Tommee Tippee Náhradné kazety SANGENIC Twist&Click 6 ks-33%
58 € 38,80 €

Akcia

Nový kazetový systém Twist and Click je modernizáciou súčasného systému, ktorý je ďalej vylepšovaný, pretože je šetrnejší k životnému prostrediu (spotrebováva menej fólie ako predchádzajúci systém, zatiaľ čo časti koša sú vyrobené z recyklovaných materiálov).

Chicco Kôš na plienky

Chicco Kôš na plienky

Hodnotenie: 4,5
51,30 €
+ doprava zadarmo

Chicco kôš na plienky je bez zápachu a šetrí vaše peniaze. Vďaka patentovanému zariadeniu (WO 2014/035249) a inovatívnemu systému tesnenia, zabraňuje úniku nepríjemného zápachu. Kôš je neobyčajne úsporný, pretože využíva obyčajné plastové vrecká miesto nákladných výmenných kaziet s náhradnými vreckami, čo šetrí vaše financie a zároveň pôsobí ekologicky, znižujúc tvorbu plastov a uľahčuje recyklačný proces.

Tommee Tippee Náhradné kazety SANGENIC Twist&Click 3ks-20%
29,02 € 23,19 €

Akcia

Náhradné kazety Sangenic Twist 3ks vhodné pre všetky doteraz predávané koše na plienky Sangenic, okrem koša Simplee. Ide o nový kazetový systém Twist and Click, je modernizáciou súčasného systému, ktorý je ďalej vylepšovaný, pretože je šetrnejší k životnému prostrediu.

Tommee Tippee Kôš na plienky Sangenic Simplee
18,37 € 15,50 €

Tommee Tippee Kôš na plienky Sangenic Simplee na jednorazové plienky chráni detskú izbu pred zápachom aj baktériami. Súčasťou koša je kazeta s antibakteriálnou fóliou, ktorej antibakteriálna zložka fólie zničí 99% baktérií.

Tommee Tippee Kôš na plienky Sangenic Tec-21%
28 € 21,90 €

Akcia

Špeciálny kôš SANGENIC TEC na jednorazové plienky umožňuje bezdotykové zabalenie použitých plienok. Fólia neprepustí žiadny zápach a jej zloženie zabíja všetky baktérie. Súčasťou koša je výmenná kazeta s antibakteriálnou fóliou, ktorej antibakteriálna zložka zničí 99% baktérií.

Tommee Tippee Kôš na plienky Sangenic Twist&Click
27,89 € 25,05 €

Posledný kus za túto cenu!

Dizajnový kôš na jednorázové plienky Sangenic Twist & Click od značky Tommee Tippee umožňuje bezdotykové zabalenie použitých plienok. Súčasťou koša je výmenná kazeta s fóliou, ktorej antibakteriálna zložka zničí 99% baktérií. Vďaka technológii Twist & Click sa plienka v koši zabalí do fólie s príjemnou citrónovou vôňou a s pomocou piestu je zatlačená do koša.

Korbell Náhradná náplň na Korbell
7,36 € 6,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Náhradná igelitová náplň do koša Korbell 46cm/18 litrov. Ekologicky rozložiteľný vrece (doba rozkladu – 9 mesiacov až 5 rokov).

Korbell Kôš na plienky

Korbell Kôš na plienky

Hodnotenie: 5
31,58 € 30,90 €

Kôš na plienky Korbell je možné používať kdekoľvek v dome, kde sa chcete zbaviť zápachu odpadkov. Neprepúšťa zápach vďaka systému ABS (easy-clean). Jednoduché doplnenie vreca.

Bebe-jou Kýblik na plienky
16,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Bebe-Jou Kýblik na plienky je určený nielen na plienky, hodí sa aj na nalievanie a vylievanie vody z vaničky, je prispôsobený aj na kúpanie novorodencov. Je vybavený vekom, ktoré neprepustí zápach.

Luma Kýblik na plienky s vekom
14 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásny a moderný kýblik Luma je určený nielen na plienky, ale hodí sa aj na nalievanie a vylievanie vody z vaničky. Je vybavený vekom, ktoré neprepustí zápach.

Bebe-jou Kýblik na plienky

Bebe-jou Kýblik na plienky

Hodnotenie: 3,5
16,70 €

Kýblik na plienky Bebej je určený nielen na plienky, ale hodí sa aj na nalievanie a vylievanie vody z vaničky a je prispôsobený i na kúpanie novorodencov. Je vybavený vekom, ktoré neprepustí zápach.

Skip hop Koš separační na pleny
99,90 €
+ doprava zadarmo

Koš na pleny od značky Skip Hop v elegantním a moderním designu skvěle zapadne do každého interiéru. Nádoba z ušlechtilé oceli a dvojitý systém uzávěrů spolehlivě uzavřou zápach uvnitř. Vhodný pro standartní kuchyňské pytle. Součástí koše je praktický úložný prostor.

Bebe-jou Vedierko na plienky s vekom - Light Grey
16,70 €

Mnohostranne použiteľný kýblik na plienky. Kýblik na plienky od Bébé-jou je praktický mnohostranne použiteľný výrobok. Do vedierka na plienky dáva mnoho mamičiek len použité plienky, ale kýblik od Bébé-jou slúži tiež pre ľahké plnenie a vyprázdňovanie vaničky pri kúpaní. K tomu účelu je opatrený integrovaným úchytom na spodnej strane, ktorý umožňuje jednoduchšie naliatie vody do vaničky. Obsah vedierka je 14 litrov, práve toľko, koľko potrebujú deti na kúpanie vo vaničke Bébé-jou. Preto nikdy nebudete mať vo vaničke príliš veľa vody. A keď ju budete vypúšťať do vedierka, nepretečie vám. Vaničku tak môžete mať umiestnenú aj mimo kúpeľňu, v ktorej často nebýva dosť miesta. Kýblik je šetrný k životnému prostrediu, a je vybavený vekom.

Bebe-jou Vedierko na plienky s vekom Leopard
16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vedierko na plienky je s objemom 14 litrov, ktorý zodpovedá množstvu vody pre naplnenie vaničky na kúpanie. Je vybavený vekom, ktoré neprepúšťa pach použitých plienok. Súčasťou je sklopná rukoväť s ergonomickým úchytom. Bebe-jou vedierko na plienky s vekom Leopard sa veľmi ľahko čistí.

Bambinomio Kýblik na plienky biely/ levanduľa
20,60 €

Tento jedinečný kýblik na plienky poskytuje perfektné miesto pre ukladanie použitých plienok pripravených na pranie. Je jednoduchý na ovládanie, vyzerá skvele a zároveň je veľmi praktický.

Korbell Náhradná náplň na Korbell Plus
7,36 € 6,60 €

Náhradná igelitová náplň do koša Korbell Plus 26L / 52cm. Ekologicky rozložiteľný vrece (doba rozkladu – 9 mesiacov až 5 rokov).

keeeper Vedro na plienky "Forest"
7,36 € 7,20 €

OKT Vedro na plienky „Forest“ – plastové vedro s praktickým vekom pre zamedzenie voľne sa šíriaceho zápachu (či už plienok, či iného domáceho odpadu). Mnohostranné využitie pre celú rodinu, neutrálne hnedá farba.

Korbell Kôš na plienky Plus
36,90 €

Kôš na plienky Plus Korbell je možné používať kdekoľvek v dome, kde sa chcete zbaviť zápachu odpadkov. Neprepúšťa zápach vďaka systému ABS (easy-clean). Jednoduché doplnenie vreca.

keeeper Kôš na plienky "Winnie Pooh"
12 € 7,50 €

OKT Kôš na plienky „Winnie Pooh“ z bielej kolekcie je veselý plastový kôš s praktickým vekom pre zamedzenie voľne sa šíriaceho zápachu (či už plienok, či iného domáceho odpadu). Mnohostranné využitie pre celú rodinu.

keeeper Vedro na plienky "Mickey&Minnie"
44,68 € 7,80 €

OKT Vedro na plienky „Mickey & Minnie“ je veselé plastové vedro s praktickým vekom pre zamedzenie voľne sa šíriaceho zápachu (či už plienok, či iného domáceho odpadu). Mnohostranné využitie pre celú rodinu.

keeeper Kôš na plienky Hippo
7,96 € 7,20 €

Kôš na plienky Hippo vo veselej zvieratkovej kolekcii, s praktickým vekom pre zamedzenie voľne sa šíriacej vône použitých plienok. Plastový kôš na plienkymnohostranné využitie pre celú rodinu.

Bambinomio Kýblik na plienky a sieťky na pranie
28,40 €

Bambinomio Kyblík na plienky a sieťky na pranie je výhodný set kýblika spolu s 2 sieťkami na plienky, ktoré uľahčujú vkladanie plienok do práčky. Zvýšte si pohodlie pri používaní látkových plienok na maximum.