Skip hop Háčik univerzálny na kočík
14,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pomôže s ťažkými nákupnými taškami, podrží dáždnik a ďalšie nevyhnutnosti – voľné ruky bude mať každá mamička alebo otecko vďaka praktickému univerzálnemu a trojitému háčiku na kočík od značky Skip hop, ktorý má nosnosť 4,5 kg. Vyrobený je z nehrdzavejúcej ocele a vďaka pogumovaniu drží krásne na mieste.

ZOPA Držiak na telefón na kočík
9,19 € 8,90 €

Zopa Držiak na telefón na kočík bol navrhnutý tak, aby ste mali svoj smartphone vždy na dosah. Je vhodný pre madlá kočíkov so šírkou cca 5,5 – 8 cm. Mamičky ocenia jednoduché vloženie a vybratie telefónu jednou rukou.

Baby Jogger Držiak hrnčeka
24,10 €

Originálne príslušenstvo Baby Jogger držiak hrnčeka – držiak nápojov s univerzálnym úchytom ku všetkým kočíkom, nielen Baby Jogger.

Casualplay Držiak na nápoje pre kočík LOOP
13,90 € 12,99 €

CASUALPLAY – Držiak na nápoje pre kočík LOOP. Praktický výsuvný držiak na nápoje, jednoduchá inštalácia, je možné ho zložiť spolu s kočíkom. K dispozícii ku Casualplay Loop.

ABC Design Držiak nápojov 2020
16,90 €

Univerzálny držiak nápojov ABC Design možno vďaka praktickému upevneniu na suchý zips namontovať na takmer všetky bežné modely kočíkov. Šikovne navrhnutý držiak udrží fľaše a tégliky s objemom až do cca 500 ml.

VALCO Pult na kočík Snap 3, Snap 4
19,40 €

Praktický pult na kočík. Jednoduchá inštalácia aj údržba. Hlboký s držiakom na pitie. Je vhodný na kočíky modelov: Snap 3, Snap 4, Snap Ultra.

BabyDan Univerzálny držiak nápojov na kočíky
8,50 €

Univerzálny držiak nápojov na kočíky je veľmi prispôsobivý a použiteľný pre takmer každý kočík. Gumové časti vnútri svorky ho dobre fixujú. Preto nájde uplatnenie aj u bicyklov a u invalidných vozíkov alebo u chodítok pre dospelých.

Reer Držiak nápojov uni Clip&Go
9,90 €

Držiak na detské fľaše či hrnčeky, ktorý možno upevniť na bicykel aj kočík. Systém držania na rúrke s priemerom najviac 40 cm. Spoľahlivo udrží fľaše v rozmedzí 5 až 7 cm. Polohovateľný kĺb s uhlom až 180 °. Reer Držiak uni Clip&Go vám uľahčí prevoz nápojov.

CYBEX Držiak nápojov Priam/Balios S
19 €

Cybex Držiak nápojov je praktický a možno ho ľahko pripevniť na obe strany rukoväti kočíka Cybex Priamo alebo Balios S.

Asalvo Háčiky na kočík

Asalvo Háčiky na kočík

Hodnotenie: 3,3
7,90 €

Háčiky na kočík od značky Asalvo sú praktickí pomocníci pre zachytenie nielen vašej kabelky na kočík – vy tak môžete mať voľné ruky. Ľahko sa inštalujú a každý háčik unesie 6 kg.

Skip hop Držiak na nápoje univerzálny
16,90 €

Fľašu s pitím alebo napríklad téglik s lahodnou kávou budete mať stále po ruke vďaka praktickému univerzálnemu držiaku na nápoje značky Skip hop, ktorý ľahko prirobíte na kočík alebo na nákupný vozík. Drží na svojom mieste vďaka protiskluzovému pogumovaniu a unesie až 2,2 kg.