NOHEL GARDEN Insekticid PROVADO CARE hnojivé tyčinky
7,36 €
6,90 €

Insekticídna tyčinky proti škodcom poskytuje okrasným rastlinám pri jednoduchej aplikácii ochranu až 10 týždňov pred voškami, molicami, štítnička, strapkami (okrem Frankliniella), kriesi a červom.


AGRO CS Agro natura symfónia 3 v 1
5,99 €

Unikátny hotový postrek na báze prírodných látok proti škodcom s hnojivovým účinkom. Účinkuje na vošky, molice, roztočce, strapky, červce – puklice (v ranom štádiu).


AGRO CS Rock effect
3,30 €

Unikátny koncentrát na báze prírodných látok na zvýšenie odolnosti a obranyschopnosti rastlín proti škodcom.


AgroBio Atak fumigátor
16,50 €

Insekticídna dymovnica určená na ničenie škodlivého a obtiažneho hmyzu v uzatvorených priestoroch.


Almus champion červený
3,90 €

Prípravok na ničenie lietajúceho a lezúceho hmyzu a jeho zárodkov. Je neškodný pre človeka a teplokrvné živočíchy. Almus Champion je netoxický insekticídny prípravok s dlhodobým účinkom.


Almus champion modrý
3,90 €

Prípravok na ničenie ektoparazitov na zvieratách. Účinný proti všetkým známym druhom ektoparazitov na zvieratách, likviduje aj zárodky. Je neškodný pre človeka a teplokrvné živočíchy.


Bayer Garden Decis al okrasné rastliny
8,71 €

Postrekový insekticídny prípravok na priame použitie vo forme kvapaliny k aplikácii bez riedenia (ready for use) určený na ochranu okrasných rastlín proti cicavým a žravým škodcom ako sú vošky, molice, ploštice, vrtuľa, méry, húsenice, chrobáky a motýle.


Bayer Predjarný postrek
3,40 €

Predjarný postrek predstavuje kombináciu prípravkov Mero Stefes a Karate Zeon 5 CS určená na jarné ošetrenie ovocných a okrasných drevín proti prezimujúcim škodcom (napr vošky, roztočec ovocný, méra jabloňová, štítničky, atď).


BioTomal Lepové doštičky žlté biotomal
4,06 €

Bio ochrana do skleníkov a fóliovníkov proti moliciam, listovým voškám, smútivkám a mínerkám a do záhradiek proti skočkám, blyskáčikom, krytonosom, voškám a moliciam.


BROS Bros lapač os a múch s prípravkom
5,81 €

Slúži k chytaniu ôs v miestnosti. Lapače zaveste v určitej vzdialenosti od miesta relaxácie, terasy, otvoreného okna tak, aby hmyz prelietal okolo, než dorazí k miestu, ktoré chcete chrániť.


BROS Bros špirála proti komárom
2,15 €

Žiarivá špirála poskytuje niekoľko hodín ochrany proti rôznym hmyzom, ktoré sú často vyskytujú počas letných večerov. Je určená pre vonkajšie použitie.


Dow Agro Dursban 480 ec
2,89 €

Postrekový prípravok vo forme emulgovateľného koncentrátu na ničenie škodlivého hmyzu aplikáciami do pôdy alebo na list.


DuPont Trend 90
13,60 €

Tekutý zmáčací prípravok vo forme emulgovatelného koncentrátu pre použitie v ochrane rastlin.


Floraservis Apollo 50 sc
2,28 €

Prípravok vo forme tekutého koncentrátu, určený na ničenie vajíčok a prvých pohyblivých štádií roztočcov na ovo. drevinách, viniči hroznorodom a okras. rastlinách.


Floraservis Cyper 0,5 em
1,66 €

Cyper je postrekový, širokospektrálny, insekticídny prípravok v úprave mikroemulzného vodného koncentrátu proti otravnému hmyzu.


Floraservis Cyper extra kontakt na komáre
3,46 €

Koncentrovaný, vodou riediteľný insekticídny prípravok určený predovšetkým na likvidáciu komárov, ale aj iného otravného hmyzu v domácnostiach, hospodárskych budovách a vonkajších priestoroch.


Floraservis Deltacaps 50 cs
4,27 €

Prípravok proti lezúcemu hmyzu – EXTRA SILNÝ. Tekutý koncentrát určený k aplikácii postrekom proti lezúcemu hmyzu s rýchlou a okamžitou reakciou a dlhodobým účinkom.


Floraservis Dimilin tb2
1,99 €

Insekticídny prípravok vo forme šumivých tabliet, určený k ničeniu lariev komárov a múch v ich miestach liahnutia.


Floraservis Imidasect
8,20 €

Nástraha vo forme gélu na priame použitie proti rusovi domovému (Blattella germanica), švábovi obyčajnému (Blatta orientalis), švábovi hnedopásavému (Supella longipalpa), švábovi americkému (Periplaneta amaricana) a ich nymfám.


Floraservis Integro
1,99 €

Selektívny insekticíd pre základnú ochranu ovocných drevín, viniča proti larvám motýľov, najmä obaľovačom, podkopáčikom, piadivkám a pod.