Dermacol Paletka korektorov 8,8 g
3,50 €

Akcia

4farebná paleta korektorov a rozjasňovača je určená pre farebné zjednotenie a zamaskovanie nedostatkov pleti. Dermatologicky testované. Pre všetky typy pleti.


Alcina Korekčná tyčinka (Quick Correction Pen) 30 ml
11,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Rýchly korektor v podobe pera zakryje červenkasté partie, drobné nedokonalosti. Vďaka svojej krémovej konzistencii možno pohodlne miešať s make-upom. Môžete si zvoliť odtieň, ktorý zodpovedá vášmu tónu pleti. Jeho jemná textúra optimálne priľne k pleti a zaistí tak prirodzený matný finiš.


Artdeco Korektor (Camouflage Cream) 4,5 g
6,20 €

Vodeodolný korektor pre všetky typy pleti dokáže zakryť červené žilky, pigmentová znamienka, tetovanie a všetky drobné nedokonalosti pleti. Spoľahlivý pomocník zdokonalia pleť pri dennom i slávnostnom líčenie, je ideálny pre líčenie pred fotografovaním aj na svadbu.


Artdeco Rozjasňovač (Perfect Teint Illuminator) 2 ml
12,60 €

Elegantný rozjasňovač nechá hravo zmiznúť všetky tienisté miesta okolo vašich očí aj inde v tvári. Umožňuje zvýrazniť požadované partie a opticky vytvarovať tvár. Príjemná ľahká konzistencia. .


Avon Krémový korektor Mark 2 ml
5,30 €
5 €

Akcia

Krémový korektor pre dokonalú pleť. Korektor prináša rýchlu a jednoduchú pomoc pri zakrytie nedostatkov pleti a jej zmatnenie.


Bobbi Brown Duo krémový korektor a púder (Creamy Concealer Kit) 1,7 g
41,70 €

Duo krémový korektor od značky Bobbi Brown prináša k Remove korektor a fixačný kompaktný púder v jednom. Kryje tmavé kruhy pod očami a rozjasňuje pleť očného okolia, hydratuje ju a pomáha udržať ideálnu vlhkosť pleti pre hladký vzhľad bez liniek a drobných očných vrások.


Bobbi Brown Krémový korektor (Creamy Corrector) 1,4 g
30,20 €
28,70 €

Akcia

Krémový korektor Bobbi Brown vás zbaví tmavých kruhov pod očami. Z aručuje dlhotrvajúci efekt a dokáže zamaskovať tmavé kruhy ľahko a rýchlo. Je obohatený o účinnej látky tak, aby chránil jemnú oblasť pod očami.


Bobbi Brown Rozjasňovač v tyčinke Glow Stick (Illuminateur Stick) 7 g
40,70 €
38,70 €

Akcia

Rozjasňovač v tyčinke Glow Stick má ľahkú krémovú textúru, vďaka ktorej sa ľahko rozotiera a vytvára na pleti prirodzený odtieň. Jeho dlhotrvajúci účinok vás milo prekvapí – s týmto krémovým rozjasňovačom zvýrazníte a rozžiarite svoje prednosti! Je vhodný pre všetky typy pleti.


Catrice Krycí krém Camouflage (Cream) 3 g
3 €

Naprostá nevyhnutnosť pre bezchybnú pleť. Camouflage Cream s dlhotrvajúcou textúrou splynie dokonale s pleťou. Spoľahlivo kryje nepravidelnosti pleti, pigmentové škvrny a žilky. Účinný Krém Camouflage ponúka vysoké krytie a pri kombinácii s púdrom je aj vodeodolný.


Catrice Rozjasňujúci Púder High Glow Mineral (Highlighting Powder) 8 g
5,40 €

Púder s minerálmi a ultra jemnými pigmenty, ktoré odrážajú svetlo zaistia rozžiarenú pleť. Jemná textúra púdru ponúka krytie, ktoré môžete zintenzívniť opakovanou aplikáciou na pleť. Púder možno naniesť na celú tvár alebo len na líca, spánky a krk pre zvýraznenie. .


Clarins Krémový rozjasňovač (Catchligh Face Stick) 6 g
25,20 €

Rozjasňovač Catchligh Face Stick zvýrazní kontúry tváre a dodá vášmu líčenie nový rozmer! Iste oceníte jeho krémovú konzistenciu, vďaka ktorej sa ľahko nanáša na pleť. Ponúka prirodzené odtiene, ktoré vašu pleť rozjasnia.


Clinique Korektor pre očné okolie (All About Eyes Concealer) 10 ml
19,40 €

Viacúčelový korektor zakryje tmavé kruhy pod očami, redukuje opuchy a stopy únavy v okolí očí, ale aj iné nedostatky pleti. Dlho vydrží, hydratuje pokožku a nevytvára ryhy usadzovaním sa vo vráskach. Ľahká a nemastná krémová konzistencia prináša jednoduchú aplikáciu.


Clinique Rozjasňujúci korektor Airbrush Concealer (Illuminates, Perfects) 1,5 ml
19,30 €
17,40 €

Akcia

Korektor Airbrush Concealer okamžite redukuje vzhľad jemných liniek a vrások a rozjasňuje tienisté miesta tváre vďaka mikročástečkám, ktoré odráža svetlo. Redukuje známky únavy okolo očí. Ľahká krémová textúra a štetcový aplikátor zaručujú jednoduché, ale precízne nanášanie.


Clinique Vyhladzujúci korektor (Line Smoothing Concealer) 8 g
16 €

Korektor okamžite vypĺňa linky a vrásky, vyhladzuje pleť a navodzuje dojem pevnejšie pleti. Rozjasňujúce zložky potláčajú tiene, redukujú začervenanie a zjednocujú farebný tón pleti. Oftalmologicky a alergiologicky testované, bez parfumácie.