Pampers Plienkové nohavičky Premium Pants 4 Maxi - 8-14 kg, 44 ks

Hodnotenie: 5 35 hodnotení Značka: Pampers

Doprava zadarmo

Pampers Plienkové nohavičky Premium Pants 4 Maxi - 8-14 kg, 44 ks

MALL.sk Dni – Zľava 22 % na vybrané produkty značky Pampers s kódom MDSK124 (platí do 21.4.2019 alebo do vypredania zásob)!
Plienkové nohavičky Premium Pants 4 Maxi – 88 ks Vďaka širokému hebkému pásu, ktorý sa prispôsobí každému pohybu dieťaťa, pohodlne sadnú a pomáhajú predchádzať pretečeniu. Udržujú detskú pokožku v suchu po dobu až 12 hodín, podobne ako naše bežné plienky. Celý popis

18.99
5 35

18,99 € vrátane DPH

Náš kód: 721343

12 užívateľských recenzií

Hodnotenie: 5
 • Autor si prial zostať v anonymite

Pro dítě 10 měsíců, které se při přebalování urputně přetáčí na břicho a chce utéct, jsou super.

Hodnotenie: 5
 • Alena D., Brno

Výborné. Na 13 kg dítě výborně sedí. Dobře se trhají na bocích a praktický je taktéž pásek na sbalení.

Hodnotenie: 5
 • Autor si prial zostať v anonymite

Perfektní pro děti, které neposedí.

Všetky recenzie

Popis

Popis produktu

Popis výrobku

Každý deň prináša nové skúsenosti, ktoré pomáhajú vášmu dieťaťu vo vývoji. Keď deti začnú chodiť, potrebujú sa vo svojich plienkach cítiť v suchu a v pohodlí, pretože čím menej dieťa plienku vníma, tým viac cíti voľnosť sústrediť sa na objavovanie sveta.

Preto sme vytvorili nové plienkové nohavičky Pampers Premium Care, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre deti, ktoré sa už batolia a chodia:

 • Vďaka širokému hebkému pásu, ktorý sa prispôsobí každému pohybu dieťaťa, pohodlne padnú a pomáhajú predchádzať pretečeniu.
 • Udržujú detskú pokožku v suchu po dobu až 12 hodín, podobne ako naše bežné plienky.
 • Ľahko sa vymieňajú, ako nohavičky.

Odporúčame vám ich používať akonáhle sa vaše dieťa postaví, predovšetkým cez deň, kedy je maličké aktívne.

Zistite viac

Kedy vymeniť plienku?

Počas niekoľkých prvých mesiacov môžete plienky meniť až 10 krát za 24 hodín. Plienky by sa mali meniť vždy, keď sú mokré alebo špinavé. Vaše dieťatko vám zvyčajne (ale nie vždy) dá vedieť. U superabsorpčných plienok ako Pampers spoznáte, že sú mokré, keď v nich nahmatáte hrudky absorpčného materiálu.

Ďalej uvádzame bežné situácie, kedy vymeniť plienku:

 • Bezprostredne pred alebo po každom kŕmení
 • Po každej stolici
 • Pred spaním
 • Keď sa vaše dieťatko prebudí
 • Skôr ako idete s dieťaťom von.

Umenie prebaľovania

Plienky Pampers sú navrhnuté tak, aby sa prispôsobili tvaru telíčka dieťaťa a dokonale mu padli pre pocit jemnosti. Pri výmene plienky sa nemusí zahýbať pas ani upravovať manžetky okolo nožičiek

 • Upevňovacie pásky prilepte rovnobežne s pasom a na stred upevňovacej zóny s obrázkami.
 • Obrázky používajte ako vodítko pre zabezpečenie rovnomerného prilepenia upevňovacích pásikov.
 • Aby si upevňovacími páskami zachovali svoju lepiacu schopnosť, nemali by sa dostať do kontaktu s detskými výrobkami ako je detský púder.

Ako dieťaťu čistiť zadoček

Všetky detské čistiace obrúsky Pampers pomáhajú odstrániť baktérie, dokonca aj po kúpaní. Pri prebaľovaní ich majte po ruke, pomôžu vám udržať vaše dieťatko čisté a chránené. Ak prebaľujete dievčatko, vždy ju utierajte spredu dozadu, aby ste minimalizovali množstvo stolice, ktoré sa dostane k jej genitáliám. Tiež starostlivo očistite všetky miesta, pretože faldíky okolo genitálií môžu skrývať moč a nečistoty.

Liečba a prevencia plienkovej dermatitídy

Začervenaná vyrážka na zadočku dieťaťa môže znamenať plienkovú dermatitídu. Tú môžu spôsobiť rôzne faktory, vrátane toho, že zvyšky moču a stolice zostanú v kontakte s pokožkou medzi výmenou plienok príliš dlho, alebo aj ako dôsledok užívania antibiotík. Až vaše dieťa začne prechádzať na pevnú stravu, počkajte vždy niekoľko dní, než mu pridáte novú potravinu, aby ste zistili, či vyrážku nespôsobuje určité jedlo. Ak má vaše dieťa plienkovú dermatitídu, čistite celú plienkovú oblasť šetrne, avšak dôkladne detským čistiacim obrúskom. Prospešné je tiež nechať pokožku na vzduchu. Obráťte sa na svojho detského lekára, ak sa vyrážka nezlepší.

Ako nájsť správnu veľkosť plienky

Rovnako ako vy, deti rady nosia to, čo im dobre padne. Vyberte takú veľkosť plienky, ktorá dieťaťu nepadá mu, ani keď lezie a hrá sa. To pomôže predchádzať pretečeniu. A pamätajte si, keď prejdete na väčšiu plienku, bude mať lepšiu absorpčnú schopnosť.

Bezpečné prebaľovanie

Kupujte najmodernejšie hračky a deti sa nakoniec hrajú so všetkým, čo im padne do ruky – napríklad aj s plienkami. Preto je dôležité, aby plienky zostali tam, kde majú, na zadočku vášho dieťaťa. Nedovoľte svojmu dieťaťu dávať si plienku do pusy. Vyraďte každú plienku, ktorá sa roztrhne alebo poškodí a prečítajte si varovanie na každom balení.

Fakty o absorpčných materiáloch v plienkach

AGM je absorpčný gélový materiál široko využívaný ako výplň plienok pre absorpciu vlhkosti. Je úplne normálne, že čas od času zahliadnete nejaký gél na pokožke, zvlášť keď je plienka silne premočená. Gél ľahko odstránite pomocou detského čistiaceho obrúska, ktorým utrete pokožku svojho dieťaťa.

Tento materiál má dlhú históriu bezpečného používania v množstve výrobku a v plienkach sa používa už viac ako desaťročie. Absorbčný gélový materiál má blízku súvislosť s prísadami, ktoré sa hojne využívajú v kozmetike a pri spracovaní potravín.

Skladovanie plienok

Plienky skladujte v priestore chránenom pred extrémnymi teplotami a vlhkosťou, ďaleko od aromatických výrobkov. Odporúčame plienky uchovávať v suchom priestore.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Druh plienky DIAPER
Veľkosť plienky 4
Rada Premium Care Pants
Hmotnosť dieťaťa od 9 kg
Hmotnosť dieťaťa do 15 kg
Počet kusov v balení 38 ks

Alternatívne produkty

Magics Flexidry Junior (11-25kg) Megapack - 96 ks
18,48 €
17,40 €
+ doprava zadarmo

Exkluzívne

Magics Flexidry Junior (11–25kg) Megapack sú jedny z najtenších a najspoľahlivejších plienok na trhu. Majú úzke jadro, ktoré sa dobre prispôsobí dieťaťu a sú vhodné na použitie vo dne.