Objavte Allegro - váš nový väčšíVÄČŠÍ MALL.SK
Objavte Allegro - váš nový väčšíVÄČŠÍ MALL.SK

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Plienky Bella Happy na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Plienky Bella Happy nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Plienky Bella Happy – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Bella Happy 2 Mini Box (3-6 kg) 156 ks Bella Happy Pôrodnícky balíček vel. M/L
Bella Happy 2 Mini Box (3-6 kg) 156 ks

Happy Toy box ve velikosti Mini obsahuje 2 balení plen Happy Soft & Delicate Mini (2) po 78 kusech. Kartonová krabice s potiskem je použitelná jako box k uchování plen nebo dětských hraček. Dětské pleny Happy Soft & Delicate Mini (2) jsou doporučeny pro novorozence s hmotností 3–6 kg. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, dokonale se přizpůsobí tělu dítěte a poskytují příjemný pocit sucha. Jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám té nejcitlivější pokožky – neobsahují žádné alergeny a minimalizují riziko vzniku opruzenin.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Panda New born - á 54 ks x 6 (324ks) Bella Happy Pôrodnícky balíček vel. M/L
Panda New born - á 54 ks x 6 (324ks)

Detské plienky značky Panda sú určené pre deti od 2 do 5 kg. Plienky majú anatomický tvar a sú priedušné, takže k detskej pokožke prúdi dostatok vzduchu, aby nedošlo k podráždeniu. Veľké výhodné balenie obsahuje celkom 324 ks plienok.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bella Happy Pôrodnícky balíček vel. M/L Bella Happy Pôrodnícky balíček vel. M/L
Bella Happy Pôrodnícky balíček vel. M/L

Pôrodnícky balíček značky Bella Baby ocení každá nastávajúca mamička. Praktický balíček obsahuje všetko, čo by mamička v pôrodnici a po príchode domov mohla potrebovať. Obsah balíčka je zabalený v praktickej textilnej taške.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
Bella Happy Baby Midi Box 2 x 70 ks Bella Happy Baby Midi Box 2 x 70 ks
Bella Happy Baby Midi Box 2 x 70 ks

Happy Toy box ve velikosti Midi obsahuje 2 balení plen Happy Soft & Delicate Midi (3) po 70 kusech. Kartonová krabice s potiskem je použitelná jako box k uchování plen nebo dětských hraček. Dětské pleny Happy Soft & Delicate Midi (3) jsou doporučeny pro novorozence s hmotností 5–9 kg. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, dokonale se přizpůsobí tělu dítěte a poskytují příjemný pocit sucha. Jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám té nejcitlivější pokožky – neobsahují žádné alergeny a minimalizují riziko vzniku opruzenin.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bella Happy Baby New Born 42 ks Bella Happy Baby Midi Box 2 x 70 ks
Bella Happy Baby New Born 42 ks

Plienky New born sú určené pre novorodencov od 2–5 kg, majú špeciálny výrez na pupku chrániaci pred podráždením tohto citlivého miesta a urýchľujúci hojenie. Špeciálnym systémom Early Care zaisťuje mäkkosť, vysokú savosť a ochranu pred podráždením citlivej pokožky vášho bábätka. Indikátor vlhkosti potom pomáha zaistiť, aby pokožka dieťatka bola vždy v suchu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bella Happy Midi 5-9 kg 72 ks Bella Happy Baby Midi Box 2 x 70 ks
Bella Happy Midi 5-9 kg 72 ks

Plienky sú určené pre deti od 5–9 kg. Priedušné absorpčné jadro je vybavenú vrstvou, ktorá sa sfarbí v prípade potreby výmeny plienky. Elastické manžety zabraňujú pretečeniu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bella Happy 2 Mini (3-6 kg) 78 ks Bella Happy Soft&Delicate Junior 11-18 kg Big Pack á 52 ks
Bella Happy 2 Mini (3-6 kg) 78 ks

Plienky Bella Happy sú určené pre novorodencov od 3–6 kg a sú vybavené vnútornou vrstvou Premium Dry, ktorá zabraňuje podráždeniu pokožky. Elastické manžety umiestnené po oboch stranách plienky, udržujú „obsah" na správnom mieste.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bella Happy Soft&Delicate Junior 11-18 kg Big Pack á 52 ks Bella Happy Soft&Delicate Junior 11-18 kg Big Pack á 52 ks
Bella Happy Soft&Delicate Junior 11-18 kg Big Pack á 52 ks

Detské plienky Happy Soft & Delicate Junior (5) sú odporúčané pre deti s hmotnosťou 15 a viac kilogramov. Sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, dokonale sa prispôsobia telu dieťaťa a poskytujú príjemný pocit sucha. Sú navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám tej najcitlivejšej pokožky – neobsahujú žiadne alergény a minimalizujú riziko vzniku zaparenín.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bella Happy Soft&Delicate Mini 3-6 kg Big Pack á 78 ks Bella Happy Soft&Delicate Junior 11-18 kg Big Pack á 52 ks
Bella Happy Soft&Delicate Mini 3-6 kg Big Pack á 78 ks

Detské plienky Happy Soft & Delicate Mini (2) sú odporúčané pre deti s hmotnosťou 3–6 kg. Sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, dokonale sa prispôsobia telu dieťaťa a poskytujú príjemný pocit sucha. Sú navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám tej najcitlivejšej pokožky – neobsahujú žiadne alergény a minimalizujú riziko vzniku zaparenín.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bella Happy Soft&Delicate Maxi 8-14 kg Big Pack á 62 ks Bella Happy Soft&DelicateMaxi Plus 9-15 kg Big Pack á 56 ks
Bella Happy Soft&Delicate Maxi 8-14 kg Big Pack á 62 ks

Detské plienky Happy Soft & Delicate Maxi (4) sú odporúčané pre deti s hmotnosťou 8–14 kg. Sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, dokonale sa prispôsobia telu dieťaťa a poskytujú príjemný pocit sucha. Sú navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám tej najcitlivejšej pokožky – neobsahujú žiadne alergény a minimalizujú riziko vzniku zaparenín.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bella Happy Soft&DelicateMaxi Plus 9-15 kg Big Pack á 56 ks Bella Happy Soft&DelicateMaxi Plus 9-15 kg Big Pack á 56 ks
Bella Happy Soft&DelicateMaxi Plus 9-15 kg Big Pack á 56 ks

Detské plienky Happy Soft & Delicate Maxi Plus (4+) sú odporúčané pre deti s hmotnosťou 9–15 kg. Sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, dokonale sa prispôsobia telu dieťaťa a poskytujú príjemný pocit sucha. Sú navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám tej najcitlivejšej pokožky – neobsahujú žiadne alergény a minimalizujú riziko vzniku zaparenín.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bella Happy 3 Midi Big Pack 72 ks x 4 (288 ks) Bella Happy Soft&DelicateMaxi Plus 9-15 kg Big Pack á 56 ks
Bella Happy 3 Midi Big Pack 72 ks x 4 (288 ks)

Plienky sú určené pre deti od 5–9 kg. Priedušné absorpčné jadro je vybavenú vrstvou, ktorá sa sfarbí v prípade potreby výmeny plienky. Elastické manžety zabraňujú pretečeniu

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL