Syngenta Karate zeon 5 cs - viac veľkostí
1,76 €

Postrekový insekticídny prípravok v progresívnej úprave – mikroenkapsulát (CS), určený na ochranu poľnohospodárskych plodín proti cicavým a žravým škodcom.

Neudorff Loxiran mravčí bufet
8,24 €

Doplňovacia návnadová dóza s prírodným insekticídom, ktorá je určená na odstránenie mravcov na terasách, balkónoch a v obytných priestoroch.

Floraservis Cyper 0,5 em - viac veľkostí
4,22 €

Cyper je postrekový, širokospektrálny, insekticídny prípravok v úprave mikroemulzného vodného koncentrátu proti otravnému hmyzu.

CHEMOBAL Krieda ferdo plus
1,99 €

Insekticídny prípravok vo forme kriedy. Slúži na ochranu proti mravcom v uzatvorených priestoroch.

Bayer Garden Sanium ultra - viac veľkostí
2,54 €

Postrekový prípravok vo forme emulzie olej vo vode určený na reguláciu výskytu širokého spektra živočíšnych škodcov na mnohých plodininách.

Floraservis Cyper extra kontakt na komáre
5,68 €

Koncentrovaný, vodou riediteľný insekticídny prípravok určený predovšetkým na likvidáciu komárov, ale aj iného otravného hmyzu v domácnostiach, hospodárskych budovách a vonkajších priestoroch.

Floraservis Vertimec 018 ec - viac veľkostí
4,62 €

Postrekový prípravok vo forme koncentrátu, určený k ochrane zeleniny, jadrovín, chmeľu a okras. rastlín proti roztočcom, minerkám a strapkám vrátane strapky západnej.

Bayer Predjarný postrek - viac veľkostí
3,40 €

Predjarný postrek predstavuje kombináciu prípravkov Mero Stefes a Karate Zeon 5 CS určená na jarné ošetrenie ovocných a okrasných drevín proti prezimujúcim škodcom (napr vošky, roztočec ovocný, méra jabloňová, štítničky, atď).

Almus champion modrý - viac veľkostí
4,26 €

Prípravok na ničenie ektoparazitov na zvieratách. Účinný proti všetkým známym druhom ektoparazitov na zvieratách, likviduje aj zárodky. Je neškodný pre človeka a teplokrvné živočíchy.

BROS Bros lapač os a múch s prípravkom
5,81 €

Slúži k chytaniu ôs v miestnosti. Lapače zaveste v určitej vzdialenosti od miesta relaxácie, terasy, otvoreného okna tak, aby hmyz prelietal okolo, než dorazí k miestu, ktoré chcete chrániť.

Forestina Bioformatox plus proti mravcom
2,99 €

Prášok s účinkom proti mravcom. Pôsobí dotykovo najlepšie vo forme postreku alebo zálievky priamo na hmyz a predovšetkým do jeho hniezd. Pôsobí selektívne na mravce. BIOFORMATOX PLUS je ​​určený pre neprofesionálne použitie.

BROS Bros špirála proti komárom
2,23 €

Žiarivá špirála poskytuje niekoľko hodín ochrany proti rôznym hmyzom, ktoré sú často vyskytujú počas letných večerov. Je určená pre vonkajšie použitie.

Almus champion červený - viac veľkostí
3,90 €

Prípravok na ničenie lietajúceho a lezúceho hmyzu a jeho zárodkov. Je neškodný pre človeka a teplokrvné živočíchy. Almus Champion je netoxický insekticídny prípravok s dlhodobým účinkom.

Formitox extra
1,99 €

Otrava vo forme kryštalického prášku proti mravcom.

Bayer Garden Sanium ultra AL
9,18 €

Postrekový insekticídny prípravok na priame použitie vo forme kvapaliny k aplikácii bez riedenia (ready for use) určený na ochranu zeleniny, byliniek a ovocných stromov.

Floraservis Deltasect
2,47 €

Vysokoúčinný prípravok proti lezúcemu hmyzu. Deltasect plnohodnotne nahrádza obľubený prípravok K-Othrine.

Floraservis Deltacaps 50 cs - viac veľkostí
4,27 €

Prípravok proti lezúcemu hmyzu – EXTRA SILNÝ. Tekutý koncentrát určený k aplikácii postrekom proti lezúcemu hmyzu s rýchlou a okamžitou reakciou a dlhodobým účinkom.

Floraservis Sojet
9,29 €

Vysokoúčinný prípravok vo forme postreku alebo náteru proti muche domovej.

Floraservis Ortus 5 sc
4,25 €

Selektívny kontaktný akaricíd vo forme suspenzného koncentrátu určený k ochrane ovocných drevín proti roztočcom (Tetranynchidae) a na ochranu chmeľu proti roztočcovi chmeľovému (Tetranychus urticae Koch).

Floraservis Integro - viac veľkostí
4,31 €

Selektívny insekticíd pre základnú ochranu ovocných drevín, viniča proti larvám motýľov, najmä obaľovačom, podkopáčikom, piadivkám a pod.

Floraservis Dimilin tb2
1,99 €

Insekticídny prípravok vo forme šumivých tabliet, určený k ničeniu lariev komárov a múch v ich miestach liahnutia.

Vetservis Ekosip - viac veľkostí
7,97 €

Ekologický prípravok na báze oxidu kremičitého, účinný pri odstraňovaní roztočov v chovoch hydiny, holubov a exotického vtáctva.