Tommee Tippee Kôš na plienky Sangenic Tec-30%
28 €

19,40 €

Akcia

Špeciálny kôš SANGENIC TEC na jednorazové plienky umožňuje bezdotykové zabalenie použitých plienok. Fólia neprepustí žiadny zápach a jej zloženie zabíja všetky baktérie. Súčasťou koša je výmenná kazeta s antibakteriálnou fóliou, ktorej antibakteriálna zložka zničí 99% baktérií.


Tommee Tippee Náhradné kazety Sangenic Simplee, 3 ks-17%
20,33 €

16,71 €

Akcia

Náhradné kazety s antibakteriálnou fóliou do koša Tommee Tippee Sangenic Simplee ponúkajú jednoduchý spôsob, ako udržať v detskej izbe čistotu bez zápachu. Antibakteriálna zložka fólie zničí 99% baktérií. Kapacita jednej kazety je až 180 plienok (veľ. 2–5kg).


Tommee Tippee Náhradné kazety SANGENIC univerzálne, 3ks-31%
29,99 €

20,61 €

Akcia

Náhradná kazeta do koša na plienky SANGENIC univerzálna 3 ks v balení. Fólia neprepustí zápach a vďaka antibakteriálnej zložke nehrozí žiadne bakteriálne nebezpečenstvo pre Vaše deti.


Tommee Tippee Sangenic kôš PLUS + kazety univerzálne-22%
42,90 €

33,08 €

Akcia

Špeciálny kôš SANGENIC plus na jednorazové plienky umožňuje bezdotykové zabalenie použitých plienok. Fólia neprepustí žiadny zápach a jej zloženie zabíja všetky baktérie. Teraz v ekonomickom balení so 4 kusmi náhradných kaziet do koša.


Korbell Náhradná náplň na Korbell
7,70 €

Náhradná igelitová náplň do koša Korbell 46cm/18 litrov. Ekologicky rozložiteľný vrece (doba rozkladu – 9 mesiacov až 5 rokov).


Korbell Kôš na plienky

Korbell Kôš na plienky

Hodnotenie: 5
31,58 €
30,90 €

Kôš na plienky Korbell je možné používať kdekoľvek v dome, kde sa chcete zbaviť zápachu odpadkov. Neprepúšťa zápach vďaka systému ABS (easy-clean). Jednoduché doplnenie vreca.


Luma Kýblik na plienky s vekom
12 €

Krásny a moderný kýblik Luma je určený nielen na plienky, ale hodí sa aj na nalievanie a vylievanie vody z vaničky. Je vybavený vekom, ktoré neprepustí zápach.


keeeper Vedro na plienky "Mickey&Minnie"
44,68 €

8 €

OKT Vedro na plienky „Mickey & Minnie“ je veselé plastové vedro s praktickým vekom pre zamedzenie voľne sa šíriaceho zápachu (či už plienok, či iného domáceho odpadu). Mnohostranné využitie pre celú rodinu.


keeeper Kôš na plienky Hippo
8 €

Kôš na plienky Hippo vo veselej zvieratkovej kolekcii, s praktickým vekom pre zamedzenie voľne sa šíriacej vône použitých plienok. Plastový kôš na plienkymnohostranné využitie pre celú rodinu.


Bambinomio Kýblik na plienky biely/ levanduľa
21 €

Tento jedinečný kýblik na plienky poskytuje perfektné miesto pre ukladanie použitých plienok pripravených na pranie. Je jednoduchý na ovládanie, vyzerá skvele a zároveň je veľmi praktický.


Bebe-jou Kýblik na plienky

Bebe-jou Kýblik na plienky

Hodnotenie: 3,5
17 €

Posledný kus za túto cenu!

Kýblik na plienky Bebej je určený nielen na plienky, ale hodí sa aj na nalievanie a vylievanie vody z vaničky a je prispôsobený i na kúpanie novorodencov. Je vybavený vekom, ktoré neprepustí zápach.


Bebe-jou Kýblik na plienky
17 €

Bebe-Jou Kýblik na plienky je určený nielen na plienky, hodí sa aj na nalievanie a vylievanie vody z vaničky, je prispôsobený aj na kúpanie novorodencov. Je vybavený vekom, ktoré neprepustí zápach.


Korbell Kôš na plienky Plus
36,70 €

Kôš na plienky Plus Korbell je možné používať kdekoľvek v dome, kde sa chcete zbaviť zápachu odpadkov. Neprepúšťa zápach vďaka systému ABS (easy-clean). Jednoduché doplnenie vreca.


Tommee Tippee Náhradní kazety SANGENIC Twist&Click 6ks-33%
58 €

38,80 €

Akcia

Nový kazetový systém Twist and Click je modernizací stávajícího systému, který je dále vylepšován, protože je šetrnější k životnímu prostředí (spotřebovává méně fólie než předchozí systém, zatímco části koše jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů).


Tommee Tippee Kôš na plienky Sangenic Simplee
18,37 €
18 €

Tommee Tippee Kôš na plienky Sangenic Simplee na jednorazové plienky chráni detskú izbu pred zápachom aj baktériami. Súčasťou koša je kazeta s antibakteriálnou fóliou, ktorej antibakteriálna zložka fólie zničí 99% baktérií.


Bebe-jou Kyblík na pleny s víkem Lou-Lou
16,50 €

Novinka

Mnohostranně použitelný kyblík na pleny. Kyblík na pleny od Bébé-jou je praktický mnohostranně použitelný výrobek. Do kyblíku na pleny dává mnoho maminek jen použité pleny, ale kyblík od Bébé-jou slouží také pro snadné plnění a vyprazdňování vaničky při koupání. K tomu účelu je opatřen integrovaným úchytem na spodní straně, který umožňuje snadnější nalití vody do vaničky. Obsah kyblíku je 14 litrů, právě tolik, kolik potřebují děti ke koupání ve vaničce Bébé-jou. Proto nikdy nebudete mít ve vaničce příliš vody. A když ji budete vypouštět do kyblíku, nepřeteče vám. Vaničku tak můžete mít umístěnu i mimo koupelnu, ve které často nebývá dost místa. Kyblík je šetrný k životnímu prostředí, a je vybaven víkem.


keeeper Vedro na plienky "Forest"
8 €

OKT Vedro na plienky „Forest“ – plastové vedro s praktickým vekom pre zamedzenie voľne sa šíriaceho zápachu (či už plienok, či iného domáceho odpadu). Mnohostranné využitie pre celú rodinu, neutrálne hnedá farba.


keeeper Kôš na plienky "Winnie Pooh"
12 €

8 €

OKT Kôš na plienky „Winnie Pooh“ z bielej kolekcie je veselý plastový kôš s praktickým vekom pre zamedzenie voľne sa šíriaceho zápachu (či už plienok, či iného domáceho odpadu). Mnohostranné využitie pre celú rodinu.


Chicco Koš na pleny
49,90 €
+ doprava zadarmo

Chicco koš na pleny je jedinečný koš, díky kterému se nebude zápach šířit místností. Do koše můžete využít jakékoliv plastové sáčky.