Rimmel Gélový lak na nechty Super Gél (Nail Polish) 12 ml
4,70 €

Gélový lak na nechty Super Gél Nail Polish Rimmel s patentovanou, dvojfázovú technológiou pre unikátne farbu a lesk, ktoré vydržia až 14 dní. Perfektné lesk s 3D efektom profesionálne gélové manikúry bez použitia UV lampy.

Maybelline Lak na nechty Color ama 6,7 ml-25%
2 € 1,50 €

Akcia

Dlhotrvajúci lak na nechty Maybelline Colorama dodá nechtom nádhernú a dlhotrvajúcu farbu. Široký výber perleťových odtieňov sa bude hodiť ku každému štýlu.

Catrice Lak na nechty ICONails (Gel Lacquer) 10,5 ml
3,10 €

Aj bez krycieho laku vydrží Lak na nechty ICONails až 7 dní. Inovačné laková formula ponúka perfektné gélový a dlhotrvajúci efekt. Vďaka technológii GLOSS SEAL´RTM dodajú laky vašej manikúre veľa lesku.

Max Factor Lak na nechty Glossfinity 11 ml
7,20 €

Pridajte svojim gestám pôvab pomocou lakov Glossfinity! Kolekcia elegantných lakov s leskom a zvýšenou odolnosťou bola špeciálne navrhnutá tak, aby s ňou každá žena mohla podčiarknuť svoj unikátny štýl. .

Sally Hansen Urýchľovač zaschnutí laku Insta Dri (Top Coat) 13,3 ml
3,50 €

Insta Dri Top Coat urýchľuje zaschnutí farebného laku na nechty. Obsiahnuté UV filtre chránia farbu laku pred vyblednutím a žltnutím spôsobenom vonkajším prostredím a vplyvom slnečného žiarenia. Môžete použiť aj medzi lakovaním farebným lakom pre osvieženie farby a dodanie lesku.

Maybelline Lak na nechty Color Show 6,7 ml-25%
2 € 1,50 €

Akcia

Dlhotrvajúci lak na nechty Maybelline Color Show dodá nechtom nádhernú a dlhotrvajúcu farbu. Široký výber odtieňov sa bude hodiť ku každému štýlu. .

Sally Hansen Lak na nechty Color Therapy 14,7 ml
9,70 €

Ošetrujúce a skrášľujúce lak na nechty, ktorý prináša intenzívnu farebnú terapiu pre nechty, ktoré potom budú zdravé vnútri a krásne navonok. Výživný komplex prírodných olejov – acaiový, prvosenkový a arganový – ktoré vyživujú a hydratujú slabé, suché nechty.

Dior Lak na nechty Vernis 10 ml
29,50 €

lak na nechty vernis dodá nechtom módny intenzívnu farbu a zároveň chráni nechty pred lámaním a štiepením. Bezchybne hladký vzhľad nechtov ešte viac vynikne vďaka intenzívnemu lesku.

Rimmel Lak na nechty 60 Seconds Super Shine 8 ml
2,20 €

Lak na nechty dodá nechtom krásnu farbu s oslnivým leskom a odolné zloženie zaisťuje bezchybný vzhľad až po dobu 10 dní! V ponuke odtieňov nájdete tiež odtiene z kolekcie By Rita Ora.

Artdeco Ošetrujúce bázy na nechty ( Care Base & Top Coat) 10 ml
10,10 €

Ošetrujúce bázy posilňuje nechty a chráni vrchný lak na nechty. 75% tvoria prírodné zložky z obnoviteľných zdrojov, ako je maniok, zemiaky, pšenica a obilniny. Transparentné textúra obsahuje zmes cenných zložiek – avokádový olej, extrakt zo špenátu a zeleného čaju.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: