Catrice Ceruzka na obočie Stylist 1,6 g
2,70 €

Obočie dodáva vašej tvári upravený vzhľad. Ceruzka na obočie s púdrovú textúrou prirodzene zvýrazňuje a vypĺňa obočie.

Artdeco Pero na obočie (Eye Brow Color Pen) 1,1 ml
10,40 € 9,90 €

Akcia

Tekuté pero na obočie s precíznym štetčekom, ktorý dokáže vyplniť prázdne miesta v obočí. Polotransparentné textúra zaisťuje úplne prirodzený vzhľad a perfektne definuje obočie. Viacnásobná aplikácia zintenzívňuje farbu. Bez konzervantov a parfumácie.

Artdeco Ceruzka na obočie (Eye Brow Pencil) 1,1 g
5 € 4,50 €

Akcia

Ceruzka na obočie perfektne dokresľuje očný make-up. Dlhotrvajúca textúra vydrží na obočií dlhé hodiny bez toho, aby sa rozmazala. Výber z niekoľkých prirodzených odtieňov s príjemnou konzistenciou – ani príliš mäkká, ani príliš tvrdá. Bez parfumácie.

Artdeco Ceruzka na obočie s kefkou (Eye Brow Designer) 1 g
10,40 € 10,20 €

Akcia

Ceruzka na obočie perfektne dokresľuje očný make-up a integrovaný kefka umožňuje správne upraviť obočie. Dlhotrvajúci textúra vydrží na obočie dlhé hodiny bez toho, aby sa rozmazala. Výber z niekoľkých prirodzených odtieňov s príjemnou konzistenciou. Bez parfumácie.

Artdeco Púder na obočie (Eye Brow Powder) 0,8 g-16%
5,40 € 4,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Púder na obočie v praktických vymeniteľných náplniach do vášho magnetického boxu ! Vďaka jemnému púdru bude vaše obočie vyzerať neuveriteľne jednotne a prirodzene. Odtiene medzi sebou môžu byť kombinované pre dosiahnutie ideálnej farby presne pre vás.

Estée Lauder Ceruzka na obočie Brow Now (Defining Pencil) 1,2 g
20,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Pokiaľ chcete mať obočie ako zo salónu, potom vám bude nápomocná táto ceruzka Brow Now od značky Estée Lauder . Gélová ceruzka zvýrazňuje a vytvaruje obočie presne podľa vašich predstáv. Vďaka jedinečnému kefke je jej použitie veľmi jednoduché a rýchle. .

Guerlain Ceruzka na obočie (Eyebrow Pencil) 0,35 g-20%
22 € 17,60 €

Akcia

Ceruzka na obočie od značky Guerlain presne definuje obočie, zintenzívni jeho farbu a podčiarkne váš pohľad. S jej pomocou docielite dokonalého vzhľadu obočie. Je obojstranná, má krémovú textúru a praktický kefka na rozčesávanie obočie.