Substral KOMPLEXNÁ OCHRANA Postrek
10,60 €

7,90 €

Postrek komplexná ochrana má 3 funkcie – hubenie škodcov, prevencia proti napadnutiu, potlačenie hubovej choroby.


NOHEL GARDEN Moluskocid SLIMEX na slimáky 1kg
12,17 €

10,90 €

Slimex vo forme granulované návnady k ochrane poľných plodín, zeleniny, ovocných, okrasných a skleníkových rastlín proti slimákom, ulitníkom a slimákov. Spôsobujú znehybnenie slimákov. Potom nasleduje ich uhynutie.


NOHEL GARDEN Insekticid PROVADO CARE hnojivé tyčinky
7,36 €
6,90 €

Insekticídna tyčinky proti škodcom poskytuje okrasným rastlinám pri jednoduchej aplikácii ochranu až 10 týždňov pred voškami, molicami, štítnička, strapkami (okrem Frankliniella), kriesi a červom.


NOHEL GARDEN Moluskocid SLIMEX na slimáky 500g
6,99 €

5,90 €

Slimex vo forme granulované návnady k ochrane poľných plodín, zeleniny, ovocných, okrasných a skleníkových rastlín proti slimákom, ulitníkom a slimákov. Spôsobujú znehybnenie slimákov. Potom nasleduje ich uhynutie.


NOHEL GARDEN Moluskocid LIMANISH PREMIUM 200g
3,66 €

2,90 €

Moluscicíd vo forme granulovanej návnady k ochrane poľných plodín, zeleniny, ovocných drevín (bobuľovín, viniča, jahôd), trávniku, koreninových rastlín, kvetov k rezu a okrasných rastlín proti slimákom a ulitníkom.


Activsan domová čov
4,78 €

Prírodný bakteriálne-enzymatický výrobok na zaistenie bezproblémového chodu čistiarní odpadových vôd.


Activsan jazierka - rybníčky
5,40 €

Prírodný bakteriálne-enzymatický výrobok pre udržanie čistých rybníkov a jazierok bez rias, zelenej vody a organického znečistenia.


Activsan lapač tukov
13 €

Activsan je prírodný bio-enzymatický výrobok pre likvidáciu tukov vo Vašom odpadovom potrubí a tukových lapačov vrátane odstránenia zápachu.


Activsan latrína
3,30 €

Prírodný bakteriálne-enzymatický výrobok na skvapalnenie a likvidáciu suchých exkrementov vrátane odstránenia zápachu.


Activsan septik
3,30 €

Biologický a ekologický prípravok do žúmp, septikov, potrubia a čističiek,latrín. Odstraňuje zápach, rozkladá fekálie.


Activsan sifón
3,34 €

Prírodný bakteriálne-enzymatický výrobok na skvapalnenie organických nečistôt a usadenín v sifónoch a odpadových potrubiach s funkciou odstránenia zápachu.


Activsan zazimovač jazierok a rybníčkov
13,20 €

Pre zimné ošetrenie Vášho jazierka alebo rybníčka. Prírodný bakteriálne-enzymatický výrobok pre udržanie čistých rybníkov a jazierok bez rias, zelenej vody a organického znečistenia.


Activsan zazimovač žúmp a septikov
10,60 €

Prostriedok určený pre rozklad organických nečistôt, usadenín a kalov v žumpách a septikoch. Funguje aj pri veľmi nízkych teplotách. Dávkuje jednorázovo pred zimou a udrží Váš septik čistý počas celej zimy.


Agrisorb
17,80 €

Práškový koncentrát určený na prípravu ochranného koreňového hydrogélu, ktorý chráni korene rastlín pred zaschnutím pri presadzovaní, preprave a skladovaní, ako aj na zvýšenie vodnej kapacity pôdnych substrátov.


Agro Aliance Metarex M
1,73 €

Granulovaný návnadový prípravok s účinnou látkou proti všetkým druhom slimákov a slizniakov v poľnohospodárskych plodinách a záhradných kultúrach.


AGRO CS Agro natura symfónia 3 v 1
5,99 €

Unikátny hotový postrek na báze prírodných látok proti škodcom s hnojivovým účinkom. Účinkuje na vošky, molice, roztočce, strapky, červce – puklice (v ranom štádiu).


AGRO CS Floria hydrogel
6,19 €

Je práškový koncentrát, ktorý vo vodnom prostredí vytvára stabilný gél. Častice Hydrogélu na seba viažu 250 násobok vody a po obalení koreňov rastlín ich zásobuje vodou.


AGRO CS Rock effect
3,30 €

Unikátny koncentrát na báze prírodných látok na zvýšenie odolnosti a obranyschopnosti rastlín proti škodcom.


AgroBio Kouzlo prírody balkónové rastliny
2,87 €

Prírodný prípravok – extrakt z bylín, ktorý využíva všetky známe bylinné účinky. Podporuje rast a bohaté kvitnutie balkónových rastlín. Udržuje vitalitu, zdravie a obmedzuje stres balkónových rastlín (sucho, vysoké teploty a pod.).


AgroBio Kouzlo prírody rajčiny
3,30 €

Prírodný rastový aktivátor s výživou. Koncentrovaný extrakt z bylín s prevahou šalvie. Prírodný postrek na paradajky podporuje rast, výnos a vitalitu paradajok a zvyšuje obranyschopnosť a odolnosť proti abiotickému stresu. Účinkuje aj na vošky a roztočce.


AgroBio Kouzlo prírody skleník protekt koncentrát
3,05 €

Prírodný prípravok – extrakt z bylín, ktorý využíva všetky známe bylinné účinky. Podporuje rast a bohaté kvitnutie balkónových rastlín. Udržuje vitalitu, zdravie a obmedzuje stres balkónových rastlín (sucho, vysoké teploty a pod.).


AgroBio Kouzlo prírody vinič koncentrát
2,99 €

Vinič koncentrát je prírodný rastový aktivátor s výživou. Ide o vodný bylinný extrakt s prevahou prasličky a pŕhľavy (žihľavy). Vhodný pre komplexnú prírodnú starostlivosť o vinič.


Almus champion červený
3,90 €

Prípravok na ničenie lietajúceho a lezúceho hmyzu a jeho zárodkov. Je neškodný pre človeka a teplokrvné živočíchy. Almus Champion je netoxický insekticídny prípravok s dlhodobým účinkom.


Almus champion modrý
3,90 €

Prípravok na ničenie ektoparazitov na zvieratách. Účinný proti všetkým známym druhom ektoparazitov na zvieratách, likviduje aj zárodky. Je neškodný pre človeka a teplokrvné živočíchy.


Antifer Antifer proti kunám
19,49 €

Produkt je charakteristický svojím jedinečným zložením niekoľkých pachov, vďaka ktorému je možné predísť nežiaducemu výskytu kun v mieste aplikácie. Zbavenie sa kuny, nebolo nikdy jednoduchšie.


Antifer Antifer tekutý modrý
30 €

Antifer – tekutý je pachový ohradník, ktorý sa používa pomocou savého materiálu formou vyparovania. Účinný aj na krtkov a hryzce.


Antifer Antifer tekutý sada
85 €

Antifer – tekutý je pachový ohradník, ktorý sa používa pomocou savého materiálu formou vyparovania.


BASF Cabrio top
1,81 €

Fungicíd zameraný hlavne voči múčnatke a peronospóre viniča. Účinkuje aj proti červenej spále, čiernej škvrnitosti a botrytíde viniča.


BASF Cantus
12,89 €

Postrekový fungicídny prípravok vo forme vodorozpustných granúl určený proti hubovým chorobám vo viniči.


BASF Kumulus wg
1,39 €

Kontaktný sírnatý fungicíd vo forme vodorozpustného granulátu proti múčnatke na jabloniach a viniči.


BASF Orvego
1,81 €

Prípravok so systémovým a kontaktným účinkom určený na ochranu viniča proti peronospóre viniča.


BASF Polyram wg
1,46 €

Prípravok proti hubovým chorobám zemiakov, viniča, jadrovín a klinčekov.


BASF Signum
1,88 €

Vynikajúci prípravok proti hubovým chorobám ovocia a zeleniny, vysoko účinný univerzálny fungicíd do kôstkovín.


BASF Stomp aqua
2,53 €

Postrekový selektívny, systémovo pôsobiaci listový herbicíd vo forme suspenzie kapsúl v kvapaline na ničenie dvojklíčnolistových a trávovitých burín.


BASF Vivando
1,81 €

Fungicídny prípravok vo forme koncentrátu na ochranu viniča proti múčnatke viniča.


Bayer Garden Aliette 80 wg
1,33 €

Prípravok vo forme prášku určený na ochranu jahôd, uhoriek, tekv. zeleniny, semien buka a chmeľu proti hub. chorobám.


Bayer Garden Decis al okrasné rastliny
8,71 €

Postrekový insekticídny prípravok na priame použitie vo forme kvapaliny k aplikácii bez riedenia (ready for use) určený na ochranu okrasných rastlín proti cicavým a žravým škodcom ako sú vošky, molice, ploštice, vrtuľa, méry, húsenice, chrobáky a motýle.