Bayer Puma extra
32,47 €

PUMA EXTRA (Hirsefrei extra) postrekový herbicíd určený na ničenie ovsa hluchého, metličky obyčajnej, psiarky roľnej a ďalších jednoročných jednoklíčnolistových burín v pšenici, jačmeni jarnom, raži, tritikale, v mätonohu trvácom a kostrave na semeno.

Bio Baktoma Baktérie do septikov, latrín, sifónov, žúmp a ČOV
13,99 €

100% prírodná bakteriálna zmes pre: žumpy, septiky, sifóny, ČOV a suché záchody. Prírodný bio-enzymatický výrobok pre likvidáciu zápachu a organických usadenín vo Vašom septiku či žumpe

Odstraňuje zápach zo septika alebo žumpy Rozloží usadeniny a kaly Mení tuhý organický odpad na vodu Rozloží

Bábolna Bio Critox dymovnice na krty
7 €

CRITOX dymovnica na ochranu pred podzemnými škodcami. Odpudzovač krtkov s plynovým účinkom v podobe dymovnice na krtkov.

Roundup Roundup biaktív - viac veľkostí
17,26 €

Neselektívny herbicídny prípravok na ničenie jednoklíčnolistových a vytrvalých burín v poľnohospodárstve. Prípravok pôsobí ako totálny herbicíd.

Floraservis Deltacaps 50 cs - viac veľkostí
4,27 €

Prípravok proti lezúcemu hmyzu – EXTRA SILNÝ. Tekutý koncentrát určený k aplikácii postrekom proti lezúcemu hmyzu s rýchlou a okamžitou reakciou a dlhodobým účinkom.

Agro Aliance Metarex M - viac veľkostí
1,92 €

Granulovaný návnadový prípravok s účinnou látkou proti všetkým druhom slimákov a slizniakov v poľnohospodárskych plodinách a záhradných kultúrach.

Syngenta Karate zeon 5 cs - viac veľkostí
1,76 €

Postrekový insekticídny prípravok v progresívnej úprave – mikroenkapsulát (CS), určený na ochranu poľnohospodárskych plodín proti cicavým a žravým škodcom.

Floraservis Bofix - viac veľkostí
6,30 €

Listovo pôsobiaci herbicíd na ničenie odolných dvojklíčnolistových burín najmä sedmokráska a púpava v trávach na semeno, v novozaložených a starších okrasných trávnikoch a trávnatých športoviskách a ihriskách.

Qenerika Waspinator odpudzovač ôs
9,95 €

Waspinator odpudzovač ôs využíva územný inštinkt ôs. Na základe toho, si osy letiace k Waspinator myslia, že sa jedná o nepriateľské hniezdo a preto sa od neho držia čo najďalej.

Floraservis Lonstar

Floraservis Lonstar

Hodnotenie: 5
6,24 €

Listovo pôsobiaci herbicíd na ničenie proti bežným ale aj veľmi odolným burinám v trávniku.

Monsanto Roundup extra rýchly pump & go - viac veľkostí
42,64 €

Prípravok bez glyfosatu v praktickom balení pre starostlivosť o chodníky, záhony, skalky a pod., Ničí burinu vrátane koreňov, nepoškodzuje okolité rastliny, vizuálny efekt vädnutia už po šiestich hodinách.

Floraservis Žumpur - viac veľkostí
2,82 €

Žumpur je zmes enzýmov a baktérií určených k skvapalneniu a degradácii organickej hmoty – tuhej hmoty v septikoch a žumpách.

Bayer Garden Fungimat al magnicur
9,46 €

Postrekový fungicídny prípravok na priame použitie vo forme kvapaliny k aplikácii bez riedenia (ready for use) určený na ochranu ruží, okrasných a izbových rastlín proti hubovým chorobám, po použití dôjde k potlačeniu choroby a zároveň sa na listoch vytvorí ochranný povlak.

Floraservis Trifender

Floraservis Trifender

Hodnotenie: 5
4,73 €

Biologický prípravok na ochranu rastlín proti pôdnym hubám a hubovým chorobám.

Floraservis Machožrút - viac veľkostí
11,99 €

Postrekový prípravok pre likvidáciu machu zo striech, skleníkov, veránd, podmúroviek, chodníkov, náhrobných dosiek, tenisových kurtov a pod.

Forestina Bioformatox plus proti mravcom
3,25 €

Prášok s účinkom proti mravcom. Pôsobí dotykovo najlepšie vo forme postreku alebo zálievky priamo na hmyz a predovšetkým do jeho hniezd. Pôsobí selektívne na mravce. BIOFORMATOX PLUS je ​​určený pre neprofesionálne použitie.

Bayer Garden Magnicur energy
4,12 €

Systémový kombinovaný fungicíd vo forme kvapalného koncentrátu na riedenie vodou s preventívnym aj kuratívnym (liečebným) účinkom, určený k hubeniu pôdnych a listových chorôb v zelenine, zároveň aj proti padaniu klíčiacich rastlín, nekróze koreňov, chorobe stoniek a nadzemných častí rastlín.

Floraservis Talpa raus odpudzovač medvedíkov, hryzcov a krtov
7,66 €

Talpa raus (Rosteto) je hnojivo rastlinného pôvodu z lisovaných bielkovín semien ricínu obyčajného. Obsahuje aj alkaloidové látky (vrátane ricínu). Ich uvoľňovanie do pôdy vytvára zápach veľmi nepríjemný pre medvedíky obyčajné, hraboše, krty, hrdziaky lesné, myši a iné hlodavce.

Kretox odpudzovač krtov

Kretox odpudzovač krtov

Hodnotenie: 3
6,98 €

Tekutý koncentrát na odpudzovanie krtkov je určený na ochranu záhrad, športových plôch a pod.

BROS Bros plašič krtov - akustický sonic
10,70 €

Sonic Bros akustický plašič krtkov. Účinne odpudzuje krtkov, hrabošov a iných hlodavcov. Pôsobí šetrne k životnému prostrediu bez použitia chemických látok.

Bayer Garden Multirose

Bayer Garden Multirose

Hodnotenie: 5
4,99 €

Kombinovaný prípravok pre ochranu ruží a okrasných rastlín proti cicavým a žravým škodcom a tiež hubovým chorobám.

Floraservis Karanimba mikro
3,49 €

Prípravok obsahujúci nimbový a karanja olej proti cicavým a žravým škodcom.

Almus champion modrý - viac veľkostí
4,26 €

Prípravok na ničenie ektoparazitov na zvieratách. Účinný proti všetkým známym druhom ektoparazitov na zvieratách, likviduje aj zárodky. Je neškodný pre človeka a teplokrvné živočíchy.

CHEMOBAL Krieda ferdo plus
1,99 €

Insekticídny prípravok vo forme kriedy. Slúži na ochranu proti mravcom v uzatvorených priestoroch.