Outnabout NIPPER double korba-adaptér 1
42,90 € 36,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Adaptér NIPPER double značky Outnabout je kompatibilný s kočíkmi NIPPER double. Možno ho tiež použiť pre uchytenie korbičky na kočík NIPPER little double. Slúži pre uchytenie jednej korbičky v prípade, že je kočík využívaný pre novorodencov a staršieho súrodenca.

ZOPA Adaptéry Maxi-Cosi ku kočíku Move
19,50 €

Pomocou adaptérov Zopa je možné veľmi ľahko umiestniť na podvozok kočíka Zopa Move autosedačky mnohých značiek. Sú kompatibilné s autosedačkami Kiddy, Cybex, Maxi Cosi, Recaro, Besafe, ale predovšetkým tiež s Zopa X1 Plus i-Size.

BOMIMI BASTIEN adaptér pre autosedačku
15,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Adaptér ku kočíku BASTIEN AIR. Vďaka tomuto adaptéru ľahko upevníte autosedačky zn. Kiddo, Cybex a Maxi Cosi, Skupina 0+ (od 0 do 13kg) na kočík Bastien Air.

BOMIMI AMADEO adaptér na Maxi Cosi-18%
11,60 € 9,50 €

Akcia

AMADEO adaptér vhodný pre autosedačky značky Maxi Cosi, Skupina 0+ (od 0 do 13kg). Možno používať len v kombinácii s kočíkom značky Bomimi, model: AMADEO.

G-mini Adaptér na kočárek Gmini HERO
10,10 €

Posledný kus za túto cenu!

G-mini Adaptér ke kočárku G-mini HERO Air Max a HERO Air Fit na připevnění autosedačky Maxi Cosi.

Inglesina Adaptéry na Zippy Light pre autosedačky Inglesina Huggy
12,27 € 11,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Inglesina adaptéry na kočík Zippy Light pre autosedačky Inglesina Huggy 0+. Premeňte svoj Zippy Light kočík vo svojho spoločníka na cestách. Ľahko sa inštalujú priamo do podvozku kočíka, čo vám umožní využiť svoju autosedačku aj mimo automobil ako travel systém.

Petite&Mars Adaptér Maxi Cosi ke kočárku Vario
17,10 €

Petite&Mars adaptér Maxi Cosi ke kočárku Vario zajišťuje bezpečné a snadné připojení autosedaček Maxi Cosi ke kočárku Petite&Mars Vario. Systém „zacvakněte a můžete jít“, usnadňuje a urychluje přechod z auta do kočárku.

Inglesina Adaptéry na Zippy Light pre autosedačky Maxi-Cosi
14 € 13,50 €

Akcia

Inglesina adaptéry na kočík Zippy Light pre autosedačky Maxi-cosi, Cybex, Besafe 0+. Premeňte svoj Zippy Light kočík vo svojho spoločníka na cestách. Ľahko sa inštalujú priamo do podvozku kočíka, čo vám umožní využiť svoju autosedačku aj mimo automobil ako travel systém.

VALCO Adaptér A Snap Duo Ultra pre autosedačky univerzálne-17%
50 € 41,30 €

Akcia

Adaptér A Valco Snap Duo Ultra pre autosedačky univerzálny je hlavný adaptér, ktorý sa umiestňuje nižšie na konštrukcii. Táto konštrukcia umožňuje súčasne používanie dvoch autosedačiek. Na umiestnenie dvoch autosedačiek na konštrukciu kočíka Valco Ultra Duo sú potrebné dva adaptéry – adaptér A + adaptér B!

VALCO Adaptér B Snap Duo Ultra pre autosedačky univerzálne-17%
50 € 41,30 €

Akcia

Adaptér B Valco Snap Duo Ultra pre autosedačky univerzálny, ktorý sa umiestňuje vyššie na konštrukcii. Táto konštrukcia umožňuje súčasne používanie dvoch autosedačiek. Na umiestnenie dvoch autosedačiek na konštrukciu kočíka Valco Ultra Duo sú potrebné dva adaptéry – adaptér A + adaptér B!

Casualplay Adaptéry Maxi - Cosi
29 € 27,55 €

CASUALPLAY – Adaptéry Maxi – Cosi. Adaptéry MAXI – COSI ku kočíkom Casualplay Loop, Livi a Kudu 4. Teraz je už možné adaptovať CabrioFix MAXICOSI na kočíky Casualplay. Jednoducho a bezpečne, jediným kliknutím.Nové ad

Outnabout NIPPER double korba-adaptér 2
42,90 € 36,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Adaptér NIPPER double značky Outnabout je kompatibilný s kočíkmi NIPPER double. Možno ho tiež použiť pre uchytenie korbičky na kočík NIPPER little double. Slúži pre uchytenie dvoch korbičiek.

Inglesina Spojka pre dvojčatá, 1ks
16 €

Inglesina spojka pre dvojčatá premení dva kočíky v kočík pre dvojčatá. Pripevnenie možno použiť pri kočíkoch, ktoré majú trubkovú konštrukciu.