Tommee Tippee Náhradné kazety SANGENIC Twist&Click 3ks
29,02 €

25,23 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Náhradné kazety Sangenic Twist 3ks vhodné pre všetky doteraz predávané koše na plienky Sangenic, okrem koša Simplee. Ide o nový kazetový systém Twist and Click, je modernizáciou súčasného systému, ktorý je ďalej vylepšovaný, pretože je šetrnejší k životnému prostrediu.


Tommee Tippee Kôš na plienky Sangenic Tec-40%
28 €

16,67 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Špeciálny kôš SANGENIC TEC na jednorazové plienky umožňuje bezdotykové zabalenie použitých plienok. Fólia neprepustí žiadny zápach a jej zloženie zabíja všetky baktérie. Súčasťou koša je výmenná kazeta s antibakteriálnou fóliou, ktorej antibakteriálna zložka zničí 99% baktérií.


Tommee Tippee Kôš na plienky Sangenic Simplee
18,37 €

15,50 €
+ doprava zadarmo

Tommee Tippee Kôš na plienky Sangenic Simplee na jednorazové plienky chráni detskú izbu pred zápachom aj baktériami. Súčasťou koša je kazeta s antibakteriálnou fóliou, ktorej antibakteriálna zložka fólie zničí 99% baktérií.


keeeper Kôš na plienky "Winnie Pooh"
12 €

7,50 €
+ doprava zadarmo

OKT Kôš na plienky „Winnie Pooh“ z bielej kolekcie je veselý plastový kôš s praktickým vekom pre zamedzenie voľne sa šíriaceho zápachu (či už plienok, či iného domáceho odpadu). Mnohostranné využitie pre celú rodinu.


keeeper Vedro na plienky "Mickey&Minnie"
44,68 €

7,80 €
+ doprava zadarmo

OKT Vedro na plienky „Mickey & Minnie“ je veselé plastové vedro s praktickým vekom pre zamedzenie voľne sa šíriaceho zápachu (či už plienok, či iného domáceho odpadu). Mnohostranné využitie pre celú rodinu.


Korbell Náhradná náplň na Korbell
7,36 €

6,20 €
+ doprava zadarmo

Náhradná igelitová náplň do koša Korbell 46cm/18 litrov. Ekologicky rozložiteľný vrece (doba rozkladu – 9 mesiacov až 5 rokov).


Chicco Kôš na plienky
49,90 €
+ doprava zadarmo

Chicco kôš na plienky je bez zápachu a šetrí vaše peniaze. Vďaka patentovanému zariadeniu (WO 2014/035249) a inovatívnemu systému tesnenia, zabraňuje úniku nepríjemného zápachu. Kôš je neobyčajne úsporný, pretože využíva obyčajné plastové vrecká miesto nákladných výmenných kaziet s náhradnými vreckami, čo šetrí vaše financie a zároveň pôsobí ekologicky, znižujúc tvorbu plastov a uľahčuje recyklačný proces.


Korbell Náhradná náplň na Korbell Plus
7,36 €

6,60 €
+ doprava zadarmo

Náhradná igelitová náplň do koša Korbell Plus 26L / 52cm. Ekologicky rozložiteľný vrece (doba rozkladu – 9 mesiacov až 5 rokov).


Bebe-jou Vedierko na plienky s vekom - Light Grey
16,70 €
+ doprava zadarmo

Mnohostranne použiteľný kýblik na plienky. Kýblik na plienky od Bébé-jou je praktický mnohostranne použiteľný výrobok. Do vedierka na plienky dáva mnoho mamičiek len použité plienky, ale kýblik od Bébé-jou slúži tiež pre ľahké plnenie a vyprázdňovanie vaničky pri kúpaní. K tomu účelu je opatrený integrovaným úchytom na spodnej strane, ktorý umožňuje jednoduchšie naliatie vody do vaničky. Obsah vedierka je 14 litrov, práve toľko, koľko potrebujú deti na kúpanie vo vaničke Bébé-jou. Preto nikdy nebudete mať vo vaničke príliš veľa vody. A keď ju budete vypúšťať do vedierka, nepretečie vám. Vaničku tak môžete mať umiestnenú aj mimo kúpeľňu, v ktorej často nebýva dosť miesta. Kýblik je šetrný k životnému prostrediu, a je vybavený vekom.


Luma Kýblik na plienky s vekom
14 €
+ doprava zadarmo

Krásny a moderný kýblik Luma je určený nielen na plienky, ale hodí sa aj na nalievanie a vylievanie vody z vaničky. Je vybavený vekom, ktoré neprepustí zápach.


keeeper Vedro na plienky "Forest"
7,36 €
7,20 €
+ doprava zadarmo

OKT Vedro na plienky „Forest“ – plastové vedro s praktickým vekom pre zamedzenie voľne sa šíriaceho zápachu (či už plienok, či iného domáceho odpadu). Mnohostranné využitie pre celú rodinu, neutrálne hnedá farba.


keeeper Kôš na plienky Hippo
7,96 €
7,20 €
+ doprava zadarmo

Kôš na plienky Hippo vo veselej zvieratkovej kolekcii, s praktickým vekom pre zamedzenie voľne sa šíriacej vône použitých plienok. Plastový kôš na plienkymnohostranné využitie pre celú rodinu.


Bebe-jou Kýblik na plienky
16,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bebe-Jou Kýblik na plienky je určený nielen na plienky, hodí sa aj na nalievanie a vylievanie vody z vaničky, je prispôsobený aj na kúpanie novorodencov. Je vybavený vekom, ktoré neprepustí zápach.


Bambinomio Kýblik na plienky biely/ levanduľa
20,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Tento jedinečný kýblik na plienky poskytuje perfektné miesto pre ukladanie použitých plienok pripravených na pranie. Je jednoduchý na ovládanie, vyzerá skvele a zároveň je veľmi praktický.


Bebe-jou Kýblik na plienky

Bebe-jou Kýblik na plienky

Hodnotenie: 3,5
16,70 €
+ doprava zadarmo

Kýblik na plienky Bebej je určený nielen na plienky, ale hodí sa aj na nalievanie a vylievanie vody z vaničky a je prispôsobený i na kúpanie novorodencov. Je vybavený vekom, ktoré neprepustí zápach.


Korbell Kôš na plienky

Korbell Kôš na plienky

Hodnotenie: 5
31,58 €
31 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kôš na plienky Korbell je možné používať kdekoľvek v dome, kde sa chcete zbaviť zápachu odpadkov. Neprepúšťa zápach vďaka systému ABS (easy-clean). Jednoduché doplnenie vreca.


Korbell Kôš na plienky Plus
37 €
+ doprava zadarmo

Kôš na plienky Plus Korbell je možné používať kdekoľvek v dome, kde sa chcete zbaviť zápachu odpadkov. Neprepúšťa zápach vďaka systému ABS (easy-clean). Jednoduché doplnenie vreca.


Tommee Tippee Náhradné kazety SANGENIC Twist&Click 6 ks-33%
58 €

38,80 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Nový kazetový systém Twist and Click je modernizáciou súčasného systému, ktorý je ďalej vylepšovaný, pretože je šetrnejší k životnému prostrediu (spotrebováva menej fólie ako predchádzajúci systém, zatiaľ čo časti koša sú vyrobené z recyklovaných materiálov).


Tommee Tippee Sangenic kôš PLUS + kazety univerzálne-22%
42,90 €

33,08 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Špeciálny kôš SANGENIC plus na jednorazové plienky umožňuje bezdotykové zabalenie použitých plienok. Fólia neprepustí žiadny zápach a jej zloženie zabíja všetky baktérie. Teraz v ekonomickom balení so 4 kusmi náhradných kaziet do koša.


Chicco Koš na pleny
52,50 €
+ doprava zadarmo

Chicco koš na pleny je jedinečný koš, díky kterému se nebude zápach šířit místností. Do koše můžete využít jakékoliv plastové sáčky.