Refectocil Farba na riasy a obočie Refectocil 15 ml (Odtieň 2.0 modročierná )
55x

Refectocil Farba na riasy a obočie Refectocil 15 ml

5,40 €
5,10 €

Farbí riasy aj obočie do požadovaného odtieňa. Jedna tuba obsahuje 15 ml farby. Na jedno použitie je potrebné 2 cm farby a cca 10 kvapiek 3% oxidantu k aktivovaniu farby, ktoré si namiešate napríklad v mištičke Refectocil. Oxidant nie je súčasťou farby na riasy.

Partner: Vivantis
Refectocil Oxidant Creme 3% 10vol. 100 ml
9x

Refectocil Oxidant Creme 3% 10vol. 100 ml

5,90 €

Stabilizovaný krémový oxidant špeciálne vyvinutý pre Refectocil farby na obočie a riasy, ktorý umožňuje ľahšiu aplikáciu krémovej konzistencie farieb a garantuje perfektný farebný výsledok. Len pre profesionálne použitie.

Partner: Vivantis
Refectocil Farba na riasy a obočie Sensitive 15 ml (Odtieň Tmavo hnedá)
3x

Refectocil Farba na riasy a obočie Sensitive 15 ml

5,80 €
5 €

RefectoCil Sensitive gélové farby konečne ponúka perfektnú službu farbenie mihalníc a obočia i pre veľmi citlivé oči a pleť. Farba RefectoCil senstive sa nanáša samostatne, asi po 3–5 minútach sa zlozi nasucho tampónom a pretrie sa Developer gélom (asi na 2 minúty).

Partner: Vivantis
Refectocil Aplikačná sada Browista Toolkit

Refectocil Aplikačná sada Browista Toolkit

12,50 €

Aplikačná sada predstavuje ideálny nástroj pre elegantné a rýchlu aplikáciu farieb. Obsahuje 2 duálny štetce dlhé 160 mm, opatrené z druhej strany inovatívne gumovou špirálkou na rozčesávanie rias a obočia. Širší štetček je vhodný pre aplikáciu farby na riasy, menšie pre precízne farbenie obočia.

Partner: Vivantis
Refectocil Štartovací set mini
1x

Refectocil Štartovací set mini

20,10 €

Štartovací set obsahuje:

Farba na riasy a obočie Refectocil 15 ml (modročierna a hnedá) Oxidant 3% liquid 100 ml Profesionálne silikónové vankúšiky pre farbenie rias (SiliconePads) 2 ks plastová mištička .

Partner: Vivantis