BabyDan Univerzálny držiak nápojov na kočíky
8,50 €

Univerzálny držiak nápojov na kočíky je veľmi prispôsobivý a použiteľný pre takmer každý kočík. Gumové časti vnútri svorky ho dobre fixujú. Preto nájde uplatnenie aj u bicyklov a u invalidných vozíkov alebo u chodítok pre dospelých.

CYBEX Držiak nápojov Priam/Balios S
19 €

Cybex Držiak nápojov je praktický a možno ho ľahko pripevniť na obe strany rukoväti kočíka Cybex Priamo alebo Balios S.

VALCO Pult na kočík Snap 3, Snap 4
19,40 €

Praktický pult na kočík. Jednoduchá inštalácia aj údržba. Hlboký s držiakom na pitie. Je vhodný na kočíky modelov: Snap 3, Snap 4, Snap Ultra.

Reer Držiak nápojov uni Clip&Go
9,90 €

Držiak na detské fľaše či hrnčeky, ktorý možno upevniť na bicykel aj kočík. Systém držania na rúrke s priemerom najviac 40 cm. Spoľahlivo udrží fľaše v rozmedzí 5 až 7 cm. Polohovateľný kĺb s uhlom až 180 °. Reer Držiak uni Clip&Go vám uľahčí prevoz nápojov.

Diono Držiak nápojov Cup Holder
11,50 € 6,20 €

Diono Stroller Cup Holder je praktický a univerzálny držiak na nápoje, ktorý sa pomocou pásika upevňuje na rukoväť kočíka.

X-lander X-Mug

X-lander X-Mug

Hodnotenie: 4,8
9,62 € 6,49 €

X-Mug nápojový držiak možno upevniť iba ku kočíkom X-lander.

PEG PEREGO Držiak nápojov na kočíky
10 €

Držiak nápojov na kočíky Peg-Pérego je originálne príslušenstvo ku kočíkom Peg-Pérego a je vhodný na fľaše rôznych veľkostí.

EASYWALKER Tácka na desiatu
23,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzálny pultík na desiatu s dvoma držiakmi na fľašu a priehradkou na občerstvenie je jednoduché pripevniť k akémukoľvek kočíka. Je možné umývať v umývačke na riad.

Baby Jogger Tácka pre dieťa City mini
30 € 25,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Baby Jogger tácka pre dieťa. Je priamo určená ku kočíku City mini, City elite, Summit XC, Fit.

ZOPA Držiak na telefón na kočík
9,19 € 8,90 €

Zopa Držiak na telefón na kočík bol navrhnutý tak, aby ste mali svoj smartphone vždy na dosah. Je vhodný pre madlá kočíkov so šírkou cca 5,5 – 8 cm. Mamičky ocenia jednoduché vloženie a vybratie telefónu jednou rukou.

Baby Monsters Compact pultík
25,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Baby Monsters Pultík ku kočíku Baby Monster Compact. Jednoducho ho vymeníte za bezpečnostné madlo kočíka. Pultík poslúži ako jedálenský, herný alebo odkladací pult.

Britax Hrací pult na kočík B-Agile Double
29,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrací pult na B-Agile Double – Príslušenstvo kočíkov B-Agile Double – kvalitnej nemeckej výroby. Prídavný hrací pultík z kvalitných tvrdých plastov. Jednoducho vymeňte madlo za hrací pult.

IVEMA BABY - Nánožník Golf - fialový
20,90 € 19,85 €

IVEMA BABY – Nánožník Golf. Luxusný nánožník určený nielen na golfové palice. Použiť ho môžete na akýkoľvek kočík. Predný diel je prešívaný a nechýbajú ani reflexné prvky pre bezpečnosť vášho dieťatka.

Casualplay Držiak na nápoje pre kočík LOOP
13,90 € 12,99 €

CASUALPLAY – Držiak na nápoje pre kočík LOOP. Praktický výsuvný držiak na nápoje, jednoduchá inštalácia, je možné ho zložiť spolu s kočíkom. K dispozícii ku Casualplay Loop.

ABC Design Držák nápojů 2020
16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzální držák nápojů ABC Design lze díky praktickému upevnění na suchý zip namontovat na téměř všechny běžné modely kočárků. Chytře navržený držák udrží láhve a kelímky o objemu až do cca 500 ml.

EASYWALKER Držiak na fľašu
21,30 € 20 €

Univerzálny držiak na fľašu Easywalker, ktorý možno jednoducho upevniť na akýkoľvek kočík. Udrží fľašu alebo pohár do 700 ml.

Baby Jogger Držiak hrnčeka
24,10 €

Originálne príslušenstvo Baby Jogger držiak hrnčeka – držiak nápojov s univerzálnym úchytom ku všetkým kočíkom, nielen Baby Jogger.

Asalvo Háčiky na kočík

Asalvo Háčiky na kočík

Hodnotenie: 2,5
6,90 €

Háčiky na kočík od značky Asalvo sú praktickí pomocníci pre zachytenie nielen vašej kabelky na kočík – vy tak môžete mať voľné ruky. Ľahko sa inštalujú a každý háčik unesie 6 kg.

ABC Design Držiak nápojov, Black
19,19 € 17 €

Univerzálny držiak nápojov ABC Design možno vďaka praktickému upevneniu na suchý zips namontovať na takmer všetky bežné modely kočíkov. Šikovne navrhnutý držiak udrží fľaše a tégliky s objemom až do cca 500 ml.