Bambinomio Mušelínové plienky Bamboo 3ks Safari Celebration
16,90 €

Mäkké multifunkčné mušelínové plienky Safari Celebration v praktickom balení 3 ks od značky Bambino Mio sa hodí pre rôznorodé každodenné potreby bábätka. Sú vyrobené zo 100% bambusovej viskózy. Výrobok vhodný do výbavičky pre bábätko je ideálne na utieranie, odgrgnutie či ako prikrývka.

Bambinomio dezinfekčný Prostriedok Miofresh 300 g
5,20 €

Prírodný namáčací a prací prostriedok na bielizeň od značky Bambinomio likviduje počas prania choroboplodné zárodky. Prostriedok bol navrhnutý pre čistenie, osvieženie a odstraňovanie zápachu z opakovane použiteľných látkových plienok a iných odevov pri nízkych teplotách.

Bambinomio dezinfekčný Prostriedok Miofresh 750g
6,90 €

Prírodný namáčací a prací prostriedok na bielizeň od značky Bambinomio likviduje počas prania choroboplodné zárodky. 750 g prostriedok bol navrhnutý pre čistenie, osvieženie a odstraňovanie zápachu z opakovane použiteľných látkových plienok a iných odevov pri nízkych teplotách.

Bambinomio Bambino Mio prebaľovacia podložka 60x43 Pet Party
16,90 € 15 €

Prebaľovacia podložka z ľahkého prešívaného materiálu so zabudovanou absorpčnou vrstvou, ktorá chráni pred preniknutím vlhkosti. Možno prať v práčke aj bubnovej sušičke. Bambino Mio prebaľovacia podložka 60×43 Pet Party zaujme tiež svojim hravým dizajnom s detskými motívmi. Ľahké rozopínanie, ktoré možno zvládnuť aj jednou rukou.

Bambinomio učiace plienky

Bambinomio učiace plienky

Hodnotenie: 3,9
10 €

Bambino Mio učiace nohavičky z kolekcie farmárčenie sa vám budú skvele hodiť, keď si dieťa začne uvedomovať svoju potrebu ísť na nočník. Dieťa prestanete prebaľovať a namiesto toho si samo môže obliecť učiaci nohavičky a bude sa cítiť ako veľký chlapec alebo veľká dievčatko. Nový priliehavejší strih.

Bambinomio učiace plienky 18-24 mesiacov
9,90 € 9,40 €

Učiace plienky 18–24 mesiacov od značky Bambino Mio uľahčujú prechod od plienok k nohavičkám. Na rozdiel od plienok sa učiace nohavičky obliekajú a vyzliekajú miesto prebaľovania, a tak sa vaše dieťa môže cítiť ako veľký chlapec alebo veľké dievčatko.

Bambinomio Prebaľovacia podložka 60x43
16,90 €

Bambino Mio prebaľovacia podložka 60×43 je praktická rozkladacia prebaľovacia podložka, ktorá ponúka pohodlné a príjemné miesto pre prebalenie bábätka doma i na cestách. Nepriepustná vonkajšia vrstva a absorpčná vnútorná vrstva chráni pred nehodami.

Bambinomio Dojčenské plavky-52%
12,99 € 6,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Nohavičky na kúpanie ponúkajú oproti obyčajným plavkám a plienkam vhodné riešenie. Majú totiž vnútornú vodotesnú vrstvu, ktorá neprepúšťa pevnú hmotu ani okolo nožičiek a ani okolo pása. A tak prípadná nehoda nezanechá v bazéne žiadne pozostatky.

Bambinomio Učiace plienky Dino-19%
9,90 € 8 €

Bambinomio Učiace plienky Dino s dinosaurami k uľahčeniu prechodu vašich malých chlapcov z obyčajných plienok na nočník/WC. S nepriepustnou a absorpčnou vrstvou. Dieťatko s nimi ľahko dostane pocit, že je už veľké a plienky nepotrebuje. 80% bavlna, pranie v práčke.

Bambinomio učiace plienky

Bambinomio učiace plienky

Hodnotenie: 4,1
11 €

Keď si dieťa začne uvedomovať svoju potrebu ísť na nočník, prichádza tá správna chvíľa pre učiace plienky Bambino Mio. Dieťa prestanete prebaľovať a namiesto toho si samo môže obliecť učiace plienky, vlastne teraz už nohavičky.

Bambinomio Taška na plienky Pet Party
18,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzálna taška, umožňujúci ľahkú manipuláciu s plienkami, mokrými plavkami či špinavým oblečením. Postačí plienku vložiť, stočiť okraj tašky a zapnúť. Odolný a vodotesný materiál. Bambino Mio Taška na plienky Pet Party 28,5 × 17 cm je dostatočne veľká, aby sa do nej zmestili 4 plienky. Možno zavesiť na kočík.

Bambinomio Absorbčná vložka
11,90 € 10 €

Absorbčná vložka Mio Boost zvyšuje absorpčný schopnosť plienky. Vložka je tvorená superabsorpčným jadrom a separačnou vrstvou vytvárajúca bariéru proti spätnému presakovaniu na pokožku dieťaťa, vďaka týmto vlastnostiam sa bude Vaše bábätko stále v suchu.

Bambinomio Nohavičky Zebra Crossing veľ. 2
12 €

Posledný kus za túto cenu!

Bambinomio Plienkové nohavičky majú zapínanie na suchý zips a práca s nimi je tak jednoduchá a rýchla. Vďaka svojmu strihu skvele padnú každému bábätku.

Bambinomio Dojčenské plavky
15 €

Bambinomio Dojčenské plavky sú perfektné do plaveckých bazénov a na dovolenku. Majú vnútornú vodotesnú vrstvu, ktorá neprepúšťa pevnú hmotu ani okolo nožičiek a ani okolo pása. Nohavičky na kúpanie ponúkajú oproti obyčajným plavečkám a plienkam vhodné riešenie.

Bambinomio Bambino Mio absorbčná vložka Mio Boost Pet Party 35×13 cm
12,90 € 4,30 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

Vkladacia absorpčná zložka obsahuje separačnú bariéru proti spätnému presakovaniu. Je použiteľná ako samostatná plienka do nohavičiek, alebo ako vložka na posilnenie kapacity plienok. Bambino Mio absorbčná vložka Mio Boost Pet Party 35×13 cm obsahuje mikrovláknové jadro, vďaka ktorému je materiál rýchloschnúci a teda pohodlný na nosenie.

Bambinomio učiace plienky 3+ roky
9,90 € 9,40 €

Učiace nohavičky 3+ od značky Bambino Mio uľahčujú prechod od plienok k nohavičkám. Na rozdiel od plienok sa učiace nohavičky obliekajú a vyzliekajú miesto prebaľovania, a tak sa vaše dieťa môže cítiť ako veľký chlapec alebo veľké dievčatko.

Bambinomio učiace plienky 2-3 roky
9,90 € 9,40 €

Učiace nohavičky 2–3 roky od značky Bambino Mio uľahčujú prechod od plienok k nohavičkám. Na rozdiel od plienok sa učiace nohavičky obliekajú a vyzliekajú miesto prebaľovania, a tak sa vaše dieťa môže cítiť ako veľký chlapec alebo veľké dievčatko.

Bambinomio učiace plienky
9,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Zmena od plienok k nohavičkám nebýva vždy jednoduchá. Učiace nohavičky uľahčujú prechod od plienok k nohavičkám. Na rozdiel od plienok sa učiace nohavičky obliekajú a vyzliekajú miesto prebaľovania, a tak sa vaše dieťa môže cítiť ako veľký chlapec alebo veľké dievčatko.

Bambinomio učiace plienky Ruby
9 €

Bambino Mio učiace nohavičky Ruby sa vám budú skvele hodiť, keď si dieťa začne uvedomovať svoju potrebu ísť na nočník. Dieťa prestanete prebaľovať a namiesto toho si samo môže obliecť učiace nohavičky a bude sa cítiť ako veľká dievčatko. Nový priliehavejší strih.

Bambinomio Učiace plienky 11-13kg
8,90 €

Učiace nohavičky uľahčujú prechod od plienok. Nepriepustná vrstva spolu s absorpčnou vrstvou čiastočne chráni pred znečistením okolia. Pomáhajú zrýchliť proces učenia sa na nočník ale nenahrádzajú plienky. Dodajú dieťaťu pocit, že už vyrástlo a plienky nepotrebuje.

Bambinomio Taška na plienky
20 €

Posledný kus za túto cenu!

Taška na plienky pre uloženie použitých plienok, zašpineného oblečenia alebo mokrých plaviek, keď ste mimo domova. Ponúka jednoduché uzatváranie a otváranie pre ľahkú výmenu plienok, pútko pre zavesenie tašky na kočík a disponuje podlepenými švami, ktoré zaručujú vodeodolnosť. Dostatočne veľká pre uskladnenie 4 plienok.

Bambinomio Prebaľovacia podložka 60×43-18%
15,08 € 12,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická rozkladacia prebaľovacia podložka pre rýchle a jednoduché prebalenie bábätka doma i na cestách. Bambino Mio podložka je ľahká a kompaktná a jednoducho sa vojde do prebaľovacej tašky. Mäkká a hebká prešívaná látka poskytuje pre dieťatko veľký komfort.

Bambinomio prebaľovacia podložka 60 x 43
15,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická rozkladacia prebaľovacia podložka pre rýchle a jednoduché prebalenie bábätka doma aj na cestách. Bambino Mio podložka je ľahká a kompaktná a jednoducho sa vojde do prebaľovacej tašky. Mäkká a hebká prešívaná látka poskytuje pre dieťatko veľký komfort.

Bambinomio Učiace plienky Tropical Island
9,76 € 8,20 €

Bambinomio Učiace plienky Tropical Islanduľahčeniu prechodu Vašich malých chlapčekov z obyčajných plienok na nočník / WC. S nepriepustnou a absorpčnou vrstvou. Dieťatko s nimi ľahko dostane pocit, že je už veľké a plienky nepotrebuje. 80% bavlna, pranie v práčke.

Bambinomio Učiace plienky Fairy-19%
9,90 € 8 €

Bambinomio Učiace plienky Fairy ružové pre malé dievčatká k uľahčeniu prechodu z obyčajných plienok na nočník/WC s nepriepustnou a absorpčnou vrstvou. Dieťatko s nimi ľahko dostane pocit, že je už veľké a plienky nepotrebuje. 80% bavlna, pranie v práčke.

Bambinomio Kýblik na plienky a sieťky na pranie
30,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bambinomio Kyblík na plienky a sieťky na pranie je výhodný set kýblika spolu s 2 sieťkami na plienky, ktoré uľahčujú vkladanie plienok do práčky. Zvýšte si pohodlie pri používaní látkových plienok na maximum.

Bambinomio chlapčenské plavecké tričko UV 50+-50%
15,90 € 7,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Rýchloschnúce, pružné kúpacie tričko Bambino Mio s dlhými rukávmi dokonale ochráni malých plavcov pred nebezpečným slnečným žiarením. Kúpacia tričko je opatrené UV ochranou s UPF indexom viac ako 50 (UPF 50+). Vhodné k moru aj k rybníku.

Bambinomio sada plienok mioduo
124,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Začínate plienkovať? So sadou Mio Duo vám to pôjde samo!. Je to jednoduchý a výhodný spôsob, ako látkové plienky kúpiť. Obsah sady postačí na jeden až dva dni, v závislosti od individuálnej potrebe dieťaťa. Obsahuje 6 univerzálnych bavlnených plienok, 6 nepriepustných vrchných nohavičiek, rolu 50 ks separačných plienok, 100 g namáčacieho a dezinfekčného prostriedku Mio Fresh.

Bambinomio Bambino Mio súprava plienok miosolo Safari Celebration
137,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Plienka pre deti, ktorá v roku 2020 získala ocenenie „Najlepšia opakovane použiteľná plienka roka“ od britského magazínu Mother and Baby. Jednoveľkostnú plienku možno prispôsobiť veľkosti dieťaťa vďaka dvom radom patentov. Bambino Mio súprava plienok miosolo Safari Celebration zaujme aj svojou hravou potlačou s motívmi exotických zvierat.

Bambinomio Kýblik na plienky biely/ levanduľa
20,90 € 20,60 €

Tento jedinečný kýblik na plienky poskytuje perfektné miesto pre ukladanie použitých plienok pripravených na pranie. Je jednoduchý na ovládanie, vyzerá skvele a zároveň je veľmi praktický.

Bambinomio Miosolo nohavičky All in one - Biele
23 €

Jednoveľkostná látková plienka vďaka dvojitej sérii patentiek umožňuje využitie plienky od narodeniado doby, keď dieťa prejde na nočník. Jednoduchá manipulácia s plienkou pri nasadzovaní je zaistená použitím optimalizovaných pásikov suchých zipsov.

Bambinomio Balíček príslušenstva
52 €

Posledný kus za túto cenu!

Základná sada príslušenstva, ktorá vám uľahčí začiatok s opakovane použiteľnými plienkami. S touto sadou vám pôjde prebaľovanie samo.

Bambinomio Batoh prebaľovacia taška
95,90 €

Prebaľovacia taška Baby&Beyond je tou pravou voľbou nielen pre užívateľov opakovane použiteľných plienok – kompatibilná s látkovými plienkami. Bude dokonalým pomocníkom nech už pôjdete kamkoľvek. Má niekoľko vreciek a súčasťou sú úchyty na zavesenie na kočík.

Bambinomio Dojčenské plavky
12,99 € 11,20 €

Akcia

Nohavičky na kúpanie ponúkajú oproti obyčajným plavkám a plienkam vhodné riešenie. Majú totiž vnútornú vodotesnú vrstvu, ktorá neprepúšťa pevnú hmotu ani okolo nožičiek a ani okolo pása. A tak prípadná nehoda nezanechá v bazéne žiadne pozostatky.

Bambinomio Miosolo nohavičky All in one - Sail Away
24,90 € 23 €

Jednoveľkostná látková plienka vďaka dvojitému radu patentiek umožňuje využitie plienky od narodeniado doby, kedy dieťa prejde na nočník. Jednoduchá manipulácia s plienkou pri nasadzovaní je zaistená použitím optimalizovaných pásikov suchých zipsov.

Bambinomio Mušelínové plienky bamboo 3 ks Cute Fruit
16,95 € 5,65 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

Veselý pack 3 kusov mušelínových plienok Cute Fruit 70×70 cm z čisto bambusovej viskózy je multifunčkný pomocník v domácnosti s bábätkom. Plienky sú mäkké a šetrné k detskej pokožke. Rozmanitá potlač ozvláštni Monotone bielu farbu.

Bambinomio Nočník Bambinomio
8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bambinomio nočník je perfektný cestou do sveta bez plienok. Špeciálny tvar nočníka zaisťuje pohodlie pri sedení a chráni, aby nedochádzalo k znečisteniu okolia. Je tu i protišmykový okraj na spodnej strane nočníka, ktorý zabraňuje posúvaniu nočníka a tiež poškrabaniu všetkých typov podláh.

Bambinomio Púzdro na plienky-18%
36 € 29,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Puzdro na plienky so skladacou podložkou Grab&Go v jednom bude skvelým pomocníkom na cestách ako pre vás, tak vaše dieťatko. S týmto praktickým organizérom budete mať všetky potrebné veci pri sebe.

Bambinomio absorbčná vložka Mio Boost Cute Fruit
10,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Absorpčná vložka mioboost je tvorená superabsorpčným jadrom a separačnou vrstvou vytvárajúca bariéru proti spätnému presakovaniu na pokožku dieťaťa. Pokiaľ je potrebné zväčšiť savosť plienky, ideálnou voľbou je táto vložka.

Bambinomio Cestovná kúpacie podložka
14,90 € 14,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Perfektná skladacia vodeodolná podložka pre zaneprázdnené mamičky a mokré zadočky! Naše praktické cestovné podložky sú ideálne na prebaľovanie pri bazéne, v šatni alebo na pláži.

Bambinomio Cestovná kúpacie podložka
14,90 €

Perfektná skladacia vodeodolná podložka pre aktívne mamičky od značky Bambino Mio v praktickom cestovnom balení je ideálny pre prebaľovanie pri bazéne, v šatni alebo na pláži. Ide o extrémne ľahkú a kompaktnú podložku vyrobenú z neoprénu.

Bambinomio dievčenské plavecké tričko UV 50+-50%
15,90 € 7,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Rýchloschnúce, pružné kúpacie tričko Bambino Mio s dlhými rukávmi dokonale ochráni malých plavcov pred nebezpečným slnečným žiarením. Kúpacia tričko je opatrené UV ochranou s UPF indexom viac ako 50 (UPF 50+). Vhodné k moru aj k rybníku.

Bambinomio Miosolo látková plienka all in one
24,90 € 21,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Mäkká jednoveľkostná plienka, ktorú možno používať od narodenia po nočník. Bambino Mio Miosolo all in one disponuje extra absorpčným jadrom, stay-dry vnútornou vrstvou a optimalizovanými pásky suchých zipsov Velcro, vďaka ktorým dieťaťu perfektne sadne.

Bambinomio Miosolo látková plienka all in one hmyz
22 €

Jednoveľkostná látková plienka, ktorú možno používať od narodenia až po prechod na nočník, vďaka dvojitej rade patentiek. Absorpčné jadro a stay-dry vnútorná vrstva odvádzajú vlhkosť do plienky a zabraňujú jej presiaknutiu späť na jemnú pokožku dieťaťa. Vďaka pásikom na suchý zips Velcro perfektne sadnú každému dieťaťu.

Bambinomio Miosolo látková plienka ALLinONE
24,90 € 21,50 €

Látková plienka Miosolo „všetko v jednom“ od značky Bambino Mio je najľahšou používanou plienkou pre rodičov, ktorí nechcú robiť kompromisy v kvalite, výkonu a vzťahu k životnému prostrediu, ale ocenia jednoduchosť použitia a s tým spojenú úsporu času. Plienky Miosolo získali už niekoľko prestížnych ocenení.

Spoločnosť prišla na trh s uceleným plienkovým systémom vhodným pre deti od narodenia po nočník.

Tento systém zahŕňa nie len plienky, ale tiež plienkové nohavičky, separačné vložky a ďalšie hygienické prostriedky.

Produkty Bambinomio sú predávané vo viac než 70 krajinách po celom svete.

Plienky sú vyrobené zo 100% bavlny, ľahko použiteľné, krásne jemné a prirodzene absorbčné.

Spoločnosť prišla na trh s uceleným plienkovým systémom vhodným pre deti od narodenia po nočník.

Tento systém zahŕňa nie len plienky, ale tiež plienkové nohavičky, separačné vložky a ďalšie hygienické prostriedky.

Produkty Bambinomio sú predávané vo viac než 70 krajinách po celom svete.

Plienky sú vyrobené zo 100% bavlny, ľahko použiteľné, krásne jemné a prirodzene absorbčné.