Maybelline Paletka 16 očných tieňov Nudes of New York 18 g-24%
17,40 € 13,10 €

Akcia

Paletka 16-tich očných tieňov Nudes of New York od Maybelline NY s univerzálnymi nude odtieňmi navrhnutými tak, aby pristali všetkým. Odtiene zlatisto béžovej, jemne tehlovej, a zastrene ružové majú púdrovú textúru, a vďaka vylepšenému zloženiu so špeciálnym pigmentom jemne splynú s vašou pleťou.

Revolution PRO Paletka očných tieňov Ultimate Crysta Pink Topaz 3,2 g-20%
14,80 € 11,80 €

Akcia

Make-up, ktorý robí viac. Zoznámte sa s novou paletka Revolution Pre Ultimate Crystal Eye, ktorá predstavuje dokonalú harmóniu farieb pre vytvorenie bezchybného looku. Vďaka štvorcovému a malému balenia je skvelá na cestovanie a vďaka krásnemu kamínkovému balenia sa za vami ľudia budú otáčať.

Paletka na tvár (Duo Blusher) 7 g
3,90 €

Paletka tvářenkek dodá vašim tváram prirodzené zafarbenie a zdravý nádych. Veľmi ľahko sa nanáša a dokonale splynie s pleťou.

Bourjois Paletka očných tieňov 4 v 1 Beau Regard (Eyeshadow Palette)-37%
19,30 € 12,10 €

Akcia

Bourjois vás pozýva na promenádu mestom svetiel, Parížom. Navštívte operu vďaka rose nude palete 4v1 Beau Regard N°1 Place de l´opera. Podľahnite čokoládovo-kávovej nude edícii N ° 2 Rue de Café alebo sledujte rieku Sienu s paletka očných tieňov inšpirovanú odtiene západu slnka N ° 3 Quai de Seine.

Dermacol Paletka očných tieňov Quatro (Eyeshadow) 8 g
7,70 € 6,10 €

Paletka očných tieňov Quatro obsahuje 4 tiene s ľahkou textúrou, ktorá nepráši. Tieto vysoko pigmentované tiene sa ľahko nanáša vďaka priloženému aplikátoru. Obsahujú kombináciu matných a perleťových odtieňov, pričom prevažujú matné. Praktické balenie s aplikátorom sa zmestí do každej kabelky.

Gabriella Salvete Kontúrovacia paletka Contouring Palette 15 g
7,70 € 6,60 €

Paletka na kontúrovanie tváre Gabriella Salvete Contouring Palette sa stane neoddeliteľnou súčasťou vašej kozmetickej výbavy. Obsahuje BRONZER, HIGHLITHER a BLUSHER na kontúrovanie a rozjasnenie tváre. Pri správnom vytieňovanie daných partií docielite opticky príťažlivý výraz.

Gabriella Salvete Paletka rozjasňovač Trio highlighting Palette 15 g
8,90 €

Novinka

Rozjasňujúci paleta troch púdrov pre svieži vzhľad žiariace zdravím. Pleť získa očarujúce trblietanie a bude hebká na dotyk. Paletka ponúka 3 odtiene, takže ju môžete používať neobmedzene po celý rok. Svetlejšie odtiene v zime a tmavšie v lete na opálenú pleť.