Dermacol Vyhladzujúca báza pod make-up (Satin Make-up Base)
5,80 € 3,90 €

Výhodné balenie Satin Make-up Base! Vytvára na pleti zamatovo hebký film, ktorý pleť dokonale vyhladí a zmatnie. Minimalizuje jemné linky a póry. Vypĺňa ich a zamedzuje, aby sa make-up usadzoval vo vráskach. Zdokonaľuje vzhľad make-upu a zvyšuje jeho odolnosť. S praktickým aplikátorom.

Artdeco Vyživujúci bázy na pery (Beauty Balm Lip Base) 6 ml
14,30 € 12,80 €

Akcia

Tekutá bázy na pery v jednom kroku pery chráni a stará sa o ne. Dokonale pripraví pery na aplikáciu rúžu alebo lesku na pery. Obsahuje jemné mikro pigmenty, ktoré neutralizujú farbu pier a uľahčuje nanášanie rúžu alebo lesku.

Clarins Podkladová báza pod make-up (Instant Smooth) 15 ml
27,10 € 24,60 €

Akcia

Táto báza vypĺňa vrásky, napráva nedokonalosti pleti a sťahuje rozšírené póry. Perfektné spojenie make-upu a starostlivosti o pleť pre výrazný efekt. Ľahká textúra a čarovne rozpúšťajúce sa emulzia zjemňuje pleť a vytvára nebadateľný závoj na povrchu pleti.

Clinique Tekutý rúž + podkladová báza Pop Lacquer (Lip Colour + Primer) 6 ml-23%
18,60 € 14,20 €

Výpredaj

Tekutý rúž + podkladová báza Pop Lacquer od značky Clinique sa na pery ľahko nanáša, do hĺbky ich hydratuje a dodáva im potrebnú výživu. Má ľahké zloženie a obsahuje upokojujúce báze, vďaka ktorej farba na perách vydrží naozaj dlho. Je dermatologicky testovaná a je bez parfumácie. .