Refectocil Farba na riasy a obočie Refectocil 15 ml
4,30 €

Farbí riasy aj obočie do požadovaného odtieňa. Jedna tuba obsahuje 15 ml farby. Na jedno použitie je potrebné 2 cm farby a cca 10 kvapiek 3% oxidantu k aktivovaniu farby, ktoré si namiešate napríklad v mištičke Refectocil. Oxidant nie je súčasťou farby na riasy.

Refectocil Oxidant Liquid 3% 10 vol. 100 ml
4,20 € 3,70 €

Stabilizovaný tekutý oxidant špeciálne vyvinutý pre Refectocil farby na obočie a mihalnice, ktorý garantuje perfektnú farebný výsledok. .

BeautyLash Farba na obočie Power-Brow-19%
9,60 € 7,70 €

Akcia

Nová farba na obočie BeautyLash Power-Brow premení nevýrazné či vyblednuté obočie v niekoľkých jednoduchých krokoch na skutočné Power-browse! Úplne nové zloženie pre výrazný efekt farbenie. Farba sa nerozmazáva a je vodeodolná. Nafarbenia vydrží až šesť týždňov.

Refectocil Oxidant Creme 3% 10vol. 100 ml
5 € 4,80 €

Stabilizovaný krémový oxidant špeciálne vyvinutý pre Refectocil farby na obočie a riasy, ktorý umožňuje ľahšiu aplikáciu krémovej konzistencie farieb a garantuje perfektný farebný výsledok. Len pre profesionálne použitie.

Refectocil Farba na riasy a obočie Sensitiv e 15 ml
5,40 €

RefectoCil Sensitive gélové farby konečne ponúka perfektnú službu farbenie mihalníc a obočia i pre veľmi citlivé oči a pleť. Farba RefectoCil senstive sa nanáša samostatne, asi po 3–5 minútach sa zlozi nasucho tampónom a pretrie sa Developer gélom (asi na 2 minúty).

Dior Tónovacie atrament na obočie Dior show All-Day Brow Ink 3,7 ml
26,90 € 26,50 €

Tónovacie atrament na obočie Dior show All-Day Brow Ink od značky Dior s efektom tetovanie pre okamžite plné a dlhodobo tvarované obočie. Zloženie tohto prípravku je obohatené o vysoko intenzívne pigmenty, ktoré zafarbujú pokožku jediným pohybom. Ľahko sa odličuje.

Refectocil Zosvetlovacie pasta na obočie - blond 15 ml
4,60 €

Jedna tuba obsahuje 15 ml farby. Na jedno použitie je potrebné 2 cm farby a RefectoCil Oxidant Creme 3%. Vystačí na približne 30 aplikácií. Zosvetlenie až o 3 stupne, prispôsobenie obočie zosvetlenými vlasom. .

Maybelline Riasenka na obočie Brow Dráma (Sculpting Brow Mascara) 7,6 ml
6 €

Maskara je určená pre zvýraznenie obočia a jeho úpravu. Unikátna riasenka so špeciálne riešeným štetčekom dokáže obočie rýchlo a jednoducho nafarbiť, upraviť a celkovo vylepšiť. Nafarbí obočia bez zlepovanie a zároveň je kefkou pekne upraví. Doprajte si krásne a výrazné obočie!.

Bourjois Riasenka na obočie Oh Oui! (Brow Fiber) 6,8 ml
9,60 € 8,50 €

Riasenka Oh Oui! pre dokonale zafixované a oddelené obočie. Dodáva plnšie, ale stále prirodzený vzhľad. Vďaka super jednoduchému použitiu pomocou malej kefky si budete môcť užívať dlhotrvajúci efekt s profesionálnym výsledkom, ktorý možno dosiahnuť aj v pohodlí vášho domova. .

By Terry Riasenka na obočie (Eyebrow Mascara) 4,5 ml
26,80 € 24,40 €

Túžite po dokonalom obočie a nechcete tráviť jeho líčením drahocenný čas? Potom je riasenka Eyebrow Mascara od značky By Terry tou pravou pre vás! Vypĺňa medzery v obočí, vyhladzuje a vylepšuje jeho celkový vzhľad, učeše ho a dodá mu prirodzené zafarbenie.

Dermacol Vodeodolná riasenka na obočie (Waterproof Eyebrow Mascara) 4,5 ml
7,70 € 5,50 €

Vodeodolná riasenka je určená pre zvýraznenie obočia a jeho úpravu. Unikátna riasenka so špeciálne riešeným štetčekom dokáže obočie rýchlo a jednoducho nafarbiť, upraviť a celkovo vylepšiť. Nafarbí vaše obočie bez zlepovanie a zároveň je kefkou pekne upraví. Doprajte si krásne a výrazné obočie!.

Dior Riasenka na obočie Dior show Pump`N`Brow (Brow Mascara) 5 ml
30,70 €

Riasenka je určená pre zvýraznenie obočia a jeho úpravu. Prvý stlačiteľná riasenka značky Dior so špeciálne riešeným štetčekom dokáže obočie rýchlo a jednoducho nafarbiť, upraviť a celkovo vylepšiť. Dior show Pump´N´Brow nafarbí obočia bez zlepovanie a zároveň ho kefkou pekne a prirodzene upraví.

Gabriella Salvete Fix na obočie Eyebrow Tattoo Pen
7,70 €

Novinka

Dokonalé obočie sa stáva skutočnosťou. Vďaka fixu so špeciálnym rozoklaným hrotom pre microblanding efekt docielite precízne vykresleného a prirodzene vyzerajúceho obočie.

Rimmel Permanentná farba na obočie Wonder`last 4,5 ml
8,80 €

Novinka

Inovatívny novinka na obočie od Rimmel London v podobe Wonder´last permanentné farby na obočie. Precízne úzky aplikátor zaručí jednoduchú aplikáciu a vyfarbí každý chĺpok samostatne. Vďaka dvojitému kefky je obočie prirodzene vyčesané.

Farby na riasy a obočie

Farby na mihalnice a obočie vydržia obvykle do odlíčenia. Pre dlhšie trvajúci výsledok môžete aplikovať permanentné farby. Osoby s citlivou pleťou by mali zvoliť prírodné farby na obočie.

Permanentná farba na obočie

  • Permanentná farba na obočie vydrží po aplikácii asi 5 týždňov. Permanentné farby možno vybrať z niekoľkých odtieňov. Niektoré farby sú určené len pre farbenie obočia, iné je možné použiť aj na riasy.

Permanentná farba na riasy

  • Permanentné farby na riasy sú určené predovšetkým profesionálom. Okolie oka a oko je nutné chrániť pred vniknutím farby. Aplikácia sa vždy vykonáva pri zatvorených očiach a farba vydrží okolo 3 týždňov.

Riasenka na obočie

  • Pre jednoduchú aplikáciu a zvýraznenie obočia môžete použiť špeciálnu riasenku. Dodáva plnú a prirodzenú farbu bez záťaže obočia a chĺpky fixuje na mieste. Vydrží do odlíčenia.

Prírodná farba na obočie

  • Prírodná farba na obočie je vhodná pre citlivú pleť či citlivé oči. Pri aplikácii nijako neštípe a je šetrnejšia k obočiu aj riasam.

Farba na obočie Henna

  • Farba na obočie Henna je prírodnou farbou, vydrží niekoľko dní. Pri aplikácii nanášajte farbu iba na obočie a okolie chráňte krémom či vazelínou, je tu riziko pigmentácie pleti, podobne ako u farieb na vlasy.

Refectocil farba na obočie

  • Refectocil farba na obočie je určená pre profesionálne použitie. Ide o permanentné farby na obočie, v ktorých sa mieša krémový oxidant s farbami RefectoCil. Okolie očí aj samotné oko je nutné chrániť pred kvapkami farby.