oči Paradise Extatic Kajal 1,5 g
8,70 €

Predstavujeme Vám novú ultra-krémovú linku na oči, ktorá vydrží až 14 hodín. Linka má intenzívnu farbu pre perfektné vytvorenie dramatického looku. Používajte k vytvoreniu klasickej ostré linky alebo ju štetčekom ľahko rozotrite a získajte tým efekt dymových tieňov. .