Clinique Dlhotrvajúci krycí make-up a korektor Continuous Coverage SPF 15 30 ml
24,50 €

21,40 €

Akcia

Dlhotrvajúci make-up s vysoko krycou schopnosťou dokáže zakryť všetky nedokonalosti, materské znamienka aj jazvičky. Možno použiť ako korektor aj ako make-up. Make-up s tekutou textúrou je vhodný pre všetky typy pleti, vrátane veľmi suché a citlivé. Alergiologicky testované, bez parfumácie.


Dermacol Make-up Cover pre jasnú a zjednotenú pleť 30 g
9,60 €

Akékoľvek farebné nedostatky na pleti už nemusia byť vašou nočnou morou! Zakryje všetko, na čo len pomyslíte! Naviac ešte vyrovnáva menšie nerovnosti. Nanáša sa na podkladový krém a je možné ho kombinovať s iným make-upom radu Dermacol.


Dermacol Dlhotrvajúci make-up (24h Control Make-up) 30 ml
11,30 €

Jedinečný dlhotrvajúci a dotyku odolný make-up s koenzýmom Q10 pleť chráni dokonale po celých 24h. Vďaka špeciálnemu zloženiu zvyšuje elasticitu pleti a jej pevnosť. Bez problémov odolá kontaktu s oblečením, mobilným telefónom či sakom priateľa.


Max Factor Zmatňujúci púder Creme Puff 21 g
5,30 €

Dokonale jemný kompaktný púder Creme Puff umožňuje dvojité používanie: buď ako krycí make-up pri aplikácii vlhkou hubkou, alebo ako púder pri aplikácii suchou hubkou. Creme Puff je vhodný pre drobné úpravy behom dňa a nemal by chýbať v žiadnej dámskej kabelke. Dermatologicky testované.


Alcina Osviežujúci fixátor make-upu (Aqua Face Breeze) 30 ml
12,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Mierne chladiaci fixátor make-upu dodáva pocit sviežej a čistej pleti. Chladivá formula zafixuje make-up a zanechá ľahko trblietavý finiš. Opticky pleť vyhladí. Môžete ho použiť aj samostatne pre osvieženie pleti kedykoľvek počas dňa.


Artdeco luxusný krémový make-up (Rich Treatment Foundation) 20 ml
18 €

Luxusný make-up s rozjasňujúcimi mikročasticami perfektne zjednotí vzhľad vašej pleti a zároveň zakryje vrásky, linky aj ďalšie drobné nedokonalosti. Príjemná dlhotrvajúci textúra so strednou až vysokou krycou schopnosťou. Vhodné pre normálnu, suchú a citlivú pleť.


Artdeco Tekutý make-up Liquid Camouflage (Full Cover Foundation) 25 ml
16 €
15,20 €

Akcia

tekuté kamufláže sa veľmi ľahko aplikujem a díkypodílu ultra jemných pigmentov dokonale zjednocujú. Pleť je perfektne krytá, bez viditeľného nánosu produktu. Tekutá konzistencia umožňujesplynout s vašej tvári ako druhá koža. Nedostatky a škvrny jsouopticky odstránené a pleť je dokonale zjednotená.


Avéne Krémový mejkap Couvrance SPF 30 (Compact Foundation Cream) 10 g
23,40 €
21,10 €

Akcia

Krémový mejkap Couvrance SPF 30 ponúka dokonalé krytie nedokonalostí pleti. Je veľmi prirodzený, nezanecháva žiadny efekt masky, je odolný vôňu vode, potu a odieraniu. Ponúka vysokú ochranu pred nebezpečnými UV lúčmi a vďaka svojim vynikajúcim krycím vlastnostiam si ho určite obľúbite.


Avéne Tekutý krycí make-up Couvrance SPF 20 (Fluid Foundation Corrector) 30 ml-20%
23,40 €

18,70 €

Akcia

Tekutý krycí make-up Couvrance SPF 20 zjednocuje farebný tón pleti a zakrýva jej drobné nedostatky. Zaisťuje perfektný konečný vzhľad pleti, je bez oleja a ponúka dlhotrvajúci účinok. Chráni pleť pred nebezpečnými UV lúčmi, ponúka zmatňujúci efekt a je vysoko odolný proti oteru, vode a potu.


Avon Krycia makeup Luxe SPF 15 30 ml
6,60 €

Make-up a podkladová báza s diamantovým práškom 2 v 1 vytvára dokonalý vzhľad pleti v jednotnom tóne, bez viditeľných pórov, línií a lesku. Poskytuje pocit hydratované a kašmírovo jemnej pleti. Pre zmiešanú až mastnú pleť.


Avon Tekutý make-up Flawless SPF 15 (Foundation) 30 ml
6,30 €

Jemný tekutý make-up s technológiou Blue Pigment IQ dokonale splynie s každým tónom pleti. S ochranným faktorom SPF 15. Výsledkom bude 100% prirodzený vzhľad a celodenné krytie. Jeho ľahké zloženie nie je na pleti cítiť, nezaťažuje a nedodáva pocit masky.