Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Koše na plienky na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Koše na plienky nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Koše na plienky – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Tommee Tippee Náhradné kazety SANGENIC Twist&Click 6ks Tommee Tippee výhodná sada SANGENIC kôš Twist & Click + 4 kazety univerzálne
Tommee Tippee Náhradné kazety SANGENIC Twist&Click 6ks

Nové, ekologickejšie náhradné kazety SANGENIC Twist&Click značky Tommee Tippee sú určené do košov s technológiou Twist. Systém pre odkladanie použitých plienok Sangenic je efektívnejší v predchádzaní zápachu než bežné sáčky na plienky.

môžete mať 26.02

Partner: MALL
Tommee Tippee výhodná sada SANGENIC kôš Twist & Click + 4 kazety univerzálne Tommee Tippee výhodná sada SANGENIC kôš Twist & Click + 4 kazety univerzálne
Tommee Tippee výhodná sada SANGENIC kôš Twist & Click + 4 kazety univerzálne

Nový ekologickejší designový kôš na jednorázové plienky Sangenic Twist & Click od značky Tommee Tippee umožňuje bezdotykové zabalenie použitých plienok. Súčasťou koša je výmenná kazeta s fóliou, ktorej antibakteriálna zložka zničí 99% baktérií. Vďaka technológie Twist & Click plienka sa v koši zabalí do fólie s príjemnou citrónovou vôňou a ďalej je pomocou piestu zatlačená do koša.

môžete mať 26.02

Partner: MALL
Bebe-jou Vedierko na plienky s vekom Tommee Tippee výhodná sada SANGENIC kôš Twist & Click + 4 kazety univerzálne
Bebe-jou Vedierko na plienky s vekom

Vedierko na plienky od Bébé-jou je praktický mnohostranne použiteľný výrobok. Do vedierka na plienky dáva mnoho mamičiek len použité plienky, ale vedierko od Bébé-jou slúži tiež na jednoduché plnenie a vyprázdňovanie vaničky pri kúpaní. Na tento účel je opatrený integrovaným úchytom na spodnej strane, ktorý umožňuje ľahšie naliatie vody do vaničky.

môžete mať 26.02

Partner: MALL
Tommee Tippee Náhradné kazety Sangenic Twist 12ks (univerzálny) Tommee Tippee Náhradné kazety Sangenic Twist 12ks (univerzálny)
Tommee Tippee Náhradné kazety Sangenic Twist 12ks (univerzálny)

Univerzálna náhradná kazeta Sangenic Twist značky Tommee Tippee je určená pre koše na plienky Sangenic Twist & Click a Sangenic Tec. Nová ekologickejšia verzia náhradnej kazety šetrí prírodu. Puzdro vyrobené z viac ako 98 % recyklovaného a recyklovateľného plastu. 100 % recyklovateľná PE fólia GREENFILM je vyrobená z obnoviteľného zdroja.

môžete mať 26.02

Partner: MALL
Výpredaj
Tommee Tippee Izolačný termoobal na fľaše C2N, 2ks Tommee Tippee Náhradné kazety Sangenic Twist 12ks (univerzálny)
Tommee Tippee Izolačný termoobal na fľaše C2N, 2ks

Izolačný termoobal na fľaše C2N, 2ks

môžete mať 08.03 - 13.03

Partner: KAMOT
Náhradné kazety 6 ks Tommee Tippee Náhradné kazety Sangenic Twist 12ks (univerzálny)
Náhradné kazety 6 ks
MALL.SK Dni – Zľava 15 % na vybrané koše a kazety na plienky a lehátka značky Angelcare s kódom 24MDL2SK25 (platí od 12. 2. do 25. 2. 2024 alebo do vypredania zásob)!

Náhradné kazety sú vhodné pre koše na použité plienky. Fólia disponuje 7 vrstvami s kyslíkovou bariérou a technológiou OdourSeal, ktorá zabráni priepustnosti molekúl zápachu a baktérií. Kazeta obsahuje fóliu tzv. „nekonečné" vrece – pre použité plienky má dlhú výdrž až 180 plienok veľ. 1. Angel Care Náhradné kazety 6 ks využije každá mamička.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Náhradné kazety 3 ks Tommee Tippee Kôš na plienky Sangenic Simplee
Náhradné kazety 3 ks
MALL.SK Dni – Zľava 15 % na vybrané koše a kazety na plienky a lehátka značky Angelcare s kódom 24MDL2SK25 (platí od 12. 2. do 25. 2. 2024 alebo do vypredania zásob)!

Náhradné kazety sú vhodné pre koše na použité plienky. Fólia disponuje 7 vrstvami s kyslíkovou bariérou a technológiou OdourSeal, ktorá zabráni priepustnosti molekúl zápachu a baktérií. Kazeta obsahuje fóliu tzv. „nekonečné" vrece – pre použité plienky má dlhú výdrž až 180 plienok veľ. 1. Angel Care Náhradné kazety 3 ks využije každá mamička.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Náhradná náplň na Korbell Plus Tommee Tippee Kôš na plienky Sangenic Simplee
Náhradná náplň na Korbell Plus

Náhradná igelitová náplň do koša Korbell Plus 26L / 52cm. Ekologicky rozložiteľný vrece (doba rozkladu – 9 mesiacov až 5 rokov).

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tommee Tippee Kôš na plienky Sangenic Simplee Tommee Tippee Kôš na plienky Sangenic Simplee
Tommee Tippee Kôš na plienky Sangenic Simplee

Tommee Tippee Kôš na plienky Sangenic Simplee na jednorazové plienky chráni detskú izbu pred zápachom aj baktériami. Súčasťou koša je kazeta s antibakteriálnou fóliou, ktorej antibakteriálna zložka fólie zničí 99% baktérií.

môžete mať 26.02

Partner: MALL
Náhradná kazeta Sangenic Simplee 6 ks Angelcare Kôš na plienky Classic + 1 kazeta
Náhradná kazeta Sangenic Simplee 6 ks

Náhradné kazety značky Tommee Tippee sú určené pre koše na plienky Sangenic Simplee. Nová ekologickejšia verzia náhradnej kazety šetrí prírodu. Puzdro vyrobené z viac ako 98 % recyklovaného a recyklovateľného plastu. 100 % recyklovateľná PE fólia GREENFILM je vyrobená z obnoviteľného zdroja.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Magic Kôš na plienky Angelcare Kôš na plienky Classic + 1 kazeta
Magic Kôš na plienky

Patentovaný kôš na plienky Magic poskytuje ochranu pred nepríjemnými pachmi a baktériami v detskej izbe alebo kdekoľvek vo vašom interiéri. Použitú plienku ľahko vložíte do koša bez akéhokoľvek kontaktu s plienkami, ktoré už v koši sú. Otočením držadla plienka prepadne do koša a jeho otočením späť je kôš opäť pripravený na ďalšie použitie.

môžete mať 26.02

Partner: MALL
Angelcare Kôš na plienky Classic + 1 kazeta Angelcare Kôš na plienky Classic + 1 kazeta
Angelcare Kôš na plienky Classic + 1 kazeta
MALL.SK Dni – Zľava 15 % na vybrané koše a kazety na plienky a lehátka značky Angelcare s kódom 24MDL2SK25 (platí od 12. 2. do 25. 2. 2024 alebo do vypredania zásob)!

Kôš na plienky disponuje kapacitou cca 38 plienok. Stačí iba zatlačiť plienku cez pachovú záklopku do fólie. Tá je hygienická a dlhotrvajúca. Súčasťou je kazeta na 180 plienok. Angel Care Kôš na plienky Classic + 1 kazeta využije každá mamička.

môžete mať 26.02

Partner: MALL