Petite&Mars vložka do kočíka Memory Black
18,50 €

Vložka do kočíka Memory Black od značky Petite&Mars je z pamäťovej peny a dokonale sa prispôsobí tvaru tela dieťaťa. Vložka je navrhnutá tak, aby absorbovala otrasy počas jazdy a dieťatko sa tak môže tešiť na maximálny komfort.

Bo Jungle univerzálna vložka 3v1 B-Snooze
24,80 €

Univerzálna vložka 3v1 B-Snooze je vhodná ako do autosedačky, hlbokého alebo športového kočíka, tak aj lehátka alebo hojdačky. Je prispôsobivá veľkosti dieťaťa, je mäkká, príjemná na dotyk.

Bo Jungle vložka do kočíka B-Stroller
17,10 €

Univerzálna vložka 3v1 B-Snooze je ergonomicky tvarovaná vložka do kočíka, obojstranná – letná/zimná strana. S otvormi pre bezpečnostné popruhy. Pre deti od 0 mesiacov.

Petite&Mars Vložka do kočíka Foamy
16,49 €

Vložka do kočíka Foamy od značky Petite & Mars je vyrobená z mäkkej elastickej peny, vďaka ktorej bude vášmu bábätku stále pohodlná. Podložka skvele padne takmer do každého kočíka a je odolná voči prachovým roztočom a baktériám.

Emitex vložka Grand

Emitex vložka Grand

Hodnotenie: 4,6
15,90 €

Vložka Grand od značky Emitex slúži k ochrane originálneho čalúnenia autosedačiek a kočíkov. Vďaka dômyselnému prevedeniu je kompatibilná s 5bodovým pásmi. Podložka je obojstranná, čo vám umožní jej použitie aj po zašpinení.

Simply Good Podložka do kočíka ELEPHANTs
21,80 €

Podložka do kočíka z pamäťovej peny so vzorom ELEPHANTs. Veľmi kvalitná polstrovaná vložka do kočíka, vďaka ktorej bude kočík čistý a štýlový.

Petite&Mars Vložka do kočíka Memory
21,20 € 18,30 €

Pamäťová penová vložka Memory do športového kočíka je navrhnutá tak, aby absorbovala otrasy počas jazdy na nerovnom teréne. Univerzálny dizajn je kompatibilný s takmer všetkými kočíkmi.

Bo Jungle vložka B-Stroller
17,10 €

Bo Jungle vložka do kočíka B-Stroller vďaka ktorej bude mať dieťatko optimálny komfort a čas strávený v kočíku bude príjemnejší. Podložka je obojstranná a v lete odvádza telesné teplo.

Casualplay Vložka do kočíka Stwinner / S4 2016 - ALLPORTS
29 € 27,55 €

Posledný kus za túto cenu!

CASUALPLAY – Vložka do kočíka Stwinner / S4 2016 – ALLPORTS. Vložka do kočíka, ktorá výborne sedí ku Casualplay Stwinner alebo Casualplay S4. Vyrobená z vysoko kvalitného odolného materiálu.

Casualplay Vložka do kočíka Stwinner / S4 2016- GRAPE
29 € 27,55 €

Posledný kus za túto cenu!

CASUALPLAY – Vložka do kočíka Stwinner / S4 2016– GRAPE. Vložka do kočíka, ktorá výborne sedí ku Casualplay Stwinner alebo Casualplay S4. Vyrobená z vysoko kvalitného odolného materiálu.

Casualplay Vložka do kočíka Stwinner / S4 2016 - PLUM
29 € 23,99 €

CASUALPLAY – Vložka do kočíka Stwinner / S4 2016 – PLUM. Vložka do kočíka, ktorá výborne sedí ku Casualplay Stwinner alebo Casualplay S4. Vyrobená z vysoko kvalitného odolného materiálu.

Casualplay Zmenšovacia vložka do kočíka LOOP - Grey
33 € 31,35 €

CASUALPLAY – Zmenšovacia vložka do kočíka LOOP – Grey. Vyrobená z polstrovanej a mäkkej textílie, ponúka bábätku mimoriadny komfort. Rýchlo a ľahko sa prispôsobí kočíku LOOP od Casualplay a umožní dieťaťu úplne od malička pozorovať okolitý svet.

Dooky Multicomforter

Dooky Multicomforter

Hodnotenie: 5
23,30 €

Univerzálna obojstranná vložka vhodná do lehátka, kočíka, autosedačky s otvormi pre bezpečnostné popruhy (3 aj 5-bodové).

Emitex Vložka MAXI

Emitex Vložka MAXI

Hodnotenie: 4,3
13,90 €

Emitex Vložka MAXI slúži k ochrane originálneho čalúnenia kočíka alebo autosedačky. Dva druhy materiálu, zimná a letná strana. Môže sa použiť aj do jedálenských stoličiek na pokrytie originálneho, umývateľného čalúnenia, ktoré nie je pre pokožku dieťaťa príjemné.

Ivema baby Vložka Multi 3v1 - tyrkys
17,59 € 16,69 €

Posledný kus za túto cenu!

IVEMA BABY – Vložka Multi 3v1 – tyrkys. Určená pre použitie do kočíka (hlbokej časti i športového kočíka) ako i autosedačky.

Lorelli Měkká podložka DUO COMFORT
16 € 11,90 €

Univerzálna vložka Lorelli DUO COMFORT do jedálenské stoličky, autosedačky alebo kočíka. Možno použiť oboch strán. Určené pre deti od narodenia.

Petite&Mars Vložka do kočíka 3D Aero
19 €

Petite & Mars Vložka do kočíka 3D Aero vďaka ktorej budú mať deti optimálny komfort a čas strávený v kočíku bude príjemnejší. Vďaka 3D štruktúre je nadmerné telesné teplo odvádzané von a zároveň je dodávaný čerstvý okolitý vzduch. Výrazne obmedzuje podráždenie pokožky spôsobené potením.

Petite&Mars vložka do kočíka 3D Aero
17,50 €

Vložka do kočíka 3D Aero od značky Petite&Mars pomáha chrániť originálne textílie pred znečistením. Vďaka priedušnej 3D štruktúre je nadmerné telesné teplo odvádzané von a zároveň je dodávaný čerstvý okolitý vzduch. Výrazne sa tak obmedzuje podráždenie pokožky spôsobené potením.

Emitex Vložka Merino vlna

Emitex Vložka Merino vlna

Hodnotenie: 4,5
21,90 €

Emitex Vložka Merino vlna ja vložka pre vylepšenie zateplenia kočíkov, fusakov, zavinovačiek a autosedačiek. Vyrobená z Merino vlny, ktorá je mäkšia a jemnejšia než klasická vlna a vďaka svojim vlastnostiam je najvhodnejšia pre deti.