Belatrix Vírivka (nafukovacia) Welly 150
565 € 522,86 €

Výpredaj

V tomto modeli sa snúbi klasika s modernou dizajnom a eleganciou. Skvelá pre rodinu, párty s priateľmi, a rovnako tak pre zamilované dvojice.

Belatrix Komfortné spa set
81 €

Obsahuje dve anatomické a mäkčené opierky hlavy a jeden pre dvoch nápoje, aby ste si relaxáciu v nafukovacie vírivke naozaj vychutnali.

Belatrix Kartušová filtrácia
14 €

Obstaranie dodatočných kartušových filtráciou pre mobilné vírivé vane zaručuje udržanie požadovanej čistoty a priezračnosti vody . Filtre doporučujeme čistiť a meniť pravidelne.

Belatrix Mobilná (nafukovacia) vírivka Luxury 155
591 € 550,41 €

Výpredaj

edná sa o novinku pre rok 2018. Táto vírivka ďalej rozširuje veľmi obľúbený rad osemuholníkových víriviek. Skosený roh vytvára ideálne opierku a miesto na sedenie.

Belatrix Mobilná (nafukovacia) vírivka Mountine 120 Rattan
504 € 468,78 €

Výpredaj

Absolutní novinka letošní sezony.   Oválný tvar vířivek je odborníky považován pro relaxační účinky jako nejideálnější.   Oblíbená klasika v novém designu. Mountine 120 v provedení Rattan. Navržená a stvořena tak, aby spojila eleganci s praktičností.   Jedná se o designovou kompaktní vířivku,

Belatrix Mobilná (nafukovacia) vírivka Luxury 125
407 €

edná sa o dizajnovú kompaktný vírivku, ktorú možno vďaka jej tvaru vhodne umiestniť do akéhokoľvek rohu. Samozrejme vynikne aj vo voľnom priestore. Navyše skosením rohov vzniká ideálne oporná plocha pre užívateľov tejto vírivky. Oproti ostatným modelom je súčasťou príslušenstva aj integrovaný nafuko

Belatrix Mobilná (nafukovacia) vírivka Luxury 155 Rattan
611 €

Největší nafukovací vířivka osmiúhelníkového tvaru na českém trhu, nyní v provedení Rattan.     Oblíbená klasika v novém designu. Luxury 155 v provedení Rattan. Navržená a stvořena tak, aby spojila eleganci s praktičností.   Tato vířivka dále rozšiřuje velice oblíbenou řadu osmiúhelníkových víř

Belatrix LED svetlo
45 €

Oddýchnite si v prefarbené vírivke! Teta prenosné LED svetlo je ideálny pre Vašu mobilné vírivku. Vodotesné puzdro umožňuje úplne ponoriť svetlo a umiestniť ho na spodnej časti vírivky.

Belatrix Bar nafukovacie
29 €

Plovoucí držák na nápoje a občerstvení udělá z Vaší relaxační koupele v nafukovací vířivce dokonalou party! 

Belatrix Plávajúce svetlo - 5 farieb
34 €

Toto plávajúce svetlo ponúka 5 režimov osvetlenia, pre oživenie Vašej relaxačné kúpele. Režim môžete zmeniť jednoduchým stlačením tlačidla spustenia.