Floraservis Softguard - viac veľkostí
4,90 €

Aktivátor imunity rastlín, aktivuje a posilňuje imunitný systém rastlín, ochrana pred plesňovými, bakteriálnymi a vírusovými chorobami.

Floraservis Novaferm viva
6,20 €

Proti pôdnym škodcom ako háďatká, drôtovce, pandravy, siatice a iné, podporuje zdravie rastlín a zvyšuje výnos.

Bio Baktoma 4v1 Bakteriálna zmes
13,99 €

100% prírodná bakteriálna zmes pre: žumpy, septiky, sifóny, ČOV a suché záchody. Prírodný bio-enzymatický výrobok pre likvidáciu zápachu a organických usadenín vo Vašom septiku či žumpe

Odstraňuje zápach zo septika alebo žumpy Rozloží usadeniny a kaly Mení tuhý organický odpad na vodu Rozloží

Floraservis Žumpur - viac veľkostí
2,75 €

Žumpur je zmes enzýmov a baktérií určených k skvapalneniu a degradácii organickej hmoty – tuhej hmoty v septikoch a žumpách.

Ekolas Deratizačná stanička eris
1,50 €

Jednoduchá, bezpečná a hygienická aplikácia vysoko účinných prípravkov určených na hubenie myší, potkanov a krýs. Uzamykateľná nástrahová stanička, vhodná do interiéru a exteriéru Po spotrebovaní nástrahy v staničke, je možné novú nástrahu do staničky doplniť.

Bayer Predjarný postrek - viac veľkostí
3,40 €

Predjarný postrek predstavuje kombináciu prípravkov Mero Stefes a Karate Zeon 5 CS určená na jarné ošetrenie ovocných a okrasných drevín proti prezimujúcim škodcom (napr vošky, roztočec ovocný, méra jabloňová, štítničky, atď).

Floraservis Sulka k - viac veľkostí
3,58 €

Prípravok vhodný na morenie sadby cesnaku a cibule, pôsobí proti prezimujúcim škodcom, znižuje výskyt kučeravitosti a vhodný na základné hnojenie do pôdy.

Floraservis Enviline - odpady, sifóny
4 €

Prípravok zabraňuje vytváraniu nánosov organických materiálov z kuchyne, alebo kúpeľne, čo spôsobuje upchávanie odpadového potrubia.

UNICHEM Ratimor lepiaca doska
2,04 €

Effect Rodent lepiaca doska je hotový výrobok, ktorý sa používa na chytanie a hubenie myší a potkanov v obytných a obchodných priestoroch.

BROS Bros plašič krtov - akustický sonic
10,70 €

Sonic Bros akustický plašič krtkov. Účinne odpudzuje krtkov, hrabošov a iných hlodavcov. Pôsobí šetrne k životnému prostrediu bez použitia chemických látok.

ZSE 7 zazimovač žúmp a septikov
10,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Prostriedok určený pre rozklad organických nečistôt, usadenín a kalov v žumpách a septikoch. Funguje aj pri veľmi nízkych teplotách. Dávkuje jednorázovo pred zimou a udrží Váš septik čistý počas celej zimy.

Živná soľ na kvasinky
0,65 €

Živná soľ pre vínne kvasinky je komplexné činidlo na maximálne stimulovanie rastu a rozmnožovanie kvasiniek v mušte.

Ekolas Gardencol lepidlo
1,92 €

Deratizačné lepidlo (pasca) na myši, krysy a potkany, mravce, šváby a hmyz v domácnostiach a v komunálnej sfére.

AGRO CS Agro natura symfónia 3 v 1
5,99 €

Unikátny hotový postrek na báze prírodných látok proti škodcom s hnojivovým účinkom. Účinkuje na vošky, molice, roztočce, strapky, červce – puklice (v ranom štádiu).

Almus champion červený - viac veľkostí
3,90 €

Prípravok na ničenie lietajúceho a lezúceho hmyzu a jeho zárodkov. Je neškodný pre človeka a teplokrvné živočíchy. Almus Champion je netoxický insekticídny prípravok s dlhodobým účinkom.

Neudorff Loxiran mravčí bufet
8,24 €

Doplňovacia návnadová dóza s prírodným insekticídom, ktorá je určená na odstránenie mravcov na terasách, balkónoch a v obytných priestoroch.

BioTomal Lepové doštičky žlté biotomal
4,06 €

Bio ochrana do skleníkov a fóliovníkov proti moliciam, listovým voškám, smútivkám a mínerkám a do záhradiek proti skočkám, blyskáčikom, krytonosom, voškám a moliciam.

UNICHEM Ratimor plus granule bromadiolón
2,64 €

Rodenticid vo forme granúl je kvôli svojmu zloženiu vhodný predovšetkým na likvidáciu domácich myší a čiernych a šedých potkanov v obytných priestoroch a hospodárskych budovách.

Floraservis Stop pes
6,16 €

100 % prírodný repelent – granulát zabraňujúci psom a mačkám znečisťovať ošetrené plochy.