Dermacol Vyhladzujúca báza pod make-up (Satin Make-up Base)
10,50 €

Výhodné balenie Satin Make-up Base!Vytvára na pleti zamatovo hebký film, ktorý pleť dokonale vyhladí a zmatnie. Minimalizuje jemné linky a póry. Vypĺňa ich a zamedzuje, aby sa make-up usadzoval vo vráskach. Zdokonaľuje vzhľad make-upu a zvyšuje jeho odolnosť.


Artdeco Vyživujúci bázy na pery (Beauty Balm Lip Base) 6 ml
14,30 €

Tekutá bázy na pery v jednom kroku pery chráni a stará sa o ne. Dokonale pripraví pery na aplikáciu rúžu alebo lesku na pery. Obsahuje jemné mikro pigmenty, ktoré neutralizujú farbu pier a uľahčuje nanášanie rúžu alebo lesku.


Avon Vyhladzujúci starostlivosť o očné okolie s okamžitým účinkom 15 ml
12,30 €

Vyhladzujúci starostlivosť o očné okolie z radu Anew Platinum poskytne mladistvejší vzhľad už za niekoľko sekúnd. Okamžite redukuje viditeľnosť vrások, vačkov pod očami a opuchov. Úplný efekt už po 2 minútach! Jedna tuba vydrží až na 120 použití. Krém je vhodný pre ženy vo veku 55+.


Clarins Podkladová báza pod make-up (Instant Smooth) 15 ml
23,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto báza vypĺňa vrásky, napráva nedokonalosti pleti a sťahuje rozšírené póry. Perfektné spojenie make-upu a starostlivosti o pleť pre výrazný efekt. Ľahká textúra a čarovne rozpúšťajúce sa emulzia zjemňuje pleť a vytvára nebadateľný závoj na povrchu pleti.


Clinique Tekutý rúž + podkladová báza Pop Lacquer (Lip Colour + Primer) 6 ml
18,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Tekutý rúž + podkladová báza Pop Lacquer od značky Clinique sa na pery ľahko nanáša, do hĺbky ich hydratuje a dodáva im potrebnú výživu. Má ľahké zloženie a obsahuje upokojujúce báze, vďaka ktorej farba na perách vydrží naozaj dlho. Je dermatologicky testovaná a je bez parfumácie. .


Max Factor Báza pod make-up Facefinity SPF 20 (All Day Primer) 30 ml
12,40 €

Posledný kus za túto cenu!

tajomstvo technológie make-upu All Day Flawless bolo izolovaných ako samostatný produkt a bola vytvorená podkladová báza Facefinity. Okrem korekcie nedokonalostí pleti a finálneho vzhľadu All Day Primer zachováva Flexi-hold technológiu a zaručuje pleti flexibilné a komfortné podklad pod make-up.