Loreal Paris Gélové očné linky Super Liner Gel Intenza 2,8 g
8,50 € 7,50 €

Očné linky s luxusnou gélovou textúrou, ktorá perfektne priľne k pleti. Dokonalá očná linka až na 24 hodín! Súčasťou balenia je štetec na očné linky, inšpirovaný profesionálnymi vizážistu. Vodeodolná, rýchlo zasychajúce textúra.

Dermacol Fix na oči (Precise Black) 1 ml
3,80 € 2,90 €

Presné a ľahké vykreslenie línie rias aj pre začiatočníkov. Riasy vyzerajú plnšie vďaka aplikácii medzi riasami. Oddajte sa s kolekciou Black Sensation čaru čiernej mágie!.

Artdeco Dlhotrvajúci linky na oči (Long Lasting Liquid Liner) 1,5 ml
13,90 €

Jemný nylonový štetec vám dovolí jednoducho vytvoriť precízny a rovnomernú linku s nevídanou intenzitou farby. Bohato pigmentovaná a dlhotrvajúci textúra zachová váš dokonalý vzhľad po celý deň! Rýchlo zasychá, nerozmazáva sa. Bez parfumácie. .

Bobbi Brown Gélové očné linky (Long Wear Gel Eyeliner) 3 g-29%
29,30 € 20,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Gélové očné linky Long Wear Gel Eyeliner prináša dlhotrvajúci efekt, sýte a výrazné farby, ktorými vytvoríte dramatický vzhľad. Sú vodeodolné, nedrobí a nerozmazávajú sa, navyše sú oftalmologicky testované.

Clinique Očné linky v ceruzke Pretty Easy (Liquid Eyelining Pen) 0,67 g
18,40 € 15,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Očné linky v ceruzke Pretty Easy od značky Clinique dodajú vašim očiam výraz! Vďaka intenzívnej pigmentáciu vydrží po celý deň, nedrobí sa a nedráždi oči – sú oftalmologicky testované. Ak túžite po príťažlivom a zvodnom pohľade, s týmito linkami sa vám to podarí!.

Dr. Hauschka Tekuté očné linky 4 ml
16,90 €

Tekuté očné linky s jemným štetcom vykreslí báječné linky a rozžiari Váš pohľad. Výťažky z liečivých rastlín ako sú svetlík, čierny čaj a nimba upokojujú citlivé okolie očí. Prírodné ružový a jojobový vosk jemnú pokožku chráni a udržuje ju pružnú.

Guerlain Fix na oči L`Art Du Trait (Precision Felt Eyeliner) 1 ml
26,30 €

Fix na oči L´Art Du Trait od značky Guerlain predstavuje očnú linku vo fixu. Ponúka vašim očiam presné a ľahké vykreslenie línie rias. Veľmi intenzívne farba má dlhotrvajúci účinok – doprajte si komfort pri líčení očí s fixkou L´Art Du Trait. .

Makeup Revolution Očná linka Flick and Go Eyeliner 1,2 ml
6,80 €

Novinka

Ak hľadáte očnú linku, ktorá sa ľahko nanáša a má jedinečný hrot, tak už hľadať nemusíte – predstavujeme vám jedinečné očné linky Flick and Go. S jej pomocou sa vám podarí vytvoriť linku jedným ťahom. .

Makeup Revolution Očná linka Super Flick (Eyeliner) 4,5 ml
6,80 €

Novinka

Očná linka Super Flick je ultra čierna očná linka, pomocou ktorej vytvoríte silnú alebo tenkú linku presne podľa svojich preferencií. Flexibilné hrot uľahčí vytvorenie dokonalej linky a dlouhodržící zloženie sa postará o bezproblémovú výdrž po celý deň. .