Slúchadlá k televízoru SENNHEISER

Upresniť parametre
  • Značka
    SENNHEISER
    ×
SENNHEISER Set 880, čierna SENNHEISER Set 880, čierna
SENNHEISER Set 880, čierna

Prémiový načúvací systém pre domáce počúvanie TV a ďalších prístrojov. Sennheiser Set 880 poskytuje dokonale čistý a vyvážený zvuk v maximálnom pohodlí digitálnej bezdrôtovej prevádzky. Iste oceníte nerušené počúvanie až 18 hodín na jedno nabitie, rozmerné tlačidlá a zrozumiteľné LED upozorňovania.

môžete mať DNES

MALL
SENNHEISER Set 860, čierna SENNHEISER Set 880, čierna
SENNHEISER Set 860, čierna

Prenosné slúchadlá pre domáce počúvanie TV a rádia pre dokonale čistý a jasný zvuk s možnosťou regulácie hlasitosti zvlášť pre ľavé a pravé ucho. Sennheiser Set 860 je ideálnym pomocníkom pre vekovú kategóriu 65+. Nezrozumiteľný šum televízora vyladí v jasné vety, takže svoj obľúbený film alebo hudbu si tak opäť vychunáte naplno.

môžete mať DNES

MALL
Pecka cena
SENNHEISER RS 175 SENNHEISER Set 880, čierna
SENNHEISER RS 175

Bezdrôtové slúchadlá Sennheiser RS 175 využívajú najnovšieho systému pre zabezpečenie nerušeného, nekomprimovaného prenosu dát pre maximálne kvalitné počúvanie. Špeciálne vyvinutý tvar slúchadiel, príjemné polstrovanie, dynamické posilnenie basov, digitálna regulácia hlasitosti, dosah signálu až 100 m, možnosť pripojenia až 4 slúchadiel, napájanie 2 × AAA akumulátor.

môžete mať DNES

MALL
SENNHEISER RS120 W SENNHEISER RS120 W
SENNHEISER RS120 W

Znovu budete počuť na výbornú všetko, čo sa šustne v televíznom programe alebo filme – televízne bezdrôtové slúchadlá Sennheiser RS 120-W sú určené osobám so zhoršeným sluchom, ktorým ponúknu hneď 3 zvukové režimy Reč, Hudba a Neutral. Na nabitie vydržia v prevádzke 20 h. Pripojenie prebieha cez bezdrôtovú technológiu Bluetooth LE Audio, dosah signálu vysielacej stanice je 60 m.

môžete mať DNES

MALL
SENNHEISER RS 5200 SENNHEISER RS120 W
SENNHEISER RS 5200

Ideálne pre osoby s horším sluchom – televízne slúchadlá Sennheiser RS 5200 pomôžu znovu dobre počuť zvuk TV a dokonca aj jemné zvukové detaily. Majú 3 posluchové režimy, umožňujú nastaviť hlasitosť zvlášť pre L a P slúchadlo a na nabití hrajú až 12 h. Bezdrôtové prevedenie neobmedzuje v pohybe, stetoskopická konštrukcia vyhovuje ľuďom s okuliarmi.

môžete mať DNES

MALL