Avéne Tekutý krycí make-up Couvrance SPF 20 (Fluid Foundation Corrector) 30 ml-16%
23,20 € 19,40 €

Výpredaj

Tekutý krycí make-up Couvrance SPF 20 zjednocuje farebný tón pleti a zakrýva jej drobné nedostatky. Zaisťuje perfektný konečný vzhľad pleti, je bez oleja a ponúka dlhotrvajúci účinok. Chráni pleť pred nebezpečnými UV lúčmi, ponúka zmatňujúci efekt a je vysoko odolný proti oteru, vode a potu.

La Prairie Korektor (Light Fantastic Cellular Concealing) 2 x 2,5 ml-23%
68,30 € 52,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Dvojitý recept na dosiahnutie mladistvo žiarivého vzhľadu. Každý dotyk „kúzelnej strieborné paličky“ má okamžitý výsledok v bezprostrednom rozjasnenie pokožky okolo očí a zdôraznenie mladistvo pôsobiaceho pohľadu.

RevitaLash Očné linky (Defining Liner) 0,3 g-46%
15,40 € 8,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Očné linky od značky RevitaLash pre dokonalé zvýraznenie vášho pohľadu. Majú dlhotrvajúci účinok, nedrobí sa a dokonale oči ohraničí. .

Sefiros Púdrovací štetec plochý s rukoväťou RedOnyx (Powder Brush Round Flat)-45%
10,70 € 5,80 €

Výpredaj

Púdrovací štetec zo série Sefiros RedOnyx má jemný, napriek tomu silný vlas štetca, je vyrobený zo syntetických high-tec vlákien, ktoré zaisťujú perfektné nanášanie líčidiel.   Štetce z radu RedOnyx vynikajú svojím luxusným a jedinečným dizajnom v štýle polodrahokamu červeného Onyxu.

Artdeco Rozjasňujúci zlatistý púder Gold en Veil (Glow Couture Powder) 16 g-33%
31,30 € 20,80 €

Výpredaj

Rozjasňujúci zlatistý púder Gold en Veil vytvorí na vašej pleti jemnú zlatistú žiaru. Jeho efektné prevedenie v krabičke s flitrami každého očaruje. Farba flitrov sa mení od svetlozelenej, modrej až po fialovou. Produkt je dermatologicky testovaný a je vhodný na všetky typy pokožky.

Artdeco Štetec v tvare vejára Fan Brush-22%
16,20 € 12,50 €

Výpredaj

Štetec v tvare vejára Fan Brush vám pomôže vytvoriť dokonalý vzhľad vášho make-upu. Tento štetec je ideálny pre zdôraznenie horných lícnych kostí, stredu čela a nosa. Jeho krátke chĺpky stabilizujú štetec pri nanášaní produktov, dlhé uľahčujú miešanie púdru a jemne obrysom kontúry vašej tváre.

Bobbi Brown Krémový korektor (Creamy Corrector) 1,4 g-52%
30,10 € 14,20 €

Výpredaj

Krémový korektor Bobbi Brown vás zbaví tmavých kruhov pod očami. Z aručuje dlhotrvajúci efekt a dokáže zamaskovať tmavé kruhy ľahko a rýchlo. Je obohatený o účinnej látky tak, aby chránil jemnú oblasť pod očami.