BASF Cabrio top - viac veľkostí
4,58 €

Fungicíd zameraný hlavne voči múčnatke a peronospóre viniča. Účinkuje aj proti červenej spále, čiernej škvrnitosti a botrytíde viniča.

Floraservis Champion 50 wg - viac veľkostí
3,87 €

Univerzálny fungicíd a baktericíd použiteľný proti širokému spektru hubových chorôb rajčiakov, uhoriek, marhúľ, viniča a ďalších plodín.

Floraservis Sulka k - viac veľkostí
4,07 €

Prípravok vhodný na morenie sadby cesnaku a cibule, pôsobí proti prezimujúcim škodcom, znižuje výskyt kučeravitosti a vhodný na základné hnojenie do pôdy.

Bayer Garden Fungimat al magnicur
10,31 €

Postrekový fungicídny prípravok na priame použitie vo forme kvapaliny k aplikácii bez riedenia (ready for use) určený na ochranu ruží, okrasných a izbových rastlín proti hubovým chorobám, po použití dôjde k potlačeniu choroby a zároveň sa na listoch vytvorí ochranný povlak.

BioTomal Cuprotonic

BioTomal Cuprotonic

Hodnotenie: 5
3,44 €

Prípravok na báze medi a zinku zvyšujúci odolnosť rastlín proti vírusovým, bakteríálnym a hubovým chorobám, obmedzuje výskyt chorôb a optimalizuje výživu.

BASF Signum - viac veľkostí
7,30 €

Vynikajúci prípravok proti hubovým chorobám ovocia a zeleniny, vysoko účinný univerzálny fungicíd do kôstkovín.

Syngenta Thiovit jet - viac veľkostí
4,01 €

Fungicíd proti hub. chorobám poľných plodín, viniča, okras. rastlín a drevín, proti erinóze a akarinóze na viniči a múčnatke v trávnikoch.

Bayer Garden Quick magnicur
6,07 €

Postrekový fungicídny prípravok vo forme suspenzného koncentrátu na ochranu viniča a jahôd proti botrytíde a čerešní proti monilióze.

Floraservis Silwet star - viac veľkostí
2,99 €

Organosilikónové superzmáčadlo pre fungicídy a insekticídy vo všetkých plodinách, totálne herbicídy v období mimo vegetácie kultúr. plodín a ostatné vybraté pesticídy.

Score 250 ec
4,34 €

Postrekový fungicídny prípravok vo forme emulzného koncentrátu určený na ochranu repky ozimnej, repy cukrovej, repy kŕmnej, jadrového ovocia, mrkvy a karfiolu proti hubovým chorobám.

Bayer Garden Aliette 80 wg
3,74 €

Prípravok vo forme prášku určený na ochranu jahôd, uhoriek, tekv. zeleniny, semien buka a chmeľu proti hub. chorobám.

Bayer Garden Magnicur energy
4,49 €

Systémový kombinovaný fungicíd vo forme kvapalného koncentrátu na riedenie vodou s preventívnym aj kuratívnym (liečebným) účinkom, určený k hubeniu pôdnych a listových chorôb v zelenine, zároveň aj proti padaniu klíčiacich rastlín, nekróze koreňov, chorobe stoniek a nadzemných častí rastlín.

Bayer Garden Magnicur Fungimat
7,71 €

Prípravok vo forme koncentrátu na ochranu ruží proti múčnatke, čiernej škvrnitosti a hrdzi, okrasných rastlín proti múčnatke a hrdzi a krušpánu proti Cylindrocladium buxicola.

Bayer Garden Multirose

Bayer Garden Multirose

Hodnotenie: 5
5,44 €

Kombinovaný prípravok pre ochranu ruží a okrasných rastlín proti cicavým a žravým škodcom a tiež hubovým chorobám.

Floraservis Atonik - viac veľkostí
6,65 €

Rastlinný stimulátor pre rýchlejšie a rovnomernejšie klíčenie semien, lepšie zakoreňovanie a intenzívny rast, tvorbu kvetných orgánov, opelenie a oplodnenie, väčšiu násadu plodov, predĺženie vege. doby, vyššie úrody, lepšiu kvalitu a skladovateľnosť.

Floraservis Syllit 65 wp
5,73 €

Fungicídny prípravok s lokálne systémovým účinkom, vo forme prášku určený na ochranu ovocných drevín a ruží proti hubovým chorobám.