Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Bambinomio Miosolo látková plienka all in one Bambinomio absorbční vložka Mio Boost Dreamland
Bambinomio Miosolo látková plienka all in one

Látková plienka all in one Miosolo značky Bambino Mio je najľahšou voľbou pri používaní látkových plienok pre vašich najmenších. Mäkká, štýlová a jednoduchá plienka, ktorá sa používa rovnako ako jednorazové plienky s tým rozdielom, že ju možno používať od narodenia až po nočník.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bambinomio Miosoft plenkové kalhotky Bambinomio absorbční vložka Mio Boost Dreamland
Bambinomio Miosoft plenkové kalhotky

Miosoft plenkové kalhotky značky Bambino Mio patří do dvoudílného systému Bambino Mio, kde vašemu dítěti vystačí pouze jedna velikost originální plenky a 2 velikosti plenkových kalhotek po celou dobu plenkového období. Měkké a elastické kalhotky Miosoft jsou vhodné i pro velmi aktivní děti.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bambinomio absorbční vložka Mio Boost Dreamland Bambinomio absorbční vložka Mio Boost Dreamland
Bambinomio absorbční vložka Mio Boost Dreamland

Absorbční vložka Mio Boost značky Bambino Mio je tvořena superabsorpčním jádrem a separační vrstvou a díky tomu zvyšuje kapacitu plenky a zároveň zabraňují zpětnému prosakování na pokožku dítěte. V balení najdete 3 kusy vkládacích vložek.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bambinomio přebalovací podložka 60x43 Dreamland Bambinomio přebalovací podložka 60x43 Dreamland
Bambinomio přebalovací podložka 60x43 Dreamland

Přebalovací podložka značky Bambino Mio o velikosti 60 × 43 cm je praktickou pomůckou při přebalování vašich nejmenších. Rozkládací podložka nabízí rychle a jednoduché řešení při přebalovaní doma i na cestách.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bambinomio Sada plienok miosolo Bambinomio přebalovací podložka 60x43 Dreamland
Bambinomio Sada plienok miosolo

Cenovo zvýhodnená sada 6 ks ocenených látkových plienok Mio Solo, 50 ks separačných vložiek a 100 g prostriedku Mio Fresh. Unikátne vlastnosti tejto plienky viedli k získaniu titulu „Najlepšia opakovane použiteľná plienka roka 2020“ od prestížneho britského časopisu Mother and Baby Ocenená plienka miosolo all in one je krásne mäkká a štýlová.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bambinomio Viacvrstvové plienky ONE SIZE Bambinomio přebalovací podložka 60x43 Dreamland
Bambinomio Viacvrstvové plienky ONE SIZE

Bambinomio viacvrstvové plienky ONE SIZE sú vyrobené zo 100% bavlny a spracované za použitia maximálne ekologických postupov. Sú určené pre deti od 5kg.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bambinomio nohavičky kúpacie Bambinomio nohavičky kúpacie
Bambinomio nohavičky kúpacie

Kúpacia nohavice značky Bambino Mio sú ideálne už pre malé bábätká. Narozdiel od klasických plaviek ponúkajú ochranu pred prípadnou nehodou okolo nožičiek i pásu. Vďaka nepriepustnej vodotesnej vrstve neprepúšťajú pevnú hmotu a v bazéne tak nezanechajú žiadne pozostatky.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bambinomio Dojčenské plavky Bambinomio nohavičky kúpacie
Bambinomio Dojčenské plavky

Nohavičky na kúpanie ponúkajú oproti obyčajným plavkám a plienkam vhodné riešenie. Majú totiž vnútornú vodotesnú vrstvu, ktorá neprepúšťa pevnú hmotu ani okolo nožičiek a ani okolo pása. A tak prípadná nehoda nezanechá v bazéne žiadne pozostatky.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bambinomio učiace plienky Bambinomio nohavičky kúpacie
Bambinomio učiace plienky

Zmena od plienok k nohavičkám nebýva vždy jednoduchá. Učiace nohavičky uľahčujú prechod od plienok k nohavičkám. Na rozdiel od plienok sa učiace nohavičky obliekajú a vyzliekajú miesto prebaľovania, a tak sa vaše dieťa môže cítiť ako veľký chlapec alebo veľké dievčatko.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bambinomio učiace plienky Bambinomio učiace plienky 3+ roky
Bambinomio učiace plienky

Učiace plienky značky Bambino Mio sú skvelou voľbou pre deti, u ktorých už prišiel čas na nočník. Uľahčujú deťom prechod z plienok na nohavičky alebo trenírky. Učiace plienky sú vybavené nepriepustnou a absorpčnou vrstvou a čiastočne chránia pred nehodami.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bambinomio Učiace plienky Dino Bambinomio učiace plienky 3+ roky
Bambinomio Učiace plienky Dino

Bambinomio Učiace plienky Dino s dinosaurami k uľahčeniu prechodu vašich malých chlapcov z obyčajných plienok na nočník/WC. S nepriepustnou a absorpčnou vrstvou. Dieťatko s nimi ľahko dostane pocit, že je už veľké a plienky nepotrebuje. 80% bavlna, pranie v práčke.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bambinomio učiace plienky 3+ roky Bambinomio učiace plienky 3+ roky
Bambinomio učiace plienky 3+ roky

Učiace nohavičky 3+ od značky Bambino Mio uľahčujú prechod od plienok k nohavičkám. Na rozdiel od plienok sa učiace nohavičky obliekajú a vyzliekajú miesto prebaľovania, a tak sa vaše dieťa môže cítiť ako veľký chlapec alebo veľké dievčatko.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bambinomio Miosoft plienkové nohavičky 9-15kg Bambinomio Sada opakovane použiteľného príslušenstva
Bambinomio Miosoft plienkové nohavičky 9-15kg

Vrchné plienkové nohavičky Miosoft 9–15kg od značky Bambino Mio sú trendy, super mäkké a elastické, takže držia aj tým najaktívnejším bábätkám. Vďaka zapínaniu na suchý zips je práca s nimi veľmi rýchla, jednoduchá a umožňuje prispôsobenie každému dieťaťu. Tvar suchého zipsu bráni vytváraniu ostrých rohov, a tak chráni pred odrením jemnej detskej pokožky.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bambinomio Miosolo nohavičky All in one - Biele Bambinomio Sada opakovane použiteľného príslušenstva
Bambinomio Miosolo nohavičky All in one - Biele

Jednoveľkostná látková plienka vďaka dvojitej sérii patentiek umožňuje využitie plienky od narodeniado doby, keď dieťa prejde na nočník. Jednoduchá manipulácia s plienkou pri nasadzovaní je zaistená použitím optimalizovaných pásikov suchých zipsov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bambinomio Sada opakovane použiteľného príslušenstva Bambinomio Sada opakovane použiteľného príslušenstva
Bambinomio Sada opakovane použiteľného príslušenstva

Parádny balíček opakovane použiteľného príslušenstva, ktorý vám uľahčí začiatok s látkovými plienkami. Sada vedierka, sieťky na bielizeň, separačných plienok, čistiaceho prostriedku a detských obrúskov patrí do každej výbavy pre stopercentné látkovanie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bambinomio dezinfekčný Prostriedok Miofresh 750g Bambinomio dezinfekčný Prostriedok Miofresh 750g
Bambinomio dezinfekčný Prostriedok Miofresh 750g

Prírodný namáčací a prací prostriedok na bielizeň od značky Bambinomio likviduje počas prania choroboplodné zárodky. 750 g prostriedok bol navrhnutý pre čistenie, osvieženie a odstraňovanie zápachu z opakovane použiteľných látkových plienok a iných odevov pri nízkych teplotách.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bambinomio Miosolo látková plienka all in one Bambinomio dezinfekčný Prostriedok Miofresh 750g
Bambinomio Miosolo látková plienka all in one

Látková plienka miosolo „všetko v jednom“ je najľahšie používanou plienkou pre rodičov, ktorí nechcú robiť kompromisy v kvalite, výkone a vzťahu k životnému prostrediu, ale ocenia jednoduchosť použitia a s tým spojenú úsporu času. Plienky miosolo získali už niekoľko prestížnych ocenení.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bambinomio sada plienok mioduo Cute Fruit 9-15kg Bambinomio dezinfekčný Prostriedok Miofresh 750g
Bambinomio sada plienok mioduo Cute Fruit 9-15kg

Začínate plienkovať? So sadou Mio Duo vám to pôjde samo!. Je to jednoduchý a výhodný spôsob, ako látkové plienky kúpiť. Obsah sady postačí na jeden až dva dni, v závislosti od individuálnej potrebe dieťaťa. Obsahuje 6 univerzálnych bavlnených plienok, 6 nepriepustných vrchných nohavičiek, rolu 50 ks separačných plienok, 100 g namáčacieho a dezinfekčného prostriedku Mio Fresh.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bambinomio Súprava plienok Miosoft Pet Party A Bambinomio Súprava plienok Miosoft Pet Party A
Bambinomio Súprava plienok Miosoft Pet Party A

Súprava plienok je cenovo efektívny a zároveň jednoduchý spôsob, ako plienky kúpiť. Obsahuje 8 plienok, 2 plienkové nohavičky, vrecko dezinfekčného prostriedku miofresh, 50 kusov separačných vložiek. Súprava plienkového systému miosoft je skvelý spôsob ako sa zoznámiť s opakovateľne použiteľnými plienkami. Univerzálna plienka, ktorá vyhovuje všetkým tvarom a veľkostiam.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bambinomio učiace plienky Bambinomio Súprava plienok Miosoft Pet Party A
Bambinomio učiace plienky

Bambino Mio učiace nohavičky z kolekcie farmárčenie sa vám budú skvele hodiť, keď si dieťa začne uvedomovať svoju potrebu ísť na nočník. Dieťa prestanete prebaľovať a namiesto toho si samo môže obliecť učiaci nohavičky a bude sa cítiť ako veľký chlapec alebo veľká dievčatko. Nový priliehavejší strih.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bambinomio Absorbčná vložka Bambinomio Súprava plienok Miosoft Pet Party A
Bambinomio Absorbčná vložka

Absorbčná vložka Mio Boost zvyšuje absorpčný schopnosť plienky. Vložka je tvorená superabsorpčným jadrom a separačnou vrstvou vytvárajúca bariéru proti spätnému presakovaniu na pokožku dieťaťa, vďaka týmto vlastnostiam sa bude Vaše bábätko stále v suchu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bambinomio Bambino Mio prebaľovacia podložka 60x43 Pet Party Bambinomio Bambino Mio prebaľovacia podložka 60x43 Pet Party
Bambinomio Bambino Mio prebaľovacia podložka 60x43 Pet Party

Prebaľovacia podložka z ľahkého prešívaného materiálu so zabudovanou absorpčnou vrstvou, ktorá chráni pred preniknutím vlhkosti. Možno prať v práčke aj bubnovej sušičke. Bambino Mio prebaľovacia podložka 60×43 Pet Party zaujme tiež svojim hravým dizajnom s detskými motívmi. Ľahké rozopínanie, ktoré možno zvládnuť aj jednou rukou.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bambinomio Prebaľovacia podložka 60x43, Sail Away Bambinomio Bambino Mio prebaľovacia podložka 60x43 Pet Party
Bambinomio Prebaľovacia podložka 60x43, Sail Away

Bambino Mio prebaľovacia podložka 60×43 je praktická rozkladacia prebaľovacia podložka, ktorá ponúka pohodlné a príjemné miesto pre prebalenie bábätka doma i na cestách. Nepriepustná vonkajšia vrstva a absorpčná vnútorná vrstva chráni pred nehodami.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bambinomio absorbčná vložka Mio Boost Cute Fruit Bambinomio Bambino Mio prebaľovacia podložka 60x43 Pet Party
Bambinomio absorbčná vložka Mio Boost Cute Fruit

Absorpčná vložka mioboost je tvorená superabsorpčným jadrom a separačnou vrstvou vytvárajúca bariéru proti spätnému presakovaniu na pokožku dieťaťa. Pokiaľ je potrebné zväčšiť savosť plienky, ideálnou voľbou je táto vložka.

môžete mať DNES

Partner: MALL

Spoločnosť prišla na trh s uceleným plienkovým systémom vhodným pre deti od narodenia po nočník.

Tento systém zahŕňa nie len plienky, ale tiež plienkové nohavičky, separačné vložky a ďalšie hygienické prostriedky.

Produkty Bambinomio sú predávané vo viac než 70 krajinách po celom svete.

Plienky sú vyrobené zo 100% bavlny, ľahko použiteľné, krásne jemné a prirodzene absorbčné.