Artdeco Podlak a nadlak 2v1 (Base & Top Coat) 10 ml
7,80 €

Bezfarebný lak na nechty vytvorí základnú vrstvu pred nanesením farebného laku na nechty. Vyhladí povrch nechtu pre dokonalé priľnutie ďalšej vrstvy laku. Dodá nechtom lesk a zabraňuje nežiaducemu olupovaniu.


Avon Lak na nechty Fashion 8 ml
1,90 €

Módne farby lakov na nechty s vysokým krytím a hladkú aplikácií. Umožňuje rýchlu úpravu nechtov vďaka farbe, ktorá poskytuje plné krytie. Dlhotrvajúce zloženie sa nerozmazáva a farba zostáva dlho sýta.


Catrice Lak na nechty ICONails (Gel Lacquer) 10,5 ml
2,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Aj bez krycieho laku vydrží Lak na nechty ICONails až 7 dní. Inovačné laková formula ponúka perfektné gélový a dlhotrvajúci efekt. Vďaka technológii GLOSS SEAL´RTM dodajú laky vašej manikúre veľa lesku.


Catrice Lak na nechty Spectra Light Effect (Nail Lacquer) 10 ml
3,20 €

Žiarivé holografické a chrómové odtiene laku ponúka unikátne efekt. Naneste ho na podkladový & krycí lak LuxChrome 2v1 a hypnotický efekt tak bude úplne neprehliadnuteľný. Kombinácia dlhotrvajúci formule a žiarivých odtieňov s vysokým leskom premení vaše nechty v blýskavý šperk.


Dior Lak na nechty Dior Vernis (Nail Lacquer) 10 ml
19,40 €

Lak na nechty Dior Vernis prepožičia vašim nechtom farebný odtieň, vysoký lesk a hladký povrch. Okrem toho, že vie vytvoriť nádherné nechty, tiež obsahuje špeciálny komplex, ktorý vyrovnáva nerovnosti nechtov, posilňuje ich a ošetruje.


Max Factor Lak na nechty Glossfinity 11 ml-36%
7,20 €

4,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Pridajte svojim gestám pôvab pomocou lakov Glossfinity! Kolekcia elegantných lakov s leskom a zvýšenou odolnosťou bola špeciálne navrhnutá tak, aby s ňou každá žena mohla podčiarknuť svoj unikátny štýl. .


Maybelline Lak na nechty Color Show 7 ml
1,90 €

Dlhotrvajúci lak na nechty Maybelline Color Show dodá nechtom nádhernú a dlhotrvajúcu farbu. Široký výber odtieňov sa bude hodiť ku každému štýlu.