Pampers Plienkové nohavičky ActivePants 3 Midi Mega Box 120 ks

Hodnotenie: 4,5 31 hodnotení Značka: Pampers Náš kód: 991283

Pampers Plienkové nohavičky ActivePants 3 Midi Mega Box 120 ks

Plienkové nohavičky ActivePants 3 Midi Mega Box 120 ks. Vďaka mikropórom, ktoré odvádzajú vlhkosť od pokožky, poskytujú vášmu dieťaťu až 12 hodín v suchu. Plienkové nohavičky jednoducho natiahnite a roztrhnutím bokov zložte. Celý popis

23.29
4.5 31

23,29 € vrátane DPHBežná cena: 33 €, Ušetríte 9,71 € (29 %)

Náš kód: 991283

18 užívateľských recenzií

Hodnotenie: 5
 • Johana R., Praha 3

Velmi prijemne, vydrzi nekolik hodin a i tak jsou pocitove suche. Kalhotky se dobre nandavaji, pokud mate neposedne dite, pro hodne lezici dite jsou lepsi zalepovaci plenky.

Hodnotenie: 5
 • Autor si prial zostať v anonymite

Plenkové kalhotky moc mile překvapily, krásně drží, nesjíždí, jsou opravdu velmi pružné a krásně se oblékají. Normální plenky Pampers nám nikdy nevyhovovaly, ale na kalhotkové nedám dopustit.

Hodnotenie: 5
 • Autor si prial zostať v anonymite

Spokojenost a snadne sundavani.

Všetky recenzie

Popis

Popis produktu


Popis výrobku

Všetci rodičia chcú, aby sa ich deti vyvíjali a slobodne objavovali svet. Preto značka Pampers vytvorila plienkové nohavičky Pampers Pants, ktoré sa prispôsobia pohybu a sú špeciálne navrhnuté pre neposedné deti. Môžu ich nosiť deti vo veku už od 6. až 9. mesiaca.

Plienkové nohavičky Pampers Pants obsahujú absorpčné mikroperličky, ktoré zadržiavajú vlhkosť a udrží pokožku až 12 hodín v suchu. Mikropóry odvádza vlhkosť ďaleko od pokožky pre pocit sucha. Vďaka pružnému pásu po celom obvode a manžetkám okolo nožičiek plienkové nohavičky dokonale padnú v akejkoľvek pozícii.

Pre uľahčenie prebaľovanie sa plienkové nohavičky Pampers Pants naťahujú ľahko ako nohavičky a ľahko sa tiež vyzliekajú. Stačí roztrhnúť boky plienkových nohavičiek a zložiť je. S plienkovými nohavičkami Pampers Pants sa môže každé dieťa učiť, hrať sa a objavovať svet bez akýchkoľvek obmedzení.

Vlastnosti a výhody výrobku


Sledujte naše video

Až 12 hodín sucha

Ako používať plienkové nohavičky Pampers Pants?


Vyskúšajte najlepšie výrobky Pampers pre deti, ktoré už lezú alebo chodí

Pampers Pants

Zistite viac

Kedy vymeniť plienku?

Počas niekoľkých prvých mesiacov môžete plienky meniť až 10 krát za 24 hodín. Plienky by sa mali meniť vždy, keď sú mokré alebo špinavé. Vaše dieťatko vám zvyčajne (ale nie vždy) dá vedieť. U superabsorpčný plienok ako Pampers spoznáte, že sú mokré, keď v nich nahmatáte hrudky absorpčného materiálu.

Ďalej uvádzame bežné situácie, kedy vymeniť plienku:

 • Bezprostredne pred alebo po každom kŕmení
 • Po každej stolici
 • Pred spaním
 • Keď sa vaše dieťatko prebudí
 • Skôr ako idete s dieťaťom von.

Umenie prebaľovanie

Plienky Pampers sú navrhnuté tak, aby sa prispôsobili tvaru telíčka dieťaťa a dokonale mu padli pre pocit jemnosti. Pri výmene plienky sa nemusí zahýbať pas ani upravovať manžetky okolo nožičiek

 • Upevňovacie pásky prilepte rovnobežne s pasom a na stred upevňovacie zóny s obrázkami.
 • Obrázky používajte ako vodítko pre zabezpečenie rovnomerného prilepenie upevňovacích pásikov.
 • Aby si upevňovacími páskami zachovali svoju lepiacu schopnosť, nemali by sa dostať do kontaktu s detskými výrobky ako je detský púder.

Ako dieťaťu čistiť zadoček

Všetky detské čistiace obrúsky Pampers pomáhajú odstrániť baktérie, dokonca aj po kúpaní. Pri prebaľovaní je majte po ruke, pomôžu vám udržať vaše dieťatko čisté a chránené. Ak prebaľujete dievčatko, vždy ju utierajte spredu dozadu, aby ste minimalizovali množstvo stolice, ktoré sa dostane k jej genitáliám. Tiež starostlivo očistite všetky miesta, pretože faldíky okolo genitálií môžu skrývať moč a nečistoty.

Liečba a prevencia plienkovej dermatitídy

Začervenaná vyrážka na zadočku dieťaťa môže znamenať plienkovú dermatitídu. Tú môžu spôsobiť rôzne faktory, vrátane toho, že zvyšky moču a stolice zostanú v kontakte s pokožkou medzi výmenou plienok príliš dlho, alebo aj ako dôsledok užívania antibiotík. Až vaše dieťa začne prechádzať na pevnú stravu, počkajte vždy niekoľko dní, než mu pridáte novú potravinu, aby ste zistili, či vyrážku nespôsobuje určité jedlo. Ak má vaše dieťa plienkovú dermatitídu, čistite celú plienkovú oblasť šetrne, avšak dôkladne detským čistiacim obrúskom. Prospešné je tiež nechať pokožku na vzduchu. Obráťte sa na svojho detského lekára, ak sa vyrážka nezlepší.

Ako nájsť správnu veľkosť plienky

Rovnako ako vy, deti rady nosia to, čo im dobre padne. Vyberte takú veľkosť plienky, ktorá sa na dieťa netlačí alebo mu nepadá, ani keď lezie a hrá si. To pomôže predchádzať pretečeniu. A pamätajte si, keď prejdete na väčšiu plienku, bude mať lepšiu absorpčnú schopnosť.

Bezpečné prebalovanie

Kupujte najmodernejšie hračky a deti si nakoniec hrajú so všetkým, čo im padne do ruky – napríklad aj s plienkami. Preto je dôležité, aby plienky zostali tam, kde majú, na zadočku vášho dieťaťa. Nedovoľte svojmu dieťaťu dávať si plienku do pusy. Vyraďte každú plienku, ktorá sa roztrhne alebo poškodí a prečítajte si varovanie na každom balení.

Fakty o absorpčných materiáloch v plienkach

AGM je absorpčný gélový materiál široko využívaný ako výplň plienok pre absorpciu vlhkosti. Je úplne normálne, že čas od času zahliadnete nejaký gél na pokožke, zvlášť keď je plienka silne premočená. Gél ľahko odstránite pomocou detského čistiaceho obrúska, ktorým utrite pokožku svojho dieťaťa.

Tento materiál má dlhú históriu bezpečného používania v množstve výrobku a v plienkach sa používa už viac ako desaťročie. Absorpčné gélový materiál má blízku súvislosť s prísadami, ktoré sa hojne využívajú v kozmetike a pri spracovaní potravín.

Skladovanie plienok

Plienky skladujte v priestore chránenom pred extrémnymi teplotami a vlhkosťou, ďaleko od aromatických výrobkov. Odporúčame plienky uchovávať v suchom priestore.

K plienkam ďalej odporúčame:

Z našej ponuky Vás ďalej môžu zaujímať:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Druh plienky DIAPER
Veľkosť plienky 3
Rada Pants
Hmotnosť dieťaťa od 6 kg
Hmotnosť dieťaťa do 11 kg
Počet kusov v balení 120 ks