Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Herbicídy, insekticídy a fungicídy

U nás na MALL.sk predávame viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj Herbicídy, insekticídy a fungicídy. Nakúpte u nás a získajte neoceniteľné výhody:

Zobraziť viac
  • U nás čakať nemusíte – nákup vám privezieme ešte dnes.
  • Chcete si tovar vyzdvihnúť sami? Máme viac ako 1 500 výdajných miest  na každom rohu.
  • Potrebujete si vybraný tovar z kategórie Herbicídy, insekticídy a fungicídynajprv vyskúšať? S MALL Pay odložíte platbu za nákup pokojne až na 30 dní.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Máte nejaké otázky? Zákaznícka podpora MALL.sk funguje 24 hodín denne.

Ušetrite čas a pozrite si najpredávanejší tovar zo sekcie Herbicídy, insekticídy a fungicídy alebo najlepšie hodnotené produkty tejto kategórie. Pre tých, ktorí chcú ušetriť aj peniaze, odporúčame výpredajový tovar za bezkonkurenčné ceny.

Upresniť parametre
Roundup Express 6h 1,2 l NOHEL GARDEN Moluskocid SLIMEX na slimáky 1kg
Roundup Express 6h 1,2 l

Roundup Expres 6 h 1,2 l s novou formuláciou s veľmi rýchlym účinkom. Vizuálny efekt hubenia buriny už po 6tich hodinách. Praktické balenie na okamžité použitie. Jednoduchá a bezpečná manipulácia. Hubí burinu vrátane koreňov a nepôsobí na semená v pôde.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
NOHEL GARDEN Moluskocid SLIMEX na slimáky 1kg NOHEL GARDEN Moluskocid SLIMEX na slimáky 1kg
NOHEL GARDEN Moluskocid SLIMEX na slimáky 1kg

Slimex vo forme granulované návnady k ochrane poľných plodín, zeleniny, ovocných, okrasných a skleníkových rastlín proti slimákom, ulitníkom a slimákov. Spôsobujú znehybnenie slimákov. Potom nasleduje ich uhynutie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
NOHEL GARDEN Herbicid GLADIATOR 250ml NOHEL GARDEN Moluskocid SLIMEX na slimáky 1kg
NOHEL GARDEN Herbicid GLADIATOR 250ml

Totálna listový herbicíd so systémovým účinkom. Ničí jednoročné a vytrvalé buriny aj všetku nežiaducu vegetáciu. Rastliny ho prijímajú výhradne zelenými časťami a asimilačným prúdením je rozvedený do celej rastliny vrátane koreňov a výrastkov, čo vedie k celkovému zničeniu rastliny. Nezanecháva rezídia v pôde.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
NOHEL GARDEN Herbicid BOFIX 100ml CHEMOBAL Karbid vápnika cac2 (800 g)
NOHEL GARDEN Herbicid BOFIX 100ml

Bofix je herbicíd na ničenie burín v trávniku a trávnych porastoch. Postrek na trávnik proti dvojklíčnolistovým burinám. Prípravok preniká do rastlín prostredníctvom listov, účinná látka je rýchlo translokovaná.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ekolas Dobol fumigátor 10 g CHEMOBAL Karbid vápnika cac2 (800 g)
Ekolas Dobol fumigátor 10 g

Dobol fumigátor je vodou aktivovaná dymovnica určená na likvidáciu škodlivého hmyzu. Táto novinka umožňuje úplne vyhubiť hmyz rozptýlením suchého dymu, ktorý sa rýchlo rozširuje v ošetrovaných priestoroch.

môžete mať 04.12 - 05.12

Partner: Skodca
CHEMOBAL Karbid vápnika cac2 (800 g) CHEMOBAL Karbid vápnika cac2 (800 g)
CHEMOBAL Karbid vápnika cac2 (800 g)

Karbid vápnika je výborný odpudzovač krtkov.

môžete mať 01.12

BROS 04811 Hasičák na osy a sršne 600 ml Bábolna Bio Protect postrek proti ploštici posteľnej a blche (500 ml)
BROS 04811 Hasičák na osy a sršne 600 ml

BROS sprej/hasičák na osy a sršne 600 ml je určený na ničenie ôs a sršňov, ako aj na ničenie ich hniezd. S okamžitým účinkom s udržiavaním niekoľko dní. Dosah rozprašovača do 5 metrov.  „Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.“

môžete mať 04.12

Stromový balzam Bros, tuba, 150 ml Bábolna Bio Protect postrek proti ploštici posteľnej a blche (500 ml)
Stromový balzam Bros, tuba, 150 ml

Používajte biocídy bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informáciu o výrobku. Stromový balzam Bros slúži na ošetrenie rán, prasklín, odrenín a iných poškodení stromov a kr&iacute

môžete mať 04.12 - 05.12

Bábolna Bio Protect postrek proti ploštici posteľnej a blche (500 ml) Bábolna Bio Protect postrek proti ploštici posteľnej a blche (500 ml)
Bábolna Bio Protect postrek proti ploštici posteľnej a blche (500 ml)

Vhodný do vnútorných priestorov na ničenie parazitov ako je ploštica a blcha. Zaručuje vynikajúcu vypudivosť a dlhotrvajúcu účinnosť. Prípravok je vhodný aj na škodcov, ktoré sú rezistentné na syntetické pyretroidy.

môžete mať 01.12

UNICHEM Ratimor brodifacoum parafínové bloky (300 g) Bio Baktoma Baktérie do septikov, latrín, sifónov, žúmp a ČOV 0,5kg
UNICHEM Ratimor brodifacoum parafínové bloky (300 g)

RATIMOR parafínové bloky je prípravok určený na hubenie domácich myší , čiernych a šedých potkanov, hrabošovitých hlodavcov hlavne v exteriéroch.

môžete mať 01.12

Bábolna Bio Protect Revolution na potkany a myši (2 x 75g) Bio Baktoma Baktérie do septikov, latrín, sifónov, žúmp a ČOV 0,5kg
Bábolna Bio Protect Revolution na potkany a myši (2 x 75g)

Požerový nástraha vo forme granúl je revolučne nová systémová formulácia nástrahy obsahujúci vedľa štandardné granulované nástrahe pre hlodavce aj zdroj vody vo forme gélovej zložky.

môžete mať 01.12

Bio Baktoma Baktérie do septikov, latrín, sifónov, žúmp a ČOV 0,5kg Bio Baktoma Baktérie do septikov, latrín, sifónov, žúmp a ČOV 0,5kg
Bio Baktoma Baktérie do septikov, latrín, sifónov, žúmp a ČOV 0,5kg

100% prírodná bakteriálna zmes pre: žumpy, septiky, sifóny, ČOV a suché záchody. Prírodný bio-enzymatický výrobok pre likvidáciu zápachu a organických usadenín vo Vašom septiku či žumpe

Odstraňuje zápach zo septika alebo žumpy Rozloží usadeniny a kaly Mení tuhý organický odpad na vodu Rozloží

môžete mať 04.12