Floraservis Enviline - odpady, sifóny
4 €

Prípravok zabraňuje vytváraniu nánosov organických materiálov z kuchyne, alebo kúpeľne, čo spôsobuje upchávanie odpadového potrubia.

Floraservis Latrín
5,94 €

Zmes enzýmov a baktérií určená k skvapalneniu a degradácii organickej hmoty (rozpustenie tuhej hmoty v suchých záchodoch).

Floraservis Žumpur - viac veľkostí
2,75 €

Žumpur je zmes enzýmov a baktérií určených k skvapalneniu a degradácii organickej hmoty – tuhej hmoty v septikoch a žumpách.

Bio Baktoma 4v1 Bakteriálna zmes
13,99 €

100% prírodná bakteriálna zmes pre: žumpy, septiky, sifóny, ČOV a suché záchody. Prírodný bio-enzymatický výrobok pre likvidáciu zápachu a organických usadenín vo Vašom septiku či žumpe

Odstraňuje zápach zo septika alebo žumpy Rozloží usadeniny a kaly Mení tuhý organický odpad na vodu Rozloží

ZSE 7 zazimovač žúmp a septikov
10,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Prostriedok určený pre rozklad organických nečistôt, usadenín a kalov v žumpách a septikoch. Funguje aj pri veľmi nízkych teplotách. Dávkuje jednorázovo pred zimou a udrží Váš septik čistý počas celej zimy.

Živná soľ na kvasinky
0,65 €

Živná soľ pre vínne kvasinky je komplexné činidlo na maximálne stimulovanie rastu a rozmnožovanie kvasiniek v mušte.

Bio Baktoma UK Bakteriálna zmes
13,99 €

100% prírodná bio-aktívna zmes pre váš kompost. Prírodný bio-enzymatický výrobok pre urýchlenie dozrievania vášho záhradného kompostu pri kompletnom zachovaní živín.

Zachováva výživové hodnoty kompostu Vhodný pre všetok rastlinný a domáci bio odpad Kompostuje bez zápachu a plesní Kvalitný kom

ZJA 8 baktérie pre zazimovanie Vášho jazierka
19,50 €

Pre zimné ošetrenie Vášho jazierka alebo rybníčka. Prírodný bakteriálne-enzymatický výrobok pre udržanie čistých rybníkov a jazierok bez rias, zelenej vody a organického znečistenia.

Floraservis Envifisch - akvária
3,35 €

Prípravok je zmesou enzýmov a mikróbov špeciálne určených k udržaniu priezračnej a čistej vody v akváriách.

Tükrös na čírenie vína
3,92 €

Minerálny čírič vína Tükrös obsahuje zmes minerálov vulkanického pôvodu, ktoré víno nielen dokonale vyčistia, ale aj obohatia o biologicky dôležité stopové prvky.

Vínne kvasinky
0,70 €

Aktívne sušené vínne kvasinky na kvasenie muštu a rmutu.