Farby na riasy a obočie

Užívajte si svoje krajšie ja pomocou produktov z kategórie farby na riasy a obočie. Starajte sa o seba alebo rozmaznávajúcu kozmetiku či parfum darujte niekomu, na kom vám záleží. MALL.sk vám nákup uľahčí:

Zobraziť viac
 • Kozmetiku a parfumy vám doručíme ešte dnes priamo domov.
 • Chcete si radšej vyzdvihnúť tovar samy a ušetriť za poštovné? Po celom Slovensku máme viac ako 350 výdajných miest.
 • Platiť môžete online alebo v hotovosti.
 • Ak vybraný tovar z kategórie farby na riasy a obočie nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
 • S otázkami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Nezabudnite si prezrieť tovar vo výpredaji, na ktorom môžete značne ušetriť. Ak hľadáte najnovšie kozmetické produkty, neprehliadnite novinky.

U nás na MALL.SK môžete vyberať z takmer 1 milióna produktov.

Refectocil Farba na riasy a obočie Refectocil 15 ml (Odtieň 2.0 modročierná )
47x

Refectocil Farba na riasy a obočie Refectocil 15 ml

5,60 €

Farbí riasy aj obočie do požadovaného odtieňa. Jedna tuba obsahuje 15 ml farby. Na jedno použitie je potrebné 2 cm farby a cca 10 kvapiek 3% oxidantu k aktivovaniu farby, ktoré si namiešate napríklad v mištičke Refectocil. Oxidant nie je súčasťou farby na riasy.

Partner: Vivantis
Refectocil Farba na riasy a obočie Sensitive 15 ml (Odtieň Tmavo hnedá)
3x

Refectocil Farba na riasy a obočie Sensitive 15 ml

5,60 €

RefectoCil Sensitive gélové farby konečne ponúka perfektnú službu farbenie mihalníc a obočia i pre veľmi citlivé oči a pleť. Farba RefectoCil senstive sa nanáša samostatne, asi po 3–5 minútach sa zlozi nasucho tampónom a pretrie sa Developer gélom (asi na 2 minúty).

Partner: Vivantis
BeautyLash Farba na obočie Power-Brow (Odtieň Svetle hnedá)
3x

BeautyLash Farba na obočie Power-Brow

9,80 €
8,90 €

Nová farba na obočie BeautyLash Power-Brow premení nevýrazné či vyblednuté obočie v niekoľkých jednoduchých krokoch na skutočné Power-browse! Úplne nové zloženie pre výrazný efekt farbenie. Farba sa nerozmazáva a je vodeodolná. Nafarbenia vydrží až šesť týždňov.

Partner: Vivantis
Refectocil Oxidant Creme 3% 10vol. 100 ml
8x

Refectocil Oxidant Creme 3% 10vol. 100 ml

5,10 €
4,90 €

Stabilizovaný krémový oxidant špeciálne vyvinutý pre Refectocil farby na obočie a riasy, ktorý umožňuje ľahšiu aplikáciu krémovej konzistencie farieb a garantuje perfektný farebný výsledok. Len pre profesionálne použitie.

Partner: Vivantis
-22%
Loreal Paris Vodeodolná riasenka pre úpravu obočia Brow Artist Plump & Set 4,9 ml (Odtieň 000 Transparent)

Loreal Paris Vodeodolná riasenka pre úpravu obočia Brow Artist Plump & Set 4,9 ml

8,30 €
6,40 €
Posledný kus za túto cenu!

Vodeodolná riasenka pre úpravu obočia Brow Artist Plump & Set vám zaistí obočia o akom ste vždy snívali. Má nové nezaťažujúce zloženie, zaistí vám plnšie a prirodzene vyzerajúce obočie. Je odolná voči rozmazaniu, neobtiskává sa a nebledne – vydrží celých 24 hodín.

Partner: Vivantis

Farby na riasy a obočie

Farby na mihalnice a obočie vydržia obvykle do odlíčenia. Pre dlhšie trvajúci výsledok môžete aplikovať permanentné farby. Osoby s citlivou pleťou by mali zvoliť prírodné farby na obočie.

Permanentná farba na obočie

 • Permanentná farba na obočie vydrží po aplikácii asi 5 týždňov. Permanentné farby možno vybrať z niekoľkých odtieňov. Niektoré farby sú určené len pre farbenie obočia, iné je možné použiť aj na riasy.

Permanentná farba na riasy

 • Permanentné farby na riasy sú určené predovšetkým profesionálom. Okolie oka a oko je nutné chrániť pred vniknutím farby. Aplikácia sa vždy vykonáva pri zatvorených očiach a farba vydrží okolo 3 týždňov.

Riasenka na obočie

 • Pre jednoduchú aplikáciu a zvýraznenie obočia môžete použiť špeciálnu riasenku. Dodáva plnú a prirodzenú farbu bez záťaže obočia a chĺpky fixuje na mieste. Vydrží do odlíčenia.

Prírodná farba na obočie

 • Prírodná farba na obočie je vhodná pre citlivú pleť či citlivé oči. Pri aplikácii nijako neštípe a je šetrnejšia k obočiu aj riasam.

Farba na obočie Henna

 • Farba na obočie Henna je prírodnou farbou, vydrží niekoľko dní. Pri aplikácii nanášajte farbu iba na obočie a okolie chráňte krémom či vazelínou, je tu riziko pigmentácie pleti, podobne ako u farieb na vlasy.

Refectocil farba na obočie

 • Refectocil farba na obočie je určená pre profesionálne použitie. Ide o permanentné farby na obočie, v ktorých sa mieša krémový oxidant s farbami RefectoCil. Okolie očí aj samotné oko je nutné chrániť pred kvapkami farby.