Enzymatické prípravky: Vybavenie pre každú domácnosť U nás na MALL.sk U nás na MALL.sk predávame viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj Enzymatické prípravky. Nakúpte u nás a získajte neoceniteľné výhody:

  • U nás čakať nemusíte – nákup vám privezieme ešte dnes.
  • Chcete si tovar vyzdvihnúť sami? Máme viac ako 1 500 výdajných miest na každom rohu.
  • Potrebujete si vybraný tovar z kategórie Enzymatické prípravky najprv vyskúšať?S MALL Pay odložíte platbu za nákup pokojne až na 30 dní.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní .
  • Máte nejaké otázky? Zákaznícka podpora MALL.sk funguje 24 hodín denne.

Ušetrite čas a pozrite si najnovší tovar zo sekcie Enzymatické prípravky alebo najlepšie hodnotené produkty tejto kategórie. Pre tých, ktorí chcú ušetriť aj peniaze, odporúčame výpredajový tovar

Bioclean Baktérie do sifónov, odpadov 100g

Bioclean Baktérie do sifónov, odpadov 100g

3,80 €

BIOLINE je zmes nezávadných, nepatogennych užitočných bakterií a enzýmov, ktoré ekologicky rozkladajú všetok organický odpad usadený v potrubí a sifónoch (usadeniny z mydla, tuky z kuchyne, vlasy, fúzy apod.). Vhodný do všetkých typov odpadu, ako v domácnosti, tak aj v reštauráciach.

Partner: Bioclean
Floraservis Latrín (100 g)
3x

Floraservis Latrín

7,17 €

Zmes enzýmov a baktérií určená k skvapalneniu a degradácii organickej hmoty (rozpustenie tuhej hmoty v suchých záchodoch).

Bioclean Baktérie pre žumpy, septiky a domové ČOV na 3 mesiace
1x

Bioclean Baktérie pre žumpy, septiky a domové ČOV na 3 mesiace

3,80 €

Bioseptik je veľmi koncentrovaná zmes užitočných baktérií a enzýmov, ktoré ekologicky rozkladajú organické látky v septikoch, žumpách či domových ČOV. Odstraňuje nepríjemný zápach. Jedno balenie tohto koncentrátu zaistí chod žumpy, septiku a ČOV na 3 mesiace.

Partner: Bioclean
Bioclean Baktérie do suchých WC na 2 kubíky
2x

Bioclean Baktérie do suchých WC na 2 kubíky

3,80 €

BIODRY je zmesou nezávadných, nepatogénnych užitočných baktérií a enzýmov, ktoré ekologicky rozkladajú organické látky v suchých toaletách. Účinne redukuje obsah tuhého odpadu a odstraňuje nepríjemný zápach.

Partner: Bioclean
Bio Baktoma Baktérie do septikov, latrín, sifónov, žúmp a ČOV 0,5kg
7x

Bio Baktoma Baktérie do septikov, latrín, sifónov, žúmp a ČOV 0,5kg

13,99 €

100% prírodná bakteriálna zmes pre: žumpy, septiky, sifóny, ČOV a suché záchody. Prírodný bio-enzymatický výrobok pre likvidáciu zápachu a organických usadenín vo Vašom septiku či žumpe

Odstraňuje zápach zo septika alebo žumpy Rozloží usadeniny a kaly Mení tuhý organický odpad na vodu Rozloží

Biozym ŽUMPA A SEPTIK 500g

Biozym ŽUMPA A SEPTIK 500g

12,90 €

Veľmi účinný enzymaticko-bakteriálny koncentrát pre likvidáciu zápachu a organických usadenín, určený pre žumpy a septiky. Odstráni nepríjemný zápach. Mení tuhý odpad na kvapalinu. Rozloží aj toaletný papier. Šetrí Vaše peniaze za častý vývoz. Nepretržite čistí.