KIDDY Cruiserfix 3 2018 Street Jungle

Značka: KIDDY Náš kód: 1259015002

Doprava zadarmo

KIDDY Cruiserfix 3 2018 Street Jungle

poskytuje deťom od cca 4 rokov až do 12 rokov maximálne pohodlie a ochranu podľa najprísnejších bezpečnostných štandardov. Je nielen unikátna autosedačka pre deti od 15 do 36 kg (3–12 rokov) s mimoriadnou úrovňou bezpečnosti a pohodlia, ale aj výrobok, ktorý ozdobí interiér vášho vozidla. Celý popis

309.3
309,30 € vrátane DPH
Cena s MALL kartou:
279,30 €
Viac info tu

Náš kód: 1259015002

Mesačne od:
30,93 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Limitovaná edícia Kiddy Cruiserfix 3 poskytuje deťom od cca 4 rokov až do 12 rokov maximálne pohodlie a ochranu podľa najprísnejších bezpečnostných štandardov. Je nielen unikátna autosedačka pre deti od 15 do 36 kg (3–12 rokov) s mimoriadnou úrovňou bezpečnosti a pohodlia, ale aj výrobok, ktorý ozdobí interiér vášho vozidla.

  • Je vyrobená z aktuálne veľmi módnej a pritom praktickej poťahovej tkaniny.

V nezávislom teste ADAC a Stiftung Warentest 2017 získala hodnotenie 1,8 dobrá. Jej bezpečnosť je tak potvrdená tými najpovolanejšími. Prispôsobuje sa rastu dieťaťa v 3 smeroch a tak zaisťuje správnu pozíciu všetkých ochranných prvkoch počas jeho rastu .

Nová úroveň bezpečnosti

V oblasti bezpečnosti nadväzuje Cruiserfix na svojich úspešných predchodcov, ktorí získali v nezávislých testoch niekoľko víťazstiev. Prvá generácia Cruiserfixu zvíťazila v roku 2011 hodnotením 1,7 a jej nasledovník Smartfix v roku 2015 s hodnotením 1,8 podľa novej prísnejšej metodiky. Zlepšená bočná ochrana, unikátne Kiddy Shock Absorber, vylepšené vodiče pásu vozidla a úplne nová ISOFIX platforma robia z Cruiserfix 3 autosedačku, ktorá vyhovie najnovšej verzii normy ECE R44/04 Supplement 10 čo potvrdzujú aj najnovšie testy v roku 2017.

  • Optimalizovaná geometria bočných plôch – vďaka novému rozvrhnutiu komponentov bočnej ochrany sa stáva náš vysoko absorbčný materiál Honey Comb V2 ešte účinnejším a zachytí maximum kinetickej energie. V prípade bočnej kolízie sú teraz hlavička a ramená chránené tým najlepším spôsobom. Súčasne zostal zachovaný skvelý bočný výhľad dieťaťa.
  • Nový Kiddy absorbér nárazu – v Cruiserfix 3 sú deti zaistené v autosedačke pomocou 3 bodového bezpečnostného pásu vozidla. Tento systém bol však vyvinutý pre dospelých. Náš unikátny bezpečnostný prvok – Kiddy absorbér nárazu – pohlcuje energiu vznikajúcu pri náraze alebo prudkom brzdení a pôsobiace na trojbodové pásy, preto chráni Vaše dieťa predovšetkým v oblasti panvy, ktorá je v porovnaní s dospelými doteraz nevyvinutá a málo pevná.
  • Vodiče pásov vozidla svojou červenou farbou nielen uľahčujú inštaláciu do vozidla, ale tiež znižujú nebezpečenstvo zlej inštalácie.
  • Nová znížená ISOFIXová platforma zabezpečuje nižšie ťažisko a tým aj menší klopný moment. Súčasne je vybavená mechanizmom pre bočný posun. Uľahčuje sa tým jej upínanie do vozidla a tiež znižuje prenos síl bočného nárazu na sedačku i dieťa.

Nastaviteľná a pohodlná

V období pre 8 rokov, pre ktoré je Cruiserfix 3 určený, sa zmení postava dieťaťa podstatným spôsobom. Preto je dôležité, aby autosedačka bola dostatočne variabilná a rozsah zmeny ich rozmerov musí byť dostatočne veľký. Tým, že rozsah zmeny výšky činí 18 cm a šírky 10 cm, sa Cruiserfix 3 môže prispôsobiť individuálnym rozmerom postavy dieťaťa do výšky, do šírky a dokonca aj do hĺbky podsedáku, ktorý má 5 polôh dĺžky. Všetky potrebné nastavenia sa urobia veľmi ľahko jedným pohybom. Údaje o výrobku:

  • Hmotnosť: 7,6 kg.
  • Vonkajšie rozmery: výška 65–83 cm, šírka 55+64 cm a hĺbka 45–50 cm
  • Vnútorné rozmery: šírka pri hlavičke 21 cm, šírka v oblasti ramien 31–41 cm, výška opierky chrbta 37–55 cm, hĺbka podsedáku 37–42 cm, šírka v oblasti bedier 30 cm
  • rozsah sklonu opierky 90° až 115°
  • Typ inštalácie: v smere jazdy

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Hmotnosť autosedačky 7.6 kg
Upevnenie v aute isofix
Ochrana proti bočnímu nárazu áno
Pětibodový upínací pás nie
Nastavitelná výška opěrky hlav áno
Polohovateľnosť áno
Skupina 15-36 kg
Farba zelená/červená