Sally Hansen Lak na nechty Color Therapy 14,7 ml-23%
9,30 € 7,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Ošetrujúci a skrášľujúci lak na nechty prinášajúci intenzívnu farebnú terapiu pre nechty, ktoré potom budú zdravé vo vnútri a krásne navonok. Výživný komplex prírodných olejov – acaiový, prvosienkový a arganový – ktoré vyživujú a hydratujú slabé, suché nechty.

Dior Lak na nechty Vernis 10 ml
28,10 € 24,70 €

Lak na nechty Vernis dodá nechtom módnu intenzívnu farbu a zároveň chráni nechty pred lámaním a štiepením. Bezchybne hladký vzhľad nechtov ešte viac vynikne vďaka intenzívnemu lesku.

Rimmel Lak na nechty 60 Seconds Super Shine 8 ml
2,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Lak na nechty dodá nechtom krásnu farbu s oslnivým leskom a odolné zloženie zaisťuje bezchybný vzhľad až po dobu 10 dní! V ponuke odtieňov nájdete tiež odtiene z kolekcie By Rita Ora.

Maybelline Lak na nechty Color ama 6,7 ml
1,90 €

Dlhotrvajúci lak na nechty Maybelline Colorama dodá nechtom nádhernú a dlhotrvajúcu farbu. Široký výber perleťových odtieňov sa bude hodiť ku každému štýlu.

Rimmel Gélový lak na nechty Super Gél (Nail Polish) 12 ml
4,50 € 3,90 €

Gélový lak na nechty Super Gél Nail Polish Rimmel s patentovanou, dvojfázovú technológiou pre unikátne farbu a lesk, ktoré vydržia až 14 dní. Perfektné lesk s 3D efektom profesionálne gélové manikúry bez použitia UV lampy.

Avon Lak na nechty Fashion 8 ml
1,90 €

Módne farby lakov na nechty s vysokým krytím a hladkú aplikácií. Umožňuje rýchlu úpravu nechtov vďaka farbe, ktorá poskytuje plné krytie. Dlhotrvajúce zloženie sa nerozmazáva a farba zostáva dlho sýta.

Maybelline Lak na nechty Color Show 6,7 ml
1,90 €

Dlhotrvajúci lak na nechty Maybelline Color Show dodá nechtom nádhernú a dlhotrvajúcu farbu. Široký výber odtieňov sa bude hodiť ku každému štýlu. .

Alcina Lak na nechty (Ultimate Nail Colour) 10 ml
9,20 € 8,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Lak na nechty prepožičia vašim nechtom farebný odtieň, vysoký lesk a hladký povrch. Trendy, intenzívne farby vydržia na nechtoch veľmi dlho.

Chanel Lak na nechty Le Vernis 13 ml
24 €

Posledný kus za túto cenu!

Lak na nechty s obsahom živíc dodáva nechtom sýtu perfektnú farbu. Vďaka presnému štetca sa ľahko nanáša a niekoľkými málo ťahmi tak docielite perfektného výsledku.

Catrice Lak na nechty ICONails (Gel Lacquer) 10,5 ml
3 €

Aj bez krycieho laku vydrží Lak na nechty ICONails až 7 dní. Inovačné laková formula ponúka perfektné gélový a dlhotrvajúci efekt. Vďaka technológii GLOSS SEAL´RTM dodajú laky vašej manikúre veľa lesku.