UNICHEM Ratimor brodifacoum parafínové bloky
4,35 €

RATIMOR parafínové bloky je prípravok určený na hubenie domácich myší , čiernych a šedých potkanov, hrabošovitých hlodavcov hlavne v exteriéroch.

UNICHEM Ratimor lepiaca doska
2,22 €

Effect Rodent lepiaca doska je hotový výrobok, ktorý sa používa na chytanie a hubenie myší a potkanov v obytných a obchodných priestoroch.

SOLO Akumulátorový postrekovač solo 417
292,50 €

Akumulátorový postrekovač s tlakom až 4,3 barov s plniacim objemom 18 litrov. Je ako stvorený do skleníkov a uzavretých priestorov. Poskytne Vám parádny výkon a to vďaka 12 V čerpadlu.

Bábolna Bio Critox dymovnice na krty
7,63 €

CRITOX dymovnica na ochranu pred podzemnými škodcami. Odpudzovač krtkov s plynovým účinkom v podobe dymovnice na krtkov.

Ekolas Deratizačná stanička eris
1,70 €

Jednoduchá, bezpečná a hygienická aplikácia vysoko účinných prípravkov určených na hubenie myší, potkanov a krýs. Uzamykateľná nástrahová stanička, vhodná do interiéru a exteriéru Po spotrebovaní nástrahy v staničke, je možné novú nástrahu do staničky doplniť.

SOLO Akumulátorový postrekovač solo 441
129 €

Akumulátorový postrekovač s tlakom až 2,5 barov s plniacim objemom 16 litrov. Je ako stvorený do skleníkov a uzavretých priestorov. Umožňuje až 5 hodín súvislej práce.

Floraservis Talpa raus odpudzovač medvedíkov, hryzcov a krtov
8,35 €

Talpa raus (Rosteto) je hnojivo rastlinného pôvodu z lisovaných bielkovín semien ricínu obyčajného. Obsahuje aj alkaloidové látky (vrátane ricínu). Ich uvoľňovanie do pôdy vytvára zápach veľmi nepríjemný pre medvedíky obyčajné, hraboše, krty, hrdziaky lesné, myši a iné hlodavce.

Forestina Forestina hnojivo na thuje a živé ploty
9,10 €

Hnojivo na thuje a živé ploty je špeciálna zmes granulovaného viaczložkového NPK hnojiva s horčíkom a sírou. Hnojivo je vhodné k výžive živých plotov z thují, cypruštekov, hrabov a pod.

Chránič stromov treeguard - viac veľkostí
2,73 €

Chránič stromov TreeGuard dokáže ochrániť okrem stromov a kríkov aj záhradný nábytok, stĺpiky, dopravné značky, sadenice a mnoho iných predmetov pred trávou, burinou a inými nečistotami.

Floraservis Latrín

Floraservis Latrín

Hodnotenie: 4,7
6,47 €

Zmes enzýmov a baktérií určená k skvapalneniu a degradácii organickej hmoty (rozpustenie tuhej hmoty v suchých záchodoch).

Floraservis Žumpur - viac veľkostí
3,07 €

Žumpur je zmes enzýmov a baktérií určených k skvapalneniu a degradácii organickej hmoty – tuhej hmoty v septikoch a žumpách.

Forestina Superfosfát

Forestina Superfosfát

Hodnotenie: 5
6,41 €

Superfosfát je fosforečné hnojivo pre široké použitie v záhrade. Hodí sa k základnému hnojeniu pôdy pre všetky druhy plodín na všetkých druhoch pôd. Používa sa na jar a na jeseň.

UNICHEM Ratimor plus granule bromadiolón
2,64 €

Rodenticid vo forme granúl je kvôli svojmu zloženiu vhodný predovšetkým na likvidáciu domácich myší a čiernych a šedých potkanov v obytných priestoroch a hospodárskych budovách.

Floraservis Enviline - odpady, sifóny
4,36 €

Prípravok zabraňuje vytváraniu nánosov organických materiálov z kuchyne, alebo kúpeľne, čo spôsobuje upchávanie odpadového potrubia.

Kretox odpudzovač krtov

Kretox odpudzovač krtov

Hodnotenie: 3,3
7,71 €

Tekutý koncentrát na odpudzovanie krtkov je určený na ochranu záhrad, športových plôch a pod.

Sanogarden
9,68 €

Vysoko účinný dezinfekčný prostriedok proti plesniam a hnilobe. Ničí 99,99% všetkých vírusov, baktérií a plesní. Zabraňuje krížovej kontaminácií.

Milmar Sieť proti krtkom a90 - viac veľkostí
7,58 €

Mriežky (17 × 17mm) vyrobené z polypropylénu, sú vhodné na spevnenie svahov proti erózii pôdy, aj pod trávnikové koberce ako účinná ochrana proti krtkom.

Almus champion modrý - viac veľkostí
4,64 €

Prípravok na ničenie ektoparazitov na zvieratách. Účinný proti všetkým známym druhom ektoparazitov na zvieratách, likviduje aj zárodky. Je neškodný pre človeka a teplokrvné živočíchy.

Floraservis Dusikaté vápno perlka - viac veľkostí
3,32 €

Podporuje prirodz. úrodnosť pôdy, priaznivo ovplyvňuje rast a vývoj rastlín a šetrí pôdnu vlahu, posiluje rastlinám odolnosť voči poľahnutiu a napadnutiu plesňami, likviduje slimákov a ich vajíčka, znižuje výskyt burín, ničí klíčiace buriny a semená burín, ničí pôdnych pôvodcov hub. chorôb rastlín.

Floraservis Imidasect
8,94 €

Nástraha vo forme gélu na priame použitie proti rusovi domovému (Blattella germanica), švábovi obyčajnému (Blatta orientalis), švábovi hnedopásavému (Supella longipalpa), švábovi americkému (Periplaneta amaricana) a ich nymfám.

SOLO Ručný postrekovač Solo 301A Cleaner FKM, Viton
21,90 €

Profesionálny ručný postrekovač s objemom nádrže 1,25 liter určený pre kyslé kvapaliny rozsah pH kyselín 1–7 (FKM). Vhodný pre rozprašovanie roztokov obsahujúcich oleje alebo chlórové uhľovodíky.