Inglesina Adaptéry na Zippy Light pre autosedačky Inglesina Huggy-42%
12,27 € 7,03 €

Akcia

Inglesina adaptéry na kočík Zippy Light pre autosedačky Inglesina Huggy 0+. Premeňte svoj Zippy Light kočík vo svojho spoločníka na cestách. Ľahko sa inštalujú priamo do podvozku kočíka, čo vám umožní využiť svoju autosedačku aj mimo automobil ako travel systém.

Inglesina Adaptéry na Zippy Light pre autosedačky Maxi-Cosi
13,90 €

Inglesina adaptéry na kočík Zippy Light pre autosedačky Maxi-cosi, Cybex, Besafe 0+. Premeňte svoj Zippy Light kočík vo svojho spoločníka na cestách. Ľahko sa inštalujú priamo do podvozku kočíka, čo vám umožní využiť svoju autosedačku aj mimo automobil ako travel systém.

Inglesina Spojka pre dvojčatá, 1ks
16 €

Inglesina spojka pre dvojčatá premení dva kočíky v kočík pre dvojčatá. Pripevnenie možno použiť pri kočíkoch, ktoré majú trubkovú konštrukciu.

ZOPA Adaptéry Maxi-Cosi ku kočíku Move
19,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Pomocou adaptérov Zopa je možné veľmi ľahko umiestniť na podvozok kočíka Zopa Move autosedačky mnohých značiek. Sú kompatibilné s autosedačkami Kiddy, Cybex, Maxi Cosi, Recaro, Besafe, ale predovšetkým tiež s Zopa X1 Plus i-Size.

X-lander Adaptér X-Pram - XA, X-Run
11,90 € 10 €

Adaptér X-Pram pre X-Pulse umožní nasadiť hlbokú korbu v iba niekoľkých jednoduchých krokoch. Adaptér je určený na hlbokú korbu kočíka X-lander XA, X-Run.

Britax Adaptéry Click+Go B-Agile Double 2019
20,38 € 18,80 €

Akcia

BRITAX Adaptéry Click + Go B-Agile Double slúži pre nasadenie autosedačky Römer Baby-Safe plus, Römer Baby-Safe plus SHR II a Römer Primo na kočík Britax B-Agile Double.

VALCO Adaptér Valco Snap Ultra Trend pre autosedačku Maxi Cosi
21,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Adaptér Valco Snap Ultra Trend pre autosedačku Maxi Cosi. Umožní vám upevniť svoju autosedačku na konštrukciu kočíka Snap Ultra Trend. Kompatibilné s väčšinou automobilových sedačiek od týchto značiek: Maxi-Cosi, Nuna, Cybex.

VALCO Adaptér B Snap Duo Ultra pre autosedačky univerzálne
50,60 €
+ doprava zadarmo

Adaptér B Valco Snap Duo Ultra pre autosedačky univerzálny, ktorý sa umiestňuje vyššie na konštrukcii. Táto konštrukcia umožňuje súčasne používanie dvoch autosedačiek. Na umiestnenie dvoch autosedačiek na konštrukciu kočíka Valco Ultra Duo sú potrebné dva adaptéry – adaptér A + adaptér B!

BOMIMI AMADEO adaptér na Maxi Cosi
11,90 €

AMADEO adaptér vhodný pre autosedačky značky Maxi Cosi, Skupina 0+ (od 0 do 13kg). Možno používať len v kombinácii s kočíkom značky Bomimi, model: AMADEO.

BOMIMI BASTIEN adaptér pre autosedačku
15,50 €

Adaptér ku kočíku BASTIEN AIR. Vďaka tomuto adaptéru ľahko upevníte autosedačky zn. Kiddo, Cybex a Maxi Cosi, Skupina 0+ (od 0 do 13kg) na kočík Bastien Air.

VALCO Adaptér A Snap Duo Ultra pre autosedačky univerzálne
50,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Adaptér A Valco Snap Duo Ultra pre autosedačky univerzálny je hlavný adaptér, ktorý sa umiestňuje nižšie na konštrukcii. Táto konštrukcia umožňuje súčasne používanie dvoch autosedačiek. Na umiestnenie dvoch autosedačiek na konštrukciu kočíka Valco Ultra Duo sú potrebné dva adaptéry – adaptér A + adaptér B!

X-lander Adaptér X-Pram - X-Cite, X-Fit
10 €

Posledný kus za túto cenu!

Adaptér X-Pram pre X-Cite, X-Fit umožní nasadiť hlbokú korbu v iba niekoľkých jednoduchých krokoch. Adaptér je určený na hlbokú korbu kočíka X-lander X-Cite, X-Fit.

X-lander Adaptér X-Pram - X-Pulse
10 €

Posledný kus za túto cenu!

Adaptér X-Pram pre X-Pulse umožní nasadiť hlbokú korbu v iba niekoľkých jednoduchých krokoch. Adaptér je určený na hlbokú korbu kočíka X-lander X-Pulse.

Petite&Mars Adaptér Maxi Cosi ke kočárku Vario
17,10 €

Petite&Mars adaptér Maxi Cosi ke kočárku Vario zajišťuje bezpečné a snadné připojení autosedaček Maxi Cosi ke kočárku Petite&Mars Vario. Systém „zacvakněte a můžete jít“, usnadňuje a urychluje přechod z auta do kočárku.

Britax adaptéry Britax GO, GO NEXT
32,30 €

BRITAX adaptéry Britax GO, GO NEXT umožňujú hladké pripevnenie kompatibilných nosidiel k športovému kočíku. Kompatibilné s: Maxi-Cosi CabrioFix, Maxi-Cosi Pebble, Maxi-Cosi PebblePlus.

Outnabout NIPPER double korba-adaptér 1
42,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Adaptér NIPPER double značky Outnabout je kompatibilní s kočárky NIPPER double. Lze ho také použít pro uchycení korbičky na kočárek NIPPER little double. Slouží pro uchycení jedné korbičky v případě, že je kočárek využíván pro novorozence a staršího sourozence.

Outnabout NIPPER double korba-adaptér 2
42,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Adaptér NIPPER double značky Outnabout je kompatibilní s kočárky NIPPER double. Lze ho také použít pro uchycení korbičky na kočárek NIPPER little double. Slouží pro uchycení dvou korbiček.