10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Detský pás Smart Kid Belt

Detský pás Smart Kid Belt

Smart Kid Belt je bezpečnostný pás do auta ušitý na mieru deťom. Plnohodnotne nahradí detskú sedačku, pritom je menší, lacnejší a môžete ho použiť v ktoromkoľvek aute. Systém jednoducho prispôsobí klasický bezpečnostný pás výške dieťaťa, takže môže sedieť rovnako ako dospelý. Smart Kid Belt sadne deťom od 4 do 12 rokov vážiacim od 15 do 36 kilogramov. Jeho kvalitu a bezpečnosť potvrdzujú aj nezávislé autority v EÚ, kde prebehli crashtesty. Celý popis
Už sa nepredáva
42,90 €
Tovar od: MALL
42,90 €

Popis

Bezpečie dieťaťa na prvom mieste

  • Smart Kid Belt je revolučná alternatíva k autosedačkám. Vaše dieťa počas cesty bude v rovnakom bezpečí, ale vy sa už nebudete musieť sa ťahať s robustnými sedačkami. Pás je skladný, ľahký, ľahko sa prenáša a dá sa použiť úplne kdekoľvek – napríklad na dovolenke v požičanom aute. Náš zadržiavací systém sa dá prispôsobiť výške dieťaťa, rastie s ním a vydrží vám preto niekoľko rokov.
  • Smart Kid Belt sme testovali nezávisle v dvoch crash test inštitúciách v EÚ a výsledky dopadli skvele. Zádržný systém je rovnako bezpečný ako kvalitná detská autosedačka. Pri testoch sme simulovali náraz, pri ktorom vzniklo preťaženie až 55 G. Smart Kid Belt však tento tlak dokázal rozložiť, takže pri meraní neprekročil 40 G – na svojich cestách tak môžete zostať úplne pokojní.
  • Porastie s vaším potomkom. Z autosedačky dieťa rýchlo vyrastie, z nášho záchytného systému nie. Vďaka jednoduchej nastaviteľnosti vydrží Smart Kid Belt s dieťaťom od 4 až do 12 rokov. A potom? Potom už dieťa žiadnu dodatočnú ochranu nepotrebuje. Ideálna hmotnosť dieťaťa pre používanie pásu je medzi 15 a 36 kilogramami.
  • Vrecková veľkosť vám uľahčí život. Zádržný systém Smart Kid Belt váži iba 120 gramov a je najpohodlnejším spôsobom, ako bezpečne voziť deti v aute. Vďaka svojej skladnosti sa vám vojde do batohu, tašky i kabelky. Smart Kid Belt tak ľahko požičiate priateľom, ktorí vaše dieťa vyzdvihujú zo školy alebo ho použijete pri návrate taxíkom z oslavy.
  • Viac miesta na zadných sedačkách Smart. Kid Belt nezaberá navyše žiadne miesto. Aj do menšieho auta sa tak pohodlne dozadu vojdú až tri deti – všetky navyše pripútate raz dva. Rodinné výlety vás budú baviť zase o trochu viac.
  • Vhodný nielen pre deti. Správne nastavenie výšky pásu výrazne zvyšuje bezpečie každého pasažiera. Smart Kid Belt tak nemusia využívať len deti, u ktorých dodatočnú ochranu vyžaduje zákon. Skvele poslúži aj dospelým s menším vzrastom.
  • Funguje v každom aute. Kde sú bezpečnostné pásy, môže byť aj Smart Kid Belt. Jeho univerzálnosť oceníte v každom aute, pretože nemusíte riešiť, či sa tam zmestí veľká autosedačka. Náš systém tiež sedadlá nijako neničí ani nepoškodí.