Almus champion modrý - viac veľkostí
4,64 €

Prípravok na ničenie ektoparazitov na zvieratách. Účinný proti všetkým známym druhom ektoparazitov na zvieratách, likviduje aj zárodky. Je neškodný pre človeka a teplokrvné živočíchy.

Vetservis Ekosip
9,90 €

Ekologický prípravok na báze oxidu kremičitého, účinný pri odstraňovaní roztočov v chovoch hydiny, holubov a exotického vtáctva.

Floraservis Deltacaps 50 cs - viac veľkostí
4,77 €

Prípravok proti lezúcemu hmyzu – EXTRA SILNÝ. Tekutý koncentrát určený k aplikácii postrekom proti lezúcemu hmyzu s rýchlou a okamžitou reakciou a dlhodobým účinkom.

Syngenta Karate zeon 5 cs - viac veľkostí
3,73 €

Postrekový insekticídny prípravok v progresívnej úprave – mikroenkapsulát (CS), určený na ochranu poľnohospodárskych plodín proti cicavým a žravým škodcom.

Bayer Garden Sanium ultra AL
10,01 €

Postrekový insekticídny prípravok na priame použitie vo forme kvapaliny k aplikácii bez riedenia (ready for use) určený na ochranu zeleniny, byliniek a ovocných stromov.

Neudorff Loxiran mravčí bufet
9,16 €

Doplňovacia návnadová dóza s prírodným insekticídom, ktorá je určená na odstránenie mravcov na terasách, balkónoch a v obytných priestoroch.

Floraservis Deltasect
2,69 €

Vysokoúčinný prípravok proti lezúcemu hmyzu. Deltasect plnohodnotne nahrádza obľubený prípravok K-Othrine.

CHEMOBAL Krieda ferdo plus
2,17 €

Insekticídny prípravok vo forme kriedy. Slúži na ochranu proti mravcom v uzatvorených priestoroch.

Forestina Bioformatox plus proti mravcom
3,54 €

Prášok s účinkom proti mravcom. Pôsobí dotykovo najlepšie vo forme postreku alebo zálievky priamo na hmyz a predovšetkým do jeho hniezd. Pôsobí selektívne na mravce. BIOFORMATOX PLUS je ​​určený pre neprofesionálne použitie.

Formitox extra
2,17 €

Otrava vo forme kryštalického prášku proti mravcom.

Almus champion červený - viac veľkostí
4,64 €

Prípravok na ničenie lietajúceho a lezúceho hmyzu a jeho zárodkov. Je neškodný pre človeka a teplokrvné živočíchy. Almus Champion je netoxický insekticídny prípravok s dlhodobým účinkom.

Bayer Garden Sanium ultra - viac veľkostí
2,77 €

Postrekový prípravok vo forme emulzie olej vo vode určený na reguláciu výskytu širokého spektra živočíšnych škodcov na mnohých plodininách.

BROS Bros lapač os a múch s prípravkom
6,33 €

Slúži k chytaniu ôs v miestnosti. Lapače zaveste v určitej vzdialenosti od miesta relaxácie, terasy, otvoreného okna tak, aby hmyz prelietal okolo, než dorazí k miestu, ktoré chcete chrániť.

Floraservis Dimilin tb2
2,17 €

Insekticídny prípravok vo forme šumivých tabliet, určený k ničeniu lariev komárov a múch v ich miestach liahnutia.

Floraservis Imidasect
8,94 €

Nástraha vo forme gélu na priame použitie proti rusovi domovému (Blattella germanica), švábovi obyčajnému (Blatta orientalis), švábovi hnedopásavému (Supella longipalpa), švábovi americkému (Periplaneta amaricana) a ich nymfám.

Floraservis Ortus 5 sc
4,63 €

Selektívny kontaktný akaricíd vo forme suspenzného koncentrátu určený k ochrane ovocných drevín proti roztočcom (Tetranynchidae) a na ochranu chmeľu proti roztočcovi chmeľovému (Tetranychus urticae Koch).