Bambinomio učiace plienky 3+ roky Lilac, veľkosť L

Značka: Bambinomio Náš kód: 1293069013
christmas delivery
Bambinomio učiace plienky 3+ roky Lilac, veľkosť L

Doprava zadarmo

Bambinomio učiace plienky 3+ roky Lilac, veľkosť L

Keď si dieťa začne uvedomovať svoju potrebu ísť na nočník, prichádza tá správna chvíľa pre učiace plienky Bambino Mio. Dieťa prestanete prebaľovať a namiesto toho si samo môže obliecť učiace plienky, vlastne teraz už nohavičky. Celý popis

8

8 € vrátane DPH

Náš kód: 1293069013

Popis

Popis produktu

Keď si dieťa začne uvedomovať svoju potrebu ísť na nočník, prichádza tá správna chvíľa pre učiace plienky Bambino Mio. Dieťa prestanete prebaľovať a namiesto toho si samo môže obliecť učiace plienky, vlastne teraz už nohavičky.

Z počiatku mu ich dávajte len keď je hore a na spanie mu dávajte stále látkové plienky s plienkovými nohavičkami alebo Miosolo. Učiaca plienka látkovú nenahrádza, zachytí len malú príhodu, ktorá môže nastať, ak je dieťa zaujaté hrou. V učiacich plienkových nohavičkách ju ihneď pocíti a môže si ju uvedomiť a na nočník sa posadiť. Môžete ich dať dieťaťu ako darček. Pomôže to zosilnenie jeho pocitu, že je už veľké, a je viac motivované sa na nočník naučiť. Pomáhajú tak urýchliť proces učenia sa na nočník. Nepoužívajte ich skôr ako je dieťa k prechodu na nočník pripravené.

 • Učiaca plienka má tvar nohavičiek, a je vybavená nepriepustnou vrstvou a absorpčnou vrstvou, ktorá zachytí cvrknutie. Čiastočne tak chráni pred znečistením okolia i odev dieťaťa.
 • Učiace plienkové nohavičky nedávajte dieťaťu na noc alebo na spanie a ak nemáte inú možnosť vložte do nich ešte ďalšiu viacvrstvovú plienku Bambino Mio alebo Mio Boost, ktoré zvýšia absorpčnú kapacitu.
 • Pred prvým použitím učiace plienkové nohavičky minimálne dvakrát predperte.

Pranie: v práčke pri 40°C, môže sa sušiť v sušičke pri nízkej teplote, nežehliť, žehlením sa znižuje absorpčnú schopnosť.

 • Materiál:
  • 80% bavlna

  20% polyester

  • polyuretanový záter.
 • Veľkosti:
  • S (11–13 kg)
  • M (13–16 kg)
  • L (16–18 kg)

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Materiál bavlna / polyester
Bio/Eko nie
Farba fialová
Veľkosť plienky L
Na kúpanie nie
Zapínanie bez zapínania
Súprava nie

Alternatívne produkty

XKKO Nohavičková plienka z biobavlny Natural
8,46 €

Plienkové nohavičky XKKO Organic sú správnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú ekonomický variant látkovania. Variant, ktorý spája pohodlie plienkových nohavičiek a ekonomiku skladaných prípadne štvorcových plienok. V porovnaní s plienkami one-size-fits-all viacveľkostné plienkové nohavičky lepšie sedia a lepšie rozumejú jednotlivým fázam rastu dieťaťa.


T-tomi Viacvrstvová bambusová plienka, veľ. M
7 €

T-tomi Viacvrstvové plienky veľkosti M sú vyrobené z jemného bambusového froté a ich zložením získate 8 savých vrstiev. Možno použiť do vrchných nohavičiek, kapsových plienok alebo pre nohavičkový sklad.


Bamboolik Jednorázové separační pleny Deluxe - balení 100 ks
8 €

Separační plenky slouží ke snadnému a hygienickému odstranění stolice a zvýšení pocitu sucha vašeho děťátka. Separační plenky Deluxe jsou silnější, méně propustné, udrží více stolice, také jsou větší. Částečně udržují pocit suchého zadečku, podobně jako pratelné flísové separační plenky.